In de verklaring van Ten Kloese lees je tussen de regels gewoon door dat het verhaal juist was. Anders had hij daar echt met veel fellere bewoordingen afstand van genomen.quote:Op zaterdag 25 januari 2025 00:05 schreef Middelpunt het volgende:
[..]
En waarom zouden we Willem Vissers opeens op zn woord geloven?
Het is toch een ontzettend raar verhaal als ze inderdaad al voor de wedstrijd tegen Bayern München hadden besloten dat hij ontslagen zou worden? Waarom zou je hem dan tijdens die wedstrijd nog wel laten zitten?
En als het besluit al genomen was, waarom zou je daar ook terugkomen na deze wedstrijd? Dat de wedstrijd fantastisch was zegt toch verder niets over het vertrouwen wat je in hem zou hebben als coach? We speelden namelijk eenmalig een totaal andere tactiek (counter voetbal), wat in 90% van de wedstrijden in de Eredivisie niet relevant is. Dus dat hij deze tactiek goed kan neerzetten geeft geen enkele aanleiding om te denken dat hij het in de competitie opeens ook even kan omdraaien.
Ik denk echt dat het hele verhaal over zijn ontslag complete onzin is. Er is 1 Deense krant met een verhaal gekomen en de rest lult er vrolijk achteraan omdat ze te bang zijn om een primeur te missen.
Doet me toch een beetje teveel denken aan het Tymoschuk verhaal: bewust nepnieuws de wereld in geholpen om te testen welke media het allemaal klakkeloos zitten overnemen.
Het is gewoon allemaal te onlogisch om waar te kunnen zijn.
Dat vond ik ook het grappigste gedeelte, al hoeft dat niet per definitie slecht te zijn wel exemplarisch voor de voetbalwereld dat er zo neerbuigend naar wordt gekekenquote:Op zaterdag 25 januari 2025 10:33 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
De data man net overgekomen van RKC leidde de zoektocht naar de opvolger van Arne.
Toch gelachen.
Moder gaat de eredivisie op een hoopje spelen makkerquote:Op zaterdag 25 januari 2025 11:44 schreef Elan het volgende:
Waar blijven die versterkingen gvd.
Op deze manier met al die blessures ga je natuurlijk nooit tweede worden.
We zijn nog ongeslagen in uitwedstrijden in de CL! En Lille zal veel ruimte laten want die kunnen bij winst ook nog top 8 halen.quote:Op zaterdag 25 januari 2025 11:43 schreef ThePlaneteer het volgende:
Winnen van Lille is niet de stunt die we nodig hebben maar een bizar scenario waar alle concurrenten punten laten verliezen vind ik minder aannemelijk.
Maar denk dat we niet gaan winnen. Tenzij we lekken op de dag dat ze Priske gaan ontslaan weer.
Prima versterking maar er mag nog wel wat bij qua middenveld.quote:Op zaterdag 25 januari 2025 11:44 schreef Caland het volgende:
[..]
Moder gaat de eredivisie op een hoopje spelen makker
Mwah, daar ben je wel redelijk klaar. Zie liever een buitenspelerquote:Op zaterdag 25 januari 2025 11:46 schreef Elan het volgende:
[..]
Prima versterking maar er mag nog wel wat bij qua middenveld.
In het programma wat ik zie is het best wel mogelijjk om de achtste finale te halenquote:Op zaterdag 25 januari 2025 11:43 schreef ThePlaneteer het volgende:
Winnen van Lille is niet de stunt die we nodig hebben maar een bizar scenario waar alle concurrenten punten laten verliezen vind ik minder aannemelijk.
Maar denk dat we niet gaan winnen. Tenzij we lekken op de dag dat ze Priske gaan ontslaan weer.
Volgens mij zegt het ook niet zo heel veel hoe hoog je eindigt behalve voor de premie voor je eindranking dan. Ik las volgens mij ergens dat als dit de eindstand zou zijn Feyenoord tegen PSG of City moest en PSV tegen Brest of een andere club die ik niet heb onthouden.quote:Op zaterdag 25 januari 2025 11:59 schreef klaasweetalles het volgende:
[ link | afbeelding ]
Er is nog wel veel mogelijk
je kan ook zomaar heel wat plaatsen zakken als je verliest
De bal is rondquote:Op zaterdag 25 januari 2025 11:59 schreef klaasweetalles het volgende:
Er is nog wel veel mogelijk
je kan ook zomaar heel wat plaatsen zakken als je verliest
Ja het is daarom interessanter om te kijken wat de mindere goden als Brest doen next week zodat je die misschien krijgt in een tussenronde.quote:Op zaterdag 25 januari 2025 12:01 schreef CR7 het volgende:
[..]
Volgens mij zegt het ook niet zo heel veel hoe hoog je eindigt behalve voor de premie voor je eindranking dan. Ik las volgens mij ergens dat als dit de eindstand zou zijn Feyenoord tegen PSG of City moest en PSV tegen Brest of een andere club die ik niet heb onthouden.
De cl gaat voornamelijk om geld en dat is voor Feyenoord heel erg belangrijk aangezien je volgend seizoen weer financieel stappen terug moet doen je als je geen 2e wordtquote:Op zaterdag 25 januari 2025 12:01 schreef CR7 het volgende:
[..]
Volgens mij zegt het ook niet zo heel veel hoe hoog je eindigt behalve voor de premie voor je eindranking dan. Ik las volgens mij ergens dat als dit de eindstand zou zijn Feyenoord tegen PSG of City moest en PSV tegen Brest of een andere club die ik niet heb onthouden.
Ik zit te lezen over die positie-bonus. Wat een kutsysteem hebben ze daar weer voor bedacht.quote:Op zaterdag 25 januari 2025 11:24 schreef klaasweetalles het volgende:
[ link | afbeelding ]
We hebben nog een stunt nodig volgende week
pak je nog is 2 (positie 1-8) +11( achtste finale)= 13 miljoen en ga je naar de achtste finale
daarnaast nog de positie bonus
dromen mag
[ afbeelding ]
het lijkt een playoff wedstrijd te worden met jong almere of sparta II, of zie ik iets over het hoofd?quote:Op zaterdag 25 januari 2025 16:56 schreef hhh38 het volgende:
[ x ]
O21 blijft winnen, deze keer met wat geluk.
Als onze O21 ook voorjaarskampioen wordt en Jong Almere of Jong Sparta niet bij de eerste 10 eindigt, dan heb je gelijk. Als de O21 geen voorjaarskampioen wordt krijg je nog een playoff eerst tegen de voorjaarskampioen voor het algemene kampioenschap en die zou dan tegen Jong Sparta of Jong Almere gaan spelenquote:Op zaterdag 25 januari 2025 17:46 schreef snabbi het volgende:
[..]
het lijkt een playoff wedstrijd te worden met jong almere of sparta II, of zie ik iets over het hoofd?
Normaal doen.quote:Op zaterdag 25 januari 2025 19:37 schreef Flitsbezorger het volgende:
Weg met Dennis.
Ter herinnering.
Als je hier nu over gaat lopen lekken / stoken verdien je natuurlijk wel een corrigerende tik / ontslagbrief.quote:
Ben je lekker meequote:Dat de clubleiding aankoerste op een vertrek van Priske (en niet De Wolf), wordt door ingewijden gezien als een politieke keuze. De Wolf ligt als ‘clubicoon’ goed bij de harde kern. En hij heeft de steun van ‘voetbaltechnische’ commissaris Sjaak Troost, als noeste oud-verdediger net als De Wolf het toonbeeld van de gecultiveerde Feyenoord-mentaliteit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |