SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
• Inburgeringscursus examen gemaakt door kwiwi
• Een supernuttige handleiding om kibbeling te bestellen van onze enige echte Dr_Flash
"They are rage. Brutal, without mercy. But you.... You will be worse. Rip and tear, until it is done!"
"Omae wa mou shindeiru."
"All we know is... he's called The Stig!"
Die van Melkunie zijn lekker jaquote:Op donderdag 16 januari 2025 16:45 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
Die van HiPro en Melkunie zijn lekker van smaak![]()
Die van de Lidl de vloeibare zijn niet zo heel lekker (vind ik, maar daar heb je vanille en chocoladesmaak).
Die toetjes daarvan zijn wel lekker, in de smaak frambozen, aardbei en passievruchten ofzo ?
Die ga ik morgen eens zoeken.quote:Op donderdag 16 januari 2025 16:47 schreef TaMieke het volgende:
Deze zijn ook lekker.
Liever toetjes dan zo'n drankje....
Och, als je per dag al wandelt let op wat je eet, heb je al een goed beginquote:Op donderdag 16 januari 2025 16:49 schreef Crack_ het volgende:
Denk dat ik weer even super strak alles ga bijhouden, kcal/eiwit/kh/vetten
Heb echt geen idee hoe mn verhoudingen tegenwoordig zitten maar denk dat daar wel wat in valt te verbeteren
Dit "moet" ik eigenlijk ook weer een tijdje. Maar andere dingen hebben even prio, dus #yolo. Soort van.quote:Op donderdag 16 januari 2025 16:49 schreef Crack_ het volgende:
Denk dat ik weer even super strak alles ga bijhouden, kcal/eiwit/kh/vetten
Heb echt geen idee hoe mn verhoudingen tegenwoordig zitten maar denk dat daar wel wat in valt te verbeteren
ik heb geen goed beginquote:Op donderdag 16 januari 2025 16:50 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Och, als je per dag al wandelt let op wat je eet, heb je al een goed begin
quote:
Juiste dingen op juiste prio zetten is belangrijkquote:Op donderdag 16 januari 2025 16:50 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Dit "moet" ik eigenlijk ook weer een tijdje. Maar andere dingen hebben even prio, dus #yolo. Soort van.
jaquote:
quote:Op donderdag 16 januari 2025 16:51 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Juiste dingen op juiste prio zetten is belangrijk![]()
Zeker!quote:
precies dat ja! Wat tamieke ook zegt, alles helpt. Ookal is het een speldje in een hooiberg, dat is ietsquote:Op donderdag 16 januari 2025 16:52 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
En in de tussentijd blijf ik bewegen/sporten en probeer ik me niet dagelijks vol te proppen met chocolade, dus iiiit's something.
Ik heb een afspraak gehad bij een diëtist en dat heeft me wel de ogen geopend. Een tip: probeer koolhydraatarm brood eens. Dat kan helpen (bij mij iig wel).quote:Op donderdag 16 januari 2025 16:51 schreef Crack_ het volgende:
[..]
ja
ik twijfel (again hahatjes) om naar een dietist te gaan want is makkelijker als iemand zegt 'je moet gewoon even dit volgen', denk ik
Zeker.quote:Op donderdag 16 januari 2025 16:54 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Zeker!al is het maar 'voorkomen dat het nog slechter gaat', dat is ook al winst!
[..]
precies dat ja! Wat tamieke ook zegt, alles helpt. Ookal is het een speldje in een hooiberg, dat is iets
Dat moest ik en dat pakte uiteindelijk verrassend goed uitquote:Op donderdag 16 januari 2025 16:54 schreef Crack_ het volgende:
En niet alles compleet loslaten en yolo'en is ook wel verstandig. Kan soms wel voor eventjes maar hier kost het dan meer energie om alles daarna weer op te pakken
Om af te vallen, gok ik? Ik wil aankomenquote:Op donderdag 16 januari 2025 16:54 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ik heb een afspraak gehad bij een diëtist en dat heeft me wel de ogen geopend. Een tip: probeer koolhydraatarm brood eens. Dat kan helpen (bij mij iig wel).
Ohwquote:Op donderdag 16 januari 2025 16:55 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Om af te vallen, gok ik? Ik wil aankomen
Ik weet dat het goedbedoeld is, maar zonder context hebben zulke tips weinig nut.quote:Op donderdag 16 januari 2025 16:54 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ik heb een afspraak gehad bij een diëtist en dat heeft me wel de ogen geopend. Een tip: probeer koolhydraatarm brood eens. Dat kan helpen (bij mij iig wel).
Oh nicequote:Op donderdag 16 januari 2025 16:55 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Dat moest ik en dat pakte uiteindelijk verrassend goed uit
quote:Op donderdag 16 januari 2025 16:56 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ohw
Dat haalde ik er niet uit
I knowquote:Op donderdag 16 januari 2025 16:56 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Ik weet dat het goedbedoeld is, maar zonder context hebben zulke tips weinig nut.
Heb je moeite met meer eten? Denk dat het sowieso aan te raden is meer proteine/eiwitten te eten.quote:Op donderdag 16 januari 2025 16:55 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Om af te vallen, gok ik? Ik wil aankomen
M'n zus had ook eens zoiets, die wilde sporten en aankomen en die hadden ze uit automatisme de verkeerde lijst meegegevenquote:Op donderdag 16 januari 2025 16:57 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Oh nice
En wat had je precies gedaan en waarom moest dat?
[..]wordt ook wat minder vaak besproken denk ik, mensen die willen aankomen
Gezond aankomen is ook lastig hoor. Jezelf volvreten kunnen de meeste wel.quote:Op donderdag 16 januari 2025 16:58 schreef Crack_ het volgende:
En omdat mensen vaker problemen hebben met afvallen dan met aankomen, wordt er best vaak gereageerd van 'hahatjes gewoon eten toch ja toch makkelijkkk'
Als het makkelijk was, dan was het geen probleem. Net zoals bij mensen die willen afvallenbegrijp de reacties overigens wel hoor
Een paar jaar geleden kreeg ik de diagnose diabetes type 2. Ik heb toen rigoureus al het suiker uit mijn voeding gehaald en ben gezonder gaan leven. Binnen 2-3 jaar was ik van de medicijnen af en nu is het officieel geen diabetes meer maar een verstoorde bloedsuikerspiegel.quote:Op donderdag 16 januari 2025 16:57 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Oh nice
En wat had je precies gedaan en waarom moest dat?
[..]wordt ook wat minder vaak besproken denk ik, mensen die willen aankomen
quote:Op donderdag 16 januari 2025 16:57 schreef CherryLips het volgende:
https://www.kakhiel.nl/po(...)unnen-doen-4-screens!
Toegevoegde suiker?quote:Op donderdag 16 januari 2025 16:59 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Een paar jaar geleden kreeg ik de diagnose diabetes type 2. Ik heb toen rigoureus al het suiker uit mijn voeding gehaald en ben gezonder gaan leven. Binnen 2-3 jaar was ik van de medicijnen af en nu is het officieel geen diabetes meer maar een verstoorde bloedsuikerspiegel.
De teringquote:Op donderdag 16 januari 2025 16:57 schreef CherryLips het volgende:
https://www.kakhiel.nl/po(...)unnen-doen-4-screens!
Yea, al weet ik niet (meer) precies waarom het niet lukt. Speelt sowieso wel een mentaal stuk mee hoor, maar ingewikkeld.quote:Op donderdag 16 januari 2025 16:58 schreef TaMieke het volgende:
[..]
Heb je moeite met meer eten? Denk dat het sowieso aan te raden is meer proteine/eiwitten te eten.
Je eet geen vlees toch? Al zijn er nog genoeg andere dingen waar ook eiwitten in zitten.
Ik had heel veel dorst, moest heel veel plassen en had last van droge lippen. Toen toch maar eens naar de huisarts gegaan. En ik kwam er ook op een andere manier achterquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:00 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Toegevoegde suiker?
En wat waren je symptomen? *hypochondert schrijft mee*
Die aanname is wel waarschijnlijk ja. Zou dan ook in de richting van gezonde vetten denken?quote:Op donderdag 16 januari 2025 17:01 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Yea, al weet ik niet (meer) precies waarom het niet lukt. Speelt sowieso wel een mentaal stuk mee hoor, maar ingewikkeld.
Ik ben nu vooral bezig met meer structuur aanbrengen in mn eten. Ik ontbijt nu vaak op het lunchtijdstip, en eet echt super laat avond eten maar daardoor zit ik 's avonds erg vol terwijl er in de ochtend wel ruimte is.
Dat gaat opzich best okeen wil wat meer kcalrijk eten toevoegen zonder dat het heel vol voelt, denk dat proteine dingen daar goed voor zijn want dat eet ik te weinig (aanname)
quote:
O dat heb ik allemaal niet.quote:Op donderdag 16 januari 2025 17:01 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ik had heel veel dorst, moest heel veel plassen en had last van droge lippen. Toen toch maar eens naar de huisarts gegaan. En ik kwam er ook op een andere manier achter
* TheStigsDutchCousin nipt van zijn cola zeroquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:04 schreef CherryLips het volgende:
[..]
O dat heb ik allemaal niet.
*schenkt glas cola in*
quote:Op donderdag 16 januari 2025 16:58 schreef CherryLips het volgende:
[..]
M'n zus had ook eens zoiets, die wilde sporten en aankomen en die hadden ze uit automatisme de verkeerde lijst meegegevenWe zaten met verbazing te lezen. Ik zei al, 'Volgens mij is dit meer iets voor mij.'
truequote:Op donderdag 16 januari 2025 16:59 schreef TaMieke het volgende:
[..]
Gezond aankomen is ook lastig hoor. Jezelf volvreten kunnen de meeste wel.
quote:Op donderdag 16 januari 2025 16:59 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Een paar jaar geleden kreeg ik de diagnose diabetes type 2. Ik heb toen rigoureus al het suiker uit mijn voeding gehaald en ben gezonder gaan leven. Binnen 2-3 jaar was ik van de medicijnen af en nu is het officieel geen diabetes meer maar een verstoorde bloedsuikerspiegel.
Kijk vooral wat voor jou werkt. Als jij wil ontbijten op het lunchtijdstip, prima. (al zeggen ze wel dat direct ontbijten uiteraard beter isquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:01 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Yea, al weet ik niet (meer) precies waarom het niet lukt. Speelt sowieso wel een mentaal stuk mee hoor, maar ingewikkeld.
Ik ben nu vooral bezig met meer structuur aanbrengen in mn eten. Ik ontbijt nu vaak op het lunchtijdstip, en eet echt super laat avond eten maar daardoor zit ik 's avonds erg vol terwijl er in de ochtend wel ruimte is.
Dat gaat opzich best okeen wil wat meer kcalrijk eten toevoegen zonder dat het heel vol voelt, denk dat proteine dingen daar goed voor zijn want dat eet ik te weinig (aanname)
Wat een strontkop zegquote:Op donderdag 16 januari 2025 16:57 schreef CherryLips het volgende:
https://www.kakhiel.nl/po(...)unnen-doen-4-screens!
Ik verloor volgens mij 10+ kilo. Ik had weer een nek. En de maten van mijn broeken gingen naar benedenquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:05 schreef Crack_ het volgende:
[..]als je dat niet door hebt
oeps foutje
[..]
true
[..]wat super goed!!!!!! en wat onwijs fijn dat je gedrag ook echt resultaten heeft opgeleverd
Cola zero is ook best oke cola.quote:Op donderdag 16 januari 2025 17:04 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
* TheStigsDutchCousin nipt van zijn cola zero
Nek hebben is goed.quote:Op donderdag 16 januari 2025 17:06 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ik verloor volgens mij 10+ kilo. Ik had weer een nek. En de maten van mijn broeken gingen naar beneden
Ja, denk ik?quote:Op donderdag 16 januari 2025 17:02 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Die aanname is wel waarschijnlijk ja. Zou dan ook in de richting van gezonde vetten denken?
is ook een lastigequote:Op donderdag 16 januari 2025 17:03 schreef IJsdraakje het volgende:
Aanname waarschijnlijk: aangezien de meesten daar te weinig van binnenkrijgen als ze er niet bewust mee bezig zijn.
Die-eetquote:
Ik drink zero wel vaakquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:06 schreef Grotetijd het volgende:
[..]
Cola zero is ook best oke cola.
Ik drink vooral cola zeroAls ik naar jamsessies ga en andere gelegenheden dan neem ik wel normale cola. Maar dat is 1x / 2x per maand, dus zal niet zoveel doen.
Ik vond het vooral fijn dat de knoop van de broek van mijn motorpak niet elke keer weer opensprongquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:06 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Nek hebben is goed.Lekker bezig
Ik heb dat geprobeerd. Niet te zuipenquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:07 schreef CherryLips het volgende:
Ik drink eigenlijk alleen van die suikervrije siroop.
Zero is ook wel dikke (hihaho) primaquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:08 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ik drink zero wel vaak
[..]
Ik vond het vooral fijn dat de knoop van de broek van mijn motorpak niet elke keer weer opensprongEn dat ook de helm beter zat.
Maar de hele dikke garderobe is weg, nu alleen nog maar dunnere broeken
Thanks, en indd ben nog beetje aan het uitproberenquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:05 schreef TaMieke het volgende:
[..]
Kijk vooral wat voor jou werkt. Als jij wil ontbijten op het lunchtijdstip, prima. (al zeggen ze wel dat direct ontbijten uiteraard beter is). Misschien door de dag heen kleine beetjes eten, als dat kan en helpt. Wel zorgen dat je dus eiwitten toevoegt. En misschien kijken naar wat vetrijkere dingen, wel goede vetten
Advocado is bijv wat vetter en ook met eiwitten.
Eiwitten zijn sowieso vaak dingen die men te weinig binnen krijgt (ook als niet sporter).
Bwehehe. Vezels. Tsja.quote:Op donderdag 16 januari 2025 17:07 schreef Crack_ het volgende:
[..]
is ook een lastige
heb ooit ook op vezels gelet, nou dat haalde ik zelden
Dat is een verschil jaquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:09 schreef Grotetijd het volgende:
Ben zelf van broekmaat 66 naar 50 gegaanen van strak zittende 5XL shirts naar ruim zittende 3
Ook best een verschil. 3 Broekmaten.quote:Op donderdag 16 januari 2025 17:10 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Dat is een verschil ja
Ik van 36 naar 33
Een nek klinkt wel fijn!quote:Op donderdag 16 januari 2025 17:06 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ik verloor volgens mij 10+ kilo. Ik had weer een nek. En de maten van mijn broeken gingen naar beneden
waarom '' ?quote:
Ja zeker. Ik was eerst een peer, nu is dat een omgekeerde peer aan het wordenquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:11 schreef Grotetijd het volgende:
[..]
Ook best een verschil. 3 Broekmaten.
quote:Op donderdag 16 januari 2025 17:09 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ik heb dat geprobeerd. Niet te zuipen
Suikervrije drop is dan wel te nassen.
Heb je die hoop nog? Ocharmequote:Op donderdag 16 januari 2025 17:09 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Bwehehe. Vezels. Tsja.![]()
OOIT ben ik volwassen en heb ik dat soort shit (hihaho) ook op orde.
Handig met om je heen kijken welquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:11 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Een nek klinkt wel fijn!
[..]
waarom '' ?![]()
Ik had trouwens grapefruitsiroop 0,0% van de aldi. Die is lekker joh![]()
Slimpie heeft ook zoiets maar die smaakt niet zo naar grapefruit
Een reepquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:12 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ja zeker. Ik was eerst een peer, nu is dat een omgekeerde peer aan het worden
Er zal toch wel iets suiker in zitten? Denk ik altijdquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:11 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Een nek klinkt wel fijn!
[..]
waarom '' ?![]()
Ik had trouwens grapefruitsiroop 0,0% van de aldi. Die is lekker joh![]()
Slimpie heeft ook zoiets maar die smaakt niet zo naar grapefruit
Ssstquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:12 schreef Crack_ het volgende:
[..]volgens mij is dat ook heel erg wat je gewend bent
[..]
Heb je die hoop nog? Ocharme
Hoe ging het toen je er wat minder over nadacht? Met eten maar ook je hoofd blabla, want kan zijn dat het te veel wordt als je er wel hele tijd over na moet denkenquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:09 schreef DeZwabber het volgende:
Toevallig ben ik net weer begonnen met bijhouden wat ik eet. Was heel lang bezig met er juist niet teveel over nadenken en "normaal" eten. Eens kijken of er weer een beetje snelheid in komt nu.
en 4ebequote:Op donderdag 16 januari 2025 17:10 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Als ik ooit met TaMieke zou sporten beult ze me helemaal af
Enorm waterhoofd?quote:Op donderdag 16 januari 2025 17:12 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ja zeker. Ik was eerst een peer, nu is dat een omgekeerde peer aan het worden
quote:Op donderdag 16 januari 2025 17:13 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Hoe ging het toen je er wat minder over nadacht? Met eten maar ook je hoofd blabla, want kan zijn dat het te veel wordt als je er wel hele tijd over na moet denkenschiet dan ook niet echt op..
[..]
en 4ebe
omg sporten met tamieke en 4ebe, iedereen doodweet niet of @:ijsdraakje haar sporten alweer had opgepakt, anders doet zij mee met afbeulen
quote:
quote:Op donderdag 16 januari 2025 17:12 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ja zeker. Ik was eerst een peer, nu is dat een omgekeerde peer aan het worden
Maar appels zijn lekker.quote:
Ik heb een kraantje laten installerenquote:
Niet zo erg maar lijkt eropquote:
Nee, dat staat op de normale, nul toegevoegd. Geloof dat je suikervrij alleen mag voeren als er minder dan x in zit.quote:Op donderdag 16 januari 2025 17:13 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Er zal toch wel iets suiker in zitten? Denk ik altijdMeestal geen toegevoegde suikers.
Die van de aldi ken ik niet, maar moet eerst een fles opmaken van mezelf, want heb er nu drie staan.
jawel maar echt iniminiietsiepietsie beetje hoor, dat is verwaarloosbaar (1 kcal per 100ml ofzo)quote:Op donderdag 16 januari 2025 17:13 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Er zal toch wel iets suiker in zitten? Denk ik altijdMeestal geen toegevoegde suikers.
Die van de aldi ken ik niet, maar moet eerst een fles opmaken van mezelf, want heb er nu drie staan.
quote:
Misschien kan @LTVDK nog wat van je lerenquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:15 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Ik heb een kraantje laten installeren
niet zo puntig?quote:Op donderdag 16 januari 2025 17:15 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Niet zo erg maar lijkt erop
die eigenaar van de OVC wordt in elk geval geen slachtoffer van Angelina Jolie haar staaroperatiequote:Op donderdag 16 januari 2025 16:57 schreef CherryLips het volgende:
https://www.kakhiel.nl/po(...)unnen-doen-4-screens!
Ja, het moest niet teveel worden. En wilde niet vervallen in stoornisgedrag en geschommel.quote:Op donderdag 16 januari 2025 17:13 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Hoe ging het toen je er wat minder over nadacht? Met eten maar ook je hoofd blabla, want kan zijn dat het te veel wordt als je er wel hele tijd over na moet denkenschiet dan ook niet echt op..
Dat heb ik met mandarijntjes ook. Wat moet ik met twee van die netjes? Ik heb liever 1 net voor de halve prijs.quote:Op donderdag 16 januari 2025 17:18 schreef Crack_ het volgende:
Sinds die sinaasappel die ik laatst van werk had wil ik sinaasappels. Ze zijn nu in de aanbieding bij de appie 1+1 gratis, maar wat moet ik met twee van die zakken![]()
Of hoe lang blijf een sinaasappel houdbaar in de koelkast
Dat laatste verschilt sterk per batch, de ene keer gaat het ruim een week prima, de andere keer zit er na twee dagen al een tussen die minder is (of al begint te schimmelen op de fruitschaal, bleh).quote:Op donderdag 16 januari 2025 17:18 schreef Crack_ het volgende:
Sinds die sinaasappel die ik laatst van werk had wil ik sinaasappels. Ze zijn nu in de aanbieding bij de appie 1+1 gratis, maar wat moet ik met twee van die zakken![]()
Of hoe lang blijf een sinaasappel houdbaar in de koelkast
Zou je partjes kunnen invriezen? Geen idee hoe goed dat werkt bij sinaasappel eigenlijk.quote:Op donderdag 16 januari 2025 17:18 schreef Crack_ het volgende:
Sinds die sinaasappel die ik laatst van werk had wil ik sinaasappels. Ze zijn nu in de aanbieding bij de appie 1+1 gratis, maar wat moet ik met twee van die zakken![]()
Of hoe lang blijf een sinaasappel houdbaar in de koelkast
Sap van persen. Is het zo opquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:18 schreef Crack_ het volgende:
Sinds die sinaasappel die ik laatst van werk had wil ik sinaasappels. Ze zijn nu in de aanbieding bij de appie 1+1 gratis, maar wat moet ik met twee van die zakken![]()
Of hoe lang blijf een sinaasappel houdbaar in de koelkast
Precies. En fijn dat je daar bewust van was bij jezelf en daarop kon anticiperenquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:19 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Ja, het moest niet teveel worden. En wilde niet vervallen in stoornisgedrag en geschommel.
Dus het was vooral bezig zijn met een goede routine opbouwen waarbij ik niet aankwam / wat afviel. En nu ga ik dus letten op dingen weglaten.
Het ging op zich wel goed. Alhoewel ik toch nog merk dat ik anders eet met stress / vermoeidheud. Maar dat is dan menselijk of zo.
En ik merkte van de week dat ik weer behoefte voelde aan dingen bijhouden zodat ik alles wat buiten de routine valt wat beter in de gaten kan houden.
Dat jaquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:20 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Dat heb ik met mandarijntjes ook. Wat moet ik met twee van die netjes? Ik heb liever 1 net voor de halve prijs.
voordeel van boodschappen doen met mn ouders... als ik 1 netje wil dan vraag ik hun of zij ook 1 willenquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:23 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Precies. En fijn dat je daar bewust van was bij jezelf en daarop kon anticiperen
Klinkt wel dat je goed bezig bent ook met bewustwording en niet te snel willen en realistisch blijven en en en. Dus al met al, goed bezig zwabbie.
[..]
Dat javraag me af of supermarkten dat expres doen want bij 1 + 1 gratis koop je vast extra en dat willen ze, en bij halve prijs aanbiedingen kopen mensen niks extra
ofzo?
hmm, zo eet ik mn doritos nietquote:
ja kakquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:22 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Dat laatste verschilt sterk per batch, de ene keer gaat het ruim een week prima, de andere keer zit er na twee dagen al een tussen die minder is (of al begint te schimmelen op de fruitschaal, bleh).
denk het wel maar denk niet dat ik ze daarna nog lekker uit het vuistje kan etenquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:22 schreef DeZwabber het volgende:
[..]
Zou je partjes kunnen invriezen? Geen idee hoe goed dat werkt bij sinaasappel eigenlijk.
klopt maar heb een voorkeur om ze op te etenquote:
quote:Op donderdag 16 januari 2025 17:10 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
Als ik ooit met TaMieke zou sporten beult ze me helemaal af
Dat is echt ideaal inddquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:24 schreef Nizno het volgende:
[..]
voordeel van boodschappen doen met mn ouders... als ik 1 netje wil dan vraag ik hun of zij ook 1 willen
waren vandaag bij de aldiquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:26 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Dat is echt ideaal inddhad vroeger een vriendinnetje in de buurt waarmee ik samen boodschappen ging doen, dat was fantastisch
Is duurder.quote:Op donderdag 16 januari 2025 17:29 schreef Nizno het volgende:
[..]
waren vandaag bij de aldi
bami goreng in een plastic pak, halve kilo 3.29
kilo 3.99
dan vraag je je wel af waarom supermarkten geen rekening willen houden met 1 persoonshuishoudens
Omzet.quote:Op donderdag 16 januari 2025 17:29 schreef Nizno het volgende:
[..]
waren vandaag bij de aldi
bami goreng in een plastic pak, halve kilo 3.29
kilo 3.99
dan vraag je je wel af waarom supermarkten geen rekening willen houden met 1 persoonshuishoudens
dit klinkt niet leukquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:29 schreef IJsdraakje het volgende:
Urgh.
Ik heb vanavond nog een uitje naar het theater, maar dan moet ik naar buiten.
quote:Op donderdag 16 januari 2025 17:29 schreef Nizno het volgende:
[..]
waren vandaag bij de aldi
bami goreng in een plastic pak, halve kilo 3.29
kilo 3.99
dan vraag je je wel af waarom supermarkten geen rekening willen houden met 1 persoonshuishoudens
2 dagen bami voor 3,99quote:Op donderdag 16 januari 2025 17:29 schreef Nizno het volgende:
[..]
waren vandaag bij de aldi
bami goreng in een plastic pak, halve kilo 3.29
kilo 3.99
dan vraag je je wel af waarom supermarkten geen rekening willen houden met 1 persoonshuishoudens
Dus de tuinvereniging valt binnenkort ook uit elkaar?quote:Op donderdag 16 januari 2025 17:29 schreef Crack_ het volgende:
Jaaa #@$%#%*&$$@ onze voorzitter op de tuinvereniging stoptze was er net een jaartje
het is super lastig om een voorzitter te vinden maar het is wel verplicht. Het vraagt zoveel tijd van je, en super veel mensen lopen allen maar te zeiken (niet-constructieve communicatie) en schijnen echt niet door te hebben dat diegene ook gewoon de rol van voorzitter heeft en die rol vrijwillig op zich neemt
quote:
ow ja ik accept die challege ook gewoon.quote:Op donderdag 16 januari 2025 17:30 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Is duurder.
Challenge accepted trouwens.
Het klinkt leuk genoeg om te zeggen "ja, doen we", maar het heen fietsen en onder de mensen zijn is wel even een drempel.quote:Op donderdag 16 januari 2025 17:30 schreef Crack_ het volgende:
[..]
dit klinkt niet leuk
wel leuk theater?
[..]![]()
De hoogvliet hier doet dat wel, dat is echt zo fijn. Die snijden groot groente en fruit door de midden (bloemkolen, meloenen etc) en vragen daarvoor de helft van de prijs van een hele
ZOOOOOOOOOO fiiiiiiiiiiiiiijnnnn
ehh, neequote:Op donderdag 16 januari 2025 17:31 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Dus de tuinvereniging valt binnenkort ook uit elkaar?
Volgens mij is dat niet de challenge.quote:Op donderdag 16 januari 2025 17:32 schreef Nizno het volgende:
[..]
[..]
ow ja ik accept die challege ook gewoon.
doe het in tuppeware in de vriesdiep
Netjes.quote:Op donderdag 16 januari 2025 17:24 schreef Nizno het volgende:
[..]
voordeel van boodschappen doen met mn ouders... als ik 1 netje wil dan vraag ik hun of zij ook 1 willen
Oehquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:26 schreef TaMieke het volgende:
[..]heb je niet eens geprobeerd.
Kunnen we wel een keer doen samen
https://www.gwoon.nl/prod(...)tjap-maaltijdpakket/quote:
Even snel opgezocht, klinkt goed. Ook veel goede recensiesquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:32 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Het klinkt leuk genoeg om te zeggen "ja, doen we", maar het heen fietsen en onder de mensen zijn is wel even een drempel.![]()
"Gabbers waren we" ga ik heen.
weet ikquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:33 schreef IJsdraakje het volgende:
[..]
Volgens mij is dat niet de challenge.
quote:Op donderdag 16 januari 2025 17:35 schreef Nizno het volgende:
[..]
https://www.gwoon.nl/prod(...)tjap-maaltijdpakket/
ik maak deze... heerlijk bij de bami
vind alleen nog steeds bijzonder dat ze de bereidingswijze na 3 jaar dat ik het gemeld heb nog niet hebben aangepast
[ afbeelding ]
elke keer weer moet ik reepjes paprika los opvreten
Los zand.quote:Op donderdag 16 januari 2025 17:31 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Dus de tuinvereniging valt binnenkort ook uit elkaar?
Nou de biljetjesvereniging zodra ik ermee stopquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:32 schreef Crack_ het volgende:
[..]
ehh, nee
en wat is ook?wat nog meer?
echt?!quote:Op donderdag 16 januari 2025 17:37 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nou de biljetjesvereniging zodra ik ermee stop
Niks voor jou, die positie?quote:Op donderdag 16 januari 2025 17:39 schreef Crack_ het volgende:
[..]
echt?!![]()
Wat ontzettend jammeren dat is omdat niemand het wil opvolgen?
Vereniging kennende komt er wel weer een nieuwe voorzitter maar meestal is het iemand die best oke voorzitter is maar daarnaast ook gewoon nog een baan heeft en dan kost het al snel te veel tijd OF het zijn oudere mensen die met pensioen zijn maar omdat zij ouder zijn zijn het vaak ook wat andere type voorzitters waar vaak gezeik van komt
Maar er komt altijd wel iemand die zich aanmeld, veel in categorie a en die doen het dan voor een jaartje en stoppen dan weer. Even wachten tot er een fris iemand met pensioen gaat en/of zich aanmeldt
Ja, komt goedquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:35 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Even snel opgezocht, klinkt goed. Ook veel goede recensies
Geeft het je achteraf wel een goed gevoel, denk je?dan vooral niet aan die drempel proberen te denken, als dat lukt
theater is verder wel chill dat als je er bent, je gewoon lekker kan zitten en het over je heen kunt laten komken
Collega van mij ook, zit in een of andere feestcommissie van iets.. iedereen en z'n moeder heeft commentaar, maar het zelf regelen, ho maarquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:41 schreef Crack_ het volgende:
En waardering is hier wel echt een ding. Het is vrijwilligerswerk en als mensen dan gaan zeikzeurroepen dat het allmeaal niet goed genoeg is, dan heb je als voorzitter al snel zoiets van " Zoek het anders lekker uit" en terecht, vind ik
ik wil nooit meer van mn leven voorzitter zijn/wordenquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:40 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Niks voor jou, die positie?
Dat vraagt nogal wat commitmentquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:42 schreef Crack_ het volgende:
[..]
ik wil nooit meer van mn leven voorzitter zijn/worden![]()
los nog dat je voor deze functie iedere zaterdag van 10.00 - 12.00 op locatie moet zijn voor vergaderingen + alle mailtjes en gedoe daarnaast moet regelen. Yeano, niks voor mij. En nu ik dit zeg denk ik, misschien moeten er twee voorzitters komen
![]()
Wil wel een werkgroep opstarten om wat meer leven in het verenigingsleven te blazen en om voor wat meer saamhorigheid te zorgen
Het is ook zo bijzonder dat je dan niet meer als gewone collega wordt behandeld, wat je ook nog gewoon bentquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:42 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Collega van mij ook, zit in een of andere feestcommissie van iets.. iedereen en z'n moeder heeft commentaar, maar het zelf regelen, ho maar![]()
ohh, dat is leukquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:42 schreef Ama het volgende:
Een goede vriend van me is nu into Pokemon kaarten dus nu ben ik al een uur aan het kijken naar hoe hij allemaal pakjes aan het uitpakken is.
Haha ja ik vind het ook grappig.quote:Op donderdag 16 januari 2025 17:44 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Het is ook zo bijzonder dat je dan niet meer als gewone collega wordt behandeld, wat je ook nog gewoon bent
[..]
ohh, dat is leuk![]()
Misschien moet dat ook gewoon aangepast worden, dan zijn we maar wat minder bereikbaar. Beter op bepaalde momenten goed bereikbaar dan half-halfquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:43 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Dat vraagt nogal wat commitment
Nou ja ik heb nog niet gezegd dat ik ermee stop hoor. Maar de secretaris al wel bijvoorbeeld. Die heeft bij zijn herverkiezing afgelopen zomer gezegd dat het zijn laatste termijn was (2 jaar). En ik zie niet gebeuren dat zich daar iemand anders voor opwerpt.quote:Op donderdag 16 januari 2025 17:39 schreef Crack_ het volgende:
[..]
echt?!![]()
Wat ontzettend jammeren dat is omdat niemand het wil opvolgen?
Nou idd.. misschien ook wat flexibeler op andere tijdstippenquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:45 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Misschien moet dat ook gewoon aangepast worden, dan zijn we maar wat minder bereikbaar. Beter op bepaalde momenten goed bereikbaar dan half-half
Ja dat. Om lekker zelf in je tuintje bezig te zijn, bijvoorbeeld.quote:Op donderdag 16 januari 2025 17:46 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Nou idd.. misschien ook wat flexibeler op andere tijdstippen
Zaterdag van 10 -12 is ook net zo'n tijdstip om andere dingen te doen
Nu al?quote:Op donderdag 16 januari 2025 17:55 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
200 gram paaseitjes voor 2,99
Ja. Ik zag ze net in de Jumbo liggen. En dan 2x 200 gram voor 5,-.quote:
Precies, wordt nu ook gezegdquote:Op donderdag 16 januari 2025 17:46 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Nou idd.. misschien ook wat flexibeler op andere tijdstippen
Zaterdag van 10 -12 is ook net zo'n tijdstip om andere dingen te doen
quote:Op donderdag 16 januari 2025 17:45 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Nou ja ik heb nog niet gezegd dat ik ermee stop hoor. Maar de secretaris al wel bijvoorbeeld. Die heeft bij zijn herverkiezing afgelopen zomer gezegd dat het zijn laatste termijn was (2 jaar). En ik zie niet gebeuren dat zich daar iemand anders voor opwerpt.
Ben een tijdje terug eens oude biljetgazetjes gaan teruglezen (omdat ik toch een index van artikelen wilde maken) en toen bleek ineens best heel duidelijk dat de redactie eerst met 3 man waren. Zodra mijn mailtje binnen kwam hebben twee van de drie echt nog dezelfde minuut alles uit hun handen laten vallen, en die laatste heeft nog een tijdje iets gehad van "Shit, dat had ik moeten doen, maar nu moet ik nog een jaartje blijven"![]()
That said, er komt ook veel te weinig kopij binnen voor het blad en zo. Ik krijg zelf nooit reacties van "dit of dat was goed of slecht". En het blad is ook ongeveer het enige tastbare onderdeel van de vereniging. En twee keer per jaar een beurs in een zaaltje in een hotel.
Plezier is een groot woordquote:Op donderdag 16 januari 2025 18:07 schreef Crack_ het volgende:
[..]![]()
Klinkt wel als een aflopende zaak... En geloof wel dat er meer mensen zijn die dat jammer vinden maarja, als niemand anders wat wil doen dan is dat wel wat het is.
Heb jij er zelf nog wel plezier in?
Dat klinkt helemaal niet leuk.quote:Op donderdag 16 januari 2025 18:09 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Plezier is een groot woordHet is wel meer en meer een verplichting aan het worden ja.
Ach iedere 3 maanden ben ik er een weekend aan kwijt ja. En voor wie of wat? Ja, een jaarlijkse vergoeding. En dat levert meer op dan centjes rapen op straatquote:
Naja een vergoeding is wel lekker toch.quote:Op donderdag 16 januari 2025 18:17 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ach iedere 3 maanden ben ik er een weekend aan kwijt ja. En voor wie of wat? Ja, een jaarlijkse vergoeding. En dat levert meer op dan centjes rapen op straatDat wel
Misschien ook op TikTok doen voor een jonger publiek.quote:Op donderdag 16 januari 2025 18:17 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ach iedere 3 maanden ben ik er een weekend aan kwijt ja. En voor wie of wat? Ja, een jaarlijkse vergoeding. En dat levert meer op dan centjes rapen op straatDat wel
Dat wel ja.quote:Op donderdag 16 januari 2025 18:19 schreef Ama het volgende:
[..]
Naja een vergoeding is wel lekker toch.
Weekendvoedsel!quote:Op donderdag 16 januari 2025 18:21 schreef Citizen.Erased het volgende:
Zin in doner, maar heb nog gezonder eten dat op moet
Meh. Het is gewoon niet hip denk ik.quote:Op donderdag 16 januari 2025 18:20 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Misschien ook op TikTok doen voor een jonger publiek.
TikTokquote:Op donderdag 16 januari 2025 18:20 schreef Citizen.Erased het volgende:
[..]
Misschien ook op TikTok doen voor een jonger publiek.
quote:Op donderdag 16 januari 2025 18:09 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Plezier is een groot woordHet is wel meer en meer een verplichting aan het worden ja.
Even warmhouden?quote:Op donderdag 16 januari 2025 18:28 schreef Crack_ het volgende:
nog twee dingetjes doen en dan ga ik weer in bed liggen
Ik wil ook op tijd naar bed vandaag.quote:Op donderdag 16 januari 2025 18:28 schreef Crack_ het volgende:
nog twee dingetjes doen en dan ga ik weer in bed liggen
dat wil jij wel vakerquote:Op donderdag 16 januari 2025 18:31 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Ik wil ook op tijd naar bed vandaag.
Misschien moet ik gewoon even een moment vaststellen. Ik doe het sinds begin 2018 en sinds begin 2019 alleen, dus als ik nu ongeveer ga zeggen van "als ik het tien jaar gedaan heb vind ik het mooi geweest". Of zo. Zoiets.quote:
Ik ben heel warmquote:
Rennen! Het is al half zeven!quote:Op donderdag 16 januari 2025 18:31 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Ik wil ook op tijd naar bed vandaag.
Schotland is prachtigquote:Op donderdag 16 januari 2025 18:35 schreef Dr_Flash het volgende:
Begin nu wel zin te krijgen in een slokje whisky van alle Schotland voorpretHet idee is net 24 uur oud
Gisteren eerst nog een half uur lopen kniezen en zaniken over of we wel met IJsland door moesten gaan meh meh meh.
Hopelijk lukt het vandaagquote:Op donderdag 16 januari 2025 18:31 schreef Crack_ het volgende:
[..]
dat wil jij wel vaker![]()
Of gaat het vandaag echt echt lukken?
Bijna denk ikquote:Op donderdag 16 januari 2025 18:38 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Is Sesamstraat al afgelopen?
Wat staat er op het menu?quote:Op donderdag 16 januari 2025 18:40 schreef UitStraling het volgende:
Zodemeteen superlekker eten, jaaaaaaaaaaaah
Ja we willen nu eens wat noordelijker. We zijn al wel een paar keer rond Loch Lomond, Stirling, Falkirk en Aberfeldy en zo geweest. Maar we zitten nu naar de North Coast 500 te kijkenquote:Op donderdag 16 januari 2025 18:35 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Schotland is prachtig
Jaren geleden met de motor erheen geweest. Wauw
Wauw idd! Wij hebben toen Ullapool bezocht. Dat was best uniekquote:Op donderdag 16 januari 2025 18:41 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ja we willen nu eens wat noordelijker. We zijn al wel een paar keer rond Loch Lomond, Stirling, Falkirk en Aberfeldy en zo geweest. Maar we zitten nu naar de North Coast 500 te kijken
Hmm, ja wat wil je zelf?quote:Op donderdag 16 januari 2025 18:33 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Misschien moet ik gewoon even een moment vaststellen. Ik doe het sinds begin 2018 en sinds begin 2019 alleen, dus als ik nu ongeveer ga zeggen van "als ik het tien jaar gedaan heb vind ik het mooi geweest". Of zo. Zoiets.
ik niet *doet koude handen op stigquote:
Ik hoop met je meequote:Op donderdag 16 januari 2025 18:37 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Hopelijk lukt het vandaag
Uit eten en ze doen zo maar wat in plaats van a la carte dus kweenie.quote:Op donderdag 16 januari 2025 18:40 schreef Luctor.et.Emergo het volgende:
[..]
Wat staat er op het menu?
SNEL INLOGGENquote:Uw studieschuld is verlaagd omdat u recht hebt op een tegemoetkoming voor leenstelselstudenten. De aangepaste hoogte van uw studieschuld vindt u onderin dit bericht.
*vertrekt geen spierquote:Op donderdag 16 januari 2025 18:43 schreef Crack_ het volgende:
[..]
Hmm, ja wat wil je zelf?
[..]
ik niet *doet koude handen op stig
Gezellig in het land der lelijkerdsquote:Op donderdag 16 januari 2025 18:41 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ja we willen nu eens wat noordelijker. We zijn al wel een paar keer rond Loch Lomond, Stirling, Falkirk en Aberfeldy en zo geweest. Maar we zitten nu naar de North Coast 500 te kijken
Ik denk dat gewoon een stip aan de horizon al meer is dan planloos aanmodderen till the end of timequote:
quote:Op donderdag 16 januari 2025 18:45 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
*vertrekt geen spier
Sterke verhalen tanken denk ikquote:Op donderdag 16 januari 2025 18:46 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Gezellig in het land der lelijkerds
Dat kan heel fijn zijn. Helemaal bij van dit soort aanmodder dingenquote:Op donderdag 16 januari 2025 18:46 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Ik denk dat gewoon een stip aan de horizon al meer is dan planloos aanmodderen till the end of time
Kut vergeten nieuwe telefoon te bestellen vandaag.quote:Op donderdag 16 januari 2025 18:49 schreef CherryLips het volgende:
Ik heb net mijn goortoestellen betaald, plus de oplader, plus de verzekering
Kun je daar goorgonzola mee maken?quote:Op donderdag 16 januari 2025 18:49 schreef CherryLips het volgende:
Ik heb net mijn goortoestellen betaald, plus de oplader, plus de verzekering
lekker, kun je dat meteen weer vergetenquote:Op donderdag 16 januari 2025 18:49 schreef CherryLips het volgende:
Ik heb net mijn goortoestellen betaald, plus de oplader, plus de verzekering
Je internet is dicht?quote:Op donderdag 16 januari 2025 18:50 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Kut vergeten nieuwe telefoon te bestellen vandaag.
Warme chocomel.quote:Op donderdag 16 januari 2025 18:50 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Kun je daar goorgonzola mee maken?
ik weet niet of het daadwerkelijk vies is, of er enkel vies uitziet en er eigenlijk totaal niet toe doetquote:Op donderdag 16 januari 2025 18:52 schreef CherryLips het volgende:
Ik had gevraagd hoe vaak ik dat filter moest vervangen want hij was dus vrij goor gister, maar eigenlijk hoor je dat pas te vervangen als er geen geluid meer uit komt. Er kwam wel geluid uit, maar ik vond hem smerigJe gaat er toch niet zo lang mee doorlopen als het zo vies wordt?
Ja misschien maakt het voor de werking niet uit, maar eww.quote:Op donderdag 16 januari 2025 18:53 schreef Crack_ het volgende:
[..]
ik weet niet of het daadwerkelijk vies is, of er enkel vies uitziet en er eigenlijk totaal niet toe doet
Ik zit net even op te zoeken wat die dingen kosten.quote:Op donderdag 16 januari 2025 18:54 schreef Crack_ het volgende:
Maar als het mogelijk is om het filter regelmatig te vervangen, dan gewoon doen?Of hangt daar een bepaald prijskaartje aan?
ja oorspul ziet er snel eehwww-ig uitquote:Op donderdag 16 januari 2025 18:53 schreef CherryLips het volgende:
[..]
Ja misschien maakt het voor de werking niet uit, maar eww.
Ik bracht die van mijn moeder wel eens naar de audicien om schoon te maken en dat waren net natte toffees omdat ze altijd te laat was daarmee, hoorde je af en toe van die gwerfgeluidjes van achteren komen.quote:Op donderdag 16 januari 2025 18:52 schreef CherryLips het volgende:
Ik had gevraagd hoe vaak ik dat filter moest vervangen want hij was dus vrij goor gister, maar eigenlijk hoor je dat pas te vervangen als er geen geluid meer uit komt. Er kwam wel geluid uit, maar ik vond hem smerigJe gaat er toch niet zo lang mee doorlopen als het zo vies wordt?
Ja dat wil ik dus voor blijven.quote:Op donderdag 16 januari 2025 18:55 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Ik bracht die van mijn moeder wel eens naar de audicien om schoon te maken en dat waren net natte toffees omdat ze altijd te laat was daarmee, hoorde je af en toe van die gwerfgeluidjes van achteren komen.
Laatst nog een interessante podcast over geluisterd.quote:Op donderdag 16 januari 2025 18:54 schreef Crack_ het volgende:
[..]
ja oorspul ziet er snel eehwww-ig uit
over hoe smerig oorspul eruit ziet?quote:Op donderdag 16 januari 2025 19:01 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Laatst nog een interessante podcast over geluisterd.
wat zielig dat die in deze weersomstandigheden moeten levenquote:Op donderdag 16 januari 2025 19:01 schreef Ama het volgende:
Welpjes in Wildlands. Gvd wat lief.
[ link | afbeelding ]
Vooral hoe nuttig het was en wat ze er in het verleden allemaal mee deden in het kader van gezondheid.quote:Op donderdag 16 januari 2025 19:02 schreef Crack_ het volgende:
[..]
over hoe smerig oorspul eruit ziet?
nu ben ik benieuwd, en zouden we dit nog steeds moeten doen?quote:Op donderdag 16 januari 2025 19:03 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Vooral hoe nuttig het was en wat ze er in het verleden allemaal mee deden in het kader van gezondheid.
En een rollator met breejbaande?quote:Op donderdag 16 januari 2025 18:54 schreef CherryLips het volgende:
Kreeg ook een bon mee voor een gratis varifocale bril. Eén hulpstuk per jaar bitte.
Voor ons is het ook kutweerquote:Op donderdag 16 januari 2025 19:02 schreef Crack_ het volgende:
[..]
wat zielig dat die in deze weersomstandigheden moeten leven
Ik ga op de snelweg liggen
Doen we nog steeds maar dan op andere manieren. Vroeger proefden ze bijv urine om op diabetes te controleren. Tegenwoordig hebben ze daar testjes voor.quote:Op donderdag 16 januari 2025 19:06 schreef Crack_ het volgende:
[..]
nu ben ik benieuwd, en zouden we dit nog steeds moeten doen?
vanmiddag was nog een onderzoeker op de radio die verbanden uitlegde tussen zweet, stinkende mensen en oorsmeerquote:Op donderdag 16 januari 2025 19:06 schreef Crack_ het volgende:
[..]
nu ben ik benieuwd, en zouden we dit nog steeds moeten doen?
Oorsmeer werd lang (tot ver in de 19e eeuw) gebruikt als lippenbalsem en als smaakmaker in Aziatische gerechten.quote:
@CherryLips had daar mooie filtertjes voor las ikquote:Op donderdag 16 januari 2025 19:08 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Oorsmeer werd lang (tot ver in de 19e eeuw) gebruikt als lippenbalsem en als smaakmaker in Aziatische gerechten.
Professor Doctorandus OorSmalingquote:Op donderdag 16 januari 2025 19:07 schreef gianni61 het volgende:
[..]
vanmiddag was nog een onderzoeker op de radio die verbanden uitlegde tussen zweet, stinkende mensen en oorsmeer
quote:Op donderdag 16 januari 2025 19:08 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Oorsmeer werd lang (tot ver in de 19e eeuw) gebruikt als lippenbalsem en als smaakmaker in Aziatische gerechten.
Moet ik het bewaren?quote:Op donderdag 16 januari 2025 19:03 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Vooral hoe nuttig het was en wat ze er in het verleden allemaal mee deden in het kader van gezondheid.
De Grieken schraapten het zweet van de lichamen van gladiatoren af voor consumptie omdat ze dachten dat dat geluk bracht. #UitStralingweetjesquote:Op donderdag 16 januari 2025 19:07 schreef gianni61 het volgende:
[..]
vanmiddag was nog een onderzoeker op de radio die verbanden uitlegde tussen zweet, stinkende mensen en oorsmeer
Prima, maar niet voor mij. Misschien kun je het aanbieden via OF. Oorsmeer Fans.quote:
Trueeeeeequote:Op donderdag 16 januari 2025 19:07 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Voor ons is het ook kutweerWij gaan ook beter als het wat warmer is en zo
ahhh, ja ok. Die testjes hebben mijn voorkeur maar er zijn vast mensen die er van balenmquote:Op donderdag 16 januari 2025 19:07 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Doen we nog steeds maar dan op andere manieren. Vroeger proefden ze bijv urine om op diabetes te controleren. Tegenwoordig hebben ze daar testjes voor.
oei, en?quote:Op donderdag 16 januari 2025 19:07 schreef gianni61 het volgende:
[..]
vanmiddag was nog een onderzoeker op de radio die verbanden uitlegde tussen zweet, stinkende mensen en oorsmeer
Ik vrees dat er nog best een markt voor isquote:Op donderdag 16 januari 2025 19:11 schreef CherryLips het volgende:
Kan ik eraan verdienen? Zijn er OnlyFans-kansen?
mensen die veel okselzweet hebben, schijnen ook veel donker oorsmeer aan te maken.quote:
Ahhhquote:Op donderdag 16 januari 2025 19:15 schreef gianni61 het volgende:
[..]
mensen die veel okselzweet hebben, schijnen ook veel donker oorsmeer aan te maken.
En zweet hoeft niet per se te stinken, dat is afhankelijk van welke bacterien jij op je hebt.
Dit is ook overdraagbaar tussen mensen, dus dat je elkaar bacterien en geur over kan nemen.
iemand met stinkvoeten zou beter kunnen gaan ruiken door gedragen sokken aan te trekken van iemand zonder stinkvoeten en dat soort dingen
essie op muizentourquote:Op donderdag 16 januari 2025 19:17 schreef essnhills het volgende:
Ik heb net ontdekt waar de muisjes precies mijn woonkamer binnen komen
Ik had al een vermoeden dat ze via het plafond en langs de afvoer van de machine naar beneden kwamen. Maar.. en dan?
Maar net hoorde ik er eentje schuifelen
En ik ben er heeeeeel zachtjes heen geslopen
En toen zag ik er eentje, zo onder de plint van mijn aanrecht. Er zit wat ruimte tussen de vloer en de plint, en op 1 stukje is die ruimte iets groter. En ze hebben maar heeel weinig ruimte nodig.
Heb dat ene stukje nu afgeplakt met ducttape maar weet niet of dat voldoende is.
Dus mijn vader gaat iets maken om het helemaal af te sluiten
Weet niet of dat de enige ingang is voor ze maar goed
Jaquote:Op donderdag 16 januari 2025 19:18 schreef Crack_ het volgende:
[..]
essie op muizentour
Hoop het wel voor je, gedoe
*Bouwt Etto weer opquote:Op donderdag 16 januari 2025 19:18 schreef EttovanBelgie het volgende:
ok.. ben gesloopt...
en morgen weer zo'n dag
Snap niet dat die muizen het nog proberen, een heel warm welkom krijgen ze nietquote:Op donderdag 16 januari 2025 19:20 schreef essnhills het volgende:
[..]
Ja
Kan er ook niet veel anders tegen doen. Ze lopen zo tussen se muren van huis naar huis
Maar als ze niet meer makkelijk mijn woonkamer in kunnen blijven ze hier hopelijk weg
Ik heb ook weleens gelezen dat als je daar last van hebt dat je kan proberen om (als je een paar dagen vrij bent) dat je dan geen deo moet gebruiken en hetzelfde shirt dragen voor een paar dagenquote:Op donderdag 16 januari 2025 19:15 schreef gianni61 het volgende:
[..]
mensen die veel okselzweet hebben, schijnen ook veel donker oorsmeer aan te maken.
En zweet hoeft niet per se te stinken, dat is afhankelijk van welke bacterien jij op je hebt.
Dit is ook overdraagbaar tussen mensen, dus dat je elkaar bacterien en geur over kan nemen.
iemand met stinkvoeten zou beter kunnen gaan ruiken door gedragen sokken aan te trekken van iemand zonder stinkvoeten en dat soort dingen
quote:Op donderdag 16 januari 2025 19:18 schreef EttovanBelgie het volgende:
ok.. ben gesloopt...
en morgen weer zo'n dag
Nee echt hequote:Op donderdag 16 januari 2025 19:21 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Snap niet dat die muizen het nog proberen, een heel warm welkom krijgen ze niet
quote:Op donderdag 16 januari 2025 19:23 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Ga haar heel stevig vasthouden
*splash*quote:Op donderdag 16 januari 2025 19:23 schreef Recce het volgende:
[..]Dat moet je niet doen met vlinders.
Al kunnen ze daar wel lekker op het gemakje rondsnuffelen, geen mensen die heel de tijd heen en weer lopen in het huisquote:Op donderdag 16 januari 2025 19:23 schreef essnhills het volgende:
[..]
Nee echt he
Al het eten opgeborgen, vallen, geuren die ze niet lekker vinden
ja, deo kan ook negatief werkenquote:Op donderdag 16 januari 2025 19:22 schreef essnhills het volgende:
[..]
Ik heb ook weleens gelezen dat als je daar last van hebt dat je kan proberen om (als je een paar dagen vrij bent) dat je dan geen deo moet gebruiken en hetzelfde shirt dragen voor een paar dagen
En dat de niet stinkende bacteriën de stinkende dan verdrijven
Even jezelf een paar dagen in huis opsluiten en mensen vermijden dusquote:Op donderdag 16 januari 2025 19:22 schreef essnhills het volgende:
[..]
Ik heb ook weleens gelezen dat als je daar last van hebt dat je kan proberen om (als je een paar dagen vrij bent) dat je dan geen deo moet gebruiken en hetzelfde shirt dragen voor een paar dagen
En dat de niet stinkende bacteriën de stinkende dan verdrijven
Maar ik ben wel veel thuisquote:Op donderdag 16 januari 2025 19:24 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Al kunnen ze daar wel lekker op het gemakje rondsnuffelen, geen mensen die heel de tijd heen en weer lopen in het huis
klinkt als een normaal weekend.quote:Op donderdag 16 januari 2025 19:29 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Even jezelf een paar dagen in huis opsluiten en mensen vermijden dus
Staan er al kleine ronde bordjes met een rode rand en muis erop in je kamer?quote:Op donderdag 16 januari 2025 19:23 schreef essnhills het volgende:
[..]
Nee echt he
Al het eten opgeborgen, vallen, geuren die ze niet lekker vinden
Dat doe ik alquote:Op donderdag 16 januari 2025 19:29 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Even jezelf een paar dagen in huis opsluiten en mensen vermijden dus
Maar jij ligt lekker onder de dekentjes op de bank, je loopt niet heel de dag rond met de kans dat je op ze gaat staan, ze voelen zich niet geīntimideerdquote:
Hmm nee nog nietquote:Op donderdag 16 januari 2025 19:29 schreef DaMart het volgende:
[..]
Staan er al kleine ronde bordjes met een rode rand en muis erop in je kamer?
Nee omdat je dus de tips volgt, nu ruik je niet meerquote:Op donderdag 16 januari 2025 19:30 schreef essnhills het volgende:
[..]
Dat doe ik al
Maar ik heb niet zo'n last van overmatige stinkoksels
Dit doe ik alquote:Op donderdag 16 januari 2025 19:29 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Even jezelf een paar dagen in huis opsluiten en mensen vermijden dus
Ik kan heel eng zijnquote:Op donderdag 16 januari 2025 19:31 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Maar jij ligt lekker onder de dekentjes op de bank, je loopt niet heel de dag rond met de kans dat je op ze gaat staan, ze voelen zich niet geīntimideerd
quote:Op donderdag 16 januari 2025 19:31 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Nee omdat je dus de tips volgt, nu ruik je niet meer
maar het is weekend wat ik hoef niet meer te werkenquote:Op donderdag 16 januari 2025 19:31 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Werken, want het is nog geen weekend.
whooooooooooepp, wat leuk!!!quote:Op donderdag 16 januari 2025 19:34 schreef DeZwabber het volgende:
Ik heb vanaf vandaag een moestuintje voor een jaar.
Drie vierkante meter. Maar toch.
Gezellig naast Krekkie?quote:Op donderdag 16 januari 2025 19:34 schreef DeZwabber het volgende:
Ik heb vanaf vandaag een moestuintje voor een jaar.
Drie vierkante meter. Maar toch.
Even in dm.quote:Op donderdag 16 januari 2025 19:36 schreef Crack_ het volgende:
[..]
whooooooooooepp, wat leuk!!!
En daar kun je kei veel op doen hoor![]()
waar hoe wat vertel
quote:Op donderdag 16 januari 2025 19:34 schreef DeZwabber het volgende:
Ik heb vanaf vandaag een moestuintje voor een jaar.
Drie vierkante meter. Maar toch.
Thanksquote:
ja ok dat mag maar als je maar weet dat ik slecht ben in dmen, dus als ik ineens niet meer reageer dan ligt dat niet aan jou /disclaimerquote:
Hij zei laatst dat dingen automatisch leuker worden als ze kleiner zijn, geloof ik.quote:Op donderdag 16 januari 2025 19:38 schreef Crack_ het volgende:
[..]dat ik 3 m2 van mijn tuin aan zwabbie heb gedoneerd
quote:
quote:Op donderdag 16 januari 2025 19:38 schreef Recce het volgende:
[..]
Hij zei laatst dat dingen automatisch leuker worden als ze kleiner zijn, geloof ik.
Zou wel lief zijn geweestquote:Op donderdag 16 januari 2025 19:38 schreef Crack_ het volgende:
[..]dat ik 3 m2 van mijn tuin aan zwabbie heb gedoneerd
Ohwquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |