Jij bent dom, hebt niets met kleur te maken!quote:
Bij Gamma gehaald?quote:Op donderdag 27 maart 2025 17:28 schreef Fretwork het volgende:
Ik heb nog een schedelmeter als we het zeker willen weten
quote:Op donderdag 27 maart 2025 16:48 schreef Gia het volgende:
[..]
Ze kan bij andere voorvallen, rellen e.d. wat harder optreden. Dit valt niet te voorkomen. Maar dat volk pamperen is ook niet nodig.
Ervan uitgaande dat het weer een usual suspect is.
Maar zelfs dan wordt dat straks gebracht als een man met de Nederlandse nationaliteit. De werkelijke achtergrond van de persoon zal niet benoemd worden.
Denk omdat het op een bekende plek (de dam) gebeurtquote:Op donderdag 27 maart 2025 17:28 schreef Twiitch het volgende:
Waarom zoveel heisa om een steekpartijtje in de randstad?dat is daar dagelijkse kost
Ja dat valt dus stiekem wel mee.quote:Op donderdag 27 maart 2025 17:28 schreef Twiitch het volgende:
Waarom zoveel heisa om een steekpartijtje in de randstad?dat is daar dagelijkse kost
Hopelijk halen ze het alle 4...quote:Op donderdag 27 maart 2025 17:44 schreef Whiskers2009 het volgende:
4 ernstig gewonden (geen 5, de verdachte was nr 5): Politie: vier mensen ernstig gewond - https://nos.nl/l/2561310#UPDATE-container-85053383
quote:Op donderdag 27 maart 2025 17:42 schreef WheeledWarrior het volgende:
Amsterdam is toch een open riool.
Dat, maar als je hoort dat er bij iemand een mes in de rug zat dan viel hij ze ook nog eens van achteren aan blijkbaar.quote:Op donderdag 27 maart 2025 17:07 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Vier van de 5 slachtoffers: een oudere man, oudere vrouw, jonge jongen en een jong meisje.
Dader koos blijkbaar makkelijke slachtoffers uit.
Eens. Die mannen, zeker van die leeftijd, horen hier niet. Die horen aan 't front.quote:Op donderdag 27 maart 2025 17:43 schreef TheoddDutchGuy het volgende:
Uit Oekraine, enkeltje frontlinie.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |