Ik zie allemaal excessen die maar weinig met feminisme te maken hebben.quote:Op zaterdag 8 maart 2025 16:57 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ik zou eerder denken aan het behouden van rechten die ze hebben. Conservatisme is in opkomst en daar in heb je weer een subgroep die denkt dat vrouwen broedmachines zijn en voor het huis moeten zorgen. Denk aan figuren als Baudet en Tate.
Ik krijg wel jeuk van termen als mansplaining en die muppet met die palestina vlag moet je ook ff uitleggen dat dat eerder contraproductief werkt.
Dan zou ik nog even de comment van Richestorags lezen waar je op reageerde, want die zei exact hetzelfde.quote:
Feminisme is in de kern opkomen voor vrouwenrechten, dus ook het verdedigen er van.quote:Op zaterdag 8 maart 2025 17:00 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ik zie allemaal excessen die maar weinig met feminisme te maken hebben.
Het is de toon die de muziek maakt.quote:Op zaterdag 8 maart 2025 17:00 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Dan zou ik nog even de comment van Richestorags lezen waar je op reageerde, want die zei exact hetzelfde.
Die reageert alleen op ‘mansplain’ en de rest heeft ie niks van gezegd.quote:Op zaterdag 8 maart 2025 17:00 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Dan zou ik nog even de comment van Richestorags lezen waar je op reageerde, want die zei exact hetzelfde.
Dat moet in je aard liggen.quote:Op zaterdag 8 maart 2025 17:03 schreef uitkeringsgenieter het volgende:
Ik had graag meegedaan, maar ik helaas betere dingen te doen.
Dat doet er natuurlijk wel toe Straat. Je kan niet met droge ogen blijven beweren dat je als feminist opkomt voor vrouwenrechten als er naast je doodleuk een Hamas aanhanger met een pallie vlag staat te wapperen.quote:Op zaterdag 8 maart 2025 17:01 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Feminisme is in de kern opkomen voor vrouwenrechten, dus ook het verdedigen er van.
Dat vierde, of zitten we inmiddels in de vijfde? golf feminisme gekaapt is door mensen met een bijzondere agenda doet daar niets aan af imo.
Da's individueel hé. Ik snap je punt wel ; ik geef ook hierboven al aan dat ik liever een soort zelfreinigend vermogen had gezien op dat vlak maar dat is nou eenmaal niet zo. Je weet zelf ook wat voor reactie je krijgt als je iemand die zo snugger is om met een palestina vlag op zo'n dag te zwaaien gaat aanspreken.quote:Op zaterdag 8 maart 2025 17:03 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dat doet er natuurlijk wel toe Straat. Je kan niet met droge ogen blijven beweren dat je als feminist opkomt voor vrouwenrechten als er naast je doodleuk een Hamas aanhanger met een pallie vlag staat te wapperen.
Staan die er massaal?quote:Op zaterdag 8 maart 2025 17:03 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Dat doet er natuurlijk wel toe Straat. Je kan niet met droge ogen blijven beweren dat je als feminist opkomt voor vrouwenrechten als er naast je doodleuk een Hamas aanhanger met een pallie vlag staat te wapperen.
Altijd weer van die mannen die oplossingen willen aandragen terwijl die vrouwen gewoon even hun verhaal kwijt moeten.quote:Op zaterdag 8 maart 2025 16:55 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Maar wat voor rechten hebben vrouwen anno 2025 niet waarvoor ze nu daar op de Dam staan?
Die mensen zijn niet exemplarisch voor het onderwerp inderdaad. Wel eisen ze veel van de aandacht op.quote:Op zaterdag 8 maart 2025 17:05 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Staan die er massaal?
Ik zie op de foto’s van de demonstratie alleen maar vrouwen en meisjes van alle leeftijden.
Vergroot jij dit nu niet uit om het alleen nog maar over te hebben?
Dat is ook helemaal prima. Echter slaan ze in het wild om zich heen. Ook is het vreemd dat ze de Islam omarmen en zich bijvoorbeeld tegen een Lale Gül keren.quote:Op zaterdag 8 maart 2025 16:57 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Ik zou eerder denken aan het behouden van rechten die ze hebben. Conservatisme is in opkomst en daar in heb je weer een subgroep die denkt dat vrouwen broedmachines zijn en voor het huis moeten zorgen. Denk aan figuren als Baudet en Tate.
Ik geef een valse noot terug op een valse nootquote:Op zaterdag 8 maart 2025 17:01 schreef Straatcommando. het volgende:
[..]
Het is de toon die de muziek maakt.
Ik vind 8 maart belangrijk om even stil te staan bij de rechten van vrouwen en hoe belangrijk die zijn, waarom worden er weer allerlei andere dingen bij gehaald?quote:Op zaterdag 8 maart 2025 17:25 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Dat is ook helemaal prima. Echter slaan ze in het wild om zich heen. Ook is het vreemd dat ze de Islam omarmen en zich bijvoorbeeld tegen een Lale Gül keren.
Hoe kom je erbij dat ik het over jou had? Ik had het over de groep waar ik het vanaf begin af aan al over had: de mansplain Palestina groep.quote:Op zaterdag 8 maart 2025 17:31 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Ik vind 8 maart belangrijk om even stil te staan bij de rechten van vrouwen en hoe belangrijk die zijn, waarom worden er weer allerlei andere dingen bij gehaald?
Ik omarm de islam helemaal niet en keer ook niet de rug naar Lale Gul, waarom haal je dat er bij?
Beste post van 8 Maart 2025 op FOK!quote:Op zaterdag 8 maart 2025 16:52 schreef Pek het volgende:
Prima hoor, als ze om zes uur maar weer thuis is om de piepers op tafel te zetten
Daar mankeert helemaal niks aan, maar de Nederlandse taal moet en zal z.s.m. uitgefaseerd worden.quote:Op zaterdag 8 maart 2025 16:30 schreef Idisrom het volgende:
Wat mankeert er aan de term 'Internationale vrouwendag'?
Raadselachtig waarom deze post niet meer plusjes krijgt.quote:Op zaterdag 8 maart 2025 16:59 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Lees dit maar door.
https://www.mensenrechten(...)ken-terug-en-vooruit
Dit soort reacties, hoe "grappig" bedoeld ook, zijn onderdeel van het probleem.quote:Op zaterdag 8 maart 2025 16:52 schreef Pek het volgende:
Prima hoor, als ze om zes uur maar weer thuis is om de piepers op tafel te zetten
Nee.quote:Op zaterdag 8 maart 2025 16:56 schreef Cruzinats het volgende:
[..]
Het hedendaagse feminisme vecht alleen nog tegen spoken zoals de grote boze blanke man en andere inhoudloze stokpaardjes die verder nauwelijks meer relevant zijn.
De twee grootste gevaren van vrouwen wereldwijd en ook in Nederland zijn 1) de islam en 2) de transgender agenda die wil afdwingen dat transjes ook vrouw zijn.
Hangt ervanaf of je in de veronderstelling bent dat er een probleem is, lijkt me.quote:Op zaterdag 8 maart 2025 17:47 schreef CarbonC het volgende:
[..]
Dit soort reacties, hoe "grappig" bedoeld ook, zijn onderdeel van het probleem.
Irrelevant voor hetgeen ze voor demonstreren.quote:Op zaterdag 8 maart 2025 17:09 schreef DeVerzamelaar het volgende:
Beelden gezien. Waarom zien feministen er eigenlijk altijd ongewassen en onverzorgd uit?
Nou, als ze willen dat wij meedoen zou dat wel handig zijn.quote:Op zaterdag 8 maart 2025 18:00 schreef CarbonC het volgende:
[..]
Irrelevant voor hetgeen ze voor demonstreren.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |