Tenzij jij verhuisd bent naar de harde data-hoek; nee. Ik zou je herkend hebben ook, denk ik (hoop ik. Ik ben beschamend slecht in gezichten & namenquote:Op donderdag 10 april 2025 21:01 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Zo slow dat aan mij voorbij was gegaan dat je weer terug bent
Mooie reis gehad?
Enne… je zat toch niet bij mijn inspiratiesessie he? Er was in weinig overleg met mij bedacht dat ik wat moest vertellen. Netwerk dingetje, lastig te weigeren, schud ik ook wel uit de mouw. Maar in de pauze ben ik naar huis gegaan want ferkaaansie!
Wat mij betreft hadden ze 10 seizoenen van gemaakt. En zeker ook over haar eerdere jaren. Prachtig mens, prachtig leven.quote:Op donderdag 10 april 2025 21:01 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Haar echte leven was zeer opwindend, werkend voor de OSS, de voorloper van de CIA tijdens de oorlog. Zeer fascinerende vrouw. Niet culinair maar zeer boeiend levensverhaal, Madelin Albright, ook een serie waardig.
Oe dat is altijd spannend volgens mijn aangetrouwde tante (die veel geld verdiend als TikTokker op cruiseships). Hopelijk gaat alles goedquote:Op donderdag 10 april 2025 21:00 schreef Cat-astrophe het volgende:
Ik doe morgen wat iedere ervaren cruiser afraadt: op de vertrekdag naar het schip vliegen
Dit berichtje probeer ik maar even te negeren. Ik wil niet weten hoe hij verder gaat als zijn andere oog ook blind wordt.quote:Op donderdag 10 april 2025 19:25 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Ja, mijne ook(jammer dat die netvlieslating een paar jaar later hersteld moest worden en toen zijn oog beschadigd raakte en blind is
maar dat andere oog gaat heel goed na de staaroperatie
) ik heb zelf lensimplantaten, was ook een fluitje van een cent.
Volgens mij niet. Maar nu je het zo zegt weet ik het niet 100% zeker. Maar ik dacht dat netvlies vorig jaar vóór buitenland was, en staar erna.quote:Op donderdag 10 april 2025 19:10 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Niet tijdens netvlies ook de staar gefixt? Deden ze bij mijne ineens.
Nou, daar kan je vast nog veel van leren Kaat. Grijp je kans!quote:Op donderdag 10 april 2025 21:16 schreef Kaatje1 het volgende:
Ik kreeg een berichtje op Instagram van een kennisje en nu zit ik daar in een raar algoritme. “Christelijke kleur en stijl coach” en bloeien in vrouwelijkheid (hoe gedraag ik me als goede echtgenote, niet zeuren, doe wat hij wil etc. )
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.ik moet verrassend weinig
Es ist heute schlecht und wird nun täglich schlechter werden, – bis das Schlimmste kommt
Ik denk dat ze mijn denken niet zullen waarderen en me er met een hard trap eruit schoppenquote:Op donderdag 10 april 2025 21:26 schreef sigme het volgende:
[..]
Nou, daar kan je vast nog veel van leren Kaat. Grijp je kans!
quote:Op donderdag 10 april 2025 21:30 schreef sigme het volgende:
Overigens is een van mijn favoriete boeken er eentje uit de reeks 'de Baedeker voor de huisvrouw' : 'Huishouden op rolletjes'.
Uit de serie heb ik er 5 in huis: bovenstaande + 4 delen 'de weg tot het hart'Ooit uitgegeven door de Nederlandse Boekenclub waar ik gewerkt heb. We hadden ze in de winkel en ik heb vaak hartelijk gelachen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
En zo heb ik hier nog het “Schoevers handboek voor de Secretaresse “ ook zo’n pareltjeWe have far more in common than that which devides us..
Denk zo maar dat jij het niet lang met hun zal uithouden en zij niet met jouquote:Op donderdag 10 april 2025 21:32 schreef sigme het volgende:
Ik heb veel goede voornemens om mij op het werk
a) niet meer op te winden en
b) niet meer te zeggen wat ik ervan vind
Misschien moet ik maar lid worden van een religieus clubje om me daarin te oefenen
KLinkt goed, helaas niet in streaming hier te vindenquote:Op donderdag 10 april 2025 21:09 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Wat mij betreft hadden ze 10 seizoenen van gemaakt. En zeker ook over haar eerdere jaren. Prachtig mens, prachtig leven.
Ken je de serie Nolly? Lijkt me ook iets voor jou. Van Russel T. Davies dus dat is altijd uitstekend. En met Helena Bonham Carter
We waren dus in NZ bij onze tamelijk steng kerkende familie. Blijken ze van hun geloof gevallen te zijnquote:Op donderdag 10 april 2025 21:34 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Denk zo maar dat jij het niet lang met hun zal uithouden en zij niet met jou
Dat is wel bijzonder inderdaadquote:Op donderdag 10 april 2025 21:37 schreef sigme het volgende:
[..]
We waren dus in NZ bij onze tamelijk steng kerkende familie. Blijken ze van hun geloof gevallen te zijn![]()
Echt heel apart, die waren streng in de leer hoor! En nu hebben ze een hele mentale ruimte erbij gekregen waarin ze vinden dat allerlei religies, waaronder hun oude, maar rare rituelen hebben.
En ze zijn niet enkel uit hun kerkgenootschap gevallen, ze zijn gewoon compleet van hun geloof gevallen, ze geloven er niet meer in. Ergens ruim in de 70 hebben ze zich bedacht!
Er is hoop
https://www.thuisarts.nl/netvliesloslatingquote:Op donderdag 10 april 2025 20:53 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Veel plezier![]()
Ook voor @:derludolf en @:dr_flash![]()
Ik moet nog eens opzoeken wat de symptomen van een netvliesloslating zijn. Ik heb elke week wel oogproblemen, dat is normaal hier. Dat gaat altijd vanzelf wel weer over. Dus als het wel ernstig is, doe ik er waarschijnlijk niets mee.
Lol, nee. Dit ging over de softe emo hoekquote:Op donderdag 10 april 2025 21:06 schreef sigme het volgende:
[..]
Tenzij jij verhuisd bent naar de harde data-hoek; nee. Ik zou je herkend hebben ook, denk ik (hoop ik. Ik ben beschamend slecht in gezichten & namen)
Jij staat op het punt van vertrek voor de cruise, begrijp ik. Doe mij nog even een samenvatting van de plannen? Is leuk voor jouw voorpret en leuk voor mij
Dank! Staan daar geen enge plaatjes bij?quote:Op donderdag 10 april 2025 21:47 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
https://www.thuisarts.nl/netvliesloslating
Scheelt zoeken
@:Cat-astrophe veel plezier op vakantie!
Ik vond dat helaas toch een van de mindere films van PT Anderson.quote:Op donderdag 10 april 2025 21:57 schreef Jan_Onderwater het volgende:
Morgenavond laat op BBC2 LICORICE PIZZA
Bekijk deze YouTube-video
Prachtige film over een kalverliefde
Eerste pagina staan alleen de symptomen beschreven in tekst, verder niks!quote:Op donderdag 10 april 2025 21:49 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Dank! Staan daar geen enge plaatjes bij?
Dank je. Ik vind ogen niet zo grappig.quote:Op donderdag 10 april 2025 22:04 schreef vlindertje89 het volgende:
[..]
Eerste pagina staan alleen de symptomen beschreven in tekst, verder niks!
Je kan doorklikken naar wat andere situaties (ik heb netvliesloslating, ik krijg operatie, ik heb operatie gehad) en daar staat alleen bij ik heb netvliesloslating bij kopje wat is een netvliesloslating een figuur, maar dat is een schematische weergave van het oog met de onderdelen enzo, geen foto's ofzo!
Haha, ik deed eliminatiedieet bij de kat (/drong het op aan de kat) inderdaadquote:Op donderdag 10 april 2025 22:09 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Dank je. Ik vind ogen niet zo grappig.
Ik denk overigens dat je kat in dit geval een eliminatiedieet deed. Jij ook maar dat heeft niets met de darmen van de lat te maken![]()
Hopelijk is het geen allergie, dat lijkt me inderdaad veel gedoe.
Oh en fijn trouwens dat je bij de psych terecht kan. Had ik nog niet gezegd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |