Oh, waarom gaan mensen dan naar de GGZ volgens jou?quote:Op dinsdag 18 maart 2025 20:21 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Hmm. Ik had dit nergens gesteld en toch verwijder je mijn post?
Dat is natuurijk voor verschillende vormen begeleiding, wat bij mensen met gender dysforie vaak nodig is.quote:Op dinsdag 18 maart 2025 20:48 schreef Pizzakoppo het volgende:
[..]
Oh, waarom gaan mensen dan naar de GGZ volgens jou?
https://www.bnr.nl/nieuws(...)-en-een-gemiste-kansquote:Nederland laat Amerikaans toptalent lopen: ‘Zorgwekkend en een gemiste kans’
Auteur: Lotte van Coevorden
Europese landen strijden om Amerikaanse wetenschappers aan te trekken, nu velen de Verenigde Staten willen verlaten vanwege het strenge beleid van de regering-Trump en forse bezuinigingen op onderzoek. Uit een rondgang van BNR blijkt echter dat Nederlandse universiteiten hier nog nauwelijks op inspelen. Een zorgwekkende ontwikkeling, vindt Caspar van den Berg, voorzitter van Universiteiten van Nederland. ‘En ook een gemiste kans, want deze wetenschappers vinden elders wél een plek.’
Allemaal gewauwel. Net als al die mensen die gingen emigreren toen de pvv de grootste partij werdquote:Op dinsdag 18 maart 2025 21:33 schreef thedeedster het volgende:
Als je hiernaar toe wilt emigreren, ga je gang. Prima. Maar asielzoekers uit de VS??? Lijkt me toch ietwat overdreven, deze semantiek.
Huh? Hoezo dan? Valt me vies tegen van de avtrotros dat ze dit soort extreemrechtse tendentieuze bangmakerij durven te publiceren.quote:"Opvanglocaties in Nederland zijn lang niet veilig genoeg, zeker niet voor transpersonen. Eén van de eisen die we bij het ministerie leggen, is om veilige opvang te creëeren."
quote:Amsterdamse D66 wil ’Trump-vluchtelingen’ naar hoofdstad lokken
D66 dringt erop aan dat Amsterdam weerbaarder wordt tegen hybrideaanvallen van Rusland. Tegelijkertijd is de partij beducht op dreigingen vanuit de Verenigde Staten van Donald Trump én wil het ’knappe koppen’ naar Mokum lokken.
D66-fractievoorzitter Rob Hofland maakt zich zorgen om hybrideaanvallen die nu al plaatsvinden op Nederlandse steden. „Zoals op politiebureaus en ziekenhuizen”, zegt hij. „We weten ook dat ze in staat zijn om kabels door te knippen zodat we zonder energie komen te zitten.” In Keulen bleken waterleidingen al doelwit.
De D66’er maakt zich niet alleen zorgen om Vladimir Poetin, maar ook om Donald Trump. Hij wil de hoofdstad onafhankelijk maken van beide wereldleiders. Amsterdam moet zonder Russisch gas kunnen, maar ook zonder Amerikaanse tech. En ander gedoe waardoor een doosje eieren nu 10 dollar kost in de VS.
Sterker nog, hij wil talent uit de VS verleiden om hier naartoe te komen. ’Knappe koppen’ ontvluchten het land, ziet hij. Er zijn ook kansen. „Ik denk dat we mensen die nu vertrekken en heel slim zijn, maar niet willen leven onder de grill van Trump en techreuzen zonder moreel besef, hartelijk welkom moeten heten om hier te bouwen aan een onafhankelijk economie waar we allemaal van profiteren.”
https://www.telegraaf.nl/(...)aar-hoofdstad-lokken
Tja, men wilde bij D66 een aantal jaar terug nog tienduizenden mensen uit Afrika naar Nederland halen (zogenaamd voor de arbeidsmarkt). Maar de realiteit is dat de 'knappe koppen' uit de VS niet naar Nederland komen, het traject is eerder andersom gezien de grote verschillen in salaris en belasting.quote:
quote:Op dinsdag 18 maart 2025 20:06 schreef core2duo het volgende:
Tip voor de Amerikaanse lhbti'ers: doe het niet! In Nederland word je geheid nagefloten door hangjochies of eikels op een fatbike. Dit is een land waar mensen zeggen wat ze denken. Misschien is Spanje een betere optie, een verrassend progressief land.
Dit inderdaad. Zo tolerant is Nederland al lang niet meer.quote:Op dinsdag 18 maart 2025 19:50 schreef Lenny77 het volgende:
Ik kan mij niet voorstellen dat NL het enige land is waar ze heen willen?
Als jij het zonodig beter weet, kom dan met informatie 🎊quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |