schandaligquote:Op maandag 30 december 2024 17:28 schreef Isorden het volgende:
[..]
Mijn schuld, slechte planning dat ik nog gewoon moet werken dit jaar.
Op zich hoeft het van mij ook niet veel snellerquote:Op maandag 30 december 2024 17:28 schreef hole1988 het volgende:
[..]
We lopen 2 uur en 40 minuten achter op schema ten opzichte van vorig jaar.
Ik heb ondertussen geen excuus, ik ben gewoon skill issuedquote:Op maandag 30 december 2024 17:28 schreef Isorden het volgende:
[..]
Mijn schuld, slechte planning dat ik nog gewoon moet werken dit jaar.
Net op tijdquote:
Dat is op zich het punt van dit liedjequote:Op maandag 30 december 2024 17:28 schreef spapaars het volgende:
Can't you see, you belongs to me.
Op zich al een foute tekst
Ik post juist meer als ik moet werken.quote:Op maandag 30 december 2024 17:28 schreef Isorden het volgende:
[..]
Mijn schuld, slechte planning dat ik nog gewoon moet werken dit jaar.
Terechtquote:
Toch geen Ed Sheeran hè?quote:Op maandag 30 december 2024 17:29 schreef Evenstar het volgende:
Zo, even lego lopen bouwen, nu weer FOK! voordat ik en de pannenkoeken begin
Half zes nu.quote:
Fucking hell laat daar een bel voor klinken.quote:
Ja dat dacht ik ookquote:Op maandag 30 december 2024 17:29 schreef PippenScottie het volgende:
[..]
Dat is op zich het punt van dit liedje
Ik snap het wel.quote:Op maandag 30 december 2024 17:30 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Ik snap niet zo goed waarom deze van Rammstein zo hoog staat.
Dat geldt voor een groter deel van hun oeuvre, maar ik heb gemerkt dat ik daar vrij alleen in sta.quote:Op maandag 30 december 2024 17:30 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Ik snap niet zo goed waarom deze van Rammstein zo hoog staat.
Ja, ik denk niet per se hieraan als ik aan hun beste nummers moet denken. Kan wmb ingewisseld worden voor een ander willekeurig nummer van ze. Maar goed, ik klaag niet met Rammstein in de lijstquote:Op maandag 30 december 2024 17:30 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Ik snap niet zo goed waarom deze van Rammstein zo hoog staat.
Venkelrisotto met zalm een optie?quote:Op maandag 30 december 2024 17:30 schreef ieniminimuis het volgende:
Ik krijg honger. Even wat eten bedenken
Luistertip voor het nieuwe jaar: Vriendin Van Vroeger van Roel C. Verburgquote:Op maandag 30 december 2024 17:30 schreef essnhills het volgende:
[..]
Ja dat dacht ik ook
Hij heeft zelf toch ook weleens gezegd dat hij niet snapt dat mensen het als romantisch zien omdat het overduidelijk over een stalker gaat?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |