Ze leren echt niks van de voorgaande edities. Ze plakken her en der wat pleisters en hopen dat het wel goed komt. Maar kans is vrij aannemelijk dat ze wederom flink worden uitgefloten. Ben benieuwd of ze dan weer een klapbandje mee laten lopen en de microfoons in de zaal uitzetten...quote:Op dinsdag 6 mei 2025 19:17 schreef Greys het volgende:
[..]
"Het is niet onze taak om conflicten met elkaar te vergelijken".
Misschien beter toch maar eens wel doen.
Ze houden volgens mij nog steeds vol dat het geluid in de zaal voor tv niet is veranderd toen.quote:Op dinsdag 6 mei 2025 20:17 schreef nik4ever het volgende:
[..]
Ze leren echt niks van de voorgaande edities. Ze plakken her en der wat pleisters en hopen dat het wel goed komt. Maar kans is vrij aannemelijk dat ze wederom flink worden uitgefloten. Ben benieuwd of ze dan weer een klapbandje mee laten lopen en de microfoons in de zaal uitzetten...
Het is ook systematisch het zelfde riedeltje bij welk tegenwoord dan ook, we moeten een bingokaart met de steekwoorden opstellen.quote:Op dinsdag 6 mei 2025 19:12 schreef Fred_B het volgende:
Martin Green in reactie op de petitie, via het AD:
[..]
Die rol van verbinder was de EBU dan even vergeten toen ze Rusland uitsloten?quote:Op dinsdag 6 mei 2025 19:12 schreef Fred_B het volgende:
„De EBU is niet immuun voor wereldwijde gebeurtenissen, maar samen met onze leden is het onze rol om ervoor te zorgen dat het festival - in de kern - een universeel evenement blijft dat verbindingen, diversiteit en inclusie bevordert door middel van muziek”, aldus Green.
Apart dat dan juist Iolanda dit jaar wel mee wil doen.quote:Op woensdag 7 mei 2025 11:31 schreef NailQueen het volgende:
Mag ik een gokje doen waarom we zulke random intervals hebben? Vorig jaar ging het gerucht rond dat artiesten hadden Nee hadden gezegd omdat Israël mee doet. Sommigen artiesten hadden zelfs 2 weken van te voren afgezegd. Wat nou als dat dit jaar ook weer het geval is?
Via het AD.quote:Poging AvroTros verandert nog niets aan vlaggenverbod op songfestival
Het was een goed gesprek, maar er verandert nog niets: ook pridevlaggen blijven dit jaar verboden op het songfestivalpodium. De Nederlandse omroep AvroTros probeerde de organisatie op andere gedachten te brengen, maar voor dit jaar leidt dat nog niet tot ander beleid.
AvroTros had een ‘constructief gesprek’ met de European Broadcasting Union, die het Eurovisie Songfestival organiseert, over de nieuwe regel dat onder meer pridevlaggen op het podium verboden zijn. Vanaf de editie van volgende week in Basel mogen artiesten tijdens hun optreden alleen nog de vlag van hun eigen land bij zich dragen.
De EBU handhaaft de regels voor de komende editie, maar blijft volgens AvroTros na deze editie ‘openstaan voor een dialoog over dit onderwerp’.
‘Pridevlag geen politiek statement’
De omroep had het gesprek met EBU aangevraagd nadat lhbti-belangenorganisatie COC protest had aangetekend tegen het nieuwe vlaggenbeleid. Volgens de roze gemeenschap is een pridevlag ‘een uiting van wie je bent en geen politiek statement’. AvroTros is het daarmee eens, maar heeft wel besloten zich te committeren aan het vlaggenbeleid voor de komende editie.
„In overleg met COC hebben we onze gezamenlijke zorgen over het ‘vlaggenbeleid’ op constructieve wijze - samen met de NPO - bij de EBU neergelegd”, laat AvroTros woensdag weten aan persbureau ANP. „De EBU heeft ervoor gekozen het huidige beleid te handhaven. Hoewel we dit een gemiste kans vinden, respecteren we - net als de andere 36 landen - de regels die nu voor dit jaar gelden. We richten ons nu op de verbindende kracht van muziek in de overtuiging dat de dialoog over zichtbaarheid en representatie het best in gezamenlijkheid en met oog voor de lange termijn kan worden gevoerd.”
‘Volstrekt verkeerd signaal’
De omroep zegt te merken dat ‘andere landen ook openstaan voor ons pleidooi’, maar het is te kort dag om de regels nog aan te passen voor het festival in Basel. COC noemt het handhaven van de regel van de EBU ‘een volstrekt verkeerd signaal in deze tijd dat de roze gemeenschap wereldwijd onder druk staat’. COC is in gesprek met andere Europese lhbti-organisaties en beraadt zich op een reactie.
quote:
Wat wordt er verwacht? Net zoals bij de repetities van 2023 iedereen op het podium?quote:Op woensdag 7 mei 2025 19:32 schreef Fred_B het volgende:
We zouden het bijna vergeten, maar deze oplossing op zoek naar een probleem ligt ook nog op koers om gebruikt te gaan worden in de semi’s:
[ x ]
Wanneer iemand niet door is gaat er een luik onder hun openquote:Op woensdag 7 mei 2025 20:06 schreef Thrts het volgende:
[..]
Wat wordt er verwacht? Net zoals bij de repetities van 2023 iedereen op het podium?
En dan val je in een grote pot kaasfonduequote:Op woensdag 7 mei 2025 20:09 schreef NailQueen het volgende:
[..]
Wanneer iemand niet door is gaat er een luik onder hun open
Stopquote:Op woensdag 7 mei 2025 20:16 schreef Momo het volgende:
[..]
En dan val je in een grote pot kaasfondue
You’re good to Goudaquote:Op woensdag 7 mei 2025 20:16 schreef Momo het volgende:
[..]
En dan val je in een grote pot kaasfondue
Lekker man, fix what ain’t brokenquote:Op woensdag 7 mei 2025 19:32 schreef Fred_B het volgende:
We zouden het bijna vergeten, maar deze oplossing op zoek naar een probleem ligt ook nog op koers om gebruikt te gaan worden in de semi’s:
[ x ]
Hoop niet dat ze de landen af gaan en dan zeggen, Ierland *stilte van 20 seconden* is niet door *camera blijft 10 seconden hangen op huilend gezicht kandidaat*quote:Op woensdag 7 mei 2025 21:37 schreef Greys het volgende:
Over dat bekendmaken van de finalisten nog wat meer. Dus niet zoals ze hebben getest in Liverpool maar wel met meer spanning en emoties. Ik vond het op zich al héél spannend en emotioneel voor de deelnemers zoals het was..
[ x ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |