Klopt de meest succesvolle vrouwen op het gebied van werk die zijn alleen. Ik ken er zelf eentje en die loopt als een loops teefje achter een of andere narcistische manager aan die haar gebruikt als neukertje en nu een andere vrouw zwanger heeft gemaakt dus mevrouw de succesvol is lekker misbruikt en heeft op haar 40e alleen een baan en geen familie of hobby's.quote:Op zondag 27 april 2025 01:25 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Ik ken ze ook.. en dat zijn over het algemeen de eenzaamste vrouwen.
Succesvolle mannen trouwen zonder problemen een serveester, succesvolle vrouwen daten niet "down" en moeten vissen uit een klein vijvertje van gewilde mannen met keuzes.
Wat een negativiteit over succesvolle vrouwen.quote:Op zondag 27 april 2025 01:31 schreef Duveldrinker het volgende:
[..]
Klopt de meest succesvolle vrouwen op het gebied van werk die zijn alleen. Ik ken er zelf eentje en die loopt als een loops teefje achter een of andere narcistische manager aan die haar gebruikt als neukertje en nu een andere vrouw zwanger heeft gemaakt dus mevrouw de succesvol is lekker misbruikt en heeft op haar 40e alleen een baan en geen familie of hobby's.
Vind ik overigens allemaal prima en is haar eigen keuze, maar het gelul over dat single mannen zielig zijn dat gaat imo gewoon niet op.
Nee hoor ik neem het alleen waar, ik zou even de OP bekijken, daar reageer ik namelijk meer op.quote:Op zondag 27 april 2025 01:32 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Wat een negativiteit over succesvolle vrouwen.
Het klinkt alsof je het een beter idee vindt dat ze wat minder ambitieus zijn, want dan komen ze tenminste makkelijker aan de man.
Die gozer heeft 3 kinderen bij drie vrouwen waarvan hij er één in huis heeft. Respect hoor, echt goed gedaan.quote:
Ik lees dat je schrijft over loopse teven. Vind je dat sympathiek?quote:Op zondag 27 april 2025 01:34 schreef Duveldrinker het volgende:
[..]
Nee hoor ik neem het alleen waar, ik zou even de OP bekijken, daar reageer ik namelijk meer op.
Nee een loopse teef, dat is een beschrijving. Namelijk waar mannen ook vaak voor beschuldigd worden, dat ze hun lul achterna lopen.quote:Op zondag 27 april 2025 01:35 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik lees dat je schrijft over loopse teven. Vind je dat sympathiek?
Dat zou een beter gemiddelde zijn dan wat jij doet ouwe boomknuffelaar.quote:Op zondag 27 april 2025 01:35 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
Die gozer heeft 3 kinderen bij drie vrouwen waarvan hij er één in huis heeft. Respect hoor, echt goed gedaan.
Dat is het sociaal geaccepteerd klassement. Om als vrouw op een bepaald niveau te komen en te blijven eist vaak meer opofferingen dan mannen.quote:Op zondag 27 april 2025 01:32 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Wat een negativiteit over succesvolle vrouwen.
Het klinkt alsof je het een beter idee vindt dat ze wat minder ambitieus zijn, want dan komen ze tenminste makkelijker aan de man.
Allen getrouwd met kids. Waarvan de meesten daten met mannen die niet succesvol zijn. Minder red pill doenquote:Op zondag 27 april 2025 01:25 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Ik ken ze ook.. en dat zijn over het algemeen de eenzaamste vrouwen.
Succesvolle mannen trouwen zonder problemen een serveester, succesvolle vrouwen daten niet "down" en moeten vissen uit een klein vijvertje van gewilde mannen met keuzes.
🤣 ik zei toch, zijn bericht is reflectie.quote:Op zondag 27 april 2025 01:35 schreef KillemWieft het volgende:
[..]
Die gozer heeft 3 kinderen bij drie vrouwen waarvan hij er één in huis heeft. Respect hoor, echt goed gedaan.
Die doen dat niet meer. Daarom zeiken mannen dat vrouwen moeilijk doen.quote:Op zondag 27 april 2025 01:58 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Dat is het sociaal geaccepteerd klassement. Om als vrouw op een bepaald niveau te komen en te blijven eist vaak meer opofferingen dan mannen.
Ik denk dat dat vaak wel een factor is in of iemand zich al dan niet eenzaam voelt.quote:Op zaterdag 26 april 2025 23:05 schreef capricia het volgende:
[..]
Jij associeert eenzaamheid met een gebrek aan aandacht van de tegenovergestelde sekse?
Ik denk zelf dat dat compleet irrelevant is, eigenlijk.
Daar zit ook wel een verschil tussen man en vrouw. Vrouwen voelen zich binnen een relatie eenzaam bij gebrek aan connectie. Mannen lossen dat op binnen de relatie. Vaak zie je dan dat ze veel tijd gaan steken in bijvoorbeeld een hobby, zoals motorrijden, fietsen, golfen, modeltreintjes of weet ik wat.quote:Op zondag 27 april 2025 00:34 schreef Servieskast het volgende:
[..]
Ik ben niet eenzaam. Heb geen vaste partner. Was wel eenzaam, met een vaste partner.
Ik doel op connectie. Niet op relatie
quote:Op zondag 27 april 2025 01:38 schreef Duveldrinker het volgende:
[..]
Nee een loopse teef, dat is een beschrijving. Namelijk waar mannen ook vaak voor beschuldigd worden, dat ze hun lul achterna lopen.
Het is gewoon weaponized incompentence. Ze laten liever een vrouwtje die sociale emotionele arbeid opknappen voor hen en vinden dat ze daar recht op hebben.quote:Op zaterdag 26 april 2025 12:55 schreef SemperLibertas het volgende:
Mannen hebben over het algemeen weinig intrinsieke motivatie om sociaal te zijn. Vooral na een scheiding zie je dat: de man verpietert een beetje en grijpt naar de fles terwijl de vrouw zich stort in het borrelen met vriendinnen, uitstapjes, vakanties, etc etc.
Mannen zijn eigenlijk nogal wat sociaal vreemde wezens die het alleen ook wel prima vinden ondanks de ongemakken
Ook dat is een keuze. Toen een zeer lange relatie van mij uitging deed ik toch vooral het tweede.quote:Op zaterdag 26 april 2025 12:55 schreef SemperLibertas het volgende:
Vooral na een scheiding zie je dat: de man verpietert een beetje en grijpt naar de fles terwijl de vrouw zich stort in het borrelen met vriendinnen, uitstapjes, vakanties, etc etc.
quote:Op zaterdag 26 april 2025 23:00 schreef FireFox1 het volgende:
[..]
Mannen hebben simpelweg minder keus dan vrouwen.
Vrouwen hoeven echt niet superknap te zijn om genoeg aandacht van mannen te krijgen.
quote:Op vrijdag 25 april 2025 15:37 schreef Stepperoller het volgende:
[..]
Hoe gaat aandacht gebaseerd op jou als lustobject ipv wie jij bent als mens precies eenzaamheid tegen dan?
Je snapt zelf toch ook wel dat die flauwekul geen enkele waarde heeft in die context
Hier een lijst van alle mensen die verbaasd zijn dat dit gebeurd is:quote:Op zondag 27 april 2025 08:37 schreef Hexagon het volgende:
Het is wel weer uitgedraaid op een gefrustreerde mannentopic
Daar weiger ik in mee te gaan. Het is een verzonnen probleem waarvan de implicatie uitgaat dat vrouwen het op moeten lossen.quote:Op zondag 27 april 2025 08:45 schreef ieniminimuis het volgende:
Even een generaliserende statement.
Eenzaamheid bij vrouwen ligt bij de vrouw zelf, eenzaamheid bij de mannen ligt vooral niet bij de man.
Als een vrouw eenzaam is dan moet ze zelf op zoek gaan naar vriendschappen etc. Als mannen zich eenzaam voelen, proberen ze dat vaak op te lossen met een relatie. En als mannen geen relatie krijgen ligt dat aan de vrouwen of maatschappij.
Eenzaamheid bij de mannen wordt zo dus ineens een maatschappelijk probleem.
Klopt.quote:Op zondag 27 april 2025 08:52 schreef Stepperoller het volgende:
[..]
Daar weiger ik in mee te gaan. Het is een verzonnen probleem waarvan de implicatie uitgaat dat vrouwen het op moeten lossen.
Inderdaad. En je herkent ze aan het gebruik van het woord ‘wijven’.quote:Op zondag 27 april 2025 09:31 schreef Hexagon het volgende:
Het is meer dat het momenteel populair is onder een groep mannen om de maatschappij en vrouwen de schuld van al hun sociale problemen te geven. Lekker makkelijk want dan kunnen ze er zelf niets aan doen, en hoeven ze er ook niets aan te doen. Dat kost immers moeite.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |