Misschien zijn Nederlandse vrouwen wel te kieskeurig. En door mensen als Halper gaan meer mannen dit inzien en voor je het weet zoeken alle Nederlandse mannen actief naar Thaise vriendinnen omdat die tenminste nog wel de man respecteren. Moet jij eens opletten hoe snel die Nederlandse vrouwen opeens zullen bijdraaien dan.quote:Op woensdag 8 juli 2026 10:57 schreef MultiBanaan het volgende:
De manier waarop hij het doet is discutabel, maar het feit dat hij constateert dat Nederland voor hem niks meer kan brengen, en daadwerkelijk stappen onderneemt om het lot weer terug naar zijn eigen hand te zetten, daar kan je alleen maar respect voor hebben. Die ballen hebben de meesten niet. Gaat op dit moment niet helemaal goed, maar mensen maken fouten, het is de intentie waar het om draait
Nounou, ik wil wel een weddenschapje afsluiten, over hoezeer in paniek nederlandse vrouwen gaan geraken, als jij je aandacht van hen, naar thaise dames zou verleggen ....quote:Op woensdag 8 juli 2026 11:01 schreef incel het volgende:
Moet jij eens opletten hoe snel die Nederlandse vrouwen opeens zullen bijdraaien dan.
Nu zijn het nog de bodem van het van types als Halper die hem smeren, en die krijgen dan nog een trap na op weg van de uitgang, van ""haha loser, krijgt hier niks voor elkaar dus dan maar arme Thaitjes betalen" maar wat als ook de top dogs vertrekken hier? dat zou de situatie wel interessant makenquote:Op woensdag 8 juli 2026 11:08 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Nounou, ik wil wel een weddenschapje afsluiten, over hoezeer in paniek nederlandse vrouwen gaan geraken, als jij je aandacht van hen, naar thaise dames zou verleggen ....
Vrouwen raken hun interesse al kwijt als je ze na 3x tegenkomen nog niet hebt aangesproken.quote:Op woensdag 8 juli 2026 11:08 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Nounou, ik wil wel een weddenschapje afsluiten, over hoezeer in paniek nederlandse vrouwen gaan geraken, als jij je aandacht van hen, naar thaise dames zou verleggen ....
Nou en? waarom zou je je daarom druk maken, wat vrouwen verder vinden?quote:Op woensdag 8 juli 2026 12:12 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Vrouwen raken hun interesse al kwijt als je ze na 3x tegenkomen nog niet hebt aangesproken.
Zo dan, iemand voelt zich een tikje gekrenkt. Ik zal je uit je droom helpen, ik ben zelf ook niet geïnteresseerd.quote:Op woensdag 8 juli 2026 12:48 schreef RM-rf het volgende:
[..]
Nou en? waarom zou je je daarom druk maken, wat vrouwen verder vinden?
Als je balletjes al een beetje ingedaald zijn, zorg je er gewoon zelf voor dat JIJ bepaald of die vrouwen je interessant gaan vinden of niet... niet dat slappe passieve het van hen te laten afhangen, en die hang naar jezelf te beklagen.
maar ik vrees dat de huidige generatie mannetje zelf liever op hun zolderkamertjes zit te wachten erop wanneer hun leven eindelijk kan beginnen en tot iemand hen verteld wat ze moeten doen... slappe slachtofferkaart-trekkertjes.
als ik een vrouw was, zou ik er ook hopeloos (of lesbisch) van worden; wat een zooitje losers
Ik moet eerlijk zeggen dat ik dit ook een uitermate teleurstellend begin van jullie toch al zo prille relatie zou vinden.quote:Op woensdag 8 juli 2026 12:57 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Zo dan, iemand voelt zich een tikje gekrenkt. Ik zal je uit je droom helpen, ik ben zelf ook niet geïnteresseerd.
Ik ben juist hardstikke blij dat hij uit mijn leven is. Probleem is dat hij mij niet los kan laten.quote:Op woensdag 8 juli 2026 13:10 schreef Solispolar het volgende:
[..]
Ik moet eerlijk zeggen dat ik dit ook een uitermate teleurstellend begin van jullie toch al zo prille relatie zou vinden.
Hij heeft gewoon een mooie roes aan zijn zijde, leeft het leven van een koning. Mijn wekker is gegaan, ik moet naar werkquote:
Mensen die doneren en shit.quote:
Maar wij kunnen wel weer veel voldoening halen uit onze dagbesteding en dat is iets wat Halper moet missen.quote:Op maandag 20 juli 2026 07:59 schreef Hetekip het volgende:
[..]
Hij heeft gewoon een mooie roes aan zijn zijde, leeft het leven van een koning. Mijn wekker is gegaan, ik moet naar werk
Halper zijn wekker gaat niet. Halper leeft als een God in Azië.
Mooi gesproken, de beheerder is trots, jij gaat het ver schoppen op deze manier. Nu nog excuses maken, en fatsoenlijke gesprekjes aanknopen en een mooie band opbouwen.quote:Op maandag 20 juli 2026 08:03 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Maar wij kunnen wel weer veel voldoening halen uit onze dagbesteding en dat is iets wat Halper moet missen.
Is weinig meer aan maar zie soms wel wat voorbij komen.quote:
Roes aan zijn zijde?quote:Op maandag 20 juli 2026 07:59 schreef Hetekip het volgende:
[..]
Hij heeft gewoon een mooie roes aan zijn zijde, leeft het leven van een koning. Mijn wekker is gegaan, ik moet naar werk
Halper zijn wekker gaat niet. Halper leeft als een God in Azië.
Roes is een term die zorgvuldig is gesmeed door niemand minder dan HalperNLquote:Op maandag 20 juli 2026 13:26 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Roes aan zijn zijde?
Wat is dit voor uitdrukking
Oke raarquote:Op maandag 20 juli 2026 13:50 schreef Hetekip het volgende:
[..]
Roes is een term die zorgvuldig is gesmeed door niemand minder dan HalperNL
En niet zomaar, want ik word door mijn sessies ook een roesjesjager genoemd. Zo zie je maar weer hoe weinig verstand van zaken ze hebben.quote:Op maandag 20 juli 2026 13:50 schreef Hetekip het volgende:
[..]
Roes is een term die zorgvuldig is gesmeed door niemand minder dan HalperNL
Verstand hebben ze absoluut niet.quote:Op maandag 20 juli 2026 14:49 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
En niet zomaar, want ik word door mijn sessies ook een roesjesjager genoemd. Zo zie je maar weer hoe weinig verstand van zaken ze hebben.
Maar ze kunnen wel zo lekker goed doen alsof en dat is ook wat waard. Ik heb ze al een tijdje niet meer gehoord over superdikkemegagrote gigatieten. Zou ze het zat zijn?quote:
Goed idee, ik heb zelf ook al meermaals geopperd dat FOK! in zee moet gaan met bepaalde influencers om meer publiek te trekken.quote:Op maandag 20 juli 2026 17:49 schreef nostra het volgende:
Ik zie hier overigens wel commerciële mogelijkheden voor Fok! in de vorm van een samenwerkingsverband. Het bulkt hier van de incels, veelal ook nog met geld, Halper kan ze leren de echte alpha te worden.
Ja het interessante en vernieuwende is er inmiddels toch wel vanaf na 2 jaar lijkt me.quote:Op maandag 20 juli 2026 13:20 schreef Regilio_ het volgende:
[..]
Is weinig meer aan maar zie soms wel wat voorbij komen.
Hij doet nog steeds meerdere keren per week livestreams, maar dat is altijd dezelfde treurigheid.
Opmerkelijk vooral dat voor hem zelf dat lege bestaan kennelijk nog enige voldoening geeft. Zit je daar helemaal alleen in Pattaya, denkend dat je de bomb bent met je donaties van enkele debieltjes![]()
Slechte zakenman is het. Het zou interessant zijn geweest als hij ook elders op de wereld ging wandelen voor content, jaar in jaar uit naar soi6 gaat ook vervelen zou je denken.quote:Op maandag 20 juli 2026 19:08 schreef dikkedaniel het volgende:
[..]
Ja het interessante en vernieuwende is er inmiddels toch wel vanaf na 2 jaar lijkt me.
Hoe kan je nou weer de verkeerde minderjarige doen, welke is dan de correcte?quote:Op maandag 20 juli 2026 22:32 schreef epicbeardman het volgende:
Als je niet ziet aankomen dat deze drol een keer in de ditch ligt daar met zijn keel doorgesneden door de local mafia omdat hij de verkeerde minderjarige heeft gedaan komt natuurlijk steeds dichterbij
De verkeerde als in eentje waar iemand om geeft. Of geëxploiteerd wordt door de verkeerde mensen. Ik weet trouwens niet eens wat daar legaal is en wil het niet weten ook.quote:Op dinsdag 21 juli 2026 16:32 schreef incel het volgende:
[..]
Hoe kan je nou weer de verkeerde minderjarige doen, welke is dan de correcte?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |