Wie wil jij als volgende trainer van ons aller Feyenoord?quote:Op maandag 20 januari 2025 23:36 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Alex Pastoor is een vleesgeworden gele pot gel.
Net als afgelopen zomer sta ik nog steeds volledig achter Henrik Rydstrom. Maar na dit gefaalde buitenlandse experiment gaat fraudeur Te Kloese op safe spelen en een nietszeggende Nederlander aanstellen. Dit gaat helemaal mis.quote:Op maandag 20 januari 2025 23:37 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Wie wil jij als volgende trainer van ons aller Feyenoord?
Dan zou Te Kloese zijn hele scoutingstechniek voor de vorige aanstelling moeten laten varen. Daar geloof ik niet zo in.quote:Op maandag 20 januari 2025 23:39 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Net als afgelopen zomer sta ik nog steeds volledig achter Henrik Rydstrom. Maar na dit gefaalde buitenlandse experiment gaat fraudeur Te Kloese op safe spelen en een nietszeggende Nederlander aanstellen. Dit gaat helemaal mis.
Ik geloof niet in Te Kloese, amigo.quote:Op maandag 20 januari 2025 23:43 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Dan zou Te Kloese zijn hele scoutingstechniek voor de vorige aanstelling moeten laten varen. Daar geloof ik niet zo in.
Ik geloof ook niet in Te Kloese, maar ik geloof nooit dat er een Nederlands vlaggetje uit de datascouting van Feyenoord komt rollen.quote:Op maandag 20 januari 2025 23:46 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ik geloof niet in Te Kloese, amigo.
Ze schijnen in dat Praag zelfs in het stadion aanwezig geweest te zijn om te kijken hoe Priske met zijn assistenten omgaat, ze waren blijkbaar alleen even vergeten naar zijn manier van voetballen te kijken hahaha.
Als hij Priske ontslaat ligt zijn eigen hoofd ook op het hakblok. En het is een overlever pur sang, dat merk je aan alles. Die stelt doodleuk Gio aan want die kent de club en de stad. Is het publiek weer even een paar weken stil.quote:Op maandag 20 januari 2025 23:47 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Ik geloof ook niet in Te Kloese, maar ik geloof nooit dat er een Nederlands vlaggetje uit de datascouting van Feyenoord komt rollen.
Na de schofterige transferzomer zou die dat eigenlijk nu al moeten liggen.quote:Op maandag 20 januari 2025 23:49 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Als hij Priske ontslaat ligt zijn eigen hoofd ook op het hakblok. En het is een overlever pur sang, dat merk je aan alles. Die stelt doodleuk Gio aan want die kent de club en de stad. Is het publiek weer even een paar weken stil.
Ja, dit bedoel ik dus. Ze hebben alles bestudeerd, het is ze blijkbaar alleen niet opgevallen dat hij een totaal andere trainer is dan Slot en dat je door hem aan te stellen de lijn van de voorgaande jaren totaal loslaat. Het is echt de blunder van de eeuw dat Priske meteen alles van Slot overboord heeft gegooid, om na één slechte oefenwedstrijd weer terug te krabbelen. Daarna wist je eigenlijk ook al meteen dat dit gedoemd was om te mislukken.quote:Op maandag 20 januari 2025 23:48 schreef Alaphilippe_ het volgende:
'Dus we hebben al een jaar lang behalve spelers ook trainers gescout', gaat Te Kloese verder. 'Dat gaat op dezelfde wijze. We doen aan data-scouting, aan video-scouting en we doen live-scouting. Die drie elementen staan centraal, en natuurlijk bij de ene wat meer dan bij de ander. Maar we zijn gedurende het seizoen bijvoorbeeld ook vier keer in Praag geweest, om Brian Priske tijdens een wedstrijd te observeren. Hoe hij met een vierde official omgaat, hoe het publiek op hem reageert, wat de wissels zijn, hoe hij met zijn assistent omgaat, etcetera. Zonder dat hij het wist, want anders krijg je geforceerd gedrag. Zo grondig gaan wij met zijn allen te werk en dat was bij de opvolging van Slot niet anders.'
Grondig incompetent zijn is misschien nog wel erger dan luiheidquote:Op maandag 20 januari 2025 23:48 schreef Alaphilippe_ het volgende:
'Dus we hebben al een jaar lang behalve spelers ook trainers gescout', gaat Te Kloese verder. 'Dat gaat op dezelfde wijze. We doen aan data-scouting, aan video-scouting en we doen live-scouting. Die drie elementen staan centraal, en natuurlijk bij de ene wat meer dan bij de ander. Maar we zijn gedurende het seizoen bijvoorbeeld ook vier keer in Praag geweest, om Brian Priske tijdens een wedstrijd te observeren. Hoe hij met een vierde official omgaat, hoe het publiek op hem reageert, wat de wissels zijn, hoe hij met zijn assistent omgaat, etcetera. Zonder dat hij het wist, want anders krijg je geforceerd gedrag. Zo grondig gaan wij met zijn allen te werk en dat was bij de opvolging van Slot niet anders.'
En de vorige. Gozert heeft Ivanusec op basis van een paar statistieken gehaald, het is hem alleen niet opgevallen dat hij ontzettend traag is, geen enkele versnelling heeft en volstrekt eenbenig is. Klein niveautje hoger dan Kroatië en al die beperkingen komen meteen aan het licht. Is dan een van je duurste transfers ooit, lekker gewerkt.quote:Op maandag 20 januari 2025 23:52 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Na de schofterige transferzomer zou die dat eigenlijk nu al moeten liggen.
Priske hanteert natuurlijk ook een andere manier van drukzetten, en dat soort ongein. Je ziet het aan de cijfers van Timber qua tackelen in de laatste derde van het veld.quote:Op maandag 20 januari 2025 23:53 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ja, dit bedoel ik dus. Ze hebben alles bestudeerd, het is ze blijkbaar alleen niet opgevallen dat hij een totaal andere trainer is dan Slot en dat je door hem aan te stellen de lijn van de voorgaande jaren totaal loslaat. Het is echt de blunder van de eeuw dat Priske meteen alles van Slot overboord heeft gegooid, om na één slechte oefenwedstrijd weer terug te krabbelen. Daarna wist je eigenlijk ook al meteen dat dit gedoemd was om te mislukken.
Als we toch bezig zijn met hete takes: ik zie niet in hoe Timber ooit op een hoger niveau gaat uitblinken. Hij probeert altijd overal doorheen te bulldozeren, als hij topfit is lukt dat in de Eredivisie wel, daarbuiten lijkt me dat toch lastiger. En nu hij bijna niet fit is geweest lukt het in de Eredivisie ook niet meer. Voor hem zou het helemaal niet slecht zijn om bij Feyenoord te blijven hangen.quote:Op maandag 20 januari 2025 23:59 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Over het verval van Timber kun je sowieso boeken volschrijven. Hoe die van een dominante middenvelder in een poesje is getransformeerd, jongens toch.
Wel lekker makkelijk. Ze zijn gek, er zijn geen problemen. Het licht aan hunnie, niet aan ons.quote:Op maandag 20 januari 2025 22:48 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Die 'reden' is dat Trump-stemmers gewoon zonder uitzondering vol-ko-men achterlijk zijn en geen functionerende hersencellen meer hebben. Je kan er geen enkele vorm van logica op los laten om hun acties en stemgedrag te verklaren, want die is er niet.
Dit alles is trouwens ook het resultaat van een decennialange doelbewuste afbraak van het onderwijssysteem. Meer dan de helft van alle Amerikanen kan amper lezen, om maar eens wat te noemen.
Ik zeg helemaal nergens dat er geen problemen zijn. Integendeel, we hebben met zijn allen een gigantisch probleem.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 07:02 schreef Steven184 het volgende:
[..]
Wel lekker makkelijk. Ze zijn gek, er zijn geen problemen. Het licht aan hunnie, niet aan ons.
Daarmee ontsla je iedereen aan dd andere kant van het spectrum wel heel makkelijk om niet te hoeven kijken naar wat er fout is gegaan/gaat.
NOS-goden normaliseren de Hitler-groet alweer direct.quote:Ophef over handgebaar Musk
Dit is wel een perfect voorbeeld van wat ik bedoel met het normaliseren en met de fluwelen handschoen behandelen van dat volk ja. Onze staatsomroep allen. Stukje kwaadaardig incompetente collaborateurs.quote:
Nou wat ik heb meegekregen van de Biden Administration (binnenlandse Amerikaanse politiek is toch niet goed te volgen als buitenstaander), was toch wel na Bush Jr. het slechtste in mijn leven. Israel de genocide laten plegen is een beetje van het niveau dat je je vierjarige zoontje een genocide laat plegen waar je bij staat om steeds te zeggen "ja hij heeft eigenlijk wel gelijk, maar hij pakt het wel iets te hard aan, foei!"quote:Op dinsdag 21 januari 2025 07:32 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ik zeg helemaal nergens dat er geen problemen zijn. Integendeel, we hebben met zijn allen een gigantisch probleem.
Maar als je anno 2025 nog op Trump stemt(of op Wilders, Le Pen, of welke fascist dan ook) ben je gewoon voor altijd af en ben je inderdaad knettergek. Het moet maar eens afgelopen zijn met het normaliseren en met de fluwelen handschoen aanpakken van dat soort volk. Noem het beestje bij zijn naam.
En het is opzich al wel vrij duidelijk wat er de afgelopen 50 jaar allemaal fout is gegaan. En dat gaat facistisch rechts natuurlijk niet oplossen. Er zijn al tal van mensen/organisaties geweest die goede oplossingen voor onze problemen van de daken schreeuwen. Maarja, dat achterlijke stemvolk leeft in een compleet andere realiteit waar feiten en logica niet bestaan. Gewoon weer lekker op de volgende populist stemmen, hiep hoi.
Het is vooral de zomer van 2023 die ons nekt, letterlijk geen enkele speler die toen gehaald is voegt nu iets toe. En er is best wat geld uitgegeven.quote:Op maandag 20 januari 2025 23:52 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Na de schofterige transferzomer zou die dat eigenlijk nu al moeten liggen.
Oorlogmisdadiger Bush Jr. was vooral een ontzettend domme en makkelijk beinvloedbare gek die enkel door nepotisme president is geworden.quote:Op dinsdag 21 januari 2025 08:56 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Nou wat ik heb meegekregen van de Biden Administration (binnenlandse Amerikaanse politiek is toch niet goed te volgen als buitenstaander), was toch wel na Bush Jr. het slechtste in mijn leven. Israel de genocide laten plegen is een beetje van het niveau dat je je vierjarige zoontje een genocide laat plegen waar je bij staat om steeds te zeggen "ja hij heeft eigenlijk wel gelijk, maar hij pakt het wel iets te hard aan, foei!"
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |