Het gaat hier niet om verdachtmakingen, maar een verwerpelijke en valse vergelijking.quote:Op vrijdag 25 april 2025 16:49 schreef sp3c het volgende:
in NWS ben jij vaker de rest om de oren aan het slaan met allerlei vage verdachtmakingen dan andersom
Het moet haast wel om stemmers gaan. Als je ze verspreid over het land dan kun je bepaalde staten net over het randje duwen en zou je in theorie een overwinning kunnen behalen. Het is een smerige spel waar de democratie word ondermijnd ten faveure van macht.quote:Op vrijdag 25 april 2025 17:28 schreef Candymannetje het volgende:
Ik vraag me wel af waarom de USA dat doet.
Zou het enkel om de stemmers gaan?
Lijkt mij dat er meer speelt.
In de EU is veel duidelijk gemaakt in het Kalergi plan maar van de USA weet ik het niet.
Mwah, het zal vooral naïef altruïsme zijn. Als dat meer 'diversiteit' oplevert of meer Democratische stemmers ziet men dat als een bonus. Kortom, het domme wereldbeeld zijn dat grenzen eigenlijk niet nodig zijn en ach, het Westen met al hun erfzondes heeft de verplichting de rest van de wereld op te vangen. Meer in die lijn van denken zeg maar.quote:Op vrijdag 25 april 2025 17:28 schreef Candymannetje het volgende:
Ik vraag me wel af waarom de USA dat doet.
Zou het enkel om de stemmers gaan?
Lijkt mij dat er meer speelt.
In de EU is veel duidelijk gemaakt in het Kalergi plan maar van de USA weet ik het niet.
Dat was geen jodenjacht. Het waren Maccabi-hooligans en IDF-soldaten die met toestemming van Halsema hier de boel bewust kwamen provoceren. Ze hadden het gemunt op Marokkaanse taxichauffeurs, omdat die niet met zich laten sollen, zeker niet door zionistische terroristen. Dus wisten ze vooraf dat het op chaos zou uitlopen, zodat de media/politiek en hasbaratrollen als jou dat konden aangrijpen om met het woordje "jodenjacht" te strooien. Om sympathie en support te kweken voor de zionistische agendaquote:Op vrijdag 25 april 2025 16:46 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Ik werd er al mee om te oren geslagen in NWS, vanuit de kringen waar men sympathiseert met de Palestijnen en hun terreur tegen Joden en een heuse 'Jodenjacht' in Amsterdam weglacht en bagatelliseert, wordt het oppakken en uitzetten van illegale en criminele migranten vergeleken met de Jodenvervolging en iemand die zulke criminele migranten onderdak biedt en daarmee dus de wet overtreedt, vergeleken met een verzetsstrijder die Joden helpt onderdrukken. Man man man.
Hmm, nee hoor.quote:Op vrijdag 25 april 2025 19:07 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Dat was geen jodenjacht. Het waren Maccabi-hooligans en IDF-soldaten die met toestemming van Halsema hier de boel bewust kwamen provoceren. Ze hadden het gemunt op Marokkaanse taxichauffeurs, omdat die niet met zich laten sollen, zeker niet door zionistische terroristen. Dus wisten ze vooraf dat het op chaos zou uitlopen, zodat de media/politiek en hasbaratrollen als jou dat konden aangrijpen om met het woordje "jodenjacht" te strooien. Om sympathie en support te kweken voor de zionistische agenda
Nee hier mis je echt een stukje.quote:Op vrijdag 25 april 2025 19:57 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Hmm, nee hoor.
Wat we zagen was dat mensen met een migratieachtergrond uit Islamitische landen zich weer eens misdroegen en hun Israël-haat en antisemitisme kwamen tentoonspreiden, iets dat soms wel de norm lijkt binnen de Islamitische gemeenschappen.
Marokkaanse taxichauffeurs vertolkten in deze situatie dan ook de rol van dader, niet die van slachtoffer. Wat mij betreft waren zulke mensen het paspoort afgenomen en met familie en al per direct het land uit gezet. Zulk verwerpelijk gedrag vertonen doe je maar in Marokko, niet in Nederland.
Er was verder totaal geen reden dat Ajax - Maccabi Tel Aviv een risicoduel zou zijn, beide supporters groepen hebben juist warme banden. Het kwam puur door een deel van de moslimgemeenschappen in Nederland dat dit duel uit de hand liep. Te veel moslimjongeren konden zich niet inhouden en zochten de (vooraf geplande) confrontatie op met Israëliërs.
Nee, dat is jouw fantasie. De Islam heeft hier verder ook niks mee te maken. Het zijn Marokkaanse/Turkse jongeren geboren en getogen in NL. Als ajax hooligans lopen te rellen noemen we het toch ook geen atheïstische of christelijke jongeren?quote:Op vrijdag 25 april 2025 19:57 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Hmm, nee hoor.
Wat we zagen was dat mensen met een migratieachtergrond uit Islamitische landen zich weer eens misdroegen en hun Israël-haat en antisemitisme kwamen tentoonspreiden, iets dat soms wel de norm lijkt binnen de Islamitische gemeenschappen.
Marokkaanse taxichauffeurs vertolkten in deze situatie dan ook de rol van dader, niet die van slachtoffer. Wat mij betreft waren zulke mensen het paspoort afgenomen en met familie en al per direct het land uit gezet. Zulk verwerpelijk gedrag vertonen doe je maar in Marokko, niet in Nederland.
Er was verder totaal geen reden dat Ajax - Maccabi Tel Aviv een risicoduel zou zijn, beide supporters groepen hebben juist warme banden. Het kwam puur door een deel van de moslimgemeenschappen in Nederland dat dit duel uit de hand liep. Te veel moslimjongeren konden zich niet inhouden en zochten de (vooraf geplande) confrontatie op met Israëliërs.
Zeker heeft de Islam wel iets mee te maken. Het religieuze tribalisme is immers waarom moslims zich altijd zo ontzettend drukmaken over deze situatie.quote:Op vrijdag 25 april 2025 20:41 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Nee, dat is jouw fantasie. De Islam heeft hier verder ook niks mee te maken. Het zijn Marokkaanse/Turkse jongeren geboren en getogen in NL. Als ajax hooligans lopen te rellen noemen we het toch ook geen atheïstische of christelijke jongeren?
Het waren dus Maccabi hooligans en (ex) IDF soldaten die hier onder aanvoering van Halsema de boel moesten komen verzieken zodat ze daarna weer de slachtofferrol konden aannemen uiteraard met back up van de media en politiek.
Met alles wat er speelde was het wel degelijk een risicoduel. Normaal gesproken krijgen uitsupporters in NL voor elke scheet die ze laten een gebiedsverbod,zeker in Amsterdam... maar zionistisch maccabi tuig kreeg vrij spel van Halsema...
De Islam leert juist om het te negeren en op jezelf te focussen, je ego(nafs) ondedrukken en verslaan, dat is de essentie van de Islam. En niet te straat opgaan/rellen/emotioneel betrokken raken etc. Je kan dus zeggen dat degenen die zich er zo druk om maken aardig verwesterd zijn, ze zijn het slachtoffer van hersenspoeling door de media / influencers (influisteringen van duivel) . Vandaar dat ik benoem dat het niks met de Islam te maken heeft wat feitelijk gewoon kloptquote:Op vrijdag 25 april 2025 20:54 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Zeker heeft de Islam wel iets mee te maken. Het religieuze tribalisme is immers waarom moslims zich altijd zo ontzettend drukmaken over deze situatie.
En ongeveer alle Israëliërs zijn ex-soldaten omdat er daar een dienstplicht is, dat is dus een drogredenering. Er zijn nu in Nederland pakweg tienduizenden Israëliërs die bijna allemaal in het leger hebben gezeten. Moet die ook maar worden aangevallen op straat?
Ten slotte was het dus geen risicoduel, een risicoduel is namelijk een term die wordt gebruikt voor wedstrijden waar er veel animositeit is tussen fans, Ajax en Maccabi Tel Aviv hebben een goede relatie en in aanloop naar de wedstrijd waren de supporters van beide partijen dan ook gemoedelijk aan het feesten.
Het ging pas mis ná de wedstrijd toen groepen Islamitische jongeren de aanwezige Israëlische fans begonnen aan te vallen.
Edgy hoor. Gemaakt met Elon's goddelijke AI zo te zien.quote:Op zaterdag 26 april 2025 00:54 schreef achjaha het volgende:
[ link | afbeelding ]
[ link | afbeelding ]
Het grote probleem van de VS zijn de vele christenen. Niet het handjevol """"communisten""""quote:Op zaterdag 26 april 2025 01:22 schreef epicbeardman het volgende:
[ afbeelding ]
Triple down Trumpie, ga van de eerste versnelling naar de derde!
En waar wil jij die christenen door vervangen?quote:Op zaterdag 26 april 2025 09:03 schreef ems. het volgende:
[..]
Het grote probleem van de VS zijn de vele christenen. Niet het handjevol """"communisten""""
Zwarte lesbiennes natuurlijk. Domme vraag.quote:Op zaterdag 26 april 2025 09:37 schreef Candymannetje het volgende:
[..]
En waar wil jij die christenen door vervangen?
Hmm, maar hoe verklaar jij dan dat we zoveel tegenstrijdig gedrag zien van moslims? In het Westen zijn veel mensen met een migratieachtergrond uit Islamitische landen op veel negatieve manieren oververtegenwoordigd. En de Islamitische landen zelf (vooral in de Arabische wereld) blinken uit in onderdrukking, geweld en barbarij.quote:Op vrijdag 25 april 2025 21:30 schreef PSVCL het volgende:
[..]
De Islam leert juist om het te negeren en op jezelf te focussen, je ego(nafs) ondedrukken en verslaan, dat is de essentie van de Islam. En niet te straat opgaan/rellen/emotioneel betrokken raken etc. Je kan dus zeggen dat degenen die zich er zo druk om maken aardig verwesterd zijn, ze zijn het slachtoffer van hersenspoeling door de media / influencers (influisteringen van duivel) . Vandaar dat ik benoem dat het niks met de Islam te maken heeft wat feitelijk gewoon klopt![]()
Uiteindelijk is het allemaal energyharvesting ,om het maar BNW te houden , de duivel bespeelt beiden kampen op een sluwe manier, verdeel en heers. Zie bijv de chaos in 020 waar we het nu al een paar reacties over hebben, het blijft een welles / nietes discussie. Het beste is om het gewoon te negere.. wat ik nu ook ga doen, dat is wat de Islam mij leert. Was ik er toch weer ingetrapt.
Dus jij wilt ze laten uitsterven.quote:Op zaterdag 26 april 2025 09:58 schreef ems. het volgende:
[..]
Zwarte lesbiennes natuurlijk. Domme vraag.
Je hebt het over (cultuur) ?moslims?... ik over de Islam.quote:Op zaterdag 26 april 2025 11:47 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Hmm, maar hoe verklaar jij dan dat we zoveel tegenstrijdig gedrag zien van moslims? In het Westen zijn veel mensen met een migratieachtergrond uit Islamitische landen op veel negatieve manieren oververtegenwoordigd. En de Islamitische landen zelf (vooral in de Arabische wereld) blinken uit in onderdrukking, geweld en barbarij.
De realiteit is natuurlijk dat de Islam een totaal andere aard heeft dan het Jodendom en het Christendom. Mohammed was ook geen figuur zoals Mozes of Jezus, maar een gevreesd legerleider die met het nodige geweld de Islam heeft verspreid zodra de lokale volkeren verzet boden. Veel volkeren, culturen en talen zijn verloren gegaan door het expansionisme van de Islam.
En de drang voor dominantie en bereidheid om de naam van de leer geweld te gebruiken, zien we tegenwoordig ook nog altijd terug bij de Islam. Of het nu gaat om terreurgroeperingen zoals Hamas, Hezbollah, Islamitische Jihad, Boko Haram, IS of Al-Qaeda, of een groep moslims die hondsdol van woede worden als er ergens iemand een Koran verbrand, waarbij men deze boekverbrander het liefst ter plekke nog zou lynchen.
Dit was dus ook zichtbaar bij het antisemitische geweld vorig jaar november in Amsterdam. Waar een groep moslimjongeren dacht een 'Jodenjacht' te kunnen organiseren, voortkomende uit een diepe haat jegens Joden en Israël, omdat Joden vanuit een religieus perspectief als de vijand worden gezien en men het gebied dat nu Israël is als 'Islamitisch' en 'Arabisch' ziet.
Vanuit dat perspectief is het argument dat de Islam voor nederigheid, zelfreflectie en vrede zou staan enorm ongeloofwaardig en zelfs lachwekkend. Het zal vast dat het sommige moslims wél lukt en dat is bewonderenswaardig, maar er zijn helaas veel te veel moslims die de Islam interpreteren op een tegenovergestelde manier, waarbij men geweld en onderdrukking in naam van de Islamitische leer gerechtvaardigd acht.
Voor liberalen is het probleem de christenen en 'christenen', en vieze versa.quote:Op zaterdag 26 april 2025 09:03 schreef ems. het volgende:
[..]
Het grote probleem van de VS zijn de vele christenen. Niet het handjevol """"communisten""""
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |