Wat lul jij?quote:Op dinsdag 11 februari 2025 04:22 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Ah, en wel voor de terroristen die het bestand breken en genocide plegen?
Beetje hypocriet.
Deze user wist toen Hezbollah een Druze dorp bombardeerde nog Joden de schuld te geven. Ik heb het ook lang geprobeerd, maar dit is simpelweg niet meer serieus te nemen, negeren is daarom het beste.quote:
Gewoon lekker knallen op islamofascisten.quote:
Zeg je nu dat als de Palestijnen christelijk waren geweest of 1.500 jaar geleden uit Europa waren gemigreerd dan hadden die 'Westerse mensen' het allemaal 'bon ton' gevondenquote:Op dinsdag 11 februari 2025 09:33 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Zoals je weet kwam dit geweld jegens Joden al voor in de 19e eeuw en intensiveerde in de beginjaren van de 20e eeuw, wat werd er toen 'bezet'? Helemaal niets natuurlijk. Het is dus een drogredenering. Er is geen sprake van een bezetting.
[..]
Nee hoor, mensen vinden de aanpak van Isral prima vanwege het verwerpelijke gedrag van de Palestijnen, niet vanwege hun etnische achtergrond. Wat we wel kunnen zien is dat deze etnische achtergrond een van de redenen is wat Westerse mensen sympathiseren met de Palestijnen.
Immers, zo denken deze mensen, Palestijnen zijn Arabisch en Islamitisch dus per definitie onderdrukt. En dan wordt geweld en antisemitisme als legitiem gezien tegen die vermeende onderdrukking. Dit wereldbeeld is daarmee erg Fanonesque.
quote:Op dinsdag 11 februari 2025 00:37 schreef RotatoR het volgende:
[ x ]
Hamas is gestopt met vrijlaten van de gijzelaars.
Het zou inderdaad uitstekend zijn als Isral de klus echt even goed mag klaren, het liefst met hulp van het Amerikaanse leger. In dat geval is Hamas binnen een paar dagen volledig gelimineerd.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 09:41 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Gewoon lekker knallen op islamofascisten.
Nee, dat staat nergens in mijn post. Maar wel zou je het argument kunnen maken dat een christelijke achtergrond meer raakvlakken heeft met de Europese culturen. Het is niet voor niets dat een land als Polen zelfs bereid was om vluchtende christenen uit Syri op te vangen.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 09:43 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Zeg je nu dat als de Palestijnen christelijk waren geweest of 1.500 jaar geleden uit Europa waren gemigreerd dan hadden die 'Westerse mensen' het allemaal 'bon ton' gevonden
Dat gegil is niet zo belangrijk. Acties die voortkomen uit dat gegil uiteraard wel, maar die moet je aanpakken net als alle extremisten.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 09:46 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het zou inderdaad uitstekend zijn als Isral de klus echt even goed mag klaren, het liefst met hulp van het Amerikaanse leger. In dat geval is Hamas binnen een paar dagen volledig gelimineerd.
En moet je het gegil en gejammer dan eens horen van de pro-Palestijnse supporters. 'Genocide', 'Holocaust', 'Islamofobie', 'Bezetting'. Allerlei aantijgingen worden er bijgehaald om de Palestijnse terreurbewegingen maar te kunnen verdedigen.
Ik neem al dat verontwaardigde gekrijs van islamofascisten, ook in dit topic, totaal niet serieus. Je weet dat ze er van jongs af aan in getraind zijn om te liegen, om Takiyya te plegen. Ook in m'n privleven heb ik al vaak met de leugenachtigheid van islamofascisten te maken gehad. Je weet dat ze zelf ook weten dat ze liegen, ook al zullen ze dat nooit toegeven.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 09:46 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het zou inderdaad uitstekend zijn als Isral de klus echt even goed mag klaren, het liefst met hulp van het Amerikaanse leger. In dat geval is Hamas binnen een paar dagen volledig gelimineerd.
En moet je het gegil en gejammer dan eens horen van de pro-Palestijnse supporters. 'Genocide', 'Holocaust', 'Islamofobie', 'Bezetting'. Allerlei aantijgingen worden er bijgehaald om de Palestijnse terreurbewegingen maar te kunnen verdedigen.
Zegt Trump hier nu dat echt ALLE gijzelaars aanstaande zaterdag voor 12 uur moeten worden vrijgelaten? or else all hell is gonna break loose?quote:
Wat staat hier dan?quote:Op dinsdag 11 februari 2025 09:46 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee, dat staat nergens in mijn post. Maar wel zou je het argument kunnen maken dat een christelijke achtergrond meer raakvlakken heeft met de Europese culturen. Het is niet voor niets dat een land als Polen zelfs bereid was om vluchtende christenen uit Syri op te vangen.
Vast omgekomen door honger zoals duizenden anderen daar of door de bommen vanuit Isral.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 09:41 schreef HowardRoark het volgende:
Tragisch, maar helaas voorspelbaar.
[ x ]
Goh. Trump lult wel vaker wat afgelopen weken.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 09:58 schreef Tengano het volgende:
[..]
Zegt Trump hier nu dat echt ALLE gijzelaars aanstaande zaterdag voor 12 uur moeten worden vrijgelaten? or else all hell is gonna break loose?
Als dat zo is, dan wijkt dat af van het druppelsgewijs vrijlaten van de gijzelaars zoals eerder afgesproken aangaande Fase 1.
Trump zou dan eenzijdig de afspraken wijzigen, wat hij op zich kan doen, maar dan wijzigt het spelveld weer; en niet zo'n beetje ook!
Eigenlijk lijkt dit op het statement wat hij maakte 2 weken voor zijn aantreden.
En als Hamas hier niet aan gaat voldoen, wat mij de verwachting lijkt dan heeft Israel samen met de VS een reden om Hamas een goed ethisch te zuiveren.
Ik hoop dat je wel door hebt, of het nog door krijgt, hoe dat in de praktijk uitpakt.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 10:01 schreef MissButterflyy het volgende:
Goh. Trump lult wel vaker wat afgelopen weken.
Denk dat hij weinig gaat doen, vooral Isral z’n gang laten gaan verder.
Ja er was volgens mij geen woord Frans bij.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 09:58 schreef Tengano het volgende:
[..]
Zegt Trump hier nu dat echt ALLE gijzelaars aanstaande zaterdag voor 12 uur moeten worden vrijgelaten? or else all hell is gonna break loose?
Als dat zo is, dan wijkt dat af van het druppelsgewijs vrijlaten van de gijzelaars zoals eerder afgesproken aangaande Fase 1.
Trump zou dan eenzijdig de afspraken wijzigen, wat hij op zich kan doen, maar dan wijzigt het spelveld weer; en niet zo'n beetje ook!
Eigenlijk lijkt dit op het statement wat hij maakte 2 weken voor zijn aantreden.
quote:Hamas has indefinitely delayed the release of Israeli hostages who were set to be freed this weekend, a spokesman for the militants said. The move threatens to derail the six-week truce in Gaza that began last month. Prime Minister Benjamin Netanyahu of Israel planned to meet with his security cabinet this morning, a top official said.
whatabout? WhataBout? whATABout? WhutaboUT?quote:Op dinsdag 11 februari 2025 10:00 schreef Chadi het volgende:
[..]
Vast omgekomen door honger zoals duizenden anderen daar of door de bommen vanuit Isral.
Maar over doden in gijzeling we wachten nog op een verklaring voor de dood van dokter Adnan Bursh.
Het is Elon Musk die z’n gang gaat in de VS, en Trump die ter afleiding elke dag wat anders roept.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 10:08 schreef Tengano het volgende:
[..]
Ik hoop dat je wel door hebt, of het nog door krijgt, hoe dat in de praktijk uitpakt.
• Donald roept dingen.
• Donald wijzigt zijn uitspraken en mensen vinden dat belachelijk.
• Mensen zoals jij nemen hem dan niet serieus meer en laten hem zijn gang gaan.
• En ondertussen krijgt Donald zijn zaken voor elkaar omdat mensen zoals jij hem niet meer serieus nemen.
Voorbeeldje:
In zijn Gaza plan zei hij aanvankelijk dat hij Gaza zou herbouwen en de Palestijenen terug mochten keren.
1 week later is daar helemaal geen sprake meer van zonder dat hij zich daar over hoeft te verantwoorden.
Eindresultaat: Palestijnen keren niet meer terug in het 'Riviera plan'.
Trump vs de onnozelen 1-0
[ afbeelding ]
Zou je kunnen stellen dat die wisselende en voortdurende afleiding in communicatie van Trump werkt als een soort rookgordijn en afleiding? Dat mensen zich daar meer op focussen en zich daar meer aan storen dan wat er ondertussen op de achtergrond gebeurt; de wijzigingen die Trump wil doorvoeren.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 10:13 schreef MissButterflyy het volgende:
Het is Elon Musk die z’n gang gaat in de VS, en Trump die ter afleiding elke dag wat anders roept.
Dus je kunt je afvragen wie er nu onnozel is en het niet doorheeft.
En dan kan Israel zeggen "Ja, maar wij gingen accoord met de afspraken. Het is Trump die de dingen nu wil wijzigen en daar kunnen wij weinig aan doen. Zij zijn groter dan wij."quote:Op dinsdag 11 februari 2025 10:24 schreef xzaz het volgende:
Maar dit is ook gewoon Hamas die straks weer een reden kan verzinnen waarom Israel zo agressief is.
Kijk eens we laten ze vrij maar ze vallen ons gewoon weer aan - argument.
Tja, dat pro-Palestijnse sentiment zit helaas behoorlijk breed verspreid onder veel mensen op een invloedrijke positie, daarom is dit ook een zorgwekkende ontwikkeling. Wat je soms op LinkedIn allemaal de revue ziet passeren, man man man.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 09:54 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Ik neem al dat verontwaardigde gekrijs van islamofascisten, ook in dit topic, totaal niet serieus. Je weet dat ze er van jongs af aan in getraind zijn om te liegen, om Takiyya te plegen. Ook in m'n privleven heb ik al vaak met de leugenachtigheid van islamofascisten te maken gehad. Je weet dat ze zelf ook weten dat ze liegen, ook al zullen ze dat nooit toegeven.
Gelukkig zijn steeds meer mensen, ook hooggeplaatsten, op de hoogte van deze vorm van oorlogvoering door islamofascisten. Onderhand neemt niemand die lui nog serieus, uitgezonderd een paar pro-Pallie gekkies. Halvezolen als Anja Meulenbelt, Sigrid Kaag en Peter Breedveld, wier blik helaas ernstig vertroebeld is doordat ze ooit voor de leugenachtige charmes van een (vaak terroristische) islamofascist gevallen zijn.
Daar staat dat Poland besloot vluchtende christelijke Syrirs op te vangen. Dat heeft dus niets met etniciteit te maken.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 09:58 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Wat staat hier dan?
Wat we wel kunnen zien is dat deze etnische achtergrond een van de redenen is wat Westerse mensen sympathiseren met de Palestijnen.
Ah ja, dat zal het zijn. Isral heeft het gedaan.quote:Op dinsdag 11 februari 2025 10:00 schreef Chadi het volgende:
[..]
Vast omgekomen door honger zoals duizenden anderen daar of door de bommen vanuit Isral.
Maar over doden in gijzeling we wachten nog op een verklaring voor de dood van dokter Adnan Bursh.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |