Dat heeft weinig met d'r gender te maken. Ik kan meerdere mannen in de kamer opnoemen die nog incompetenter zijn.quote:Op woensdag 12 maart 2025 22:30 schreef Cupfighter het volgende:
Vrouwen zoals Faber mogen wegblijven
Bestaande structurele barrières, zoals discriminatie, stereotypering en gebrek aan netwerkmogelijkheden zijn ook ondemocratisch.quote:Op woensdag 12 maart 2025 22:33 schreef Hexagon het volgende:
Omdat een vrouwen quotum in de 2e kamer niet democratisch is.
Als er meer vrouwen in de politiek moeten, dan zouden ze vaker actief moeten worden in een partij. Dan stromen er ook meer talenten naar boven.
Oh?quote:Op woensdag 12 maart 2025 22:33 schreef De_Bok het volgende:
Marokko is namelijk het summum van een geweldige én bovenal (zeer belangrijk!) inclusieve samenleving waar iedereen floreert.
Quotum dan tochquote:Op woensdag 12 maart 2025 22:36 schreef Fok-it het volgende:
Misschien kunnen we beginnen met een troll-quota op FOK!
Dat is gewoon holle retoriek.quote:Op woensdag 12 maart 2025 22:47 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
Bestaande structurele barrières, zoals discriminatie, stereotypering en gebrek aan netwerkmogelijkheden zijn ook ondemocratisch.
Democratie draait ook om representatie en een vrouwenquotum helpt juist deze ondemocratische processen te ontmantelen.
Mijn belangrijkste argument zou zijn dat die vrouwen dan weer de naam mee krijgen vanwege geslacht gekozen te zijn en daardoor gigantisch op achterstand gezet worden.quote:Op woensdag 12 maart 2025 22:26 schreef Mikeytt het volgende:
Waarom willen wij ons in vredesnaam niet branden aan quota's??
Wow, Hexagon. Ik ben het 100% met je eens. Dat mag ook een keer benoemd wordenquote:Op donderdag 13 maart 2025 07:11 schreef Hexagon het volgende:
[..]
Dat is gewoon holle retoriek.
Er is geen gebrek aan netwerkmogelijkheden. Elke vrouw in Nederland mag lid worden van een politieke partij, en daar proberen een positie te krijgen. Ze zijn gewoon welkom op alle vergaderingen en bijeenkomsten om daar een netwerk te bouwen.
Echter moeten vrouwen dat dan wel doen. Maar dat doen ze gewoon een stuk minder dan mannen dat doen. Bij de meeste partijen zitten zelfs nog relatief veel vrouwen in de fractie tov het aantal leden. Kandidatencommissies proberen namelijk wel wat bij te sturen. Maar als er gewoon structureel minder vrouwen zich beschikbaar stellen, dan blijft het ongelijk verdeeld.
Dat krijg je met excelsheet management, een vertekend beeld bezijden de realiteit. Daarnaast geldt voor elke data-analyse: garbage in, garbage out.quote:Op donderdag 13 maart 2025 18:24 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Dan ga je toch lekker in Marokko, Costa Rica, Rwanda, Zuid-Afrika of Estland wonen, eens zien of je dan nog steeds denkt dat vrouwenrechten daar beter op orde zijn
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |