quote:Op vrijdag 28 februari 2025 15:05 schreef DKUp het volgende:
Helene als gast op de vrijdagavond is ook altijd zo dodelijk saai. Even een SBS-programma promoten, open deuren opmerkingen en vooral saai met een strak bovenstuk aan.
Een uitzending met Knoepert en Aren Jan is helemaal niet meer te doen![]()
"Jaaa, armpie op de rugleuning! Lekker hoor. Kom maar door!"quote:Op vrijdag 28 februari 2025 16:04 schreef ChevyCaprice het volgende:
Armpje op de rugleuning en zo was ze ineens helemaal One of the Guys!
Nee.quote:Op vrijdag 28 februari 2025 18:13 schreef DrDentz het volgende:
Henny zou ooit aan nazorg gaan doen voor mensen die zijn beledigd door VI, is dat item ooit doorgezet?
Oh jee, ik ga het nog terugkijken/luisteren. Maar was het weer niveautje plasseks?quote:Op vrijdag 28 februari 2025 22:34 schreef Poefbank het volgende:
De medicatie van Gijp moet weer bijgesteld worden.
De spanning zat hem weer hoog op het einde.quote:Op vrijdag 28 februari 2025 23:24 schreef ISVV het volgende:
[..]
Oh jee, ik ga het nog terugkijken/luisteren. Maar was het weer niveautje plasseks?
Ze hebben alle drie de pink afgehakt om ons in het ootje te nemen.quote:Op zaterdag 1 maart 2025 09:19 schreef DrDentz het volgende:
Helene Hendriks is van een drieling lees ik. Zou het elke keer dezelfde zijn die aan tafel zit of wisselen ze elkaar af?
Echt verschrikkelijk ja. En de volgende dag zit Wierd Duk er weerquote:Op vrijdag 28 februari 2025 15:05 schreef DKUp het volgende:
Helene als gast
Een uitzending met Knoepert en Aren Jan is helemaal niet meer te doen![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |