Ai. Dat is echt pijnlijkquote:Op zaterdag 1 maart 2025 13:49 schreef DKUp het volgende:
MacBook Pro 13,3 inch 2016 Intel Dual-Core wil ik nog een keer vervangen. Alleen ik wacht nu al zo lang, dat ik een nieuw design dan ook wel fijn zal vinden. Als het goed is staat eind 2026 de MacBook Pro op de agenda voor de eerste design verandering.
Theoretisch gezien heb ik de kracht niet nodig. Een beter scherm zou ik wel fijn vinden en dan zit je meteen bij de Pro. Een Air met een beter scherm zou echt top zijn…..
Werktelefoon SE 2020 zal waarschijnlijk worden vervangen door een SE 2022![]()
![]()
Ik heb een macbook pro 16 2021 en denk dat ik 26/27 ga upgraden. Ik kan er eigenlijk makkelijk 10 jaar mee door maar die lightning naar usb c port switch wil ik liever bij het hele ecosysteem doorvoeren.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 13:49 schreef DKUp het volgende:
MacBook Pro 13,3 inch 2016 Intel Dual-Core wil ik nog een keer vervangen. Alleen ik wacht nu al zo lang, dat ik een nieuw design dan ook wel fijn zal vinden. Als het goed is staat eind 2026 de MacBook Pro op de agenda voor de eerste design verandering.
Theoretisch gezien heb ik de kracht niet nodig. Een beter scherm zou ik wel fijn vinden en dan zit je meteen bij de Pro. Een Air met een beter scherm zou echt top zijn…..
Werktelefoon SE 2020 zal waarschijnlijk worden vervangen door een SE 2022![]()
![]()
De accu is echt een drama wel en dan weer drie jaar bijna hetzelfde toestelquote:Op zaterdag 1 maart 2025 13:54 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
Ai. Dat is echt pijnlijk
Maar goed wel logisch natuurlijk. SE 3's zijn de helft van de prijs van een 16e. Misschien wel minder zelfs
Eind 2026 of later is wel het juiste moment voor een nieuwe MacBook.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 14:12 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Ik heb een macbook pro 16 2021 en denk dat ik 26/27 ga upgraden. Ik kan er eigenlijk makkelijk 10 jaar mee door maar die lightning naar usb c port switch wil ik liever bij het hele ecosysteem doorvoeren.
Dat gezegdhebbende.. heb ook een iphone 13 pro, ook lightning, ik weet niet echt zeker of ik dit jaar ga upgeaden of uitstellen naar volgend jaar
Bij meerdere modellen het geval op specifiek jouw model of 13-serie?quote:Op zaterdag 1 maart 2025 14:17 schreef KingRoland het volgende:
Ik kan de batterij vervangen maar dat is niet echt een zorg (oke hij gaat binnen ong 6-8 uur van 90 naar 0 maar ik kan dat wel aan)
Ik heb alleen een probleem dat sinds ios 18 ik geen notificaties krijg van bijv whatsapp of insta. Dus ik moet steeds zelf kijken wat enorm irritant is. Hele iphone reset en alles terugzetten is een hoop gedoe.
Oh en alle notificatie instellingen staan goed, maar dit is een groot bekend probleem waar Apple niks mee doet voor een fix
Meeste hebben een 13 pro geloof ikquote:Op zaterdag 1 maart 2025 15:24 schreef DKUp het volgende:
[..]
De accu is echt een drama wel en dan weer drie jaar bijna hetzelfde toestel
[..]
Eind 2026 of later is wel het juiste moment voor een nieuwe MacBook.
Ik was van de 12 Pro overgestapt naar de 15 Pro Max door de accu, 3nm-chip met AI ondersteuning door Apple, USB-C en Pro Motion (wat ik nog niet had). Nog steeds heel blij met het toestel want doet alles gewoon. Lijkt er in ieder geval op dat Apple wel bezig is door de accu te verbeteren door al de eigen chips voor celluar en binnenkort WIFI te verbeteren. Als ik volgend jaar overstap is het meer dat dit toestel naar iemand anders gaat.
[..]
Bij meerdere modellen het geval op specifiek jouw model of 13-serie?
Ik had bij de iPhone 5 dat trillen niet werkten. Nieuw toestel had hetzelfde probleem.
je kunt nog altijd herstarten, vooral ook omdat de iPhone SE 2020 maar 3GB aan werkgeheugen heeftquote:Op zaterdag 1 maart 2025 17:41 schreef Falluz93 het volgende:
Hoe kan het dat mijn iPhone SE 2020 soms zo sloom werkt? Bijv. ik druk in de foto-app op de knop om een foto te maken en hij denkt eerst 10 seconden lang na voordat er een foto gemaakt wordt. Of ik druk op de home button en er gebeurt eerst 5 seconden niks. Ik erger me er echt kapot aan. Moet ik dan maar weer een nieuwe kopen?
https://osxdaily.com/2025(...)ry-from-kernel_task/quote:Rebooting helps to free up kernel_task memory allocation
One of the more common system tasks that can really get out of hand in modern MacOS versions is kernel_task, and rebooting periodically can help to tame kernel_task when it has began to consume excessive memory or CPU utilization. Since kernel_task is responsible for maintaining many core system functions, including memory allocation, virtual memory and swap, and thermal regulation, it’s not unusual for a prolonged system uptime to lead to sluggish performance as kernel_task becomes more and more burdened by tasks and processes, that it does not always efficiently free up on its own. Hence, a restart of the Mac can help to prevent kernel_task from overloading MacOS, clearing system caches, resetting background tasks and processes, and releasing any memory or virtual memory that may be stuck.
Dit gaat over de Mac toch?quote:Op zaterdag 1 maart 2025 18:15 schreef zakjapannertje het volgende:
[..]
je kunt nog altijd herstarten, vooral ook omdat de iPhone SE 2020 maar 3GB aan werkgeheugen heeft
[..]
https://osxdaily.com/2025(...)ry-from-kernel_task/
zelf doe ik dit om de dag trouwens
iOS en MacOS zijn grotendeels hetzelfdequote:Op zondag 2 maart 2025 08:42 schreef zakjapannertje het volgende:
[..]
Dit is ook van toepassing voor iOS.
Je kan natuurlijk nog dat ding resetten. Voordat je een nieuwe koopt, en dan kijkenquote:Op zaterdag 1 maart 2025 17:41 schreef Falluz93 het volgende:
Hoe kan het dat mijn iPhone SE 2020 soms zo sloom werkt? Bijv. ik druk in de foto-app op de knop om een foto te maken en hij denkt eerst 10 seconden lang na voordat er een foto gemaakt wordt. Of ik druk op de home button en er gebeurt eerst 5 seconden niks. Ik erger me er echt kapot aan. Moet ik dan maar weer een nieuwe kopen?
Gewoon even een schone installatie doen. Kan dat ding nog jaren mee.quote:Op zondag 2 maart 2025 12:02 schreef CoExist het volgende:
Ik heb wel zinninninn in een nieuwe MacBook Air met M4 chip.
Hopelijk kondigt Apple komende weken iets aan.
Ik heb nu nog de laatste Intel MacBook Air maar ik merk toch wel dat ‘ie wat slomer wordt.
Ja laatst al even gedaan.quote:Op maandag 3 maart 2025 14:03 schreef MisterFox het volgende:
[..]
Gewoon even een schone installatie doen. Kan dat ding nog jaren mee.
Ik heb een iMac met i9, 128GB geheugen en een vega48, 1 TB SSD. Hij is nog steeds razendsnel en stil, dus gaat niet weg. En vergeet niet waarom die 27" iMac nog steeds niet goedkoop zijn, het is een geweldig 5K beeldscherm wat er in zit.quote:Op maandag 3 maart 2025 14:08 schreef MisterFox het volgende:
Ik overweeg een tweedehands 27" inch iMac uit 2018 of 2019, als tussenoplossing tot de nieuwe 32" inch uit komt ergens volgend jaar.
Wat zou zo'n ding nu nog waard zijn, wetende dat ze extreem rap in waarde gaan dalen? Ik zie op M.arktplaats dat ze nog steeds rond de 800,- tot 1300,- euro durven te vragen...
Of iPad Air M4quote:Op maandag 3 maart 2025 18:05 schreef Jan_Onderwater het volgende:
M4 Air dus. Gaat een mooie keuze worden voor veel mensen.
M4 Air ziet er uit als waarschijnlijk een van de beste laptops die er voor geld te koop is. Geheel geruisloos, snel en een fantastisch scherm, accu gaat lang mee.quote:Op woensdag 5 maart 2025 15:59 schreef Aether het volgende:
Apple Announces New MacBook Air With M4 and 'Sky Blue' Color Option
https://www.macrumors.com(...)y-blue-color-option/
Apple Announces New Mac Studio With M4 Max and M3 Ultra Chips, Thunderbolt 5, and More
https://www.macrumors.com(...)m4-max-and-m3-ultra/
Apple Introduces M3 Ultra Chip With Impressive Performance, Up to 512GB of RAM, and More
https://www.macrumors.com(...)duces-m3-ultra-chip/
Ik twijfel tussen een Air of Pro. De Pro heeft een wat beter scherm en hogere resolutie.quote:Op woensdag 5 maart 2025 16:11 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
M4 Air ziet er uit als waarschijnlijk een van de beste laptops die er voor geld te koop is. Geheel geruisloos, snel en een fantastisch scherm, accu gaat lang mee.
Kijk ook ff of je een afgeprijsde M3 kan vindenquote:Op woensdag 5 maart 2025 16:13 schreef Aether het volgende:
[..]
Ik twijfel tussen een Air of Pro. De Pro heeft een wat beter scherm en hogere resolutie.
Upgradeprijzen zijn helaas wel 25% hoger nu per 8GB.
Wil het liefst een Amerikaans-Engels toetsenbord, en die is alleen via Apples website te krijgen.quote:Op woensdag 5 maart 2025 16:21 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Kijk ook ff of je een afgeprijsde M3 kan vinden
Ik zie dat hoewel het scherm duidelijk groter is, je een lagere resolutie hebt.quote:Op woensdag 5 maart 2025 18:12 schreef DKUp het volgende:
MacBook Air M4 in Hemelsblauw is wel echt heel tof. Het gebrek aan MiniLED en Pro Motion zijn eigenlijk de twee enige dingen waarvan ik niet zeker weet of ik er spijt van ga krijgen. Accuduur is niet echt beter geworden zo te zien helaas.
15 inch, 1TB, 32GB RAM en 70W-adapter is wel een tof ding alleen 50 euro duurder (op de Apple website) dan de goedkoopste MacBook Pro 14 inch M4 Pro.
Dat grotere scherm zou ik wel fijn vinden. De MacBook Pro 16 is qua scherm helemaal goed, maar de laptop is enorm zwaar en groot om mee te nemen of verplaatsen.quote:Op woensdag 5 maart 2025 19:10 schreef Jan_Onderwater het volgende:
[..]
Ik zie dat hoewel het scherm duidelijk groter is, je een lagere resolutie hebt.
quote:Maliciously crafted web content may be able to break out of Web Content sandbox. This is a supplementary fix for an attack that was blocked in iOS 17.2. (Apple is aware of a report that this issue may have been exploited in an extremely sophisticated attack against specific targeted individuals on versions of iOS before iOS 17.2.)
https://support.apple.com/en-us/122283
Denk dat je 18.3.2 bedoelt iOSquote:Op dinsdag 11 maart 2025 18:45 schreef Aether het volgende:
Updates
• iOS 18.3.1
• iPadOS 18.3.1
• macOS Sequoia 15.3.2
Wilde het net aanpassenquote:
Dit zou moeten werken als je YouTube opent in Safari, geloof ik.quote:Op donderdag 6 maart 2025 13:34 schreef D. het volgende:
Iemand die weer hoe ik, zonder Premium te nemen, Youtube op de achtergrond kan bljven afspelen?
quote:Op zondag 16 maart 2025 22:30 schreef dolpo1 het volgende:
Zou iemand me hiermee kunnen helpen? Wat kan ik het beste doen?
GC / Apple tag melding
quote:Als je een Android-apparaat gebruikt, kun je de Tracker Detect-app downloaden uit de Google Play Store. Tracker Detect zoekt binnen het Bluetooth-bereik naar objecttrackers die niet meer bij de eigenaar in de buurt zijn en die compatibel zijn met het Zoek mijn-netwerk van Apple. Deze omvatten AirTags en compatibele objecttrackers die gebruikmaken van het Zoek mijn-netwerk. Als je denkt dat iemand een AirTag of een andere objecttracker gebruikt om je locatie te volgen, kun je met Tracker Detect scannen om de tracker te vinden. Als de app gedurende ten minste 10 minuten een AirTag of compatibele objecttracker bij jou in de buurt detecteert, kun je een geluid laten afspelen om deze te vinden.
https://support.apple.com/nl-nl/119874
https://play.google.com/s(...).apple.trackerdetect
Door Pro Motion voor de gehele iPhone 17 line-up is de normale iPhone 17 gewoon een geweldige deal.quote:Op vrijdag 21 maart 2025 11:00 schreef ChevyCaprice het volgende:
Die air schijnt volgens geruchten dus geen stereo speakers te krijgen vanwege die dunte.
Ja dan laat ik m liggen als dat echt zo is. Moet zelf echt stereo hebben. Dan pak ik maar de 17 of zo
Vrij debiel dat dit een premium functie is. Alleen daardoor neem ik geen premium (niet dat ik het ooit nodig had).quote:Op donderdag 6 maart 2025 13:34 schreef D. het volgende:
Iemand die weer hoe ik, zonder Premium te nemen, Youtube op de achtergrond kan bljven afspelen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |