Ja, dat zegt genoeg over je motivatie.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 17:39 schreef Bassie48 het volgende:
[..]
En beet, ze happen weer makkelijk vandaag.
Je kiest er zelf voor om je kind mee te nemen naar de Hema..quote:Op zaterdag 18 januari 2025 17:47 schreef phpmystyle het volgende:
Ik snap niet waarom wokies er niet in kunnen berusten dat we volwassenen gewoon vrijlaten om te doen wat ze willen. Maar we houden het weg bij kinderen.
Dat is te merken.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 17:38 schreef Bassie48 het volgende:
[..]
Nee hoor. Bovendien ongevraagde adviezen van onbekenden neem ik nooit aan.
Dan kun je heel veel zaken relativeren.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 17:55 schreef Wantie het volgende:
[..]
Je kiest er zelf voor om je kind mee te nemen naar de Hema..
Dus in feite verschuil je je achter kinderen om je eigen bekrompenheid erdoor te drukken..quote:Op zaterdag 18 januari 2025 17:57 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dan kun je heel veel zaken relativeren.
Ik vind dit absoluut geen vooruitgang, het heeft iets onzedelijks zelfs.
Het moet weg uit het straatbeeld, scholen, sportclubs, en andere plaatsen waar minderjarigen komen.
Ik verschil mij nergens achter.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 17:59 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dus in feite verschuil je je achter kinderen om je eigen bekrompenheid erdoor te drukken..
Een bekende tactiek die oa in Hongarije en Rusland wordt toegepast.
Dat verbaast me dan weer niets.
Dat is niet de vergelijking hé. Daarnaast, als je op het punt komt dat je het afhakken van gezonde lichaamsdelen gaat vergelijken met het zetten van een tatoeage moet je misschien even nadenken hoe dat heeft kunnen gebeuren.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 04:12 schreef Basp1 het volgende:
[..]
Nee, leg het publiek hier maar uit waarom een tatoe zetten niet verminken van je lichaam is en transgender zijn wel.
Mee eens. Deze mensen met hun ontuchtige, wulpse exposure is een slecht voorbeeld voor de toch al onzekere jongere. Als je dit toelaat zie je op de muren van winkels ineens posters van voormalige vrouwen die rondzwaaien met een peniskoker.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 17:57 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Dan kun je heel veel zaken relativeren.
Ik vind dit absoluut geen vooruitgang, het heeft iets onzedelijks zelfs.
Het moet weg uit het straatbeeld, scholen, sportclubs, en andere plaatsen waar minderjarigen komen.
Inderdaad.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 18:05 schreef Bassie48 het volgende:
[..]
Maar nu slaat mijn fantasie op hol.
Zou kunnen, maar de geschiedenis leert dat ze dan een man vragen.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 15:20 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Gelukkig zijn er inderdaad bedrijven die dat doen. En Hema zou het ook doen, als er een goede optie voor was. Dit is gewoon een heel ludieke reclame voor heren boxers.
Als er een bepaalde beha zou worden verkocht met vulling ofzo dan geloof ik zeker dat Hema een vrouw met een dubbele of enkele masectomie zou kunnen laten zien.
Wat niet wil zeggen dat ik best denk dat ze hebben geanticipeerd op de fophef en dus het genereren van lekker veel aandacht door het soort vrouwen uit de OP.
Kijk, nu ben je tenminste eerlijk.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 18:01 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ik verschil mij nergens achter.
Ik wil dat onzedelijke gewoon niet in mijn gezichtsveld.
Dat zijn allerlei zaken die jij erbij sleept.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 18:53 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Wel. Er is immers geen enkel verband tussen herion chic en anorexia.
Om diverse genoemde redenen.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 18:51 schreef Wantie het volgende:
[..]
Kijk, nu ben je tenminste eerlijk.
Nee, dat was jouw argument… de ‘misstanden’…quote:Op zaterdag 18 januari 2025 18:54 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dat zijn allerlei zaken die jij erbij sleept.
Ik verschuil mij nergens achter. Ik vind het vulgair, ik vind het onzedelijk, en ik vind dat kinderen hier niet mee geconfronteerd hoeven te worden.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 18:58 schreef Wantie het volgende:
[..]
Dat is waar je je achter verschuilt.
Ik twijfel vooral of jij wel helemaal door hebt waar je dit in post.quote:Op zaterdag 18 januari 2025 19:04 schreef phpmystyle het volgende:
Bekijk deze YouTube-video
interessant. Ik ben nu bij minuut 10.
tot zover: staakt het vuren niet logisch voor de Russen, geeft het Westen tijd om te hergroeperen, akkoord kan wel. USA/EU kunnen ook neit veel meer leveren dan dat al gedaan is, als het wel zo was zou Biden dat wel gegeven hebben.
Ik twijfel aan dat laatste dat USA/EU weinig arms meer zouden hebben.
Jullie?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |