Alleen Pasveer en Gorter staan op de A-lijst. Setford en Reverson staan op de B-lijst.quote:Exceptionally, if at any point a club cannot count on the services of at least two goalkeepers registered on List A, a replacement after the deadlines set in the present regulations is permitted in the following cases and under the following conditions:
(...)
Toetertjesquote:Op maandag 10 maart 2025 16:56 schreef Mylene het volgende:
Ajax heeft keeper Matheus alsnog kunnen inschrijven voor Europa League
Ajax heeft doelman Matheus alsnog kunnen inschrijven voor de Europa League, bevestigt de club aan NU.nl De keeper kan zodoende meedoen bij de return van de kwartfinale tegen Eintracht Frankfurt.
Ajax kon Matheus alsnog op de lijst zetten, omdat de club bij de UEFA heeft kunnen aantonen dat Remko Pasveer langer dan dertig dagen uit de roulatie is. Dat was nodig om de winterversterking alsnog speelgerechtigd te krijgen.
Aanvankelijk schreef Ajax Matheus niet in, omdat de club in de winter slechts drie nieuwe namen op de lijst mocht zetten. Ajax koos daarbij voor Davy Klaassen, Oliver Edvardsen en Lucas Rosa.
https://www.nu.nl/voetbal(...)r-europa-league.html
En dan ook dom lullen dat Ajax een GIGANTISCHE fout had gemaakt door Mattheus niet in te schrijven.quote:Op maandag 10 maart 2025 17:04 schreef Lt.Bookman het volgende:
Mike Verweij ook met z'n gelul dat er twee keepers geblesseerd moeten zijn voordat Matheus mag invallen. Die dikke kan niet lezen:
[..]
Alleen Pasveer en Gorter staan op de A-lijst. Setford en Reverson staan op de B-lijst.
Wat mij betreft ook, volgens mij moeten we nog steeds behoorlijk puinruimen dus ik verwacht sowieso volgend jaar nog geen selectie die sprankelend voetbal speelt.quote:Op maandag 10 maart 2025 16:19 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat weet je toch nooit, tactisch vind ik hem erg sterk, hij heeft de boel ook professioneel gezien flink opgeschud.
Of Ajax met hem een stap verder kan maken, hangt van veel factoren af en de vraag is dan of dat met een andere trainer wel zou kunnen.
Als het aan mij ligt blijft hij nog minimaal een seizoen.
Ik zie het, zonder Brobbey, alsnog somber in voor donderdag.quote:Op maandag 10 maart 2025 17:05 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Genot mag wel even op de speakers, nu.
Bekijk deze YouTube-video
Ik heb een Jay Gorter-trauma door de Cruijff Schaal van 2022.quote:Op maandag 10 maart 2025 17:36 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik zie het, zonder Brobbey, alsnog somber in voor donderdag.
Erg raar ja. Toen de lijsten ingediend moesten worden bij de UEFA, en duidelijk werd dat er een plekje op de A-lijst te weinig was om alle nieuwkomers in te schrijven, is toch echt in alle nieuwsberichten aan het bestaan van deze regel omtrent keepers gerefereerd.quote:Op maandag 10 maart 2025 17:23 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
En dan ook dom lullen dat Ajax een GIGANTISCHE fout had gemaakt door Mattheus niet in te schrijven.
Ik ben hier wel eens. Ik hoop alleen dat er iets meer kwaliteit voor in komt. Zo dat je iets eerder dit soort wedstrijden op een 0-2 komtquote:Op maandag 10 maart 2025 17:27 schreef TornadoDK het volgende:
[..]
Wat mij betreft ook, volgens mij moeten we nog steeds behoorlijk puinruimen dus ik verwacht sowieso volgend jaar nog geen selectie die sprankelend voetbal speelt.
En het jaar erop wellicht wel maar dan moet je ook maar net de juiste trainer vinden.
Of Farioli kan met een betere selectie wel beter voetbal laten zien. Er mist gewoon net teveel nu.quote:Op maandag 10 maart 2025 17:27 schreef TornadoDK het volgende:
[..]
Wat mij betreft ook, volgens mij moeten we nog steeds behoorlijk puinruimen dus ik verwacht sowieso volgend jaar nog geen selectie die sprankelend voetbal speelt.
En het jaar erop wellicht wel maar dan moet je ook maar net de juiste trainer vinden.
Jij zei dat er geen geld was.quote:Op maandag 10 maart 2025 19:07 schreef klaasweetalles het volgende:
knjb iedere week omgekocht
en nu de eufa mafia ook omgekocht met zwart geld
Ik zou denk ik bij gebrek aan beter beginnen met Berghuis op papier in de spits maar in de praktijk als tien. Klaassen als tien er naast. Dan kan je Traore en Godts gewoon op hun plek houden.quote:Op maandag 10 maart 2025 17:36 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ik zie het, zonder Brobbey, alsnog somber in voor donderdag.
Dan heb je wel een aardig ceevee ja.quote:Op maandag 10 maart 2025 19:15 schreef Wotte het volgende:
[..]
Ik zou denk ik bij gebrek aan beter beginnen met Berghuis op papier in de spits maar in de praktijk als tien. Klaassen als tien er naast. Dan kan je Traore en Godts gewoon op hun plek houden.
Ik heb best aardig wat trofeeën gewonnen in football manager dus je zou kunnen stellen dat ik er verstand van heb.
laat edvardsen maar starten donderdag idd. Zie ons niet doorgaan dus ff wat sparen is primaquote:Op maandag 10 maart 2025 19:17 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Dan heb je wel een aardig ceevee ja.
Ik zou persoonlijk Godts lekker rust geven, die zit er ook matig in de laatste tijd en hep rammedan en met Edvardsen beginnen.
Kan ook inderdaad. Nog geen nieuws over Brobbey lees ik. Zo even op Skype met de sjamaan.quote:Op maandag 10 maart 2025 19:17 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Dan heb je wel een aardig ceevee ja.
Ik zou persoonlijk Godts lekker rust geven, die zit er ook matig in de laatste tijd en hep rammedan en met Edvardsen beginnen.
Dat Godts de Ramadan? is dat een moslim?quote:Op maandag 10 maart 2025 19:17 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Dan heb je wel een aardig ceevee ja.
Ik zou persoonlijk Godts lekker rust geven, die zit er ook matig in de laatste tijd en hep rammedan en met Edvardsen beginnen.
Ja heeft zich bekeerd, deed vorig jaar wel mee dit jaar wilde hij op de vraag van dikke Mike niet antwoorden maar ik vermoed van wel.quote:Op maandag 10 maart 2025 19:48 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Dat Godts de Ramadan? is dat een moslim?
Oh..quote:Op maandag 10 maart 2025 19:50 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Ja heeft zich bekeerd, deed vorig jaar wel mee dit jaar wilde hij op de vraag van dikke Mike niet antwoorden maar ik vermoed van wel.
Maar ook wel een beetje omdat hij moslim is dus?quote:Op maandag 10 maart 2025 19:50 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Oh..Lekker banken dan.
edit; niet omdat hij moslim is, maar omdat iemand die de hele dag niet vreet en drinkt per definitie niet fit/gezond is.
Je weet het nooit zeker, tactisch en professioneel vind ik hem zeker erg sterk. Maar ik vermoed wel dat je op veel vlakken het uiterste met hem hebt gehaald dit seizoen, zijn speelstijl gaat direct tegenwerken als je enkele wedstrijden op een rij niet wint en de concurrentie wel. Het is veel afhankelijk van momentum.quote:Op maandag 10 maart 2025 16:19 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat weet je toch nooit, tactisch vind ik hem erg sterk, hij heeft de boel ook professioneel gezien flink opgeschud.
Of Ajax met hem een stap verder kan maken, hangt van veel factoren af en de vraag is dan of dat met een andere trainer wel zou kunnen.
Als het aan mij ligt blijft hij nog minimaal een seizoen.
Tja die club uit Rotterdam gaat er alles aan doen om onze matige tot slechte trainers-record van de laatste jaren te verbeteren. Ondertussen tel ik er al drie en hoop ik nu al dat RvP lekker lang bij jullie blijft.quote:Op maandag 10 maart 2025 21:10 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Je weet het nooit zeker, tactisch en professioneel vind ik hem zeker erg sterk. Maar ik vermoed wel dat je op veel vlakken het uiterste met hem hebt gehaald dit seizoen, zijn speelstijl gaat direct tegenwerken als je enkele wedstrijden op een rij niet wint en de concurrentie wel. Het is veel afhankelijk van momentum.
Hangt sowieso af van wat je als opvolger haalt maar dat is een open deur. Ik snap dat je als Ajacied na vier slechte trainers koestert wat je hebt, want het is niet zeker dat je hierna weer een voltreffer hebt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |