Omzetten van geschreven tekst doet ook weer een heel ander beroep op die spier.quote:Op vrijdag 18 april 2025 09:06 schreef Clubsoda het volgende:
Weet je, ik ben op m'n werk echt altijd ontzettend intensief bezig met proberen te verstaan wat mensen zeggen. Eigenlijk kan ik dat ook best. Ik denk alleen dat mijn 'proberen te verstaan'-spier ook echt op is af en toe. Ik kan beter iets anders doen dan hier rondhangen op die momenten.
Dat lees ik dus ook een soort “sukkel die ik ben” of “waarom ben ik daar zelf niet opgekomen”.quote:Op vrijdag 18 april 2025 08:44 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Ah, ik begrijp nu wat je bedoelt. Dank daarvoor . Ik lees dat dus echt anders. Die rode/gele kaarten, de 'duhs' en dezijn vrijwel altijd voor haarzelf en niet voor een andere user.
Dat is ook wel te begrijpen gezien jouw werk natuurlijk. Maar ik vind het oprecht wel jammer dat je hier de laatste tijd minder bent.quote:Op vrijdag 18 april 2025 09:06 schreef Clubsoda het volgende:
Weet je, ik ben op m'n werk echt altijd ontzettend intensief bezig met proberen te verstaan wat mensen zeggen. Eigenlijk kan ik dat ook best. Ik denk alleen dat mijn 'proberen te verstaan'-spier ook echt op is af en toe. Ik kan beter iets anders doen dan hier rondhangen op die momenten.
De gezellige rellers komen uit de krochtenquote:
Dat is tegelijkertijd goed en ingewikkeld nieuws. Genoeg om over na te denken dus.quote:Op vrijdag 18 april 2025 09:16 schreef sigme het volgende:
Anyway, goede morgen allemaal
Ik heb gister een makelaar over de vloer gehad in het pied a terre, die deed een waardeschatting voor de vuist weg. We overwegen het te gaan verkopen, want in de afgelopen hondloze periode, waarin liefste nota bene sabbatical had en het winter was, gingen we nog steeds niet lekker warm en gezellig daar bij de kachel zitten.
Het piedaterre is veel meer waard dan we hadden gedacht. Dat maakt onderhandse aankoop door familie niet eenvoudiger.
Hoe is het met jouw medicatiebijstelling eigenlijk?quote:Op vrijdag 18 april 2025 09:27 schreef Lucky_Strike het volgende:
Zeg mensen, ik heb vakantie! Nou heb ik dat al 3 weken eigenlijk, maar deze is samen en we hebben grote plannen in huis en tuin. Ik ga eens een mooie to do lijst maken want er zijn eigenlijk geen andere plannen dan klussen. Heel misschien een dagje weg maar ik kan nog niet zo goed prikkels verwerken dus dat zien we nog wel.
Vakantie
Huh? Nee (wat mij betreft). Het gaat voor een belangrijk deel over de lezing/de lezers.quote:Op vrijdag 18 april 2025 09:35 schreef Candaasje het volgende:
Ik heb eigenlijk maar één verzoek in heel de discussie over toonzetting en opmerkingen en commentaar van buitenaf; kunnen we het er mét iemand over blijven hebben in plaats van óver iemand in de derde persoon gaan praten, terwijl deze hier zelfs gewoon aanwezig is? Viel me in het verloop van de posts op, in het begin werd er wel direct aangesproken.
Wel lekker zakcentje voor de dorst, (zeker met de complete verwoesting van de zorgsector voor later ook wel prettig om zelf meer te kunnen besteden en zo meer controle te kunnen houden...) dus ik weet niet hoe hard familie het nodig heeft? Of vindt je het zelf een fijner idee dat het bij bekenden blijft ?quote:Op vrijdag 18 april 2025 09:16 schreef sigme het volgende:
Anyway, goede morgen allemaal
Ik heb gister een makelaar over de vloer gehad in het pied a terre, die deed een waardeschatting voor de vuist weg. We overwegen het te gaan verkopen, want in de afgelopen hondloze periode, waarin liefste nota bene sabbatical had en het winter was, gingen we nog steeds niet lekker warm en gezellig daar bij de kachel zitten.
Het piedaterre is veel meer waard dan we hadden gedacht. Dat maakt onderhandse aankoop door familie niet eenvoudiger.
Die heb ik gemistquote:Op vrijdag 18 april 2025 09:30 schreef Lucky_Strike het volgende:
En ik grinnik nog steeds als ik iemand de 'mag ik je tieten voelen' Whatsapp emoji van @:Tele6 zie gebruiken.
Er zijn veel overwegingen.quote:Op vrijdag 18 april 2025 09:39 schreef Candaasje het volgende:
[..]
Wel lekker zakcentje voor de dorst, (zeker met de complete verwoesting van de zorgsector voor later ook wel prettig om zelf meer te kunnen besteden en zo meer controle te kunnen houden...) dus ik weet niet hoe hard familie het nodig heeft? Of vindt je het zelf een fijner idee dat het bij bekenden blijft ?
Nee. Wie is dat dan? Covert die Frans Bauer?quote:Op vrijdag 18 april 2025 09:35 schreef sigme het volgende:
Ben ik nou gek als ik hier Luigi Mangione zie staan?
[ afbeelding ]
quote:Op vrijdag 18 april 2025 09:30 schreef Lucky_Strike het volgende:
Over de interpretatie van emoji gesproken, ik krijg altijd een PVV-vibe bij@:Blues gebruikt hem regelmatig en dan moet ik soms ook even schakelen. Ik zie dan echt iets anders dan wat er bedoelt wordt
Dit vind ik nou een moeilijke tekst. Volgens mij moet daar 'Ja'. staan ipv 'Nee'.quote:Op vrijdag 18 april 2025 09:45 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Nee. Wie is dat dan? Covert die Frans Bauer?
Dan ervaren wij de lezing toch anders denk ikquote:Op vrijdag 18 april 2025 09:38 schreef sigme het volgende:
[..]
Huh? Nee (wat mij betreft). Het gaat voor een belangrijk deel over de lezing/de lezers.
En verhuren (voor een eerlijke prijs, niet om er zoveel mogelijk geld uit te halen) aan neefjes/nichtjes een optie? Of deden jullie dat al?quote:Op vrijdag 18 april 2025 09:44 schreef sigme het volgende:
[..]
Er zijn veel overwegingen.
Ten eerste hebben wij bloed zweet en tranen gestoken in de verbouwing en is het daarna Heel Mooi geworden en niemand mag dat stukmaken.
Ten tweede zit die waarde heel veilig in dat huis en een stuk minder veilig op een bankrekening (gat in de hand, inflatie, bankrovers, etc)
Ten derde zouden her en der neefjes/nichtjes graag het huis uit gaan (of de ouders ze graag het huis uit zien gaan) en is dat niet eenvoudig
Ten vierde is het piedaterre ons enige echte huis-huis en zullen we nooit meer een huis-huis kunnen kopen
Ten vijfde is het een echt huis-huis en wordt er nu niet echt gewoond en vind ik dat zonde van het huis
Ten zesde is het een echt huis-huis en wordt er nu niet echt gewoond en vind ik dat eigenlijk niet kunnen in tijden van woningnood
Dat soort dingen
Hoeft nietquote:Op vrijdag 18 april 2025 09:46 schreef sigme het volgende:
[..]
Dit vind ik nou een moeilijke tekst. Volgens mij moet daar 'Ja'. staan ipv 'Nee'.
Het gaat best goed eigenlijk. Ik heb weinig lichamelijke klachten gehad. Ik lig niet wekenlang als zombie op de bank maar heb best een paar nuttige weken achter de rug. Zo lang ik klusjes op het gemak doe, gaat het allemaal wel. Mijn hoofd is inmiddels ook een stuk normaler. Niet meer constant 26 dingen tegelijk aan het willen.quote:Op vrijdag 18 april 2025 09:29 schreef sigme het volgende:
[..]
Hoe is het met jouw medicatiebijstelling eigenlijk?
Tenzij hij ontkent dat je gek bent als je daar Luigi M. ziet staan…quote:Op vrijdag 18 april 2025 09:46 schreef sigme het volgende:
[..]
Dit vind ik nou een moeilijke tekst. Volgens mij moet daar 'Ja'. staan ipv 'Nee'.
Neen.quote:Op vrijdag 18 april 2025 09:35 schreef sigme het volgende:
Ben ik nou gek als ik hier Luigi Mangione zie staan?
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |