Kreeg nog een Japans schouderduwtjequote:
Gelukkig leest Erik niet mee.quote:
Parijs Nice!quote:
Goeie vraag.quote:
Parijs tegen Nice!quote:
Schaatsers waaiden de laatste binnenbocht uit en deden er, om hun snelheid te behouden, het hele rechte stuk over om weer volledig in de baan te zitten.quote:
Dat is wat anders dan af en toe met je schaats over de lijn gaan. Maar zelfs dat vind ik geen probleem als je de ander niet hindert.quote:Op zondag 16 maart 2025 16:13 schreef wimderon het volgende:
[..]
Schaatsers waaiden de laatste binnenbocht uit en deden er, om hun snelheid te behouden, het hele rechte stuk over om weer volledig in de baan te zitten.
Maar dat is dezelfde regel. Anders kom je weer in een grijs gebied wat wel en niet door de beugel kan en daar wilden ze, terecht, juist vanaf.quote:Op zondag 16 maart 2025 16:48 schreef Starflyer het volgende:
[..]
Dat is wat anders dan af en toe met je schaats over de lijn gaan. Maar zelfs dat vind ik geen probleem als je de ander niet hindert.
Dat is al een aantal jaar zo natuurlijk. Bij de heren is de concurrentie ook groter. Geen idee waarom, het is niet zo dat landen als China, Noorwegen, VS, Korea en Japan niet goed zijn in vrouwensport in de breedte.quote:Op zondag 16 maart 2025 18:27 schreef Abrikozentaart het volgende:
Moeten wij ons zorgen maken over de smalle top bij de Nederlandse mannen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |