Zijn drie kinderen verbleven vijf jaar lang in een instelling. „Ik heb moeten vechten om die terug bij mij te krijgen”, gaat hij emotioneel verder. „Mensen wantrouwden mij sinds het verdwijnen van Heidi. Maar ik weet van mezelf dat ik de waarheid spreek.”quote:Op maandag 27 januari 2025 14:10 schreef Gia het volgende:
[..]
Waar heb je dat gelezen? Staat toch niet in het verhaal in de OP. Vader zou een nieuwe vriendin hebben.
Ah, okay, thanks. Kan ik niet lezen, helaas.quote:Op maandag 27 januari 2025 14:22 schreef Kim-Holland het volgende:
[..]
Zijn drie kinderen verbleven vijf jaar lang in een instelling. „Ik heb moeten vechten om die terug bij mij te krijgen”, gaat hij emotioneel verder. „Mensen wantrouwden mij sinds het verdwijnen van Heidi. Maar ik weet van mezelf dat ik de waarheid spreek.”
https://www.telegraaf.nl/(...)deel-van-het-verhaal
Klinkt als een Richard Harteveldje. Maar die bracht ook nog zijn eigen kinderen om.quote:Op maandag 27 januari 2025 13:06 schreef MissButterflyy het volgende:
Een kennis van haar zegt dat haar partner zei dat ze naar Antwerpen was vertrokken toen ze vroeg waar ze was. En hij is nu weer aan het vertellen naar Spanje.
En hij had vrij snel na haar verdwijning een nieuwe vriendin die bij hem introk.
Zeker niet als ze net moeder zijn geworden.quote:Op maandag 27 januari 2025 13:54 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
My God. Gia heeft ook eens zoiets meegemaakt ooit dus ze begrijpt deze man helemaal.
Het is 2025. Mensen verdwijnen nu niet zomaar van de aardbodem om nooit meer wat van te horen.
Nooit heeft hij nog iets van Heidi gehoord. „Ik heb naar aanwijzingen gezocht, maar heb nooit iets gevonden over wat er is gebeurd. Ik dacht eerst dat het wel zou goedkomen en dat ze zou terugkomen.” Hij diende nooit een klacht in, maar bracht naar eigen zeggen andere instanties zoals het kinderbijslagfonds op de hoogte van Heidi’s plotse verdwijnen.quote:Op maandag 27 januari 2025 14:27 schreef Gia het volgende:
[..]
Ah, okay, thanks. Kan ik niet lezen, helaas.
Wie heeft die kinderen dan in die instelling geplaatst en waarom? Dan waren er toch autoriteiten op de hoogte van het vertrek van moeder? Lijkt me!
We wachten het af. Mijn eerste vermoeden is dat ze ergens een overdosis heeft genomen en als Jane Doe de kist in is gegaan.quote:Op maandag 27 januari 2025 14:31 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Nooit heeft hij nog iets van Heidi gehoord. „Ik heb naar aanwijzingen gezocht, maar heb nooit iets gevonden over wat er is gebeurd. Ik dacht eerst dat het wel zou goedkomen en dat ze zou terugkomen.” Hij diende nooit een klacht in, maar bracht naar eigen zeggen andere instanties zoals het kinderbijslagfonds op de hoogte van Heidi’s plotse verdwijnen.
Elders las ik dat ze bij de Gemeente in november 2010 was uitgeschreven maar dat niet duidelijk is door wie.
Waar heb je dit vandaan? Dus van partner is ze nu ineens pleegdochter? Het wordt steeds vreemder.quote:Op maandag 27 januari 2025 14:33 schreef ootjekatootje het volgende:
Blijkbaar was Heidi een bijzonder gebakje:
Wat mij tegen de borst stoot, is dat het begin van het verhaal niet verteld wordt. Heidi is eigenlijk in het begin mijn pleegdochter geweest. Haar vader en de vader van mijn toenmalige vrouw waren schoolvrienden. Zij kwamen bij mij thuis op vakantie. In Merksem hadden ze een stadstuintje, wij hadden een grotere tuin. Mijn toenmalige vrouw belde me op een gegeven moment met de boodschap dat er problemen waren binnen het gezin van Heidi. Er was geen plaats in een instelling, en zo kwam ze bij ons wonen.”
Toen de relatie met zijn toenmalige vrouw stukliep, zorgde hij nog acht maanden voor Heidi, omdat er bij de instellingen lange wachtlijsten waren. „De familie van Heidi had haar de rug toegekeerd, maar ik kon dat niet over mijn hart krijgen. Ik was toen eind twintig geloof ik, Heidi was net achttien.”
Mijn vermoeden is wat er vaak gebeurd in dit soort zaken: partner brengt zijn vrouw om.quote:Op maandag 27 januari 2025 14:33 schreef Gia het volgende:
[..]
We wachten het af. Mijn eerste vermoeden is dat ze ergens een overdosis heeft genomen en als Jane Doe de kist in is gegaan.
Heeft ie 14 jaar de tijd gehad om zijn verhaal kloppend te krijgen..quote:Op maandag 27 januari 2025 14:44 schreef Kim-Holland het volgende:
Ook een beetje tegenstrijdig;
Uit de OP; Heidi heeft een moeilijke jeugd. Zodra ze 18 is, verhuist ze naar haar vriend in Balen en verbreekt ze alle contact met haar eigen familie
Telegraaf; Toen de relatie met zijn toenmalige vrouw stukliep, zorgde hij nog acht maanden voor Heidi, omdat er bij de instellingen lange wachtlijsten waren. De familie van Heidi had haar de rug toegekeerd, maar ik kon dat niet over mijn hart krijgen.
Andersom als ik het goed begrijp eerst pleegdochter en toen partner. Maar sowieso warrig verhaal. Hij claimt ook geheugenverlies te hebben door een ongeval.quote:Op maandag 27 januari 2025 14:36 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Waar heb je dit vandaan? Dus van partner is ze nu ineens pleegdochter? Het wordt steeds vreemder.
Dit idd.quote:Op zondag 26 januari 2025 18:13 schreef Twiitch het volgende:
Vooral ook dat ze haar eigen familie heeft afgesneden meteen nadat ze bij die vent ging wonen. Klassiek grooming scenario. Als die vent haar niet heeft vermoord dan vreet ik mn schoenen op.
Zij was kennelijk al heel snel administratief geschrapt, dat zal de belastingaangifte (en veel andere rompslomp) wel vereenvoudigd hebben. Tja, als je toch zeker weet dat ze niet meer terugkomt..quote:Op maandag 27 januari 2025 15:16 schreef Leandra het volgende:
[..]
Ben benieuwd hoe hij de belastingaangiftes en dergelijke gedaan heeft
Bizar, 6 mei 2010 haar voorlopig rijbewijs afgehaald en in november 2010 ambtshalve geschrapt, wat alleen kan als er geconcludeerd wordt dat je minstens 6 maanden niet meer op het adres verblijft?quote:Op maandag 27 januari 2025 12:52 schreef MissButterflyy het volgende:
https://www.vrt.be/vrtnws/nl/2025/01/27/heidi-de-schepper/
Denk niet dat Heidi nog leeft, en dat haar echtgenoot echt wel meer weet.
Het kan in NL vrijwel niet zoiets niet te melden, er is voor van alles beide ouders nodig, al was het alleen al om alleen het gezag over je kinderen te krijgen.quote:Op maandag 27 januari 2025 13:54 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
My God. Gia heeft ook eens zoiets meegemaakt ooit dus ze begrijpt deze man helemaal.
Het is 2025. Mensen verdwijnen nu niet zomaar van de aardbodem om nooit meer wat van te horen.
Volgens hem bracht ze de kinderen voor de zomervakantie naar zijn ouders en vertrok.quote:Op maandag 27 januari 2025 15:27 schreef Leandra het volgende:
[..]
Bizar, 6 mei 2010 haar voorlopig rijbewijs afgehaald en in november 2010 ambtshalve geschrapt, wat alleen kan als er geconcludeerd wordt dat je minstens 6 maanden niet meer op het adres verblijft?
6 mei tot 6 november is 6 maanden... ben benieuwd hoe ze dat onderzocht hebben.
Dan dan dat drugsverhaal van die partner, echt... jonge kinderen, een partner met een drugsprobleem en nooit aan een bel getrokken, door niemand?
Ik geloof er geen bal van, sterker nog: waarschijnlijk hield hij haar zo kort dat ze helemaal geen mogelijkheid en geld had om drugs te kopen.
Dat is de man met wie ze vervolgens 3 kinderen kreeg en die het niet nodig vond haar verdwijning te melden?quote:Op maandag 27 januari 2025 14:33 schreef ootjekatootje het volgende:
Blijkbaar was Heidi een bijzonder gebakje:
Wat mij tegen de borst stoot, is dat het begin van het verhaal niet verteld wordt. Heidi is eigenlijk in het begin mijn pleegdochter geweest. Haar vader en de vader van mijn toenmalige vrouw waren schoolvrienden. Zij kwamen bij mij thuis op vakantie. In Merksem hadden ze een stadstuintje, wij hadden een grotere tuin. Mijn toenmalige vrouw belde me op een gegeven moment met de boodschap dat er problemen waren binnen het gezin van Heidi. Er was geen plaats in een instelling, en zo kwam ze bij ons wonen.”
Toen de relatie met zijn toenmalige vrouw stukliep, zorgde hij nog acht maanden voor Heidi, omdat er bij de instellingen lange wachtlijsten waren. „De familie van Heidi had haar de rug toegekeerd, maar ik kon dat niet over mijn hart krijgen. Ik was toen eind twintig geloof ik, Heidi was net achttien.”
Er is in België dus ook gewoon een procedure voor een 'ambtshalve' schrapping:quote:Op maandag 27 januari 2025 15:30 schreef Leandra het volgende:
[..]
Het kan in NL vrijwel niet zoiets niet te melden, er is voor van alles beide ouders nodig, al was het alleen al om alleen het gezag over je kinderen te krijgen.
En ja, mijn jongste had ook een klasgenoot wiens moeder vertrokken is, maar daar kwam echt wel een hoop gedoe bij kijken voor de vader alleen het gezag over de kinderen had.
En dat heb je nodig anders kun je niet eens een ID-kaart voor je kind krijgen.
Of de politie heeft toen zijn werk niet gedaan (plausibel, want Belgiëquote:Zo'n ambtshalve schrapping gebeurt trouwens niet zomaar, daar gaat altijd een onderzoek van de politie aan vooraf. Die moet vastgesteld hebben dat ze effectief niet meer woonde op het opgegeven adres. Tegelijk moet er op dat moment geoordeeld zijn dat het geen onrustwekkende verdwijning was.
"Er wordt op dat moment een inschatting gemaakt, of de uitleg plausibel is. Op basis daarvan komt er verder onderzoek of wordt het dossier afgesloten. Na zo'n schrapping stopt het administratieve luik van de gemeente."
Volgens de buren had hijzelf ook een werkpuntje:quote:Op maandag 27 januari 2025 15:20 schreef Kim-Holland het volgende:
Hij ging samen met Heidi naar de huisarts. „Om meer informatie te krijgen over afkickklinieken. Zelf zag ze dat niet zitten, ze ontkende het probleem”
“We gingen naar de huisarts, daar erkende ze voor het eerst dat ze een ‘werkpunt’ had.
Ik ben er wel uit, denk ik.😏
Wat een figuur.
https://www.telegraaf.nl/(...)deel-van-het-verhaalquote:Op maandag 27 januari 2025 14:36 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Waar heb je dit vandaan? Dus van partner is ze nu ineens pleegdochter? Het wordt steeds vreemder.
Ja van zorgzaam naar keihard. Kan allemaal in België…quote:Op maandag 27 januari 2025 15:35 schreef Leandra het volgende:
[..]
Dat is de man met wie ze vervolgens 3 kinderen kreeg en die het niet nodig vond haar verdwijning te melden?
Wel raar dat je compleet geschrapt kunt worden, alleen omdat niet meer kan worden vastgesteld dat je op je laatst bekende adres woont.quote:Op maandag 27 januari 2025 15:26 schreef Viv het volgende:
[..]
Zij was kennelijk al heel snel administratief geschrapt, dat zal de belastingaangifte (en veel andere rompslomp) wel vereenvoudigd hebben. Tja, als je toch zeker weet dat ze niet meer terugkomt..
De zomervakantie begint vroeg in België?quote:Op maandag 27 januari 2025 15:34 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Volgens hem bracht ze de kinderen voor de zomervakantie naar zijn ouders en vertrok.
Dat zal dan zijn ouders “getuigen” gemaakt hebben voor de Belgische instanties.
6 mei is de laatste registratie van leven, hoeft natuurlijk niet het moment te zijn dat ze is verdwenen.quote:Op maandag 27 januari 2025 15:41 schreef Leandra het volgende:
[..]
De zomervakantie begint vroeg in België?
Dat is geen 6 maanden tot (en met) november lijkt me.
Maar als haar partner stelt dat zij de kinderen voor de zomervakantie naar zijn ouders heeft gebracht en hij zijn ouders daarmee tot "getuigen" heeft gemaakt dat ze haar toen nog gezien hebben, dan is het wel raar dat er in november dat jaar al geconcludeerd zou zijn dat ze al minstens 6 maanden vertrokken was.quote:Op maandag 27 januari 2025 15:46 schreef Breekfast het volgende:
[..]
6 mei is de laatste registratie van leven, hoeft natuurlijk niet het moment te zijn dat ze is verdwenen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |