mooi hequote:Op dinsdag 25 maart 2025 16:40 schreef marky het volgende:
Op Jordy na snapt de rest nog steeds niet dat ze voor zichzelf moeten kiezen. Als de rest dus zo gedacht had was het gewoon goed uitgekomen. Dan had Jordy geen filmpje gehad.
Jane heeft echt het meest slappe verhaal. Hoe dom kan je zijn.
Volgens mij krijgen ze een vervolg op de filmpjes van thuis die ze gezien hebben waar ieder filmpje afsloot dat er nieuws was. En wat ik begrijp krijgen ze dat nu te horen behalve Sharicequote:
Dan snap ik ook dat Jane voor Mat ging hopende dat hij misschien verder bericht van Deb zou krijgen die Jane s vriendin is.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 17:11 schreef Folies het volgende:
Aah mensen kozen voor een ander en hadden niet door dat ze ook voor zichzelf konden kiezen. Ja je kiest toch voor jezelf.
Snapte al niet dat ze elkaar om beurten het liedje lieten zeggen. Je wil je eigen pot toch spekken.
Zij dacht dat Deb een filmpje aan hem zou sturen?quote:Op dinsdag 25 maart 2025 17:23 schreef maryo55 het volgende:
[..]
Dan snap ik ook dat Jane voor Mat ging hopende dat hij misschien verder bericht van Deb zou krijgen die Jane s vriendin is.
Nou genieten is het niet. Heb het geluid zo zacht mogelijk gezetquote:Op dinsdag 25 maart 2025 17:28 schreef Lrod01 het volgende:
Stream weer terug op het live concert van Sharice. Genieten met hoofdletter G.
quote:Op dinsdag 25 maart 2025 17:29 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Nou genieten is het niet. Heb het geluid zo zacht mogelijk gezet
quote:Op dinsdag 25 maart 2025 17:13 schreef Aardappelpantoffel het volgende:
TOPSPEL, top week, top finale!
sharice buitenspel, vrijdag Jane nog ff eruit en TEAMKARTEL naar de overwinning
ja dat was een beetje vaagquote:Op dinsdag 25 maart 2025 17:38 schreef Willewa het volgende:
Er werd ook iets gezegd over Denemarken en ‘wie wordt mijn schoonzus’ en iets van ‘2 weken exchange’ ofzo. Leek iets te zijn met betrekking tot Jane en haar broertje ofzo. Werd me niet helemaal duidelijk.
Volgens de FEBO wel, en die zullen het wel weten.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 17:36 schreef Willewa het volgende:
Mattie z’n tante komt vanuit Brazilië naar Amsterdam voor de finale. ‘Maar ik sta nog helemaal niet in de finale’
opzich logisch, anders staan direct alle “leuke” spellen online en heeft de uitzending ook geen zin meer xDquote:Op dinsdag 25 maart 2025 17:43 schreef Lrod01 het volgende:
Blijft ontzettend jammer dat we zo weinig mogen zien op de streams waardoor je vaak geen idee hebt waar ze het over hebben.
Joa klopt. Alleen ik denk altijd maar; over 2 dagen snap ik het allemaal weerquote:Op dinsdag 25 maart 2025 17:43 schreef Lrod01 het volgende:
Blijft ontzettend jammer dat we zo weinig mogen zien op de streams waardoor je vaak geen idee hebt waar ze het over hebben.
Denk weekly basicsquote:Op dinsdag 25 maart 2025 17:59 schreef Folies het volgende:
Ojee, hoeveel dagen staat die gnocchi daar al op het werkblad?
Met suiker. Lekker karameliseren.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 17:59 schreef KangaP het volgende:
Matti moest gisteren van geen courgette weten.
Maar na wat aan vulling en de topping te hebben meegewerkt,
Heb ik de indruk dat hij het leert te eten en waarderen , en zo gaat dat met witlof ook
Afhankelijk hoe het klaargemaakt wordt.
moet wel beetje moeite doen voor traantjes hoorquote:
Was hij ook met die brief zo emo. Denk filmpje van familie gezien.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 18:12 schreef Rhosyn het volgende:
Hij staat gotverdomme in de finale...en dan nog janken.![]()
Wat wil hij nog meer dan?
Nou en? Hij zal de uitslag van de clifhanger van de filmpjes die eerder deze week getoond werden, gezien hebben.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 18:12 schreef Rhosyn het volgende:
Hij staat gotverdomme in de finale...en dan nog janken.![]()
Wat wil hij nog meer dan?
Ja wees daar dan blij mee.quote:Op dinsdag 25 maart 2025 18:12 schreef Koos1958 het volgende:
[..]
Was hij ook met die brief zo emo. Denk filmpje van familie gezien.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |