Je zinkt vrij laag in deze assertie over iemand.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 21:40 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Ik zie Trump niet in staat tot 4D schaken. Wat ze zeggen en doen is allemaal heel consistent en in lijn met hun persoonlijkheden. Het zijn gewoon egoïstische klootzakken zonder empathie en dat zien we nu ook.
Maar ik weet dat jij puur naar de winstgevendheid kijkt en de betrokkenen ook ziet als nummers. Het recht van de sterkste rijkste. Als je 1 persoon doodmaakt ben je een moordenaar, als je er duizend afmaakt een held en als je er een miljoen vermoord ben je een groot staatsman. En om succesvol en rijk te worden moet je nu eenmaal over lijken gaan.
Precies, en dit gaat ten koste van interne consistentie. Bedenk dat the donnie verleden week ook geen zin had om vance te endorsen als volgende president.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 21:40 schreef SymbolicFrank het volgende:
Ik zie Trump niet in staat tot 4D schaken. Wat ze zeggen en doen is allemaal heel consistent en in lijn met hun persoonlijkheden.
Ja, door alles aan Poetin te geven en hem te bedanken voor het stoppen van het platbombarderen.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 21:45 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik weet niet waar je de beschuldigingen aan mijn adres vandaan haalt (uit je reet waarschijnlijk), maar ik zie maar 1 belang en dat is het stoppen van deze zinloze oorlog die nooit had mogen beginnen.
Waarom hij Duitsland niet noemt is mij een raadsel, die zijn na de VS de grootste leveranciers van materiaal geweest, en de CDU heeft al toegezegd dat ze Taurus raketsystemen gaan leveren. En daar kunnen ze Moskou mee raken.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 21:12 schreef Idisrom het volgende:
Zelensky vandaag bij zijn bezoek bij Erdogan: "Vredesbesprekingen moeten zijn met (behalve Oekraïne zelf) de VS, het VK en Turkije". Dus hij noemde geen EU of een EU-lidstaat.
Ook al noem jij het een overgave, dan nog is het niet een minder slechte uitkomst dan een nucleaire oorlog.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 21:34 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Het is beter dan volledige overgave aan Putin.
Er is geen redelijk alternatief. Dat dringt tot de meesten niet door, ook al omdat de berichtgeving niet heel erg in lijn is met de werkelijkheid.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 21:46 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Ja, door alles aan Poetin te geven en hem te bedanken voor het stoppen van het platbombarderen.
Omdat hij dacht dat Poetin niet zo dom zou zijn. Machtswellustelingen zijn altijd veel dommer dan je denkt.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 21:25 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Van Rossem die er zo van overtuigd was dat Poetin Oekraïne niet zou binnenvallen.
Vlaams Belgie is Nederlandquote:Op dinsdag 18 februari 2025 21:42 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Sterker nog, Taiwan is gewoon Chinees.
Ah, nou komt de aap uit de mouw. "Stop met vechten, want anders krijg ik straks een atoombom op mijn dak!" Verder vind je dat we alles aan Trump en Musk over moeten laten, want dat zijn je grote helden. 'Nuff said.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 21:47 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ook al noem jij het een overgave, dan nog is het niet een minder slechte uitkomst dan een nucleaire oorlog.
De rijken trekken hun eigen plan en de rest moet gewoon buigen voor hun nieuwe meester?quote:Op dinsdag 18 februari 2025 21:48 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Er is geen redelijk alternatief. Dat dringt tot de meesten niet door, ook al omdat de berichtgeving niet heel erg in lijn is met de werkelijkheid.
Neuh, Vlaams Belgie is gewoon Belgie, daar is men het internationaal wel over eens.quote:
Omdat China blijkbaar te machtig is.quote:
2016quote:Op dinsdag 18 februari 2025 21:44 schreef capricia het volgende:
[..]
Weet je nog dat Russische gevechtsvliegtuig, wat 17 seconden het Turkse luchtruim had geschonden?
Gewoon neergehaald door Turkije.
Dat was al wel een paar jaar geleden, maar dit soort lef moeten meer landen hebben.
Nee, hoor. Tirannen vinden elkaar gewoon aardig. Hun soort mensen.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 21:53 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Omdat China blijkbaar te machtig is.
Dat valt nog te bezien. Voorlopig is Taiwan gewoon nog Taiwan.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 21:53 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Omdat China blijkbaar te machtig is.
Dat kan natuurlijk niet ten koste gaan van de slachtoffers van deze oorlog. Dat weet je zelf donders goed. Putin kan onvoorwaardelijk zijn troepen terugtrekken en daarna gaan we praten over herstel van betrekkingen en het opheffen van sancties. Niet andersom.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 21:45 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ik weet niet waar je de beschuldigingen aan mijn adres vandaan haalt (uit je reet waarschijnlijk), maar ik zie maar 1 belang en dat is het stoppen van deze zinloze oorlog die nooit had mogen beginnen.
En hun drang om in de geschiedenisboeken te komen groter dan je vreest.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 21:50 schreef la_perle_rouge het volgende:
[..]
Omdat hij dacht dat Poetin niet zo dom zou zijn. Machtswellustelingen zijn altijd veel dommer dan je denkt.
Zit jij nog op de kleuterschool ofzo?quote:Op dinsdag 18 februari 2025 21:50 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
Ah, nou komt de aap uit de mouw. "Stop met vechten, want anders krijg ik straks een atoombom op mijn dak!" Verder vind je dat we alles aan Trump en Musk over moeten laten, want dat zijn je grote helden. 'Nuff said.
quote:Op dinsdag 18 februari 2025 21:55 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Dat valt nog te bezien. Voorlopig is Taiwan gewoon nog Taiwan.
Dat is wel een slechtere uitkomst. Ik ben liever dood dan onderdrukt en gemarteld, en dat zal ook gelden voor de gemiddelde Ukrainer.quote:Op dinsdag 18 februari 2025 21:47 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ook al noem jij het een overgave, dan nog is het niet een minder slechte uitkomst dan een nucleaire oorlog.
Heeft helemaal niets met rijken te maken? Er zit jou nogal een grote drol dwars, is het niet?quote:Op dinsdag 18 februari 2025 21:51 schreef SymbolicFrank het volgende:
[..]
De rijken trekken hun eigen plan en de rest moet gewoon buigen voor hun nieuwe meester?
Waarom zou jij onderdrukt en gemarteld worden als de oorlog in Oekraïne beëindigd wordt?quote:Op dinsdag 18 februari 2025 21:59 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Dat is wel een slechtere uitkomst. Ik ben liever dood dan onderdrukt en gemarteld, en dat zal ook gelden voor de gemiddelde Ukrainer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |