Ik mag het hopen. Zeker als hij zich aan wil sluiten bij dit groepjequote:
Ja dan is dat wat ze wil. Niet omdat Jolien haar opstookt.quote:Op maandag 10 maart 2025 16:47 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Nou ze verraad net anders wel aan Jordy welke GC Jane en Axel hebben
Sharice verteldquote:Op maandag 10 maart 2025 16:41 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Daarom doe ik niet mee aan dat stemmen. Het gebeurd net eerlijk.
Ik hoor Jordy nu noemen wat Jane en Axel hebben ingelegd. Weet iedereen dat nu al??
Ik weet dat Jordy dit weet omdat hij in de kist heeft gekeken, maar de rest toch niet?
Geen scan ogenquote:Op maandag 10 maart 2025 16:50 schreef Kinga het volgende:
oh my gaaaaaaawd kijk van een afstanddddddd, met je ogen rol je sneller die rijen af dan met je vingertje.
een uurquote:Op maandag 10 maart 2025 16:50 schreef Rhosyn het volgende:
Is het een tijdgame? Of mogen ze daar de hele middag/avond blijven
begin sowieso met iets van een registratie voor je nummer 0-9 ipv voor elke nieuw eindcijfer die hele muur opnieuw te moeten scannen xDquote:Op maandag 10 maart 2025 16:50 schreef Kinga het volgende:
oh my gaaaaaaawd kijk van een afstanddddddd, met je ogen rol je sneller die rijen af dan met je vingertje.
Ik vind het wel leuk dit , om en om elkaar dwarsbomenquote:Op maandag 10 maart 2025 16:53 schreef Hznootje het volgende:
Ik hoop dat Sharice nog wel een douw uitdeelt, want ik vind dit nu ook wel ver gaan…
Dat vind ik ook niet zo erg in deze, alleen het woordgebruik heb ik wel wat moeite meequote:Op maandag 10 maart 2025 16:53 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Ik vind het wel leuk dit , om en om elkaar dwarsbomen
hoop wel dat ze niet weer 3dubbel spion spelen en dit weer voor niks is xDquote:Op maandag 10 maart 2025 16:53 schreef Puzzie het volgende:
[..]
Ik vind het wel leuk dit , om en om elkaar dwarsbomen
lol , nee ook dat houdt een keer opquote:Op maandag 10 maart 2025 16:55 schreef Aardappelpantoffel het volgende:
[..]
hoop wel dat ze niet weer 3dubbel spion spelen en dit weer voor niks is xD
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |