Ene kant wel, al draait psv na de winterstop eigenlijk ook niet echt.quote:Op donderdag 30 januari 2025 10:21 schreef Netsplitter het volgende:
Ik hoop eerlijk gezegd dat we tegen Milan moeten i.p.v. tegen PSV.
Competitie is veel belangrijker, CL is fijn voor de centjes, al schijnen die in een groot gat te verdwijnen want kwaliteit halen we niet.quote:Op donderdag 30 januari 2025 10:55 schreef ...TomTom het volgende:
[..]
Ene kant wel, al draait psv na de winterstop eigenlijk ook niet echt.
Winnen we "gewoon" van psv, en loten we daarna Inter, en daarna Dortmund.![]()
Nostalgie, meer zal het helaas ook niet worden.
Ben het helemaal met je eens hoor, je moet "gewoon" zorgen dat je je sowieso weer plaatst voor de cl. Dat word nog een hels karwei.quote:Op donderdag 30 januari 2025 10:57 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Competitie is veel belangrijker, CL is fijn voor de centjes, al schijnen die in een groot gat te verdwijnen want kwaliteit halen we niet.
Er moet tot het einde van het seizoen sowieso iets gebeuren met de technische staf, want deze situatie is niet best. Gisteren ook voor het eerst het gevoel gehad dat ze er met de pet naar gooiden. Ik vrees nu wel voor de totale instorting die door de verrassende zege op Bayern een weekje is uitgesteld.quote:Op donderdag 30 januari 2025 10:47 schreef fetX het volgende:
[..]
Weinig vertrouwen in zondag eigenlijk. Kan weleens de laatste zijn van Priske. Priske is het niet voor Feyenoord, maar geen idee of hem er nu uitgooien het beste is (ook gezien de namen die er worden genoemd als opvolger).
Kampioen word je toch niet, dus speel je die competitie ook alleen maar voor de centjes van de CL.quote:Op donderdag 30 januari 2025 10:57 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Competitie is veel belangrijker, CL is fijn voor de centjes, al schijnen die in een groot gat te verdwijnen want kwaliteit halen we niet.
Europese uitschakeling brengt ons niet in een vrije val, een lage competitieklassering wel.quote:Op donderdag 30 januari 2025 11:04 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Kampioen word je toch niet, dus speel je die competitie ook alleen maar voor de centjes van de CL.
Las ergens in een van die krantjes dat Te Kloese liever van Bommel heeft. Dat is ook maar een gok natuurlijk. 1 leuk seizoen bij Antwerp en daarna was het weer kut met peren.quote:Op donderdag 30 januari 2025 11:03 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Er moet tot het einde van het seizoen sowieso iets gebeuren met de technische staf, want deze situatie is niet best. Gisteren ook voor het eerst het gevoel gehad dat ze er met de pet naar gooiden. Ik vrees nu wel voor de totale instorting die door de verrassende zege op Bayern een weekje is uitgesteld.
Ik denk dat de naam van Pusic door dezelfde persoon is gelekt als degene die Priske’s naderende ontslag meldde, dus wellicht was het meer een poging om het narratief in de media te bespelen dan de echte droomkandidaat. Stukje Sjaak.
Tja, met wat geluk word je nog derde. Ik vrees dat die vrije val al is ingezet.quote:Op donderdag 30 januari 2025 11:07 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Europese uitschakeling brengt ons niet in een vrije val, een lage competitieklassering wel.
Bij Hadj Moussa was dat in ieder geval te zien.quote:Op donderdag 30 januari 2025 11:03 schreef maxi-mus het volgende:
Pieter Blacked houdt het (deels) op werkweigering gisteren.
Die werd vooral genoemd ja, wat tegen Bayern nog echt goed ging tegen de backs liet hij het nu gewoon lopen.quote:Op donderdag 30 januari 2025 11:15 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Bij Hadj Moussa was dat in ieder geval te zien.
Dat lag niet echt aan van Bommel (het ligt nooit aan hem!). Antwerp had destijds vrijwel alle sterkhouders verkocht zonder er iets voor terug te halen. Ze hebben daar ook hun eigen Frans van Seumeren die zich met de opstellingen ging bemoeien. Die clashte ook ontzettend met Priske, overigens.quote:Op donderdag 30 januari 2025 11:11 schreef fetX het volgende:
[..]
Las ergens in een van die krantjes dat Te Kloese liever van Bommel heeft. Dat is ook maar een gok natuurlijk. 1 leuk seizoen bij Antwerp en daarna was het weer kut met peren.
Dat leek mij ook al. De vraag is dan weer waarom. Is het een opdracht vanuit de staf geweest om vooral niet teveel energie te verspillen met het oog op zondag? Is het omdat de spelers zelf al met hun hoofd bij zondag waren? Of zijn ze niet meer bereid te werken voor Priske en z'n assistenten?quote:Op donderdag 30 januari 2025 11:03 schreef maxi-mus het volgende:
Pieter Blacked houdt het (deels) op werkweigering gisteren.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Zoals Slot aantoonde kan een trainersaanstelling een enorm verschil maken. Moet je wel een trainer vinden die in de buurt komt bij zijn genialiteit.quote:Op donderdag 30 januari 2025 11:13 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Tja, met wat geluk word je nog derde. Ik vrees dat die vrije val al is ingezet.
Derde worden, een trainer aanstellen die wel een match is, een aantal prima transfersommen opstrijken en dat geld goed investeren, dan is er in principe niet zo veel aan de hand. Zeker niet in de Eredivisie waar je geen geweldige ploeg hoeft te hebben om de meeste wedstrijden te winnen.quote:Op donderdag 30 januari 2025 11:13 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Tja, met wat geluk word je nog derde. Ik vrees dat die vrije val al is ingezet.
quote:Op donderdag 30 januari 2025 11:19 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Dat leek mij ook al. De vraag is dan weer waarom. Is het een opdracht vanuit de staf geweest om vooral niet teveel energie te verspillen met het oog op zondag? Is het omdat de spelers zelf al met hun hoofd bij zondag waren? Of zijn ze niet meer bereid te werken voor Priske en z'n assistenten?Bij een aantal van de voorbeelden stond Priske woedend aan de zijlijn te wijzen dus nummer 1 sowieso niet. Naast het feit dat het natuurlijk makkelijker op te brengen is als je 1/2/3-0 voor staat tegen Bayern thuis dan als je op een gegeven moment 3/4/5/6-1 achterstaat tegen Lille. Ik denk persoonlijk dat laatste.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Er zit nog wel wat tussen Priske en Slot. En het heeft ook te maken met de match tussen trainer en club. Priske is vast een prima trainer, maar niet voor Feyenoord.quote:Op donderdag 30 januari 2025 11:21 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Zoals Slot aantoonde kan een trainersaanstelling een enorm verschil maken. Moet je wel een trainer vinden die in de buurt komt bij zijn genialiteit.
Het is ook wel een stukje tactische incompetentie bij Priske wat ons al vaker opbreekt in topwedstrijden. Bayern was vorige week verrassend volhardend in hun manier van spelen, wat het verdedigen voor ons eenvoudiger maakte. Lille had duidelijk wel haar huiswerk gedaan en na een minuut of twintig hadden ze de volledige overhand, en dan blijkt Priske ook niet in staat om iets te bedenken. De wissels van Bijlow en Santi met Wellenreuther en Ueda die beroerd invielen hielpen ook niet.quote:Op donderdag 30 januari 2025 11:27 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Bij een aantal van de voorbeelden stond Priske woedend aan de zijlijn te wijzen dus nummer 1 sowieso niet. Naast het feit dat het natuurlijk makkelijker op te brengen is als je 1/2/3-0 voor staat tegen Bayern thuis dan als je op een gegeven moment 3/4/5/6-1 achterstaat tegen Lille. Ik denk persoonlijk dat laatste.
Bekijk deze YouTube-videoquote:Op donderdag 30 januari 2025 11:56 schreef Buitendam het volgende:
Als je serieus spelers hebt die lopen te muiten in een belangrijk CL-duel zijn de problemen wel wat groter dan gedacht. Hier schrik ik van.
Volgens Blacked speelde Bayern juist vrijwel hetzelfde qua backs en buitenspelers en was juist daarom het verschil zo schrijnend.quote:Op donderdag 30 januari 2025 11:59 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Het is ook wel een stukje tactische incompetentie bij Priske wat ons al vaker opbreekt in topwedstrijden. Bayern was vorige week verrassend volhardend in hun manier van spelen, wat het verdedigen voor ons eenvoudiger maakte. Lille had duidelijk wel haar huiswerk gedaan en na een minuut of twintig hadden ze de volledige overhand, en dan blijkt Priske ook niet in staat om iets te bedenken. De wissels van Bijlow en Santi met Wellenreuther en Ueda die beroerd invielen hielpen ook niet.
Dit is keer op keer, zodra een tegenstander een antwoord heeft op onze tactiek, heeft Priske nooit meer een antwoord terug. Gevolg is inspiratieloos voetbal en erg zwakke slotfases. Alhoewel gisteren het voor het eerst terugkwam in de mentaliteit en dat ze ook niet meer naar hem luisterden, het vertrouwen leek echt gebroken.
Ja het leek vrij simpel op te lossen, het was gewoon de hele tijd 2 tegen 1 op de rechterkant.quote:Op donderdag 30 januari 2025 12:21 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Volgens Blacked speelde Bayern juist vrijwel hetzelfde qua backs en buitenspelers en was juist daarom het verschil zo schrijnend.
Klopt, het zal ook met de uitvoering van het plan te maken hebben. En ook wel met de keeper, Bijlow hield vorige week alles tegen, Lille scoort zes keer uit drie schoten op doel, bizarre statistiek.quote:Op donderdag 30 januari 2025 12:21 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Volgens Blacked speelde Bayern juist vrijwel hetzelfde qua backs en buitenspelers en was juist daarom het verschil zo schrijnend.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |