hihihihihi!!! Wat een Garpquote:Op woensdag 29 januari 2025 23:09 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
Jeetje, Bijlow geblesseerd uitgevallen?
Heeft ie nog lang volgehouden dit keer.
Hopen dat dit niet overslaat op de spelersgroep!!!quote:Op donderdag 30 januari 2025 01:12 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Man man man. Wat een mentaliteit weer in dit topic.
Klaas heeft zich gericht op Crypto en onderricht ons nu in het BTC forum, ik heb snel al mijn Crypto verkocht toen ik hoorde dat Klaas instapte.quote:Op woensdag 29 januari 2025 22:58 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik denk niet dat @:klaasweetalles wordt verbannen als we van Ajax verliezen
Maar ik hoop met je mee
Geen heilig vuur.quote:Op donderdag 30 januari 2025 01:12 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Man man man. Wat een mentaliteit weer in dit topic.
Kan er HE-LE-MAAL niks van volgens forumgebruiker @Wottequote:Op donderdag 30 januari 2025 01:32 schreef De_Pel het volgende:
Die Santi he...
5 Champions League wedstrijden - 295' minuten
5 doelpunten en 1 assist.
49 Min/GA
honderdmiljoenmiljard
Laten we voor de duidelijkheid wel melden dat mijnheer Onlogisch hier, hoewel ik dit best een aardige moderator vind, mij nu woorden in de mond legt. Mijn argumentatie rondom Santiago is altijd geweest prima spits voor de Eredivisie maar matig op Europees niveau. Derhalve gaat hij het niet redden in de top. Dat blijkt ook uit de interesse van de clubs in kwestie lijkt mij.quote:Op donderdag 30 januari 2025 09:36 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Kan er HE-LE-MAAL niks van volgens forumgebruiker @:Wotte
Net iets te veel blessures van de beste spelers. Geen waarde hechten aan deze nederlaag. Wel iets te hoog.quote:Op woensdag 29 januari 2025 23:56 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat gevoel had ik ook een beetje. Wat ook wel een signaal is.
Mooi toch ?quote:Op donderdag 30 januari 2025 09:53 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
PSV of AC Milan dus.
Eigenlijk prima opties.
De laatste wedstrijd in Europees verband tegen PSV was hilarischquote:Op donderdag 30 januari 2025 09:53 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
PSV of AC Milan dus.
Eigenlijk prima opties.
Het wordt alleen maar slechter. Die gast is echt al het vertrouwen kwijtquote:Op donderdag 30 januari 2025 09:51 schreef yvette1982 het volgende:
Is er al een nieuwe keeper gekocht? Ik hoop dat die keeper van Dordt wat kan, die Wellenkneuter kan je echt niet opstellen.
De vorige klassieker had hij 2 goals gekost en gisteren ook weer 2 goals.
49min/GA in de CLquote:Op donderdag 30 januari 2025 09:41 schreef Wotte het volgende:
[..]
prima spits voor de Eredivisie maar matig op Europees niveau.
Eindhoven en Milaan zijn wel allebei sfeerloze steden.quote:Op donderdag 30 januari 2025 10:02 schreef maxi-mus het volgende:
Weer een Europees onderonsje PSV - Feyenoord zou echt prachtig zijn. Hoewel ik snap dat de caland's onder ons liever wat verder weg loten.
Meestal graaf je je eigen graf wel.quote:Op donderdag 30 januari 2025 10:04 schreef Wotte het volgende:
[..]
Je mag best even graven hoor als je verder geen hobby's hebt.
User @Wotte is best een grappig mannetje.quote:Op donderdag 30 januari 2025 09:36 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Kan er HE-LE-MAAL niks van volgens forumgebruiker @:Wotte
Of je bemoeien met je eigen grafclubquote:Op donderdag 30 januari 2025 10:04 schreef Wotte het volgende:
[..]
Je mag best even graven hoor als je verder geen hobby's hebt.
Als ik zeg matig op Europees niveau dan zeg ik dat hij behoort tot de middelmaat van de spelers die in europese competitie in de spits speelt. Niet dat hij matig speelt in de Champions League.quote:
Gelukkig neem ik mezelf niet zo serieus dat scheelt al.quote:Op donderdag 30 januari 2025 10:05 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Meestal graaf je je eigen graf wel.
Het is toch best bizar, hoe die de afgelopen jaren echt prima speelde, maar tegenwoordig letterlijk niet meer mee zou kunnen op KKD niveau. Die heeft onder Priske echt 3 dikke jassen uitgedaan. Ook voor zijn eigen bestwil kan hij beter maken dat ie zo snel mogelijk wegkomt.quote:Op donderdag 30 januari 2025 10:03 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Het wordt alleen maar slechter. Die gast is echt al het vertrouwen kwijt
Best-of-3?quote:Op donderdag 30 januari 2025 10:05 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Eindhoven en Milaan zijn wel allebei sfeerloze steden.
Maar ik hoop ook op een Nederlands onderonsje. Drie weken achter elkaar PSV-Feyenoord!!!
Dat hoopt toch iedereen? In 2002 was dat ook verre van gewenst.quote:Op donderdag 30 januari 2025 10:21 schreef Netsplitter het volgende:
Ik hoop eerlijk gezegd dat we tegen Milan moeten i.p.v. tegen PSV.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |