Dat is kras.quote:Op donderdag 30 januari 2025 20:58 schreef la_perle_rouge het volgende:
Hanen kraaien en kraaien krassen.
Was ook niet de meest makkelijke galerij.quote:
Dat denkt hij ook.quote:Op donderdag 30 januari 2025 21:04 schreef Aoibhin het volgende:
Speciaal voor Maarten nog even Bassie & Adriaan
Waarvan actequote:Op donderdag 30 januari 2025 21:04 schreef Aoibhin het volgende:
Speciaal voor Maarten nog even Bassie & Adriaan
En elke dag de zon schijnt.quote:Op donderdag 30 januari 2025 21:08 schreef TLC het volgende:
Dankzij B&A weet ik dat je in Spanje iedere dag op je balkon zit
Alledrie echt heel erg sterke kandidaten. Ben echt benieuwd wie gaat winnenquote:
Dan ben je een beroerde zendermanager. Matige aflevering. Zaten hele moeilijke tussen over programma's op zenders die ik niet ontvang. Morgen wel de ideale finalebezetting.quote:Op donderdag 30 januari 2025 20:41 schreef Martinello het volgende:
Maarten op twee zenders tegelijk, dan ben je iemand.
Philip Freriks dus ook, die doet de voice-over. Dus Maarten én Flip op twee zenders tegelijk.quote:Op donderdag 30 januari 2025 20:41 schreef Martinello het volgende:
Maarten op twee zenders tegelijk, dan ben je iemand.
quote:Op donderdag 30 januari 2025 21:22 schreef Kanaroe het volgende:
Jammer van Gover/Stefano/Donny
Ik heb Geweldig Genoten
En morgen Lisa hopelijk als winnaar!
Raad dat hij Land van Maas en Waal niet herkende.quote:Op donderdag 30 januari 2025 21:02 schreef Gremen het volgende:
Land van Bartje
Bollenstreek
Schouwe Duivenland
Serieus de beste tv in jaren. En ik kijk veel. Puntje stoel en niks willen missen.quote:Op donderdag 30 januari 2025 22:29 schreef Arcee het volgende:
Bazenfinale morgen.
Ik vind dit echt een topreeks.
Inderdaad, iedereen tikt gewoon een goed niveau aan in deze reeks. Leuk om te zien. Alleen Eric Smit zakte volledig door het ijs. De rest van de kandidaten waren prima/goed/uitstekend/buitenaards!quote:Op donderdag 30 januari 2025 22:37 schreef tong80 het volgende:
[..]
Serieus de beste tv in jaren. En ik kijk veel. Puntje stoel en niks willen missen.
Vanavond hangt alles af van wie welke vragen voorgeschoteld krijgtquote:
Dit ja. Drie geweldenaars. Meer mensen die een Europeesvoetbal gevoel hebben ? Dat je 's middags al in spanning zit.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 13:22 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Vanavond hangt alles af van wie welke vragen voorgeschoteld krijgt
Zo zijn er wel meer voorbelden.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 16:12 schreef GwaiLow het volgende:
Maar hoe konden ze bij Klaas zijn fragment over Djokovic ''Veel Grand Slams'' goed rekenen? Dat vond ik vrij bizar. Het goede antwoord was ''Meeste Grand Slams''. Dat is toch echt een essentieel verschil. Nadal en Federer hebben ook veel Grand Slams, maar het gaat er juist om dat Djokovic het record in handen heeft.
misschien moest het woord "grand slam" in het antwoord zitten.quote:Op vrijdag 31 januari 2025 16:12 schreef GwaiLow het volgende:
Maar hoe konden ze bij Klaas zijn fragment over Djokovic ''Veel Grand Slams'' goed rekenen? Dat vond ik vrij bizar. Het goede antwoord was ''Meeste Grand Slams''. Dat is toch echt een essentieel verschil. Nadal en Federer hebben ook veel Grand Slams, maar het gaat er juist om dat Djokovic het record in handen heeft.
Ik denk Lisa, maar ik zou het ze alledrie gunnen!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |