Re fucking tweet.quote:Op donderdag 13 februari 2025 10:09 schreef 111210 het volgende:
Eigenlijk is het vooral treurig dat we Douwe Egberts koffie een A merk koffie normen
quote:Op donderdag 13 februari 2025 10:09 schreef 111210 het volgende:
Eigenlijk is het vooral treurig dat we Douwe Egberts koffie een A merk koffie normen
Dat was altijd wel de standaard. DE-Koffie met z'n koffiepunten. (Ik zie mijn moeder nog met volle trots die punten sparen en inleveren voor producten.)quote:
hoezo dan?quote:Op donderdag 13 februari 2025 10:09 schreef 111210 het volgende:
Eigenlijk is het vooral treurig dat we Douwe Egberts koffie een A merk koffie normen
quote:Op donderdag 13 februari 2025 11:35 schreef golfer het volgende:
Het ene na het andere koffietopic. Kon je niet kwijt in jouw eigen topic over de prijs van koffie?
CUL / 500 gram filterkoffie voor 2,15 euro
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.NIET aanklikken! https://youtu.be/xp18TKxsbVM?si=3ty6rKpcYlU5zf9d
quote:Op donderdag 13 februari 2025 12:11 schreef Bocaj het volgende:
[..]En nu een serieuze reactie op die terechte vraag?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Natuurlijk had het gekund. (Maar niet gedaan of aan gedacht.)quote:Op donderdag 13 februari 2025 12:58 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
En nu een serieuze reactie op die terechte vraag?
Prima, dan mag deze dus gesloten worden. Kun jij mooi jouw OP in je andere topic plaatsen. Bedankt.quote:Op donderdag 13 februari 2025 13:01 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Natuurlijk had het gekund. (Maar niet gedaan of aan gedacht.)
Nu niet zeggen, dat ik er wel aan had moeten denken...
Doe toch niet zo kinderachtig! (Wat maakt een extra topic nou uit?)quote:Op donderdag 13 februari 2025 13:05 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Prima, dan mag deze dus gesloten worden. Kun jij mooi jouw OP in je andere topic plaatsen. Bedankt.
Nou pis is overdreven maar het is gewoon heel slap pils. Proef het eens naast een jupiler of alfa en je snapt waarom.quote:Op donderdag 13 februari 2025 11:22 schreef junkiesietze het volgende:
[..]
hoezo dan?
of is dat ook zoiets als heineken geen bier mogen noemen want dat schijnt net pis te zijn ofzo, terwijl het overal super populair is.
ik drink geen koffie en geen bier gelukkig
Dat is het wel hoor, het verschil met budgetkoffie is best groot. Een A-merk is in de eerste plaats een merk he, niet iets om de koffiesnob mee uit te hangen.quote:Op donderdag 13 februari 2025 10:09 schreef 111210 het volgende:
Eigenlijk is het vooral treurig dat we Douwe Egberts koffie een A merk koffie normen
Klopt helemaal.quote:Op donderdag 13 februari 2025 20:45 schreef 111210 het volgende:
[..]
Nou pis is overdreven maar het is gewoon heel slap pils. Proef het eens naast een jupiler of alfa en je snapt waarom.
Voor filter maling: kanis en gunnink.quote:Op maandag 17 februari 2025 20:26 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Dat is het wel hoor, het verschil met budgetkoffie is best groot. Een A-merk is in de eerste plaats een merk he, niet iets om de koffiesnob mee uit te hangen.
Als Douwe Egberts geen A-merk mag heten, welk merk dan wel ?quote:Op donderdag 13 februari 2025 10:09 schreef 111210 het volgende:
Eigenlijk is het vooral treurig dat we Douwe Egberts koffie een A merk koffie normen
Freddy Heineken zei zelf ooit: "ik verkoop geen bier, ik verkoop gezelligheid".quote:Op donderdag 13 februari 2025 11:22 schreef junkiesietze het volgende:
of is dat ook zoiets als heineken geen bier mogen noemen want dat schijnt net pis te zijn ofzo, terwijl het overal super populair is.
Zeker, maar dat is een glas koud water ookquote:Op dinsdag 18 februari 2025 00:49 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Klopt helemaal.
Al is een goed getapt heineken biertje in de zomer prima drinkbaar he.
Hij had toch al hoofdpijn..quote:Op dinsdag 18 februari 2025 01:09 schreef Kip_Frites_Appelmoes het volgende:
[..]
Freddy Heineken zei zelf ooit: "ik verkoop geen bier, ik verkoop gezelligheid".
Het tweede deel van deze uitspraak is natuurlijk grote onzin, want gezelligheid kun je niet kopen of verkopen. Maar met het eerste deel had hij helemaal gelijk.
Er schijnt overigens een weliswaar onbevestigd gerucht te zijn dat Freddy Heineken tijdens zijn ontvoering zijn ontvoerders om Grolsch vroeg.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |