Was dat geen referentie naar Samson. 👀quote:Op woensdag 21 januari 2026 12:34 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]En dan die opmerking dat ze op een hond lijkt... Ik had jou hoger ingeschat.
Wauw, dat zei ik niet. Ik refereer naar Samson inderdaad!quote:Op woensdag 21 januari 2026 12:34 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]En dan die opmerking dat ze op een hond lijkt... Ik had jou hoger ingeschat.
Like, yeah totally!!quote:Op woensdag 21 januari 2026 12:38 schreef Ama het volgende:
[..]
Was dat geen referentie naar Samson. 👀
Maar mij nietquote:Op woensdag 21 januari 2026 12:34 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]En dan die opmerking dat ze op een hond lijkt... Ik had jou hoger ingeschat.
Aanvaard.quote:Op woensdag 21 januari 2026 15:53 schreef Sunshine1982 het volgende:
excuses @:vencodark ik had het verkeerd begrepen q
Domme mensen worden in ieder gezin geboren. Het zou zo maar kunnen!quote:Op vrijdag 24 april 2026 18:29 schreef DancingPhoebe het volgende:
Ik hoop op een klein Bij1 stemmertje
quote:Cameron Diaz is opnieuw moeder geworden. De 53-jarige actrice en zanger Benji Madden laten op Instagram weten dat hun zoontje de naam Nautus heeft gekregen.
"Cameron en ik zijn dolblij, opgewonden en voelen ons enorm gezegend met de geboorte van ons derde kind", schrijft de 47-jarige Madden bij een reeks foto's van een aantal kleurrijke tekeningen.
"We genieten volop van het leven met ons gezin. Onze kinderen zijn gezond en gelukkig en daar zijn we dankbaar voor."
Diaz en haar man trouwden in 2015 in hun huis in Los Angeles. De twee hadden samen al een dochter (de zesjarige Raddix Wildflower) en een zoon (de tweejarige Cardinal).
Diaz brak in 1994 door dankzij haar rol in de film The Mask met Jim Carrey. Daarna was ze te zien in vele succesvolle films, waaronder There's Something About Mary, Charlie's Angels, Vanilla Sky en Bad Teacher.
Binnenkort is Diaz te zien in een vervolg op de film Troop Beverly Hills uit 1989. Ze maakte vorig jaar na een acteerpauze van tien jaar haar comeback in de film Back In Action.
Bronquote:Kaley Cuoco en Tom Pelphrey verwachten hun tweede kind.
Dat heeft het stel bekendgemaakt op Instagram met foto's waarop ze het geslacht van hun baby onthulden.
De twee krijgen een meisje. "Het wordt een...", luidt het bijschrift van de foto waarop een taart met roze vulling te zien is.
"Ons gezinnetje compleet maken, wat een droom die uitkomt", schrijft de Amerikaanse actrice bij foto's van haar zwangere buik.
De veertigjarige Cuoco, bekend van de serie The Big Bang Theory, kreeg in 2023 samen met Pelphrey haar eerste dochter Matilda Carmine Richie. Het stel leerde elkaar kennen in 2022 en verloofde zich twee jaar later.
Bronquote:Elizabeth Olsen Is Pregnant!
Actress and Husband Robbie Arnett Expecting First Baby Together
The Marvel star and the musician quietly tied the knot before the COVID pandemic in 2020
Elizabeth Olsen is going to be a mom!
The WandaVision star, 37, is pregnant and expecting her first baby with her musician husband Robbie Arnett.
Olsen was spotted out to lunch in Los Angeles at All Time Restaurant this week, wearing a white button-down shirt that was left open at the bottom to reveal her baby bump. The soon-to-be first-time mom was photographed gently holding her stomach.
Och, zo sneu.quote:Op zaterdag 27 juni 2026 18:03 schreef Donna het volgende:
Het zoontje van Cody Gakpo (Oranje ⚽️) is overleden tijdens de zwangerschap.
Wat vreselijkquote:Op zaterdag 27 juni 2026 18:03 schreef Donna het volgende:
Het zoontje van Cody Gakpo (Oranje ⚽️) is overleden tijdens de zwangerschap.
quote:Op zaterdag 27 juni 2026 18:03 schreef Donna het volgende:
Het zoontje van Cody Gakpo (Oranje ⚽️) is overleden tijdens de zwangerschap.
Ik denk aardig ver, ik zag dat de moeder mee was naar de VS, en ik zag op haar socials met een dikke buik op de tribune zitten. Dan is het dus in Amerika misgegaan, dat lijkt me dan zo mogelijk nog akeliger. Ik vraag me ook af wat dit doet met de moraal van het team.quote:Op zaterdag 27 juni 2026 18:10 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Och, zo sneu.
Hoever was de zwangerschap?
Op haar insta te zien hadden ze het 4 weken geleden bekendgemaakt, maar ze had al een behoorlijke buik, dus ik gok zeker 5 a 6 maanden.quote:Op zaterdag 27 juni 2026 21:13 schreef Aventura het volgende:
[..]
Ik denk aardig ver, ik zag dat de moeder mee was naar de VS, en ik zag op haar socials met een dikke buik op de tribune zitten. Dan is het dus in Amerika misgegaan, dat lijkt me dan zo mogelijk nog akeliger. Ik vraag me ook af wat dit doet met de moraal van het team.
Een lege doek met mutsje, denk ik?quote:Op maandag 29 juni 2026 20:40 schreef ChipsZak. het volgende:
Heel sneu, maar ik kom er maar niet uit waar ik naar kijk. Waar liggen die handen op?
Dit. Het kindje is natuurlijk veel kleiner dan wanneer het volgroeid zou zijn.quote:Op maandag 29 juni 2026 20:45 schreef Donna het volgende:
[..]
Waarom een lege doek? Gewoon het kindje lijkt me.
Je kijkt bovenop het hoofdje, met mutsje.
Als ze zegt 'ik heb stormen doorstaan', dan bedoelt deze powervrouw natuurlijk zwanger worden van iemand die nog een straf uitzit wegens verkrachting.quote:Tweede kindje op komst voor Rens Kroes: ‘Ik heb stormen doorstaan’
Rens Kroes (39) is in verwachting. Dat maakt ze maandag bekend op Instagram middels twee foto’s waarop ze haar babybuik showt. ‘Ik heb geleerd mijn hart te vertrouwen’, schrijft ze bij het bericht.
Ja ze ligt ook niet heel lekker in het dorp.quote:Op maandag 13 juli 2026 11:21 schreef Marsenal het volgende:
https://www.ad.nl/show/tw(...)-doorstaan~a8092e37/
[..]
Als ze zegt 'ik heb stormen doorstaan', dan bedoelt deze powervrouw natuurlijk zwanger worden van iemand die nog een straf uitzit wegens verkrachting.
Even neuken tijdens bezoek in een cel.quote:Op maandag 13 juli 2026 11:21 schreef Marsenal het volgende:
https://www.ad.nl/show/tw(...)-doorstaan~a8092e37/
[..]
Als ze zegt 'ik heb stormen doorstaan', dan bedoelt deze powervrouw natuurlijk zwanger worden van iemand die nog een straf uitzit wegens verkrachting.
Ja ze is wel vol.quote:Op maandag 13 juli 2026 11:41 schreef Sunshine1982 het volgende:
‘Ik volgde de rivier en luisterde naar de hartslag van Moeder Aarde. Ze leidde me door diepe wateren, op weg naar de oceaan. Ik heb stormen doorstaan, mijn kracht gevonden en geleerd mijn hart te vertrouwen. Nu geef ik me over aan het getij. Vol. Sterk. Beschermd. En ik stroom verder...’, schrijft Kroes in het Engels bij de bekendmaking van haar zwangerschap.
quote:Op maandag 13 juli 2026 11:47 schreef Marsenal het volgende:
Als mijn verkering zo sprak zou ik ook liever in de isoleer willen
Wtf lees ik.quote:Op maandag 13 juli 2026 11:41 schreef Sunshine1982 het volgende:
‘Ik volgde de rivier en luisterde naar de hartslag van Moeder Aarde. Ze leidde me door diepe wateren, op weg naar de oceaan. Ik heb stormen doorstaan, mijn kracht gevonden en geleerd mijn hart te vertrouwen. Nu geef ik me over aan het getij. Vol. Sterk. Beschermd. En ik stroom verder...’, schrijft Kroes in het Engels bij de bekendmaking van haar zwangerschap.
Het is dat ze zwanger is, anders had ik gedacht dat ze flink onder invloed was van het één of het ander.quote:
Jammer, was wel benieuwd naar de reacties.quote:Op maandag 13 juli 2026 11:57 schreef MissButterflyy het volgende:
Ze heeft haar profiel afgesloten op insta.
Kan nog steeds.quote:Op maandag 13 juli 2026 11:57 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Het is dat ze zwanger is, anders had ik gedacht dat ze flink onder invloed was van het één of het ander.
Ik ben wel benieuwd hoe haar bevalling zal gaan. Vast ook met allemaal zweverige toeters en bellen.quote:Op maandag 13 juli 2026 11:59 schreef Ama het volgende:
[..]
Kan nog steeds.
Maar nee ze is vast gewoon een zweefteef.
Lekker influencen op een afgesloten profiel.quote:Op maandag 13 juli 2026 11:57 schreef MissButterflyy het volgende:
Ze heeft haar profiel afgesloten op insta.
En krijgt hij straks bevallingsverlof? Of hoe gaat dat?quote:Op maandag 13 juli 2026 11:31 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Even neuken tijdens bezoek in een cel.
Iets is haar wel behoorlijk naar het hoofd gestegen.quote:Op maandag 13 juli 2026 11:57 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Het is dat ze zwanger is, anders had ik gedacht dat ze flink onder invloed was van het één of het ander.
Volle maan?quote:Op maandag 13 juli 2026 13:03 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Iets is haar wel behoorlijk naar het hoofd gestegen.
Het zijn sterke schouders die de weelde kunnen dragen.quote:
Geen idee.quote:Op maandag 13 juli 2026 12:47 schreef maily het volgende:
[..]
En krijgt hij straks bevallingsverlof? Of hoe gaat dat?
Meer roddels graagquote:Op maandag 13 juli 2026 11:28 schreef Donna het volgende:
[..]
Ja ze ligt ook niet heel lekker in het dorp.
Misschien is dit specifieke hart toch niet zo'n goede raadgever eigenlijk.quote:Op maandag 13 juli 2026 11:41 schreef Sunshine1982 het volgende:
‘Ik volgde de rivier en luisterde naar de hartslag van Moeder Aarde. Ze leidde me door diepe wateren, op weg naar de oceaan. Ik heb stormen doorstaan, mijn kracht gevonden en geleerd mijn hart te vertrouwen. Nu geef ik me over aan het getij. Vol. Sterk. Beschermd. En ik stroom verder...’, schrijft Kroes in het Engels bij de bekendmaking van haar zwangerschap.
Haha heb ik niet helaas helaas. Heb een vriendin vlakbij wonen, maar die is verder niet van de showbizz roddels.quote:
Jammer.quote:Op maandag 13 juli 2026 13:26 schreef Donna het volgende:
[..]
Haha heb ik niet helaas helaas. Heb een vriendin vlakbij wonen, maar die is verder niet van de showbizz roddels.
Ik had het op RealityFBI een tijdje terug gezien, dat de geruchten gingen. Dus ik zei dat tegen haar, zegt ze doodleuk; Ohja, ja, dat is wel zo.quote:
Hallo waarom zijn we anders vriendinnen.quote:Op maandag 13 juli 2026 13:34 schreef Donna het volgende:
[..]
Ik had het op RealityFBI een tijdje terug gezien, dat de geruchten gingen. Dus ik zei dat tegen haar, zegt ze doodleuk; Ohja, ja, dat is wel zo.
Hallo meid, das gewoon nieuws hoor.
Zonde!!quote:Op maandag 13 juli 2026 13:26 schreef Donna het volgende:
[..]
Haha heb ik niet helaas helaas. Heb een vriendin vlakbij wonen, maar die is verder niet van de showbizz roddels.
Zo'n pussig groen-zwart rottend stuk weefselquote:Op maandag 13 juli 2026 13:24 schreef Viv het volgende:
[..]
Misschien is dit specifieke hart toch niet zo'n goede raadgever eigenlijk.
Ik vraag me af hoe dat gaat. Moet je tijd voor met zijn twee aanvragen? Is dat standaard dat je met zijn tweeën bent als je iemand in de bajes bezoekt? .quote:Op maandag 13 juli 2026 11:31 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..]
Even neuken tijdens bezoek in een cel.
Ontvangen heeft ze wel gedaan jaquote:Op maandag 13 juli 2026 13:54 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ik vraag me af hoe dat gaat. Moet je tijd voor met zijn twee aanvragen? Is dat standaard dat je met zijn tweeën bent als je iemand in de bajes bezoekt? .
Ik heb altijd zo'n beeld van een grote kamer met tafels en stoelen waar meerdere gevangene tegelijkertijd bezoek ontvangen.
Ja dat moet je speciaal aanvragen. Gewoon bezoek is inderdaad in een grote kamer met tafels en stoelen.quote:Op maandag 13 juli 2026 13:54 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ik vraag me af hoe dat gaat. Moet je tijd voor met zijn twee aanvragen? Is dat standaard dat je met zijn tweeën bent als je iemand in de bajes bezoekt? .
Ik heb altijd zo'n beeld van een grote kamer met tafels en stoelen waar meerdere gevangene tegelijkertijd bezoek ontvangen.
Dat heet bezoek zonder toezicht (BZT) en vindt plaats in een privékamer.quote:Op maandag 13 juli 2026 13:54 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ik vraag me af hoe dat gaat. Moet je tijd voor met zijn twee aanvragen? Is dat standaard dat je met zijn tweeën bent als je iemand in de bajes bezoekt? .
Ik heb altijd zo'n beeld van een grote kamer met tafels en stoelen waar meerdere gevangene tegelijkertijd bezoek ontvangen.
Mijn zwager zat jarenlang in de cel en daarna TBS en die mocht op een gegeven moment ook gewoon privebezoek zonder toezicht ontvangen, ook later in de kliniek. Er zit van alles aan vast aan protocollen en afspraken enzo maar uiteindelijk kan je gewoon een uurtje vrijuit van bil.quote:Op maandag 13 juli 2026 13:54 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ik vraag me af hoe dat gaat. Moet je tijd voor met zijn twee aanvragen? Is dat standaard dat je met zijn tweeën bent als je iemand in de bajes bezoekt? .
Ik heb altijd zo'n beeld van een grote kamer met tafels en stoelen waar meerdere gevangene tegelijkertijd bezoek ontvangen.
Jij hebt in elk geval nooit Vrouwenvleugel gekeken.quote:Op maandag 13 juli 2026 13:54 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ik vraag me af hoe dat gaat. Moet je tijd voor met zijn twee aanvragen? Is dat standaard dat je met zijn tweeën bent als je iemand in de bajes bezoekt? .
Ik heb altijd zo'n beeld van een grote kamer met tafels en stoelen waar meerdere gevangene tegelijkertijd bezoek ontvangen.
Ik kan me alleen Bea Meulman en Leontine Ruiters herinnerenquote:Op maandag 13 juli 2026 17:50 schreef vencodark het volgende:
[..]
Jij hebt in elk geval nooit Vrouwenvleugel gekeken.
Ik moest daar ook meteen aan denken! Die scene staat in mijn geheugen gegrift als meisje dat later op mocht blijven op die avondenquote:Op maandag 13 juli 2026 17:50 schreef vencodark het volgende:
[..]
Jij hebt in elk geval nooit Vrouwenvleugel gekeken.
Dat was dan ook vrij boeiend ja.quote:Op maandag 13 juli 2026 18:10 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
Ik kan me alleen Bea Meulman en Leontine Ruiters herinneren
quote:Christina Curry (35) en haar vriend, dj en producer Kevin Curifex, zijn voor het eerst ouders geworden. Dat heeft haar vader Adam Curry onthuld in zijn podcast No agenda show. „Baby Cleo is geboren om 10.08 uur en weegt 2900 gram.”
Zelf heeft de dochter van Patricia Paay en Adam Curry nog niets gedeeld over haar bevalling en pasgeboren kindje. De afgelopen maanden gaf Christina meermaals updates over haar zwangerschap. Ruim een week geleden deelde ze nog dat ze ‘de kleine meid’ al veertig weken in haar buik droeg, iets waar ze ‘ongelooflijk dankbaar’ voor was.
Kort daarna zag de kleine spruit van Christina dus het levenslicht, vertelt haar vader Adam in zijn podcast in een aflevering van 19 juli. „Het duurde lang. De bevalling heeft bijna 24 uur geduurd. Ik kreeg de hele nacht updates over hoeveel centimeters ontsluiting ze had.” De kersverse opa, die in Texas woont, is van plan zijn dochter even rust te geven en twee weken later over te komen voor babybezoek.
Zwangerschap
Christina maakte in januari dit jaar bekend dat haar eerste kindje op komst was. ‘Mijn beste vriend en ik hebben ons eigen kleine beste vriendje gemaakt’, schreef ze bij afbeeldingen van een shoot, waarop ze onder meer echofoto’s en haar zwangere buik toonde. ‘We kunnen niet wachten om je te ontmoeten en houden nu al zo veel van je!’
De 77-jarige Paay liet eerder al weten in haar nopjes te zijn met de komst van haar eerste kleinkind. ‘Ik word gewoon oma! En daar ben ik zó trots op, want dit is toch eigenlijk het allermooiste in het leven’, schreef ze op Instagram.
Christina, die in 2024 al zei dat ze aan kinderen dacht, is het enige kind van voormalig zangeres en showbizzdiva Patricia Paay en radiomaker Adam Curry. Het stel ging in 2009 na ruim twintig jaar huwelijk uit elkaar.
De breuk kwam omdat Curry verliefd was geworden op fotografe en voormalig soapactrice Micky Hoogendijk, die in GTST de rol van Cleo speelde. Inderdaad dezelfde naam als het kindje nu heeft gekregen. Curry is overigens inmiddels gescheiden van Hoogendijk en is sinds 2019 getrouwd met zijn huidige vrouw Tina Snider.
Ook verdriet voor Curry
Twee dagen nadat Adam Curry het heugelijke nieuws over zijn dochter vertelde in zijn podcast, overleed zijn gesprekspartner John C. Dvorak (80). Bijna twintig jaar maakte het duo samen de podcast No agenda show.
Duidelijk komkommertijd.quote:Op maandag 27 juli 2026 13:54 schreef vencodark het volgende:
Opvallende historie.Stom toeval en meer niet waarschijnlijk.
Precies. En ik weet ook niet hoe ze het in GTST uitspraken maar ik gok dat Christina en co. het wel eens zouden kunnen uitspreken als ‘clieo’.quote:Op maandag 27 juli 2026 13:54 schreef vencodark het volgende:
Opvallende historie.Stom toeval en meer niet waarschijnlijk.
Nu gaat die vermoeide blik op zijn gezicht helemaal nooit meer wegquote:Op woensdag 22 juli 2026 07:12 schreef Samhain het volgende:
Marc Anthony vader geworden van achtste kind: 'In de wolken'
Marc Anthony en zijn vrouw Nadia Ferreira zijn opnieuw ouders geworden. Het stel laat op Instagram weten dat ze een dochter hebben gekregen: Myla. Het is het achtste kind van de 57-jarige zanger.
"Wat een grote zegen om de komst van onze dierbare Myla met jullie te mogen delen", staat bij foto's van het gezin. "Je kunt je het geluk dat we thuis hebben niet voorstellen, we zijn in de wolken."
Anthony en Ferreira trouwden in januari 2023. Later dat jaar verwelkomden de zanger en het model uit Paraguay hun eerste kind, de nu driejarige Marco. In januari maakten ze bekend opnieuw in verwachting te zijn.
Anthony is een van de succesvolste latinartiesten aller tijden. Hij won meerdere Grammy's en verkocht wereldwijd ruim twaalf miljoen albums.
De Puerto Ricaans-Amerikaanse zanger was eerder getrouwd met onder anderen Jennifer Lopez, met wie hij een tweeling heeft. In 2014 scheidden zij na een huwelijk van tien jaar. Ook was hij drie jaar getrouwd met het Venezolaanse model Shannon De Lima.
Leuk voor zequote:Estavana Polman (34) in verwachting van tweede kindje: ’Ons kleine wondertje is onderweg’
Polman deelde een foto op sociale media met Rafael van der Vaart, zijn zoon Damián (20) en hun dochtertje Jesslyn (9) met de alleszeggende tekst: ’Wij gaan van 4 naar 5!’
Rafael van der Vaart en Estavana Polman zijn sinds 2016 samen. Ze raakte relatief snel in verwachting van de oud-international en beviel in juni 2017 van dochtertje Jesslyn.
Daarnaast was Polman ook betrokken bij de opvoeding van Damián, de zoon van Van der Vaart uit zijn huwelijk met Sylvie Meis. Damián woonde enige tijd bij zijn vader en stiefmoeder in Denemarken.
Afgelopen april kondigde Estavana aan na ruim vijftien jaar een punt te zetten achter haar loopbaan als professioneel handbalster. Ze speelde haar laatste wedstrijd voor de Roemeense club Rapid Boekarest op 23 mei.
Half juni onthulde Rafael dat het gezin weer terugkeert naar Nederland en in de buurt van Huissen gaat wonen, op een steenworp afstand van Polmans geboorteplaats Arnhem.
Wanneer Polman exact is uitgerekend, is niet bekend. Ook moet blijken wat de gevolgen zijn van haar zwangerschap voor haar tv-plannen. Ze is voornemens om komend seizoen geregeld aan te schuiven bij Vandaag inside.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |