Ik niet. Veel te conservatief.quote:Op maandag 21 april 2025 16:21 schreef Hanca het volgende:
Ik vind trouwens veel goed, als het Raymond Burke maar niet wordt. Die wil je niet op zo'n toch wel invloedrijke post. Helaas wordt die man wel genoemd.
Turkson, Ghanees en enorm milieubewust, zou ik wel kunnen waarderen.
Hier een bron voor je topic: https://www.demorgen.be/n(...)ranciscus~bdc448991/quote:Op maandag 21 april 2025 16:02 schreef Hexagon het volgende:
Aangezien de Paus natuurlijk ook het staatshoofd is van het kleinste landje op aarde, is de opvolging van de overleden Franciscus natuurlijk ook een politiek ding.
Over ongeveer twee weken, komen de kardinalen bijeen om een nieuwe uit hun midden te kiezen. Dus een topic om dat te volgen en te speculeren.
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op maandag 21 april 2025 16:27 schreef matigeuser het volgende:
Kan ik me ergens aanmelden voor sollicitatie?
Als je katholiek bent gedoopt, ben je automatisch kandidaat.quote:Op maandag 21 april 2025 16:27 schreef matigeuser het volgende:
Kan ik me ergens aanmelden voor sollicitatie?
Dat klopt. Maar daarom hoef je dat nog niet te wensenquote:Op maandag 21 april 2025 16:34 schreef Hanca het volgende:
De kans dat de nieuwe paus conservatiever wordt dan Franciscus lijkt me heel erg groot, al is het maar omdat je eigenlijk altijd een slingerbeweging ziet. Als de overleden paus veel progressiever was dan zijn voorganger, slingert dat altijd weer een beetje terug bij zijn opvolger.
Mits je man bent ja. Officieel kerkjuridisch gezien.quote:Op maandag 21 april 2025 16:31 schreef Hanca het volgende:
[..]
Als je katholiek bent gedoopt, ben je automatisch kandidaat.
Ik denk dat de kerk niet toe is aan een heel progressieve paus. En ondanks dat ik protestant ben, gun ik de katholieke kerk de onrust van een paus die niet bij de kerk past niet. Ik wens het beste voor de kerk en ik denk dat dat momenteel, wellicht als een korte tussenpaus, een wat conservatievere paus is. Dus ik mag dat best wensen.quote:Op maandag 21 april 2025 16:38 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Dat klopt. Maar daarom hoef je dat nog niet te wensen
Ik zeg nergens dat jij het niet mag wensen.quote:Op maandag 21 april 2025 16:40 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ik denk dat de kerk niet toe is aan een heel progressieve paus. En ondanks dat ik protestant ben, gun ik de katholieke kerk de onrust van een paus die niet bij de kerk past niet. Ik wens het beste voor de kerk en ik denk dat dat momenteel, wellicht als een korte tussenpaus, een wat conservatievere paus is. Dus ik mag dat best wensen.
Nou ja, zet daar je geld maar niet op in, om het zo te zeggen.quote:Op maandag 21 april 2025 16:13 schreef Mikeytt het volgende:
Als ze een vrouw aanstellen, dan kan dat wellicht het imago van dat instituut ietsjes herstellen.
Die zijn niet verkiesbaar.quote:Op maandag 21 april 2025 16:13 schreef Mikeytt het volgende:
Als ze een vrouw aanstellen, dan kan dat wellicht het imago van dat instituut ietsjes herstellen.
En om daar eens wat inzicht in te krijgen even ChatGPT om hulp gevraagdquote:
Dit is echt één van de allerbeste CGP Grey-video's, een echte klassiekerquote:
2x onwaarschijnlijk wat mij betreft. Ze gaan denk ik geen Europeaan kiezen en Hollerich is ook nog eens te progressief.quote:Op maandag 21 april 2025 16:54 schreef heywoodu het volgende:
[..]
En om daar eens wat inzicht in te krijgen even ChatGPT om hulp gevraagd![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Aangezien we de komende dagen/weken allemaal van nul naar expert gaan op het gebied van kardinalen is dit wellicht handig. Na de afgelopen uren af en toe wat gelezen te hebben ben ik vooralsnog wel redelijk fan van Hollerich, dus hup Hollerich
quote:Op maandag 21 april 2025 16:54 schreef heywoodu het volgende:
[..]
En om daar eens wat inzicht in te krijgen even ChatGPT om hulp gevraagd![]()
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Aangezien we de komende dagen/weken allemaal van nul naar expert gaan op het gebied van kardinalen is dit wellicht handig. Na de afgelopen uren af en toe wat gelezen te hebben ben ik vooralsnog wel redelijk fan van Hollerich, dus hup Hollerich
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |