Ben vanmiddag bij de dierenarts geweestquote:Op donderdag 10 april 2025 22:15 schreef Kaatje1 het volgende:
@:vlindertje89 zou toch even met de kat naar de DA gaan. Weet niet meer wat het was maar dt had mij eerste kan ook. Kwam ook regelmatig terug, kreeg geloof ik een zalfje mee en waarschijnlijk in de praktijk een injectie (meer dan 28 geleden dus weet het echt niet meer)
Mij gaat het met name om de ouwetjes, dat is dus een stel. Die waren streng kerkelijk en zijn nu helemaal los (niet losbolquote:Op donderdag 10 april 2025 21:46 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Dat is wel bijzonder inderdaadFascinerend ook wel. Met hoeveel zijn ze? En zijn ze er allemaal tegelijk af gevallen?
Goede reis, veel plezier!quote:Op donderdag 10 april 2025 21:49 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Lol, nee. Dit ging over de softe emo hoek
Plannen: vliegen. Varen.
Meer detail: vliegen naar Dominicaanse Republiek om via Barbados, St Vincent, Dominica, heeeeel veel zee (hopelijk zonder ziekte), Madeira, Malaga en Palma de Mallorca naar huis te gaan.
Tis een mijl op zeven maar wordt vast lollig.
Wat enorm hoopvol dat ook op hoge leeftijd mensen nog zelfstandig kunnen leren denkenquote:Op vrijdag 11 april 2025 07:30 schreef sigme het volgende:
[..]
Mij gaat het met name om de ouwetjes, dat is dus een stel. Die waren streng kerkelijk en zijn nu helemaal los (niet losbol). Hij is altijd vrij rechts geweest ook, dus we hadden wat schrik voor waar hij inmiddels politiek beland zou zijn, maar dat bleek ook allemaal prima prima, volgt heel veel internationaal nieuws op de voet en heeft daarin gewoon z'n eigen opvattingen gehouden.
Hun geloofsafval hebben ze uitgebreid besproken met hun 3 kinderen (die zijn ook boven de 50, allemaal getrouwd, 1 kinderloos). Die zijn nu ook bij de kerk weg, 1 stel bid nog wel voor het eten maar thats it.
Bij dat biddende stel hebben wij 4 dagen gelogeerd, die zijn tamelijk wap. Coronavaccinaties veranderen je DNA, chemtrails (dat was wel even slikken), Biden importeert illegalen voor de stemmen. Maar afgezien daarvan zijn ze wel lief.
Dat is heel bijzonder! Hebben ze ook verteld of er een specifieke aanleiding voor was?quote:Op donderdag 10 april 2025 21:37 schreef sigme het volgende:
[..]
We waren dus in NZ bij onze tamelijk steng kerkende familie. Blijken ze van hun geloof gevallen te zijn![]()
Echt heel apart, die waren streng in de leer hoor! En nu hebben ze een hele mentale ruimte erbij gekregen waarin ze vinden dat allerlei religies, waaronder hun oude, maar rare rituelen hebben.
En ze zijn niet enkel uit hun kerkgenootschap gevallen, ze zijn gewoon compleet van hun geloof gevallen, ze geloven er niet meer in. Ergens ruim in de 70 hebben ze zich bedacht!
Er is hoop
quote:Op vrijdag 11 april 2025 04:55 schreef Cat-astrophe het volgende:
Sterkte met poes @:vlindertje89
Ik zit klaar voor vriendin die me komt oppikken. We wilden geen aanreisstress dus ze was van plan om 5 uur hier te zijn. Ze zou appen als ze vertrok.
Van haar uit is het een half uur rijden, dus om 4.45 uur heb ik toch maar eens gebeld![]()
Vorige keer had ze vertraging door autosleutels die kwijt zijn, deze keer is haar bril zoek![]()
Ze heeft een reserve maar we hebben tijd zat dus ze zocht nog even door. Ik verwacht dat we met een half uur vertraging van mij uit kunnen vertrekken.
Wij hebben ook familie in AU. Ze zijn volgens mij rond 1960 geëmigreerd. We vonden laatst een audiotape die ze ergens in de jaren '70 hebben opgestuurd naar NL. Die hebben we laten digitaliseren. Wat een fantastisch materiaalquote:Op vrijdag 11 april 2025 08:59 schreef AnneX het volgende:
Sjonge @:sigme wat een ommezwaai naar religieus vrij! En dat het ter sprake komt tijdens een verblijf. Spreekt men nog wel Nederlands, met name de 2e generatie.?
Jouw verhaal ( en een teruggevonden fotoalbum) deden mij eraan denken, dat ik ook nog neven en nichten in AU en NZ heb…totaal geen contact.
En voor (ver)kopers van huizen en brieven van aspirant kopers: https://archive.ph/41Dld
We waren vooral benieuwd wat erop stond inderdaad. We hadden oude films en een audiotape, waarvan we wisten dat het van mijn vader was (die overleed 25 jaar geleden), maar geen idee wat erop zou staan. Toen besloten dat we alles zouden laten digitaliseren. Ik vind vooral het tijdsbeeld fascinerend. Materiaal uit de jaren '60 en '70. Mijn jonge ouders in beeld, op een gegeven moment ook mijn zussen. Allemaal alledaagse taferelen. Een zomerse middag in de tuin, op bezoek bij opa & oma, de nieuwe motor wordt geshowd, etc. En 1 flimpje met beelden uit Rome, maar die zijn zwaar overbelicht. Zoveel zon waren ze niet gewend waarschijnlijkquote:Op vrijdag 11 april 2025 09:15 schreef AnneX het volgende:
Dat je het materiaal hebt laten digitaliseren! Of was je benieuwd wat erop stond…
Anders had ik nog 3 bandrecorders voor je.😉
Het spijt mij…het fotomateriaal scroll ik door en dan in de kliko.
Alleen het album met jeugdfoto’s van broer voel ik mij verplicht om te bewaren.
Die moet ik dan eens bellen als de boel rustig is.
Proost op het zware levenquote:Op vrijdag 11 april 2025 10:03 schreef Cat-astrophe het volgende:
Twee lounges gecheckt, geboarded en al geklonken met sekt.
Menu ziet er goed uit, ik denk dat het garnalen met asperges wordt als hoofdgerecht![]()
En de stoel zit fantastisch
Business class? Da’s wel heel lekker op zo’n lange vluchtquote:Op vrijdag 11 april 2025 10:03 schreef Cat-astrophe het volgende:
Twee lounges gecheckt, geboarded en al geklonken met sekt.
Menu ziet er goed uit, ik denk dat het garnalen met asperges wordt als hoofdgerecht![]()
En de stoel zit fantastisch
Dat mag hij zich niet aannemen lijkt me.quote:Op vrijdag 11 april 2025 10:28 schreef LeeHarveyOswald het volgende:
Tevens brood voor de veearts van de overheid die hier twee weken terug was.
Hij komt het gewoon kopen. En ik weet niet hoe de regels hier zijn, maar mijn wederhelft mocht in nl geschenken tot 25 euro aannemen. Zo duur is mijn brood sowieso nietquote:Op vrijdag 11 april 2025 10:33 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Dat mag hij zich niet aannemen lijkt me.
Mijn werkgever (semi-overheid) geeft aan dat geschenken tot ¤50 aangenomen mogen worden. Geen idee in hoeverre dat gangbaar is overall.quote:Op vrijdag 11 april 2025 10:33 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Dat mag hij zich niet aannemen lijkt me.
quote:Op vrijdag 11 april 2025 08:50 schreef Lucky_Strike het volgende:
Je zat in mijn droom vannacht! We deelden een zak droge stroopwafels in Parijs, op zoek naar supermarkt Dirk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |