Zuivel!quote:Op vrijdag 2 mei 2025 12:13 schreef vencodark het volgende:
[..]
Ik zal eens even kijken, dankjewel.
Ja, dat dagelijks douchen/wassen is natuurlijk iets wat je niet gauw weer afwent. Zou dat echt zo’n verschil maken?
Zullen eens moeten testen.
Een extra shirtje zat ook al in de planning.![]()
Nog geen okselhaar gespot!
Ik denk dat je er wel vanuit mag gaan dat het saneren van de asbest zo zal gaan dat jij daar geen hinder van ondervindt.quote:Op vrijdag 2 mei 2025 10:42 schreef Hupje het volgende:
Twee huizen verderop zijn maanmannetjes asbest aan het saneren. Voelt niet echt goed om dan buiten te zitten of de was buiten te hangen. Jammer.
Gelukkig heb ik gisteren al 3 uur in de tuin gewerkt (het was nodig).
Kind is terug van een paar dagen logeren. Pff hij heeft energie voor tien en die kwek staat niet stil. Als het nou nog interessante onderwerpen waren, maar het gaat al sinds half 8 over Minecraft en de Minecraft movie
Mijn Whoop zei laatst dat hij beweging had gedetecteerd, maar ik lag gewoon op de bank te vegeteren.quote:Op vrijdag 2 mei 2025 12:40 schreef Hupje het volgende:
Mijn Fitbit zegt dat ik 600 actieve minuten heb gehad sinds deze week. En dan heb ik alsnog niks extras gesport tov normaalwel allerlei klusjes in en rondom huis die waren blijven liggen
Ik weet dat dermatologen heel ongelukkig worden van elke dag (warm/heet) douchen, zeker met zeep. Ik douche niet elke dag, maar als dat een brug te ver is zou hij ook kunnen proberen het gebruik van zeep eerst proberen te beperken.quote:Op vrijdag 2 mei 2025 12:13 schreef vencodark het volgende:
[..]
Ik zal eens even kijken, dankjewel.
Ja, dat dagelijks douchen/wassen is natuurlijk iets wat je niet gauw weer afwent. Zou dat echt zo’n verschil maken?
Zullen eens moeten testen.
Een extra shirtje zat ook al in de planning.![]()
Nog geen okselhaar gespot!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.S. 2014
J. 2016
quote:Op vrijdag 2 mei 2025 13:24 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
Puberzweet.. mijn dochter maakt hele sprongen in haar ontwikkeling, krijgt overal haartjes... mamaaaaaa![]()
Ik ben nog zoekende naar fijne deo zonder enorme geur, zelf gebruik ik rexona maar dat lijkt mij voor haar best heftig.Oei.. dat klinkt wel heel spannend jaSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
.
Venus in pocketformaat
© loveli
Ja ok, maar ik heb die minuten dus wel écht actief gedaanquote:Op vrijdag 2 mei 2025 13:19 schreef amaranta het volgende:
[..]
Mijn Whoop zei laatst dat hij beweging had gedetecteerd, maar ik lag gewoon op de bank te vegeteren.
quote:Op vrijdag 2 mei 2025 13:24 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
Puberzweet.. mijn dochter maakt hele sprongen in haar ontwikkeling, krijgt overal haartjes... mamaaaaaa![]()
Ik ben nog zoekende naar fijne deo zonder enorme geur, zelf gebruik ik rexona maar dat lijkt mij voor haar best heftig.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Oh, zo.quote:Op vrijdag 2 mei 2025 13:54 schreef Hupje het volgende:
[..]
Ja ok, maar ik heb die minuten dus wel écht actief gedaanalleen dan niet met sporten.
Wij ook! We haalden een tût patat op de marktquote:Op vrijdag 2 mei 2025 15:04 schreef Mushanga71 het volgende:
@:_Ingrid_, heb je de uitslag al?
@:Gewoonmezelf87, ai. Hopelijk heeft je gevoel het bij het verkeerde eind![]()
Net geluncht met zoon. We hebben de afgelopen dagen niet genoeg buiten de deur gegeten![]()
En zweten, check. En dan met name mn nek. Spuit daar ook een flinke lading deo.
Zoon ruik ik niet. Kan ook zijn omdat je met gamen niet echt zweet natuurlijk![]()
Gaat ie zo wel werken dus heb ik een paar uur me-time. Ben ik wel aan toe.
Ook lekker me time toch?quote:Op vrijdag 2 mei 2025 19:25 schreef vencodark het volgende:
Omdat het inderdaad nog wel lekker was buiten ben ik even wandelend naar de winkel gegaan. Iets meer dan een half uur eventjes heen en weer.
Oh, jawel, maar ik had me voorgenomen te gaan lezen. Zat al met een boek in de tuin toen ik het op mn heupen kreegquote:Op vrijdag 2 mei 2025 19:01 schreef oh-oh het volgende:
Lekker in je eentje in de tuin modderen is toch ook gewoon me time?
Ik heb net dat uur dat ik niet hoefde te werken heerlijk met de hondjes op de losloop gelopen. Jammer dat er niemand anders was maar het was heerlijk. 27 graden nog 🥳
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |