Het is gewoon een soort van passief-agressieve move van 'kijk, ik heb zo'n leuk kind' vind ik.quote:Op woensdag 30 april 2025 15:34 schreef fluitbekzeenaald2.0 het volgende:
[..]
Ik heb een mannelijke collega die dat een keer deed met zijn kleinkind. Vond het niet zo erg eigenlijk, het was een zwijgzaam kind.
Het is leuker als een kind de werkkamer inrent (omdat het vakantie is of omdat het ziek thuis is) en de moeder zich schaamt.quote:Op woensdag 30 april 2025 15:44 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Het is gewoon een soort van passief-agressieve move van 'kijk, ik heb zo'n leuk kind' vind ik.
Bovendien leidt het enorm af en ik vind het gewoon onprofessioneel overkomen, in een werk meeting. Gewoon niet nodig.
Dat mag natuurlijk. Het zal de situatie ook wel zijn, deze collega had zijn camera alleen in het begin aan en het was eenmalig.quote:Op woensdag 30 april 2025 15:44 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Het is gewoon een soort van passief-agressieve move van 'kijk, ik heb zo'n leuk kind' vind ik.
Bovendien leidt het enorm af en ik vind het gewoon onprofessioneel overkomen, in een werk meeting. Gewoon niet nodig.
Mammie?quote:Op woensdag 30 april 2025 15:03 schreef dick_laurent het volgende:
Geen idee of deze al eens voorbij is gekomen, maar: Vrouwen die in een teams call op werk met hun fucking BABY OP SCHOOT in beeld gaan zitten.
Echt, WHY? Ja, we weten dat je mammie bent. Nee het boeit ons niet.
En dan uiteraard de andere vrouwelijke collega's die meteen "AWWWWWW" gaan roepen. Echt, fucking irritant.
zolang er geen userinput is maakt het geen bal uit en is ssl dikke onzinquote:Op zondag 4 mei 2025 09:06 schreef Eightyone het volgende:
Achtergebleven websites die nog steeds links beginnend met http in plaats van https plaatsen.
Ik wilde wat links naar streams bij elkaar op een html-pagina zetten en die uploaden naar m'n webruimte, maar een paar ervan begonnen nog steeds met http. De pagina zelf begint met https en de overige streams die ik erop wilde plaatsen ook; het is niet zo handig om dat te mixen.quote:Op zondag 4 mei 2025 09:12 schreef mschol het volgende:
[..]
zolang er geen userinput is maakt het geen bal uit en is ssl dikke onzin
mixed content is anno 2025 idd niet slinquote:Op zondag 4 mei 2025 11:00 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Ik wilde wat links naar streams bij elkaar op een html-pagina zetten en die uploaden naar m'n webruimte, maar een paar ervan begonnen nog steeds met http. De pagina zelf begint met https en de overige streams die ik erop wilde plaatsen ook; het is niet zo handig om dat te mixen.
Op zich niet, maar als tegenwicht: ik zie dit eigenlijk alleen gebeuren bij mensen die buiten hun normale werkdagen om gedwongen worden om voor hun camera te zitten. Soms zijn werkgevers gewoon erg dwingend daarin en als je dan met een hele kleine zit dan kun je die ook niet in de gangkast stoppen.quote:Op woensdag 30 april 2025 15:44 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Het is gewoon een soort van passief-agressieve move van 'kijk, ik heb zo'n leuk kind' vind ik.
Bovendien leidt het enorm af en ik vind het gewoon onprofessioneel overkomen, in een werk meeting. Gewoon niet nodig.
Iets wat je veel te vaak hoort: dat er zo nodig muziek moet worden gedraaid onder het nieuws op de radioquote:Op maandag 5 mei 2025 15:21 schreef De_Melkboer het volgende:
Iets wat je meer en meer hoort, in TV programma's of op straat: Iemand speelt een mooi stukje muziek en dan daarna zo hard mogelijk dat 'Woew' 'Woew' geroep. Doe dat nou niet, wat is er mis met een applaus?
Amerika is dat gebruikelijk.quote:Op maandag 5 mei 2025 15:31 schreef maily het volgende:
Kantoorscenes met mensen met afhaalkoffie![]()
Hebben ze daar geen koffiezetapparaten?
Dat uit Amerika gekopiëerde hyena-gehuil inderdaad. Maar goed, dan kunnen we het ook over "wajooo" roepen gaan hebben en roomblanke pubertjes met "Marokkaans" accentje of ons onvermogen om onze eigen woorden nog te vinden om met dingen te dealen (<-quote:Op maandag 5 mei 2025 15:21 schreef De_Melkboer het volgende:
Iets wat je meer en meer hoort, in TV programma's of op straat: Iemand speelt een mooi stukje muziek en dan daarna zo hard mogelijk dat 'Woew' 'Woew' geroep. Doe dat nou niet, wat is er mis met een applaus?
Ik denk ook meteen aan het 'woop woop' van een bepaald soort hele blije mensen. Sommige tikken het lekkerlijk in hun social media-posts.quote:Op maandag 5 mei 2025 15:21 schreef De_Melkboer het volgende:
Iets wat je meer en meer hoort, in TV programma's of op straat: Iemand speelt een mooi stukje muziek en dan daarna zo hard mogelijk dat 'Woew' 'Woew' geroep. Doe dat nou niet, wat is er mis met een applaus?
Ik zou ze gewoon luid verkondigen dat jij de klant bent en dat ze wel eens wat beleefder mogen zijn. Dat zal ze leren!quote:Op donderdag 15 mei 2025 12:35 schreef Eightyone het volgende:
Scankassa's die je al snel luid toespreken (ja, inderdaad met geluid) dat je op moet schieten.
Sommige Kruidvat-filialen hebben ze.
Anglicisme is het goede Nederlandse woordquote:Op maandag 12 mei 2025 00:23 schreef Telefoonvork het volgende:
Anglismen. Woorden of zinsdelen die uit het Engels rechtstreeks naar het Nederlands worden "vertaald".
Zo erger ik mij groen en geel aan het verkeerd gebruikte woord "tarieven" terwijl in werkelijkheid "heffingen" wordt bedoeld. Leer NEDERLANDS.
Ook erger ik mij aan fietsers die 's avonds (in volle duisternis) of met dikke mist zonder licht aan rijden. Als er toevallig een auto achter ze rijdt (dus met licht aan) zie ik ze totaal niet.
Bestaat zoiets? Wat een eikelsquote:Op donderdag 15 mei 2025 12:35 schreef Eightyone het volgende:
Scankassa's die je al snel luid toespreken (ja, inderdaad met geluid) dat je op moet schieten.
Sommige Kruidvat-filialen hebben ze.
quote:Op donderdag 22 mei 2025 19:10 schreef Eightyone het volgende:
Dat je nog maar beperkt papieren stadsplattegronden aan kunt komen.
Ja, leuk die telefoon, en ik ga hem op vakantie zeker gebruiken. Maar een echt totaaloverzicht krijg je op dat kleine schermpje niet. In oorden die compleet nieuw voor je zijn is het best handig om die telefoon aan te vullen met zo'n groot stuk papier.
Gewoon niet aanklikken.quote:Op maandag 26 mei 2025 23:55 schreef Forumtijger het volgende:
Die uberstomme, zinloze filmpjes op facebook van 10-15 minuten die nergens toe leiden en die maar eindeloos gerekt worden, en waarbij de clou pas helemaal op het eind komt, waarbij bv iemand verrast moet gaan worden, of waarbij ze iets doen met water in een ballon, een lucifer en een munt. Of die echt belachelijke AI-filmpjes. Grrrrr....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |