Dit is echt bizar lol, je realiseert je hopelijk toch wel dat je een rechtse rakker kan zijn EN de PVV teringkut vinden? Lolquote:Op maandag 24 februari 2025 15:03 schreef Eagles89 het volgende:
[..]
Die Turkse Cinan is links, Olcay is links, Helene is midden tot links, Valentijn is zwaar anti Wilders, die nieuwe gast van Shownieuws die dame is midden tot links, Wouter van de politiek is zwaar anti PVV. Arend Jan Boekesteijn is misschien wel het beste voorbeeld. Als hij er zit kijk ik niet eens meer. Vd Gijp en Wilfred Genee zijn beiden zeer anti PVV, en Derksen doet de laatste tijd ook constant mee met het Faber bashen, die het als onervaren kabinetslid moet opnemen tegen 40 jaar aan links ambtenaren apparaat + de complete media die haar allemaal niets gunnen/tegenwerken.
Het is een fucking schande. Maar weet je wat mooi is? De zwijgende stille groep kiezers die de verkiezingen bepalen accepteren het niet meer. Zie de steeds grotere winst van de PVV afgelopen jaren. De kiezers accepteren het tegenwerken van hun keuzes niet meer, en gaan alleen maar rechtser en rechtser stemmen als ze zien dat hun stem niet wordt geaccepteerd door ongekozen ambtenaren en commissies die de boel saboteren.
Ik heb al gelijk het gevoel dat dit niet gaat matchen, maar we gaan het zienquote:Op maandag 24 februari 2025 21:38 schreef RipCity het volgende:
Slechtste koekoek en bargasten van het jaar
Aangevuld met een bijzonder matige presentratrice.quote:Op maandag 24 februari 2025 21:38 schreef RipCity het volgende:
Slechtste koekoek en bargasten van het jaar
Ik kijk elke aflevering en kan dit bevestigen. Vind het wel jammer hoe weinig creativiteit er is. Ze worden te laks door de constante kijkcijfers. Begint steeds meer op de programma’s van Heleen te lijken en dat is geen goed teken. Je voelt niet meer de urgentie om het live te kijken en het kabbelt maar beetje door.quote:Op maandag 24 februari 2025 22:09 schreef Dutch_view het volgende:
Bij VI heb ik het idee dat ik wekelijks naar dezelfde show zit te kijken
Zelfde onderwerpen, zelfde gasten
aandachtig kijk ik ook niet meer, ondertussen ben ik op de laptop bezig.quote:Op maandag 24 februari 2025 22:18 schreef RipCity het volgende:
[..]
Ik kijk elke aflevering en kan dit bevestigen. Vind het wel jammer hoe weinig creativiteit er is. Ze worden te laks door de constante kijkcijfers. Begint steeds meer op de programma’s van Heleen te lijken en dat is geen goed teken. Je voelt niet meer de urgentie om het live te kijken en het kabbelt maar beetje door.
Dierenartsje wist zich enigszins te herpakkenquote:Op maandag 24 februari 2025 21:39 schreef Bill_Hillie het volgende:
[..]
Ik heb al gelijk het gevoel dat dit niet gaat matchen, maar we gaan het zien
Dat viel me niks tegen inderdaad.quote:Op maandag 24 februari 2025 22:23 schreef ISVV het volgende:
[..]
Dierenartsje wist zich enigszins te herpakken
Ik heb ook al vanaf 2010 geen aflevering meer gemist van deze mannen (oke, vandaag zat Hendriks er), en inmiddels zet ik het meer aan als achtergrond geluid. Af en toe is er nog wel een leuk moment, maar het is inderdaad gewoon routine voor deze mannen. Krijg steeds meer het gevoel dat het gewoon nog even veel geld in de zak steken is.quote:Op maandag 24 februari 2025 22:18 schreef RipCity het volgende:
[..]
Ik kijk elke aflevering en kan dit bevestigen. Vind het wel jammer hoe weinig creativiteit er is. Ze worden te laks door de constante kijkcijfers. Begint steeds meer op de programma’s van Heleen te lijken en dat is geen goed teken. Je voelt niet meer de urgentie om het live te kijken en het kabbelt maar beetje door.
Vroeger ging ik nog echt voor VI zitten, zonder onderhand iets anders te doen. Dat kan ik me nu niet meer voorstellen.quote:Op maandag 24 februari 2025 22:09 schreef Dutch_view het volgende:
Bij VI heb ik het idee dat ik wekelijks naar dezelfde show zit te kijken
Zelfde onderwerpen, zelfde gasten
next-level satire dit!quote:Op dinsdag 25 februari 2025 01:45 schreef Eagles89 het volgende:
Was een prima showtje vanavond. Net teruggekeken. Niks mis mee, ze waren tenminste niet zo extreem zeikerig en negatief over Musk en Trump, die beiden de grootste helden van de afgelopen 50(?) jaar zijn. Verdienen beiden oprecht een groot standbeeld met wachters 24/7, de media liegen de mensen zo hard voor over die twee, als je je eens verdiept in wat ze écht doen en zeggen, raak je compleet verkocht.
En Derksen was zowaar zeer vriendelijk voor ze en verdedigde ze zelfs. Ook richting AfD prima positief, netjes! En ook weer ruim tijd genomen voor een paar mooie Timmermans bashes, die bij de NPO weer eens onzin zat te verkopen, en waar Derksen zelf de tijd voor had genomen om te bekijken bij de NPO.
Die snol laat ook overal haar accountgegevens slingeren zegquote:Op dinsdag 25 februari 2025 12:37 schreef Wereldgozer het volgende:
[ x ]
Lellebel wil neuken @:zipportal
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |