Dit is dus wat Vance bedoelde met 'de dreiging die van binnenuit' komt.quote:Tiener (14) gedood en meerdere gewonden bij steekpartij Oostenrijk, Syriër (23) opgepakt
VILLACH - Een 14-jarige jongen is in het zuiden van Oostenrijk gedood bij een mesaanval. Vier anderen raakten gewond, meldt de politie. Een 23-jarige man met een Syrische achtergrond is aangehouden. Dat lukte volgens de politie dankzij de hulp van een eveneens Syrische automobilist.
De aanval vond aan het eind van de middag plaats op een plein in de stad Villach. Een man die het zag gebeuren, reed de vermoedelijke dader met zijn auto aan. De verdachte kon daarna worden aangehouden.
Steekpartij Oostenrijk ’leek wel horrorfilm’
Twee van de gewonden zijn er slecht aan toe. „In twintig jaar politiewerk heb ik nog nooit zoiets gezien”, zei de geschrokken politiewoordvoerder Rainer Dionisio.
„Het leek wel een horrorfilm”, getuigde de uitbater van een restaurant in de buurt aan de krant Kleine Zeitung. „Het gebeurde heel snel. Die man sprong uit een auto en viel mensen aan.”
Motief aanval Villach nog onduidelijk
Het motief voor de aanval is nog onduidelijk. Ook is niet bekend of de verdachte en de slachtoffers elkaar kennen. De politie zegt dat de mensen die werden neergestoken passanten waren.
De autoriteiten onderzoeken nog of er mogelijk meer mensen betrokken zijn bij de steekpartij. De verdachte was voor zover bekend een asielzoeker die legaal in Oostenrijk verbleef.
https://www.telegraaf.nl/(...)k-syrier-23-opgepakt
Nu het nog meteen een aanslag noemen ipv een """steekpartij""".quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:20 schreef Twiitch het volgende:
Fijn dat ze er nu steevast bij vermelden wanneer daders van dit soort aanslagen een verblijfsvergunning hebben. Dat maakt het allemaal een stuk minder erg.
Waarom schiet ze hem niet in de knieën?quote:
Waarschijnlijk krijgt ze dan een langere gevangenisstraf dan die Syriër.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:25 schreef halfway het volgende:
[..]
Waarom schiet ze hem niet in de knieën?
Ook dat is niet het juiste, dit menselijk afval is de rechtzaak niet waard. Stante pede executie is hier het enige juiste.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:25 schreef halfway het volgende:
[..]
Waarom schiet ze hem niet in de knieën?
In de nabije toekomst kent waarschijnlijk iedereen wel een vriend of familielid die het leven heeft moeten laten bij een aanslag van een in de demografie steeds groter wordende groep moslims.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:26 schreef Kriegel het volgende:
Godverdomme, het is gewoon haast dagelijkse praktijk inmiddels. Wtf man.
De radicale islam én islamofobie zijn een gevaar.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:28 schreef Scorpie het volgende:
Maar Islamofobie en partijen zoals de AfD zijn het echte gevaar hoor jongens.
Pardon? Waarom reken je dit de Islam aan? De dader is zoveel meer. Ik blijf het zeggen, ondanks de Islam, niet dankzij. Als het daadwerkelijk een praktiserende jongen was geweest zat hij in de moskee de Koran te reciteren.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:30 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
In de nabije toekomst kent waarschijnlijk iedereen wel een vriend of familielid die het leven heeft moeten laten bij een aanslag van een in de demografie steeds groter wordende groep moslims.
quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:29 schreef BansheeBoy het volgende:
Ernstig. Ontzettend sneu, vooral voor de ouders.
Wat was het motief?²
Goh, wat zou het motief nou zijn?quote:Witnesses say he shouted “Allahu Akbar” after the attack and was smiling when arrested by the police.
Dat roep ik 50 keer per dag. Niet zo uitgesproken doen als je niet weet waar je het over hebt. Nogmaals, is het motief bekend?quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:31 schreef Kriegel het volgende:
[..]
[..]
Goh, wat zou het motief nou zijn?
Islamofobie is een gezonde reactie op het constante gedrag en gebeurtenissen van en door radicale moslims in de samenleving.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:31 schreef Mikeytt het volgende:
[..]
De radicale islam én islamofobie zijn een gevaar.
In jouw hoofd kan er altijd maar 1 probleem spelen?
Ga toch gewoon eens weg met je van de domme houdende gelul.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:32 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Dat roep ik 50 keer per dag. Niet zo uitgesproken doen als je niet weet waar je het over hebt. Nogmaals, is het motief bekend?²
Ja, Allahu Akbar. Dat staat er toch?quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:32 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Dat roep ik 50 keer per dag. Niet zo uitgesproken doen als je niet weet waar je het over hebt. Nogmaals, is het motief bekend?²
De radicale islam is hier zeker wel een probleem in deze. Er zullen vast andere dingen spelen, waaronder trauma's en een verslechterde geestelijke gezondheid zoals vaak het geval bij mensen die in een oorlogsgebied hebben gewoond.quote:Op zaterdag 15 februari 2025 20:31 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Pardon? Waarom reken je dit de Islam aan? De dader is zoveel meer. Ik blijf het zeggen, ondanks de Islam, niet dankzij. Als het daadwerkelijk een praktiserende jongen was geweest zat hij in de moskee de Koran te reciteren.²
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |