En die barst toch al regelmatig in tranen uit, dus die is wel geschiktquote:
Vorige week was dat nare incident met die onthoofde moeder. Een briljante reactie op een post van mij, was dat je dan de paradox kunt hebben dat je in dit geval dan tóch op twee plaatsen tegelijk kunt zijn.quote:Op dinsdag 22 april 2025 13:07 schreef Tengano het volgende:
[..]
Wordt toch nog een lastige keuze blijkbaar en de Koning en Koningin kunnen ook niet op twee plaatsen tegelijk zijn. Ik ga zelf iig door met mijn eigen voorbereidingen en hou het voorlopig op zaterdag.
[ afbeelding ]
Ja, dat is echt een once in a lifetime dingetje.quote:Op dinsdag 22 april 2025 13:45 schreef thedeedster het volgende:
Trouwens, als je een reisje naar Rome kunt scoren, dan moet je dat natuurlijk met beide handen aangrijpen.
Ouwe rotzooi.quote:Op dinsdag 22 april 2025 13:45 schreef thedeedster het volgende:
Trouwens, als je een reisje naar Rome kunt scoren, dan moet je dat natuurlijk met beide handen aangrijpen.
Alsof je Rome met één bezoekje wel gehad hebt.quote:Op dinsdag 22 april 2025 13:45 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ja, dat is echt een once in a lifetime dingetje.
Dan is het minder erg als er iets kapot gaat.quote:
Putting the fun in funeral.quote:Op dinsdag 22 april 2025 13:09 schreef herverwijderd het volgende:
Je kan toch rouwen en feesten tegelijk, beetje multitasken.
En dan kunnen ze gelijk ff buurten bij Arianequote:Op dinsdag 22 april 2025 13:45 schreef thedeedster het volgende:
Trouwens, als je een reisje naar Rome kunt scoren, dan moet je dat natuurlijk met beide handen aangrijpen.
quote:Op dinsdag 22 april 2025 13:09 schreef herverwijderd het volgende:
Je kan toch rouwen en feesten tegelijk, beetje multitasken.
quote:Op dinsdag 22 april 2025 13:53 schreef Starhopper het volgende:
[..]
En dan kunnen ze gelijk ff buurten bij Arianedie zit toch in Italië op school?
Uitgemaakte zaak dusquote:Waar woont Ariane van Oranje?
Waar haar vader en zus Alexia voor dezelfde internationale school als onze kroonprinses Elisabeth in Wales kozen, woont Ariane nu in het kleine dorpje in de Italiaanse regio Friuli-Venezia Giulia.
Of naar de woensdag 30 aprilquote:Op dinsdag 22 april 2025 13:26 schreef Evangelion het volgende:
Hmm laten we voor de zekerheid koningsdag naar maandag (of een andere werkdag) verplaatsen
quote:Op dinsdag 22 april 2025 13:45 schreef thedeedster het volgende:
Trouwens, als je een reisje naar Rome kunt scoren, dan moet je dat natuurlijk met beide handen aangrijpen.
Kim Jong-un kun je natuurlijk niet vergelijken met de Paus.quote:Op dinsdag 22 april 2025 14:03 schreef spapaars het volgende:
Als een groot leider van een land ergens op de wereld sterft, zou Koningsdag gewoon doorgaan. Waarom zou dat nu niet gebeuren?
Het is ook wel wat lullig om de enige rooms-katholiek richting Italie te sturen aangezien zij zo ongeveer de enige is die populair is.quote:Op dinsdag 22 april 2025 14:07 schreef Qarrad het volgende:
Als ons nationale zuip- en hosfeest met kleurcode nu afgelast wordt hierom, dan gaat dat de geschiedenisboeken in als Dooiepapengate en is iedereen boos op de kattelieken. Moeten we niet willen met zijn allen.
Maxima is katholiekquote:Op dinsdag 22 april 2025 13:22 schreef herverwijderd het volgende:
[..]
Ze zijn protestants, misschien dat dat er mee te maken heeft.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |