Kapitein_verdient nog geen 10% van dat bedrag gok ik zo.quote:Op dinsdag 29 april 2025 22:06 schreef Hugo862 het volgende:
[..]
Wat is er precies een misstand aan een interim bestuurder die conform de WNT wordt beloond?
asap opheffen die hele publieke omroepquote:Op dinsdag 29 april 2025 15:56 schreef Paul het volgende:
[ afbeelding ]
[..]
https://www.radiofreak.nl(...)C7GmuQgCL5Fdcpn1xtog
Had jij dit verwacht?
juistquote:Op dinsdag 29 april 2025 15:58 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
Opdoeken, die hele NPO. Teveel van dit soort misstanden, erbarmelijk lage kwaliteit en totaal niet meer van deze tijd.
Het is niet meer dan een werkverschaffings en graaivehikel.
Buiten dat je verkeerd gokt is mijn salaris totaal irrelevant in deze.quote:Op dinsdag 29 april 2025 22:08 schreef Haushofer het volgende:
[..]
Kapitein_verdient nog geen 10% van dat bedrag gok ik zo.
1. Een schilder is commercieelquote:Op dinsdag 29 april 2025 23:51 schreef Lospedrosa het volgende:
Even serieus. Alles is zo laag in nederland.
In de VS lachen ze hierom.
Daar is het gem 70.000$ per maand, en volledig geaccepteerd
https://www.salary.com/re(...)r-salary?cjid=212537
Een zzp schilder verdient een keer $28000 pm.
Hoe komt men erbij dat de VS tyfusduur is?quote:Op woensdag 30 april 2025 07:17 schreef Cockwhale het volgende:
[..]
1. Een schilder is commercieel
2. Een schilder werkt hard voor zo'n bedrag.
3. De VS is tyfesduur.
Dat is de hele grap van WNT. Ja er waren een paar managers ver boven de oude norm. Maar ivm de transparantie zit nu iedere middelmatige manager hoog omdat het salaris van de concurrent zien. Terwijl de meesten relatief weinig betaalden gelet op de functie.quote:Op dinsdag 29 april 2025 15:58 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Prachtig. Even onderzoeken waar die grenzen liggen en er dan zelf net onder gaan zitten
Velen lukt het niet. Die zorgverzekering gaat via het werk (maar niet via alle banen).quote:Op woensdag 30 april 2025 07:24 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Hoe komt men erbij dat de VS tyfusduur is?
Wat is duur dan?
Je moet zelf pensioen en zorgverzekering regelen in ruil voor (veel) minder belastingen. Das kut maar wel te doen en te betalen.
Boodschappen en goederen zijn juist goedkoper.
Nou, ik durf te stellen dat er eentje wel vol goede zin naar haar werk ging.quote:Op dinsdag 29 april 2025 23:42 schreef Repentless het volgende:
Ik vraag me wel af waar een directeur NOS nu daadwerkelijk op beoordeeld wordt dat zo'n salaris rechtvaardigt. Ik snap dat een van de taken is dat de Mediawet wordt uitgevoerd. Maar het handjevol programma's dat de NOS maakt voor radio en tv bestaan al decennia en zullen zonder deze directeur echt niet opeens stuurloos en incapabel zijn om die taak uit te blijven voeren.
Niet om het te bagatelliseren of lekker op "overbetaalde directeuren" af te geven, maar ik zie de grote meerwaarde niet in een organisatie die niet commercieel ingesteld is. Als je dan leest dat iemand als Timmer moest vertrekken omdat hij "niet had ingegrepen bij signalen over misstanden bij BNNVARA" hoop ik toch niet dat we (even gechargeerd) iemand 2 en een halve ton per jaar betalen om te zorgen voor "een veilige werkomgeving" en dat iedereen het lekker naar zijn zin heeft op zijn werk.
Niet dat dat onbelangrijk is, maar het lijkt me nu ook geen complexe kerntaak waar je 20K per maand voor zou moeten ontvangen.
Werken er nog meer van dit soort duurbetaalde interimmers in de (semi) publieke sector?quote:Het salaris was mogelijk omdat ze betaald werd als interimmer.
Ongeveer de hele IT? En gegeven dat en doorsnee IT-er rond de 1000 euro per dag kost zit je dan ook al gauw op 20k+ per maand. En dan heb je het bijv. over een applicatiebeheerder zonder spannende verantwoordelijkheden.quote:Op woensdag 30 april 2025 08:08 schreef Twiitch het volgende:
[..]
Werken er nog meer van dit soort duurbetaalde interimmers in de (semi) publieke sector?
Een monteur uit onze fabriek die alleen lts gedaan heeft kost ¤ 1500,- per dag als je die wil inhuren op jouw plant, ik kan je garanderen dat het bedrag dat die monteur op zijn rekening gestort krijgt vele malen lager ligt.quote:Op woensdag 30 april 2025 08:36 schreef JopieKlaassen het volgende:
[..]
Ongeveer de hele IT? En gegeven dat en doorsnee IT-er rond de 1000 euro per dag kost zit je dan ook al gauw op 20k+ per maand. En dan heb je het bijv. over een applicatiebeheerder zonder spannende verantwoordelijkheden.
https://www.werkzoeken.nl(...)%82%AC%203.410%2C%2D.quote:Universiteit opleidingsniveau levert ¤ 3.880,- per maand op. Met een HBO opleiding ontvang je ¤ 3.695, MBO niveau resulteert in een salaris van ¤ 3.410,-.
Ik heb het helemaal niet over wat een IT-er verdient, de vraag was of er nog meer mensen voor dergelijke bedragen werkzaam zijn in de publieke sector. Dat er nog een paar lagen tussenzitten als een broker en een werkgever maakt voor het kostenplaatje niet uit. Hoogstens hoe het geld verdeeld wordt.quote:Op woensdag 30 april 2025 08:51 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Een monteur uit onze fabriek die alleen lts gedaan heeft kost ¤ 1500,- per dag als je die wil inhuren op jouw plant, ik kan je garanderen dat het bedrag dat die monteur op zijn rekening gestort krijgt vele malen lager ligt.
Dat zal in de it niet anders liggen.
Ik denk dus dat je schromelijk overdrijft.
Als ik google vind ik:
[..]
https://www.werkzoeken.nl(...)%82%AC%203.410%2C%2D.
Met je 20.000,- per maand
We hebben het over salarissen toch? Oftewel, wat iemand op zijn rekening ontvangt.quote:Op woensdag 30 april 2025 08:57 schreef JopieKlaassen het volgende:
[..]
Ik heb het helemaal niet over wat een IT-er verdient, de vraag was of er nog meer mensen voor dergelijke bedragen werkzaam zijn in de publieke sector. Dat er nog een paar lagen tussenzitten als een broker en een werkgever maakt voor het kostenplaatje niet uit. Hoogstens hoe het geld verdeeld wordt.
Overigens als die IT-er als zzp-er (wat die interim-directeur ongetwijfeld ook was) actief is dan vangt hij wel degelijk dat bedrag zelf, eventueel verminderd met een percentage wat de broker nog vangt.
Als je nou gewoon eens leest op welke post ik reageer..quote:Op woensdag 30 april 2025 09:01 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
We hebben het over salarissen toch? Oftewel, wat iemand op zijn rekening ontvangt.
Dan hebben we het over een modaal salaris voor een applicatiebeheerder zegt vrijwel iedere bron die ik daar over raadpleeg.
Die 20.000 euro is volstrekt uit de lucht gegrepen en mist ieder raakvlak met de realiteit.
Daarmee is jouw post niet opeens waar.quote:Op woensdag 30 april 2025 09:04 schreef JopieKlaassen het volgende:
[..]
Als je nou gewoon eens leest op welke post ik reageer..
Als jij dat wil lezen, prima. Maar dat dus niet wat ik stelde.quote:Op woensdag 30 april 2025 09:06 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
[..]
Daarmee is jouw post niet opeens waar.
Jij stelt dat vrijwel iedere it'er bij de overheid 20k per maand pakt. Dat is regelrechte nonsens.
Dat is letterlijk wat je stelde.quote:Op woensdag 30 april 2025 09:09 schreef JopieKlaassen het volgende:
[..]
Als jij dat wil lezen, prima. Maar dat dus niet wat ik stelde.
Hier heb je wat voor het weekend:
https://www.squla.nl/begr(...)dEAAYASAAEgJ2EvD_BwE
Hier is wat voor jou:quote:Ongeveer de hele IT? En gegeven dat en doorsnee IT-er rond de 1000 euro per dag kost zit je dan ook al gauw op 20k+ per maand. En dan heb je het bijv. over een applicatiebeheerder zonder spannende verantwoordelijkheden.
Verse groente en fruit is daar niet bijzonder goedkoop. Kant-en-klaar maaltijden wellicht. Daarom gaat half VS constant uiteten. In de steden, helemaal in de populaire staten, daar waar het meeste werk is, zijn de huren en huizenprijzen gigantisch hoog. Zorgkosten kunnen zo in de tien- a honderdenduizenden lopen als je pech hebt. Goede opleidingen zijn ook niet goedkoop.quote:Op woensdag 30 april 2025 07:24 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Hoe komt men erbij dat de VS tyfusduur is?
Wat is duur dan?
Je moet zelf pensioen en zorgverzekering regelen in ruil voor (veel) minder belastingen. Das kut maar wel te doen en te betalen.
Boodschappen en goederen zijn juist goedkoper.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |