SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Met pijn en moeite derde
quote:Op zaterdag 1 februari 2025 17:42 schreef bbuddybb het volgende:
Was een drukke dag dus ik krijg het nu pas mee allemaal.
32 miljoen vast dus. Dat vind ik eigenlijk schandalig.
Da’s ongeveer hetzelfde als wat je voor Wieffer, een verdedigende middenvelder van ongeveer dezelfde leeftijd, hebt gekregen… Jammer.
Niet om lullig te doen, maar we hebben het over de Eredivisie, niet over een spits die er 20 per jaar in een Tier 1 maakt. Ik denk dat het een reëel bedrag is.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 17:42 schreef bbuddybb het volgende:
Was een drukke dag dus ik krijg het nu pas mee allemaal.
32 miljoen vast dus. Dat vind ik eigenlijk schandalig.
Da’s ongeveer hetzelfde als wat je voor Wieffer, een verdedigende middenvelder van ongeveer dezelfde leeftijd, hebt gekregen… Jammer.
Eens maar ik denk dat iedereen vind dat eigen spelers altijd aan de lage kant worden verkocht behalve Antonyquote:Op zaterdag 1 februari 2025 17:58 schreef raptorix het volgende:
[..]
[..]
Niet om lullig te doen, maar we hebben het over de Eredivisie, niet over een spits die er 20 per jaar in een Tier 1 maakt. Ik denk dat het een reëel bedrag is.
Het is vooral dat supporters van andere clubs graag willen roepen dat dit reëele prijzen zijn. Maar dit (logischerwijs) nooit toepassen op hun eigen spelers.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 18:12 schreef TornadoDK het volgende:
[..]
Eens maar ik denk dat iedereen vind dat eigen spelers altijd aan de lage kant worden verkocht behalve Antony
quote:Op zaterdag 1 februari 2025 18:12 schreef TornadoDK het volgende:
[..]
Eens maar ik denk dat iedereen vind dat eigen spelers altijd aan de lage kant worden verkocht behalve Antony
Wat had jou dan een reëel bedrag gevonden?quote:Op zaterdag 1 februari 2025 18:20 schreef CR7 het volgende:
[..]
Het is vooral dat supporters van andere clubs graag willen roepen dat dit reëele prijzen zijn. Maar dit (logischerwijs) nooit toepassen op hun eigen spelers.
Wat heeft dat met elkaar te maken? Er wordt toch überhaupt niet op CL begroot?quote:Op zaterdag 1 februari 2025 18:22 schreef raptorix het volgende:
[..]Daarnaast loop je altijd het gevaar dat zo een speler uit vormt raakt, of erger. 35 miljoen is ook gewoon een bedrag dat gezond is voor je begroting, zeker als je er reëel vanuit moet gaan dat je mogelijk volgend jaar geen CL speelt.
Niet begroot, maar het geeft je wel voor volgend seizoen wat ruimte om 2-3 gerichte aankopen te doen.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 18:23 schreef CR7 het volgende:
[..]
Wat heeft dat met elkaar te maken? Er wordt toch überhaupt niet op CL begroot?
Meer dan wat Wieffer op zou brengen? Waarom zou je akkoord met een zelfde bedrag als in de zomer terwijl die toen al 6 maanden niks liet zien. Nu ben je notabene 5 CL goals verder.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 18:23 schreef raptorix het volgende:
[..]
Wat had jou dan een reëel bedrag gevonden?
Je moet daar ook een beetje geluk mee hebben, bijvoorbeeld dat een TC enorm veel potentie ziet, en ja in Engeland hebben ze wat minder moeite om de knip te trekken, alleen al aan TV gelden draait de nummer 18 meer inkomsten dan het hoogste budget van Nederland, en bovendien komt het vaak ook nog eens uit de zakken van rijke ondernemers.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 18:25 schreef CR7 het volgende:
[..]
Meer dan wat Wieffer op zou brengen? Waarom zou je akkoord met een zelfde bedrag als in de zomer terwijl die toen al 6 maanden niks liet zien. Nu ben je notabene 5 CL goals verder.
Geluk speelt zeker mee. Maar ze betaalden 38 miljoen voor een De Ketelaere. Hele goeie speler daar niet van, maar kwa profiel moet Gimenez je zeker een vergelijkbaar bedrag op kunnen leveren. En zeker gezien een paar dagen voor het verstrijken van de markt en de verhalen dat Feyenoord na de loting de eisen heeft verhoogd dan is dit gewoon teleurstellend. Net als bij Kokcü.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 18:29 schreef raptorix het volgende:
[..]
Je moet daar ook een beetje geluk mee hebben, bijvoorbeeld dat een TC enorm veel potentie ziet, en ja in Engeland hebben ze wat minder moeite om de knip te trekken, alleen al aan TV gelden draait de nummer 18 meer inkomsten dan het hoogste budget van Nederland, en bovendien komt het vaak ook nog eens uit de zakken van rijke ondernemers.
Dat is ook een beetje het probleem waar je vaak in zit, ze weten dat Feyenoord het geld goed kan gebruiken, en daar wordt vaak tegen gepokerd, daarom is het ook zo belangrijk om Financieel gezond te zijn, je zie dat nu ook bij Ajax, iedereen weet dat ze knaken nodig hebben dus worden ze gewoon lekker uitgeperst als een Citroen.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 18:33 schreef CR7 het volgende:
[..]
Geluk speelt zeker mee. Maar ze betaalden 38 miljoen voor een De Ketelaere. Hele goeie speler daar niet van, maar kwa profiel moet Gimenez je zeker een vergelijkbaar bedrag op kunnen leveren. En zeker gezien een paar dagen voor het verstrijken van de markt en de verhalen dat Feyenoord na de loting de eisen heeft verhoogd dan is dit gewoon teleurstellend. Net als bij Kokcü.
Het prijskaartje was algemeen bekend, dus dan komen sowieso weinig clubsquote:Op zaterdag 1 februari 2025 18:24 schreef Scorpie het volgende:
32 miljoen is toch een prima prijs voor een spits die blijkbaar toch niet zo heel erg in de belangstelling stond? Weinig kapers op de kust dus je kan ook geen clubs tegen elkaar uitspelen.
Een spits van de nummer 4 van de Eredivisie die ook een half jaar geen bal heef geraakt. Lijkt mij niks mis met dit bedrag. Fraudeur Geertruida hebben jullie ook al voor teveel verkocht aan Leipzig. Daar huilen ze nu nog.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 18:20 schreef CR7 het volgende:
[..]
Het is vooral dat supporters van andere clubs graag willen roepen dat dit reëele prijzen zijn. Maar dit (logischerwijs) nooit toepassen op hun eigen spelers.
Ook alweer 1-0 achter in Zwolle. Die blijven niet het geluk van de 1e seizoenshelft houden.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 12:24 schreef fetX het volgende:
[..]
Utrecht haal je ook met Ueda nog wel in. Tweede gaat nu wel heel lastig worden, want morgen zonder Santi en Bijlow gaan we niet winnen. Zelfs aan een gelijkspel heb je niet veel.
Priske zal ook wel balen. Kans wordt groter en groter dat dit zijn laatste week wordt.
Het is allemaal niet te vergelijken met de debiele transfers van Anthony en Frenkie de Jong inderdaad.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:07 schreef DobbyDobby het volgende:
[..]
Een spits van de nummer 4 van de Eredivisie die ook een half jaar geen bal heef geraakt. Lijkt mij niks mis met dit bedrag. Fraudeur Geertruida hebben jullie ook al voor teveel verkocht aan Leipzig. Daar huilen ze nu nog.
Ik denk ook dat de serie A hem prima ligt ja.quote:Op zaterdag 1 februari 2025 19:11 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Wel echt een uitstekende stap voor Santi zelf.
Is het een middelmatige speler, die veel te veel geld eist?quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |