Heb je niet eens een glazen bol voor nodig tegenwoordig.quote:Op donderdag 23 januari 2025 13:00 schreef Elan het volgende:
[..]
Hij zal binnen afzienbare tijd wel weer langdurig geblesseerd raken.
Echt ontzettend sneu maar zo gaat het elke keer met hem als hij een paar aardige wedstrijden gekeept heeft.
Ik snapte ook niet waarom Bueno niet speelde. Dat was logisch vorige week omdat we ons ingroeven, maar nu niet. Als je Smal wil gebruiken voor zijn voetballende kwaliteiten had je Bueno zelfs als linksbuiten kunnen opstellen met Paixao op 10.quote:Op donderdag 30 januari 2025 12:26 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ja het leek vrij simpel op te lossen, het was gewoon de hele tijd 2 tegen 1 op de rechterkant.
Nou, ik vond het best een leuk sfeertje in Milaan, al moet je dan wel in het centrum zijn.quote:Op donderdag 30 januari 2025 10:05 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Eindhoven en Milaan zijn wel allebei sfeerloze steden.
Maar ik hoop ook op een Nederlands onderonsje. Drie weken achter elkaar PSV-Feyenoord!!!
Wel mee eens, kan je nagaan als je ook nog eens een trainer zou hebben die demonstratief alleen jeugdspelers gaat opstellen.quote:Op donderdag 30 januari 2025 11:39 schreef GGMM het volgende:
Dan zijn die spelers ook wel echt extreem zielig als dat zo is
Godzijdank is die van jullie alleen tactisch incapabelquote:Op donderdag 30 januari 2025 13:11 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Wel mee eens, kan je nagaan als je ook nog eens een trainer zou hebben die demonstratief alleen jeugdspelers gaat opstellen.
Ja, het is wel schrijnend he. Zondag gaat niet veel beter worden, Priske ligt er volgende week sowieso uit en DtK staat er dan ook niet sterk meer op.quote:Op donderdag 30 januari 2025 13:24 schreef GGMM het volgende:
[..]
Godzijdank is die van jullie alleen tactisch incapabel
Ze hadden hem ook direct na Willem 2 uit moeten ontslaan. Lachwekkend dat ze hem door opportunisme hebben laten zitten naar Bayern thuis.quote:Op donderdag 30 januari 2025 13:26 schreef Vis1980 het volgende:
[..]
Ja, het is wel schrijnend he. Zondag gaat niet veel beter worden, Priske ligt er volgende week sowieso uit en DtK staat er dan ook niet sterk meer op.
Allemaal leuk en aardig maar wie had je dan voor de groep willen zetten?quote:Op donderdag 30 januari 2025 13:29 schreef DobbyDobby het volgende:
[..]
Ze hadden hem ook direct na Willem 2 uit moeten ontslaan. Lachwekkend dat ze hem door opportunisme hebben laten zitten naar Bayern thuis.
Prima post.quote:Op donderdag 30 januari 2025 11:59 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Het is ook wel een stukje tactische incompetentie bij Priske wat ons al vaker opbreekt in topwedstrijden. Bayern was vorige week verrassend volhardend in hun manier van spelen, wat het verdedigen voor ons eenvoudiger maakte. Lille had duidelijk wel haar huiswerk gedaan en na een minuut of twintig hadden ze de volledige overhand, en dan blijkt Priske ook niet in staat om iets te bedenken. De wissels van Bijlow en Santi met Wellenreuther en Ueda die beroerd invielen hielpen ook niet.
Dit is keer op keer, zodra een tegenstander een antwoord heeft op onze tactiek, heeft Priske nooit meer een antwoord terug. Gevolg is inspiratieloos voetbal en erg zwakke slotfases. Alhoewel gisteren het voor het eerst terugkwam in de mentaliteit en dat ze ook niet meer naar hem luisterden, het vertrouwen leek echt gebroken.
Als je zondag verliest wordt dat wel een geinige situatie. Ontsla je hem dan, wat geheel terecht zou zijn, geef je eigenlijk gewoon toe dat je hapsnapbeleid voert.quote:Op donderdag 30 januari 2025 13:47 schreef Elan het volgende:
[..]
Allemaal leuk en aardig maar wie had je dan voor de groep willen zetten?
Plus een duur grapje wel, rond de 4 miljoen uitgeven voor 6 maanden een trainer die vervolgens ook nog eens keihard faalt in je doelstellingen.
Mensen gaan de positie van Don Kloese dan ook ter discussie stellen.
Mooie Yellowtransfer.quote:Op donderdag 30 januari 2025 14:04 schreef Caland het volgende:
[ x ]
Er zijn dagen dat ik Willem II oversla, iemand?
Kan me ook wel voorstellen dat er mentaal iets knakt als er vroeg in de wedstrijd weer 2 van je belangrijkste spelers uitvallen…quote:Op donderdag 30 januari 2025 11:03 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Gisteren ook voor het eerst het gevoel gehad dat ze er met de pet naar gooiden.
Klopt. Anderzijds stond er gisteren ookquote:Op donderdag 30 januari 2025 11:07 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Europese uitschakeling brengt ons niet in een vrije val, een lage competitieklassering wel.
Hoho. We hebben we zwaar genvesteerd in een derde keeper h, daar kan Utrecht alleen Haller tegenoverstellen.quote:Op donderdag 30 januari 2025 11:13 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Tja, met wat geluk word je nog derde. Ik vrees dat die vrije val al is ingezet.
Op het fameuze platform X was men LAAIEND enthousiastquote:Op donderdag 30 januari 2025 14:11 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Mooie Yellowtransfer.
Voor Willem 2 wel een flinke aderlating trouwens.
Beetje een Lidl Steijn in mijn ogen.
Mark van Bommel gaat PSV in de CL uitschakelenquote:
Leuk voor de eredivisie, meer niet.quote:Op donderdag 30 januari 2025 14:11 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Mooie Yellowtransfer.
Voor Willem 2 wel een flinke aderlating trouwens.
Beetje een Lidl Steijn in mijn ogen.
Het staat symbool voor het hele seizoen. Van grote hoogtes naar diepe dalen. De keeperskwestie. De blessures. Allemaal momenten waarbij het altijd fout is wat je kiest.quote:Op donderdag 30 januari 2025 14:00 schreef Caland het volgende:
[..]
Als je zondag verliest wordt dat wel een geinige situatie. Ontsla je hem dan, wat geheel terecht zou zijn, geef je eigenlijk gewoon toe dat je hapsnapbeleid voert.
Voor erbij wel prima op dit moment denk ik, het is natuurlijk wel erg dun momenteel met ook de langdurige blessure van Stengs. En dan hoef je in ieder geval niet meer Nadje op te stellen.quote:Op donderdag 30 januari 2025 14:24 schreef Caland het volgende:
[..]
Op het fameuze platform X was men LAAIEND enthousiast
[ x ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |