Omdat ik toch steeds bij hem het idee heb dat dit het wel een beetje isquote:Op donderdag 13 februari 2025 18:52 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Daarom verbaast het mij wel dat je Paixao voor een relatief laag bedrag zou wegdoen. Ik begrijp dat je hem zou onderschatten, maar een buitenspeler die door iedereen onderschat wordt, nooit geblesseerd is, consistent een prima niveau haalt. Voor Feyenoord is dat fantastisch.
Een buitenspeler met rendement die niet gauw weggeplukt wordt. Waarom zou je die voor een marktconform bedrag weg doen?quote:Op donderdag 13 februari 2025 19:24 schreef Caland het volgende:
Omdat ik toch steeds bij hem het idee heb dat dit het wel een beetje is
Terwijl hij aan de andere kant nog best jong is en elk seizoen beter lijkt te worden heeft hij voor mij niet de Sini-factor zeg maar.
Als je een bedrag voor hem vangt wat richting het Wiefferbedrag gaat mag je toch je handjes dichtknijpen?quote:Op donderdag 13 februari 2025 19:29 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Een buitenspeler met rendement die niet gauw weggeplukt wordt. Waarom zou je die voor een marktconform bedrag weg doen?
Nou ja, gezien hoe moeilijk het is geweest om Wieffer te vervangen ben ik achteraf ook niet zo blij geweest met dat bedrag.quote:Op donderdag 13 februari 2025 19:32 schreef Caland het volgende:
[..]
Als je een bedrag voor hem vangt wat richting het Wiefferbedrag gaat mag je toch je handjes dichtknijpen?
Uiteindelijk is dat waar je als club nog steeds stappen moet zetten, grote transfersommen binnenhengelen. Het ijzer smeden wanneer het heet is, hopelijk deze zomerquote:Op donderdag 13 februari 2025 19:36 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Nou ja, gezien hoe moeilijk het is geweest om Wieffer te vervangen ben ik achteraf ook niet zo blij geweest met dat bedrag.
Een buitenspeler is al helemaal lastig te vervangen. Als je Wieffer als benchmark ziet en dan zegt dat je je handjes mag dichtknijpen voor 25 miljoen, dat is wel een beetje een ontzettende losermentaliteit. Stukje Martin van Geel.
Het ijzer smeden wanneer het heet is is wel wat anders dan je beste buitenspeler weg doen voor een bedrag wat in de Premier League ongeveer betaald wordt voor Osman.quote:Op donderdag 13 februari 2025 19:39 schreef Caland het volgende:
[..]
Uiteindelijk is dat waar je als club nog steeds stappen moet zetten, grote transfersommen binnenhengelen. Het ijzer smeden wanneer het heet is, hopelijk deze zomer
Ja maar Wieffer werd ook niet vervangen is dan een gigantisch kutargument
Toch dat ijzer smeden wanneer het heet is gebeurt nooit bij Feyenoord. Het is eigenlijk altijd het minimale wat je mag verwachten.quote:Op donderdag 13 februari 2025 19:39 schreef Caland het volgende:
[..]
Uiteindelijk is dat waar je als club nog steeds stappen moet zetten, grote transfersommen binnenhengelen. Het ijzer smeden wanneer het heet is, hopelijk deze zomer
Ja maar Wieffer werd ook niet vervangen is dan een gigantisch kutargument
quote:Op donderdag 13 februari 2025 20:15 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Ik ben zo ontzettend getergd dat ik nu een ragequit ga doen omdat ik helemaal klaar ben met Fok! om vervolgens vijf dubbelaccounts met schijtlollige namen aan te maken om weer mee te kunnen posten
quote:Een "ragequit" is een term die wordt gebruikt in de gamingwereld wanneer een speler zo gefrustreerd raakt tijdens het spelen van een game dat hij of zij het spel abrupt verlaat.
Wat een slechte opstelling, geen Veerman, geen Schouten, geen De Jong....quote:
Er is met een contract tot 2029 natuurlijk geen reden om hem voor een marktconform bedrag weg te doen, eens.quote:Op donderdag 13 februari 2025 19:29 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Een buitenspeler met rendement die niet gauw weggeplukt wordt. Waarom zou je die voor een marktconform bedrag weg doen?
Dan redeneer je ook helemaal verkeerd.quote:Op donderdag 13 februari 2025 20:29 schreef De_Pel het volgende:
[..]
En z'n rendement per potje of per seizoen lijkt wel aardig, maar per actie valt het tegen hoor.
Osman koste 19,5 - en was toen 18. Die is niet gekocht op waarde, maar ver daar boven op hoop van waarmaken van potentieel.quote:Op donderdag 13 februari 2025 20:01 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Het ijzer smeden wanneer het heet is is wel wat anders dan je beste buitenspeler weg doen voor een bedrag wat in de Premier League ongeveer betaald wordt voor Osman.
Dat is natuurlijk een mooi streven waar we de afgelopen jaren verder naartoe werken, helemaal waar.quote:Je moet naar een situatie waarin je je beste spelers enkel verkoopt voor ruim 25/30% meer dan voor een marktconform bedrag. Tenzij je het echt niet langer meer kan blokkeren zoals bij Hancko het geval gaat zijn.
Mwa.quote:Op donderdag 13 februari 2025 20:36 schreef CR7 het volgende:
[..]
Dan redeneer je ook helemaal verkeerd.
Ook Paixao kan groeien op een hoger niveau met betere trainers en spelers om hem heen lijkt mij?quote:Op donderdag 13 februari 2025 20:40 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Mwa.
In de eredivisie mag je er gerust 9 verspillen als je de 10e keer iets moois creeer.
In de PL of de Serie A krijg je geen 10 kansen.
Brazilianen pieken over het algemeen juist vroeg, dus het kan ook zomaar klaar zijn.quote:Op donderdag 13 februari 2025 21:12 schreef CR7 het volgende:
[..]
Ook Paixao kan groeien op een hoger niveau met betere trainers en spelers om hem heen lijkt mij?
Hij is wellicht geen 20 meer, maar hij is ook wel beetje een laatbloeier.
ReadGodquote:
Pistolero had het al lang gezienquote:Op woensdag 20 september 2023 17:36 schreef Pistolero het volgende:
Bij deze richt ik trouwens ook alvast de fanclub van Givairo Read op.
Als Geertruida volgend jaar wel vertrek heb je de opvolger al in huis.
“ Ze hielden met hun invloed goedwillende vernieuwers op afstand” zegt de man die zich voor het karretje van de harde kern heeft laten spannen en actief gelobbyd heeft tegen een nieuw stadionquote:
Deel eens met je uiteenzetting. Ik zie mentaal ook gewoon een heel ander Feyenoord dan tegen de kleine ploegen. Sure, tegen Bayern/Milan is je rol in de wedstrijd (vanuit Feyenoord perspectief) heel anders (al is Milan ook by far geen top maar meer een bij elkaar geraapt zooitje van mislukt talent/oude topspelers a lá Galatasaray), maar zelfs dan valt of staat het ook met een stukje inzet. De intensiteit tegen Milan lag natuurlijk een factor 5 hoger dan tegen pak hem beet PEC Zwolle.quote:Op donderdag 13 februari 2025 15:45 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Ik wil niet al teveel kostbare studietijd verspillen, maar omdat je het zo lief vraagt.
'Mentaal probleem' is uitstekend vaag gedefinieerd, omdat je zoveel dingen op het mentale aspect kunt betrekken als je wil. Een ideale verzamelterm voor mensen die zich graag van de domme willen houden. Niet dat we hier wetenschappelijke rapporten schrijven, maar met domheid kom je ook hier niet weg.
Als we naar de ONDERLIGGENDE CIJFERS kijken, zien we dat Feyenoord veel minder kansen creëert dan we we de vorige seizoenen gewend zijn. Daarnaast krijgt Feyenoord veel makkelijker goals tegen dan verwacht. Over de achterliggende redenen discussieert dit topic iedere dag op passievolle wijze, maar hier zal ik mijn interpretatie delen.
Arne Slot is een hoogbegaafde trainer. Zoals eens in de zoveel tijd een Lionel Messi of Diego Maradona wordt geboren, geldt dit ook voor iemand met de trainerskwaliteiten van Arend Martijn uit Bergentheim. Zijn spelers wisten precies wat ze in aanvallend opzicht moesten doen, en waren makkelijk in staat om tegenstanders de nek om te draaien en geen ademruimte te geven.
Dat gebeurt onder Brian Priske niet, omdat Slot veel dominanter in zijn aanpak is dan Priske. Dan wordt de invulling van het spel losser, terwijl tegenstanders na de vorige seizoenen het 'jou' uit laten zoeken. Deze selectie is dom qua voetbalintelligentie en specifieke kwaliteiten kwijtgeraakt. Daarom moet een 'domme' selectie met minder specifieke instructies en specifieke kwaliteiten muurtjes zien te slopen. Priske wist desondanks wel zijn defensieve organisatie goed neer te zetten.
Het gevolg is dat Feyenoord tegen teams, die Feyenoord de oplossing laten zoeken, als een ijsbeer in de Sahara rondwandelt. Met meer ruimte achter de verdediging, en simpelere oplossingen hoeft er minder te worden nagedacht. Er zijn minder specifieke inzichten en kwaliteiten nodig om een tegenstander te verrassen.
Daarnaast moet je, zoals tegen Bayern München, ook gewoon domweg geluk hebben dat Bayern ondanks 80 procent balbezit en een aardig aantal expected goals de bal niet in het netje wist te krijgen.
Zo, hopelijk kun je hier iets mee.
quote:Op vrijdag 14 februari 2025 09:09 schreef Solispolar het volgende:
[..]
(al is Milan ook by far geen top maar meer een bij elkaar geraapt zooitje van mislukt talent/oude topspelers a lá Galatasaray)
Ik heb nooit gezegd dat Feyenoord kansloos was, volgens mij was dat vooral een stukje indekken vanuit jullie eigen kamp hoor.quote:Op vrijdag 14 februari 2025 09:29 schreef fetX het volgende:
[..]![]()
Van tevoren was Feyenoord ‘kansloos’ volgens velen en nu is het ineens een bij elkaar geraapt zooitje.
Milan heeft een prima elftal, zeker sinds de kwaliteitsinjecties in de winterstop. Presteerde daarvoor niet best, maar is in de basis natuurlijk een elftal dat sterker is dan elk elftal in Nederland.
Het gaat lastig worden volgende week, maar Feyenoord is zeker niet kansloos. Helemaal niet als je in het achterhoofd houdt wat voor goede wedstrijden ze eerder in de CL hebben gespeeld.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |