SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat is jammer, omdat ik helemaal niet denk dat jij, in tegenstelling tot veel anderen hier, niet veel kwaad in de zin hebt. En ook niet steeds bezig bent bepaalde retoriek de wereld in te helpen volgens vaste patronen, redenaties, duiken van de discussie om later weer hetzelfde te starten. Ben serieus benieuwd waarom je aan de ene kant zegt eigenlijk helemaal niet te weten wat ze op de Krim denken, maar wel meegaat in een deel van een frame dat het realistisch zou zijn te omarmen dat wat er nu leeft nu eenmaal pro Russisch is. Als je niet weet hoe men daar denkt, dan kan je toch ook niet weten wat de realistische toestand daar is? Aanvullend benieuwd waarom je in dat frame zou meegaan als je weet dat de bron van dat frame een extra belang heeft om dit frame te verspreiden. Dat zou het toch extra ongeloofwaardig moeten maken en bijna per definitie minder realistisch. Ik geloof een tweedehands autoverkoper ook per definitie niet, waarom zou ik een zwaar gemanipuleerde en onderdrukte bevolking wel geloven?quote:Op dinsdag 22 april 2025 23:22 schreef capricia het volgende: [..] Daar ga je weer. Hou daar gewoon eens mee op. Ik vind dit helemaal geen fijne manier van discussiëren. Als je andere nuances dan jij benadrukt, 'wil je niet geholpen worden'. En weet je, ik ben weer weg. Geen zin hierin.
![]()
Een hervorming lijkt me wel op zijn plaats, het is niet noodzakelijk alles volledig af te schaffen.quote:Op dinsdag 22 april 2025 23:33 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Jij bent voor het afschaffen van de internationale rechtsorde? Might makes right?
Ik krijg het idee dat mensen een klein beetje vergeten hoe de Euromaiden ontstaan isquote:Op dinsdag 22 april 2025 23:35 schreef spectrumanalyser het volgende:
Het conflict is ontstaan toen Oekraine een president kreeg die niet pro-Russisch is.
Onbegrijpelijk dat hier mensen denken dat het conflict op te lossen is door stukken land weg te geven.
De Russen hebben twee weken geleden een raket afgevuurd op de geboorteplaats van Zelensky.
Alleen even aanpassen zodat we Putin zijn zin kunnen geven?quote:Op dinsdag 22 april 2025 23:38 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Een hervorming lijkt me wel op zijn plaats, het is niet noodzakelijk alles volledig af te schaffen.
Een rechtsorde met de dictator naar keuze op 1.quote:Op dinsdag 22 april 2025 23:38 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Een hervorming lijkt me wel op zijn plaats, het is niet noodzakelijk alles volledig af te schaffen.
Nee, ik ben niet pro-Putin. Verre van, ik pleit niet voor niks voor het herstellen van Koningsbergen.quote:Op dinsdag 22 april 2025 23:39 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Alleen even aanpassen zodat we Putin zijn zin kunnen geven?
De rechtsorde van type Roland Freisler.quote:Op dinsdag 22 april 2025 23:39 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Alleen even aanpassen zodat we Putin zijn zin kunnen geven?
Er is geen internationaal recht als het sommige landen betreft. Servië en Rwanda durfden we als wereld nog wel aan, maar VS, China, Rusland en Israël worden nooit terecht gewezen, die trekken zich niks aan van recht of rechtvaardigheid. En dan komt het erop aan wat de waarde is van je principes, hoeveel kun je lijden totdat het het niet meer waard is.quote:
Bizar inderdaadquote:Op dinsdag 22 april 2025 23:43 schreef Flitsbezorger het volgende:
Doe maar gelijk ook Pruisen herstellen, de huidige Bondsrepubliek Duitsland is maar niets.
Ik weet alleen niet of Polen Danzig en consorten terug gaat geven
Wáár hebben we het over?
Dat lijkt ook een voortdravende trein die niet tot bedaren gebracht kan worden. Ik denk dat de EU zich als sterk machtsblok voordeel uit de veranderende situatie moet halen in plaats van hardnekkig vast te blijven houden aan vervlogen tijden.quote:Op dinsdag 22 april 2025 23:44 schreef phpmystyle het volgende:
Het is natuurlijk hét Oekraïne topic. Maar het onderliggende fundamentele probleem is dat de achterliggende ideologie van de huidige wereldorde op haar laatste zuilen staan. Steeds meer mensen en wereldgemeenschappen verwerpen die. Wat er precies voor terugkomt is koffiedik kijken, maar dat de wereld niet meer zit te wachten op onze uitleg van de "liberale wereldorde" lijkt mij meer dan evident. En de aanval gebeurt olv V. Poetin.
Ach, maak je niet zo druk: de dood van één mens is een tragedie; de dood van miljoenen slechts een statistiek, aldus onze Georgische vriend Jozef.quote:Op dinsdag 22 april 2025 23:48 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
'ik propagandeer geen oorlogsmisdaden, ik beschouw alleen maar'.
Bitch please.
Zul je van de EU eerst een homogeen blok moeten maken. Cultureel, ideologisch, militair, economisch, religieus, technologisch.quote:Op dinsdag 22 april 2025 23:47 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Dat lijkt ook een voortdravende trein die niet tot bedaren gebracht kan worden. Ik denk dat de EU zich als sterk machtsblok voordeel uit de veranderende situatie moet halen in plaats van hardnekkig vast te blijven houden aan vervlogen tijden.
Ik denk dat je internationasl recht verwart met VN-motiesquote:Op dinsdag 22 april 2025 23:42 schreef zalkc het volgende:
[..]
Er is geen internationaal recht als het sommige landen betreft. Servië en Rwanda durfden we als wereld nog wel aan, maar VS, China, Rusland en Israël worden nooit terecht gewezen, die trekken zich niks aan van recht of rechtvaardigheid. En dan komt het erop aan wat de waarde is van je principes, hoeveel kun je lijden totdat het het niet meer waard is.
Ik heb inderdaad nog niet meer empathie bespeurt bij je dan dat er bij Stalin te bespeuren was.quote:Op dinsdag 22 april 2025 23:50 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Ach, maak je niet zo druk: de dood van één mens is een tragedie; de dood van miljoenen slechts een statistiek, aldus onze Georgische vriend Jozef.
Het is ook wel goedkoop om alles wat je zelf niet onderkent af te doen als frame.quote:Op dinsdag 22 april 2025 23:38 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
Dat is jammer, omdat ik helemaal niet denk dat jij, in tegenstelling tot veel anderen hier, niet veel kwaad in de zin hebt. En ook niet steeds bezig bent bepaalde retoriek de wereld in te helpen volgens vaste patronen, redenaties, duiken van de discussie om later weer hetzelfde te starten. Ben serieus benieuwd waarom je aan de ene kant zegt eigenlijk helemaal niet te weten wat ze op de Krim denken, maar wel meegaat in een deel van een frame dat het realistisch zou zijn te omarmen dat wat er nu leeft nu eenmaal pro Russisch is. Als je niet weet hoe men daar denkt, dan kan je toch ook niet weten wat de realistische toestand daar is? Aanvullend benieuwd waarom je in dat frame zou meegaan als je weet dat de bron van dat frame een extra belang heeft om dit frame te verspreiden. Dat zou het toch extra ongeloofwaardig moeten maken en bijna per definitie minder realistisch. Ik geloof een tweedehands autoverkoper ook per definitie niet, waarom zou ik een zwaar gemanipuleerde en onderdrukte bevolking wel geloven?
Dat mag je denken. Het neemt niet weg dat we niet de wil hebben als internationale gemeenschap om Rusland daadwerkelijk verantwoordelijk te houden voor hun misdaden en gebroken beloften.quote:Op dinsdag 22 april 2025 23:52 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ik denk dat je internationasl recht verwart met VN-moties
Stalin was juist bijzonder empatisch, maar niet bepaald sterk in de compassie.quote:Op dinsdag 22 april 2025 23:53 schreef 0ne_of_the_few het volgende:
[..]
Ik heb inderdaad nog niet meer empathie bespeurt bij je dan dat er bij Stalin te bespeuren was.
Leuke tactiek, een punt in het extreme trekken en dat dan ridiculiseren.quote:Op dinsdag 22 april 2025 23:56 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Het is ook wel goedkoop om alles wat je zelf niet onderkent af te doen als frame.
De Krim is al eeuwenlang een heet hangijzer voor de Russen. Kun je een frame vinden of niet maar dat valt allemaal prima terug te lezen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |