FOK!forum / Darts / 2025 PDC World Darts Championship #61 9 darter genot
Zipportalvrijdag 27 december 2024 @ 14:24
BXbsM6k.jpeg


Welkom in ons midden. Welkom in dit huis. Nu je eindelijk weer hier bent. Welkom, jongen. Welkom thuis.

Op zondag 15 december is het weer tijd. Tijd voor de hoogmis. Tijd voor het wereldkampioenschap darts. Na 95 wedstrijden puur genot weten we op vrijdag 3 januari wie Luke Humphries gaat opvolgen. De kans is niet klein dat het een Luke gaat zijn. Maar er zijn genoeg andere kanshebbers die een gooi (snapt u hem) kunnen doen naar de Sid Waddell-trofee.

Voorbeschouwing:
SPOILER
pZR5yvE.jpeg

Zoals gezegd zijn de twee grootste favorieten de finalisten van het afgelopen WK. Luke Humphries en Luke Littler zijn niet alleen de twee meest constante darters van het afgelopen jaar, zij zijn ook in staat op elk moment de buitenboordmotor aan te zetten op standje onbespeelbaar.

Daarachter komen we terecht bij twee oudgedienden: Gary Anderson en Michael van Gerwen. Bij Gary Anderson heeft zich het afgelopen jaar iets vreemds voorgedaan. De Schot is veranderd van iemand die zijn beste spel bewaarde voor de grote podiums naar een vloergod. Op de afgelopen Grand Slam of Darts was hij echter dicht bij de titel en Anderson valt dan ook nooit uit te vlakken voor een WK. Datzelfde geldt voor onze eigen Michael van Gerwen. Het is allemaal heel wisselvallig bij de groene sloopkogel, maar dat het een paar wedstrijden achter elkaar draait valt natuurlijk niet uit te sluiten.

Rob Cross, Michael Smith en Gerwyn Price, hoe moeten we die inschatten? Het is allemaal vlees noch vis dit jaar en in het geval van Price kun je zelfs spreken over een dramatisch jaar. Rop Cross is dan weer heel solide dit jaar, maar de grote klapper ontbreekt. Godstalent Michael Smith heeft dan weer moeite met het halen van zijn topniveau sinds hij, na zijn wereldtitel in 2023, een ander setje pijltjes aangemeten kreeg.

Dan komen we bij een zuiderbuur. Niet Dimitri van den Bergh. Want die zit in een behoorlijke dip, vooral mentaal gezien. Hij weet het voor een draaiende camera nog redelijk te verbloemen, maar ook daar is inmiddels een duidelijk verval waar te nemen. Ook niet Kim Huybrechts. Kim is wel weer een beetje opgekrabbeld na een lastig begin van het seizoen, maar zijn niveau is normaalgesproken onvoldoende om ver te komen. Nee, voor een diepe run moet België het waarschijnlijk hebben van Mike De Decker. Had je dit een paar maanden terug gezegd dan had er een kwartier later een busje voor de deur gestaan om je in een dwangbuis af te voeren. Maar in oktober won hij de World Grand Prix en op de Grand Slam was hij een fluitist verwijderd van het uitschakelen van de latere winnaar, Luke Littler.

Kunnen WIJ daar dan niets tegenover zetten? Ja en nee. Ja, want Gian van Veen, Wessel Nijman, Dirk van Duijvenbode en Jermaine Wattimena hebben allemaal op een bepaalde manier indruk gemaakt dit jaar. Van Veen en Nijman leggen vrij consistent een hoog niveau op de mat, Aubergenius haalt na een moeilijke periode met blessureleed weer een goed niveau en een halve finale op de Players Championship Finals en Wattimena heeft zich gedurende het jaar ontwikkeld tot een vaste waarde in de subtop. Maar tegenover deze ja staat ook een nee. Want alle vier (en zeker Van Veen, Nijman en Wattimena) weten vaak niet door te drukken als de druk en de camera's er vol op gericht staan. Maar voor alles is een eerste keer en als alles een keer samenkomt kan er zeker wat moois gebeuren. En Danny Noppert, die heb je ook nog. Noppie.

De andere Nederlanders vallen meer in de categorie outsiders. Wesley Plaisier en Richard Veenstra zijn leuke gasten die je de wereld gunt. Niels Zonneveld, Kevin Doets en Chris 'countryman' Landman, die hebben we ook nog. Onder het kopje International Qualifiers vinden we Christian Kist, Alexander Merkx en Noa-Lynn van Leuven terug.

Wie hebben we dan nog in de aanbieding? Bunting, Dobey, Aspinall, Dobey, Ross Smith, Rock, Chisnall, Clayton. Het kan. Maar het kan ook niet. Om wat specifieker te zijn: Bunting weet in de eerste rondes van een toernooi vaak indruk te maken, maar kan hij het weer een keer doorzetten? Chris 'Hollywood' Dobey vindt van zichzelf dat hij weinig geluk heeft gehad op het podium. Maar denk jij dat het pech is? Hupjesworp Aspinall heeft dit jaar een gedwongen pauze gehad, en sinds zijn terugkeer is het allemaal nog net niet. Ross Smith kan een hoog niveau aantikken, maar wanneer hij daarmee op de proppen komt valt niet te voorspellen. En hij kan heel goed boos doen en boos kijken. Josh Rock maakte een stormachtige entree op het circuit en hij werd bij zijn debuut zo'n beetje het pad toegedicht dat Luke Littler nu aan het bewandelen is. Dat komt er voorlopig niet uit. Chisnall en Clayton zijn op het moment een beetje met zichzelf in gevecht, laten we kijken met welk niveau zij op de proppen komen.

James Wade, dat is nou typisch James Wade. Alleen is dat tegen het huidige scorende geweld waarschijnlijk niet voldoende om voor de prijzen mee te doen.

Peter Wrght verdient ook wel een eigen alinea. Zijn de vele pijlenwissels hem toch teveel geworden? Zijn het de gezondheidsproblemen die er toch teveel aan geworden zijn? Is het de leeftijd die toch zijn tol gaat eisen? Is hij kapot gespeeld door de Premier League? Of heeft hij ergens in een kluis een magisch setje liggen en weet hij zich toch weer op te richten?

Dan komt er nu iets waar ik heel erg tegenop zie. Een paar zinnen wijden aan Richie Edhouse. Wat moet je daar nou toch over zeggen. Het is een vervelend soort onkruid. Een onkruid dat niet alleen niet vergaat, maar ook ineens op alle mogelijke plekken opduikt. En je weet nu al dat madhouse je persoonlijke favoriet gaat uitschakelen met een onmogelijk niveau om daarna als een patatje af te druipen tegen een Joe Cullen. Een Joe Cullen trouwens, die is niet bezig aan zijn beste jaar. Maar daarvan weet je dat die zich een paar rondes door gaat glibberen tegen niet opdagende tegenstanders, om daarna zelf niet op te komen dagen. Helaas ook dit jaar weer ingrediënt van het WK. Om de zelfkastijding te vervolledigen benoem ik hier ook maar meteen Mickey Mansell, die opeens besloten heeft niemand een plezier te doen met een opleving.

Moet we nog meer benoemen? Nou ja, laat ik Ryan Searle noemen. Welke Ryan Searle er op komt dagen weet je nooit, maar je weet wel dat hij een hoog niveau aan kan tikken, ook voor een draaiende camera. Dat laatste is nog wel eens moeilijk voor Damon Heta, maar toch moet je hem altijd weer een vermelding geven. Meneer Sherrock, oftewel Cameron Menzies, heeft dit jaar een aardige sprong gemaakt in niveau. Echter wil er nog wel eens kortsluiting ontstaan in zijn hoofd. Gabriel Clemens, Ricardo Pietreczko, Martin Schindler (en Florian Hempel, Kai Gotthardt en Niko Springer, een ware Duitse invasie!). Je zou het niet meteen verwachten, maar Clemens heeft laten zien wat er mogelijk is voor een outsider. Scott Williams, Connor Scutt, Ryan Joyce, Daryl Gurney, Andrew Gilding en Martin Lukeman zijn nog wat heren die het op een begenadigde dat iedereen moeilijk kunnen maken.

Afsluiten doen we met Ray. Ray, oh Ray. Kun je jezelf weer een keer helemaal oppompen voor een ouderwetse WK-belevenis? Doe het. Voor jezelf. Voor Mason. Voor ons.

Is uw favoriet niet aan bod gekomen of heeft u een andere mening, laat het vooral weten. Enfin, alle ingrediënten zijn weer aanwezig een drie weken durende topshow. Komt dat zien.
Bracket:
geRMzDZ.jpeg
GfhZ9y4XYAACS9s?format=jpg&name=large

Spelletjes:
Voorspelspel: DRT / PDC WK 2025 - Het voorspelspel #1:
Nostradamus: DRT / DRT Nostradamus, editie 2025 #1
Pick'em: DRT / Pick'em WK 2025 Een toegankelijk spelletje voor allen #1

Bingo:
IMG-4584.jpg?dl=1

TV:
Voor de dartsliefhebber is Viaplay een must. Viaplay tv zal weliswaar het een en ander uit gaan zenden, maar voor HET WK is dat natuurlijk niet voldoende. Bovendien wil je de hoogstaande analyses van analist Jerry en co. natuurlijk niet missen. Is schraalhans keukenmeester? Dan is VTM wellicht een optie.

fXZBECC.jpeg

NEGENTJES:
Bekijk deze YouTube-video
Bekijk deze YouTube-video

Gifjes:
sxWEBv2.gif
scienedeef33.gif

[ Bericht 1% gewijzigd door Zipportal op 27-12-2024 15:18:18 ]
Zipportalvrijdag 27 december 2024 @ 14:24
Done deal.
Nobervrijdag 27 december 2024 @ 14:24
Update:
olzR0dJ.jpeg
Dagoduckvrijdag 27 december 2024 @ 14:24
LaPo-genot.
Frozen-assassinvrijdag 27 december 2024 @ 14:24
Kinderlokkert _O_
Dagoduckvrijdag 27 december 2024 @ 14:24
180000000000000000000
Griftevrijdag 27 december 2024 @ 14:25
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:24 schreef Nober het volgende:
Update:
[ afbeelding ]
Rhys Griffin 180-kanon
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 14:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:24 schreef Nober het volgende:
Update:
[ afbeelding ]
Ballon Dart :')
Dr_Flashvrijdag 27 december 2024 @ 14:26
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:24 schreef Nober het volgende:
Update:
[ afbeelding ]
Niet te vergeten die van Rashad Sweeting toen het niet eens hoefde (of verstandig was :') )
Szuravrijdag 27 december 2024 @ 14:27
Dit begint een alleraardigst potje te worden
Nobervrijdag 27 december 2024 @ 14:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:26 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Ballon Dart :')
Art niet herkennen. :')

tiktok
Szuravrijdag 27 december 2024 @ 14:28
5e leg, Heta begint weer met een taffesbeurt
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 14:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:28 schreef Nober het volgende:

[..]
Art niet herkennen. :')

[ tiktok ]
Mokergrote speer genot
Dagoduckvrijdag 27 december 2024 @ 14:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:29 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Mokergrote speer genot
Daar werpt die darter die als bijnaam the spear heeft mee?
Szuravrijdag 27 december 2024 @ 14:30
Bohhh grotemannenfinish
Dagoduckvrijdag 27 december 2024 @ 14:30
Koekoek _O-
Griftevrijdag 27 december 2024 @ 14:30
Bohh, vieze finish
TornadoDKvrijdag 27 december 2024 @ 14:30
Heta *O* *O* *O*
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 14:30
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:30 schreef Grifte het volgende:
Bohh, vieze finish
Hij is viessss Patrick
Alaphilippe_vrijdag 27 december 2024 @ 14:31
Woodhouse, je bent middelmaat. Accepteer dat een keer.
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 14:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:31 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Woodhouse, je bent middelmaat. Accepteer dat een keer.
Toch veel beter gaan gooien laatste tijd
Kopikovrijdag 27 december 2024 @ 14:31
Cuck Woodhouse komt op stoom.
Szuravrijdag 27 december 2024 @ 14:32
Sow koekoek
Scorpion_17vrijdag 27 december 2024 @ 14:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:31 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Toch veel beter gaan gooien laatste tijd
Incidenteel als ie zich kan plaatsen voor een groot toernooi.
Zipportalvrijdag 27 december 2024 @ 14:33
18000000000000000000000000000000 @Dagoduck
Doevelaervrijdag 27 december 2024 @ 14:34
“Oh ja Heta hoef ik toch niet te zien”

9 darter gemist.
Dagoduckvrijdag 27 december 2024 @ 14:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:33 schreef Zipportal het volgende:
18000000000000000000000000000000 @:dagoduck
1800000000000000000000000000000000
Dagoduckvrijdag 27 december 2024 @ 14:34
Boeeee...
Wereldgozervrijdag 27 december 2024 @ 14:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:11 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
:')
Dolle duikmiddag koekoek
Dagoduckvrijdag 27 december 2024 @ 14:35
Prima leg.
Zipportalvrijdag 27 december 2024 @ 14:37
quote:
8s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:35 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]
Dolle duikmiddag koekoek
bedbadbraad.gif
Szuravrijdag 27 december 2024 @ 14:37
Heta zet je overwicht nou eens om in een voorsprong
Zipportalvrijdag 27 december 2024 @ 14:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 11:57 schreef Hexagon het volgende:
Oliebollenkramen doen wel goede zaken blijkbaar
https://www.nu.nl/economi(...)-flink-gestegen.html
Vooral die met mayo. @Van_Poppel
Scorpion_17vrijdag 27 december 2024 @ 14:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:37 schreef Zipportal het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
Is dit Kingroland?
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 14:38
quote:
8s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:35 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]
Dolle duikmiddag koekoek
Wens is de vader vd gedachten
Doevelaervrijdag 27 december 2024 @ 14:39
Houthuis z’n reactie op de 9 darter van Heta is wel goud zeg O+
Szuravrijdag 27 december 2024 @ 14:39
Ja wel terecht dit
Alaphilippe_vrijdag 27 december 2024 @ 14:39
Heta zet de nutteloze Woodhouse op zijn plek. Fijn.
Zipportalvrijdag 27 december 2024 @ 14:40
Dit is gespeeld.
Scorpion_17vrijdag 27 december 2024 @ 14:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:39 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Heta zet de nutteloze Woodhouse op zijn plek. Fijn.
Ik vind t allemaal zwaar irritant. Heta in de PL lijkt me een verschrikking
Kopikovrijdag 27 december 2024 @ 14:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:37 schreef Zipportal het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
Toch een beetje geil.
Zipportalvrijdag 27 december 2024 @ 14:40
Woodhouse moet nu 8 darters gooien. @Dagoduck
Alaphilippe_vrijdag 27 december 2024 @ 14:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:40 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Ik vind t allemaal zwaar irritant. Heta in de PL lijkt me een verschrikking
Juist fijn. Ik volg die PL toch niet, en dat heeft als bijeffect dat Heta in het najaar niet in staat zal zijn om te presteren.
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 14:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:41 schreef Alaphilippe_ het volgende:

[..]
Juist fijn. Ik volg die PL toch niet, en dat heeft als bijeffect dat Heta in het najaar niet in staat zal zijn om te presteren.
PL kijk ik ook niet meer
Dagoduckvrijdag 27 december 2024 @ 14:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:40 schreef Zipportal het volgende:
Woodhouse moet nu 8 darters gooien. @:dagoduck
Oei, daar ben ik niet zo'n voorstander van.
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 14:42
Beide 95 gemiddeld
Dagoduckvrijdag 27 december 2024 @ 14:43
Captain Philips heb ik nog in de bioscoop gezien.
Doevelaervrijdag 27 december 2024 @ 14:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:41 schreef Alaphilippe_ het volgende:

[..]
Juist fijn. Ik volg die PL toch niet, en dat heeft als bijeffect dat Heta in het najaar niet in staat zal zijn om te presteren.
4D chess dit
PSVCLvrijdag 27 december 2024 @ 14:43
Degene in het publiek is gewoon een medewerker van de sponsor
AgnesGruvrijdag 27 december 2024 @ 14:43
Ja hoor Co :')
Dagoduckvrijdag 27 december 2024 @ 14:44
Oh wacht: amai seg, wat n'en vermakelijke pot è
Nobervrijdag 27 december 2024 @ 14:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:42 schreef Poepz0r het volgende:
Beide 95 gemiddeld
19/20 legs gespeeld.

Spannend potje dus.
Kopikovrijdag 27 december 2024 @ 14:44
Co houdt nog een slag om de arm.
RotatoRvrijdag 27 december 2024 @ 14:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:43 schreef PSVCL het volgende:
Degene in het publiek is gewoon een medewerker van de sponsor
Schuld van de instanties.
Dr_Flashvrijdag 27 december 2024 @ 14:44
Wie is die aardappel naast Co vandaag? :?
Rnievrijdag 27 december 2024 @ 14:45
204zAEA.jpeg

GENOT
RotatoRvrijdag 27 december 2024 @ 14:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:44 schreef Dr_Flash het volgende:
Wie is die aardappel naast Co vandaag? :?
Mario Kart specialist Rudy van Buren.
Alaphilippe_vrijdag 27 december 2024 @ 14:46
Dit somt de darter Heta wel op.

twitter
Szuravrijdag 27 december 2024 @ 14:47
Exit Woody
Zorrovrijdag 27 december 2024 @ 14:47
Loek Loek, wa Heta nou voor zin
Dr_Flashvrijdag 27 december 2024 @ 14:48
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:45 schreef RotatoR het volgende:

[..]
Mario Kart specialist Rudy van Buren.
Wereldberoemd in heel Schubbekuttenveen-Noord? :?
GurneyIsBestOkevrijdag 27 december 2024 @ 14:48
Ach Woody
Kopikovrijdag 27 december 2024 @ 14:49
Oehh
Alaphilippe_vrijdag 27 december 2024 @ 14:50
Ach, Woody Woodhouse met je houding als een mislukte dartdiva die denkt dat hij normaal altijd alles raakt.
Nobervrijdag 27 december 2024 @ 14:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:46 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Dit somt de darter Heta wel op.

[ x ]
Stijgende lijn.

31 in 2022
20 in 2023
10 in 2024
9 in 2025
En 6 op opgeschoonde lijst
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 14:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:46 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Dit somt de darter Heta wel op.

[ x ]
En toch zo hoog staan :D
fetXvrijdag 27 december 2024 @ 14:52
9 darter gemist ;(
Alaphilippe_vrijdag 27 december 2024 @ 14:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:51 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
En toch zo hoog staan :D
Het is bizar dat we op TV zelden pieken als tegen Littler op de UK Open zien. Dat is wellicht de beste performance die ik dit jaar gezien heb.
Szuravrijdag 27 december 2024 @ 14:52
Maak het nou maar af sjoker Heta
fetXvrijdag 27 december 2024 @ 14:53
Overigens zwaar eens met de post van @Rnie
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 14:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:52 schreef Alaphilippe_ het volgende:

[..]
Het is bizar dat we op TV zelden pieken als tegen Littler op de UK Open zien. Dat is wellicht de beste performance die ik dit jaar gezien heb.
Jup
GurneyIsBestOkevrijdag 27 december 2024 @ 14:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:52 schreef fetX het volgende:
9 darter gemist ;(
Hoi @Tagliano
Dagoduckvrijdag 27 december 2024 @ 14:53
Het is op.
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 14:53
Hierna Gurney :'( De pijn wordt alleen maar erger
Doevelaervrijdag 27 december 2024 @ 14:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:46 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Dit somt de darter Heta wel op.

[ x ]
Stabiel en saai, de belichaming van een 6.
Dagoduckvrijdag 27 december 2024 @ 14:53
Cumbek.
Alaphilippe_vrijdag 27 december 2024 @ 14:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:53 schreef Poepz0r het volgende:
Hierna Gurney :'( De pijn wordt alleen maar erger
Was jij bij de Toon Greebe Memorial eigenlijk?
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 14:54
quote:
6s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:53 schreef Dagoduck het volgende:
Cumbek.
Stukje uitstel van executie
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 14:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:54 schreef Alaphilippe_ het volgende:

[..]
Was jij bij de Toon Greebe Memorial eigenlijk?
Nope ik kon niet. Maar kom regelmatig bij de familie over de vloer
Dr_Flashvrijdag 27 december 2024 @ 14:55
Pak nog ff een setje Luke *O*
Zorrovrijdag 27 december 2024 @ 14:55
Heta speelt met mijn voorspelling. Doorgooien, niet zo prutsen.
GurneyIsBestOkevrijdag 27 december 2024 @ 14:55
Hebben jullie een leuke kerst gehad?
Zipportalvrijdag 27 december 2024 @ 14:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:54 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Nope ik kon niet. Maar kom regelmatig bij de familie over de vloer
Ga je daar ook naar de wc?
Kopikovrijdag 27 december 2024 @ 14:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:52 schreef fetX het volgende:
9 darter gemist ;(
Heta niet.
fetXvrijdag 27 december 2024 @ 14:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:53 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Hoi @:tagliano
:(
Alaphilippe_vrijdag 27 december 2024 @ 14:55
Tied voor koffie
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 14:55
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:55 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Hebben jullie een leuke kerst gehad?
Net verbouwing achter de rug. Ben blij dat ik ff kan zitten :')
Zipportalvrijdag 27 december 2024 @ 14:55
quote:
5s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:55 schreef Kopiko het volgende:

[..]
Heta niet.
@Zorro
Szuravrijdag 27 december 2024 @ 14:55
Totale stront deze set van Heta, zo zitten we hier over een halfuur nog
WheeledWarriorvrijdag 27 december 2024 @ 14:56
Diep in de middag.
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 14:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:55 schreef Zipportal het volgende:

[..]
Ga je daar ook naar de wc?
Nee ophouden genot
Dagoduckvrijdag 27 december 2024 @ 14:56
Heul heul diep in de middag.
Kopikovrijdag 27 december 2024 @ 14:57
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:55 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Hebben jullie een leuke kerst gehad?
Geslapen, gehangen, bier gedronken. Best oké ^O^
Dr_Flashvrijdag 27 december 2024 @ 14:57
setje teruggebreekt *O*
Zorrovrijdag 27 december 2024 @ 14:58
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:55 schreef Zipportal het volgende:

[..]
@:zorro
Welverdiende like uitgedeeld aan @Kopiko
Szuravrijdag 27 december 2024 @ 14:58
Heta vergeet hem weer om te duwen
Dagoduckvrijdag 27 december 2024 @ 14:59
134 is mooier dan 140.
fetXvrijdag 27 december 2024 @ 14:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:58 schreef Szura het volgende:
Heta vergeet hem weer om te duwen
Genot
Nobervrijdag 27 december 2024 @ 14:59
quote:
7s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:57 schreef Dr_Flash het volgende:
setje teruggebreekt *O*
Beide breaks meteen weer ingeleverd deze wedstrijd.

Een break is pas een break

2-3, 3-1, 3-2, 3-2, 1-3
Alaphilippe_vrijdag 27 december 2024 @ 14:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:58 schreef Szura het volgende:
Heta vergeet hem weer om te duwen
Hij doet die tempoversnelling in zijn worp te vaak op verkeerde momenten.
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 14:59
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 14:58 schreef Szura het volgende:
Heta vergeet hem weer om te duwen
Laat dat duwen maar over aan Ome Geer
Nobervrijdag 27 december 2024 @ 15:00
12-12 in legs...
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 15:00
Marco Meijer genot. En maar niet uitgenodigd worden door de pdc. Sad
Kopikovrijdag 27 december 2024 @ 15:00
Die ging naar de bull, Marco.
WheeledWarriorvrijdag 27 december 2024 @ 15:00
Dit gaat mis voor Heta.
Zipportalvrijdag 27 december 2024 @ 15:00
Eem pissen.
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 15:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:00 schreef WheeledWarrior het volgende:
Dit gaat mis voor Heta.
Wedstrijden duren veel te lang
Dagoduckvrijdag 27 december 2024 @ 15:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:00 schreef Zipportal het volgende:
Eem pissen.
:T
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 15:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:00 schreef Zipportal het volgende:
Eem pissen.
Ik ga zo ff liggen sloape
Dr_Flashvrijdag 27 december 2024 @ 15:01
Momentum VOLLEDIG bij Woodhousekoninggodbaas nu _O_
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 15:02
quote:
6s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:01 schreef Dr_Flash het volgende:
Momentum VOLLEDIG bij Woodhousekoninggodbaas nu _O_
Is dit het momentooooo?
Dr_Flashvrijdag 27 december 2024 @ 15:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:01 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Ik ga zo ff liggen sloape
Zat ik ook al aan te denken, eem middagdutje :+
Doevelaervrijdag 27 december 2024 @ 15:02
Dit wordt 3-3
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 15:02
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:02 schreef Doevelaer het volgende:
Dit wordt 3-3
Goh
Kopikovrijdag 27 december 2024 @ 15:03
Het gelijk van Co.
Dagoduckvrijdag 27 december 2024 @ 15:03
Hoppa.
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 15:03
Meestal verliest diegene die de 9-darter heeft gegooid dus wij feliciteren houtenhuis alvast
Szuravrijdag 27 december 2024 @ 15:03
Typisch Heta dit
GurneyIsBestOkevrijdag 27 december 2024 @ 15:03
Hebben jullie deze kerst lekker gegeten, of vieze opgespoten stukjes van de gourmet zoals Jermaine Wattimena?
Doevelaervrijdag 27 december 2024 @ 15:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:02 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Goh
Volg mij voor nog meer gewaagde voorspellingen
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 15:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:03 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Hebben jullie deze kerst lekker gegeten, of vieze opgespoten stukjes van de gourmet zoals Jermaine Wattimena?
Gourmet en ook nog gewoon dinertje
Dr_Flashvrijdag 27 december 2024 @ 15:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:02 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Is dit het momentooooo?
dik kans op
Dagoduckvrijdag 27 december 2024 @ 15:04
Die setgemiddelden gaan alle kanten op _O-
Doevelaervrijdag 27 december 2024 @ 15:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:03 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Hebben jullie deze kerst lekker gegeten, of vieze opgespoten stukjes van de gourmet zoals Jermaine Wattimena?
Bij m’n schoonouders vieze opgespoten stukjes van de gourmet. Bij m’n ouders 4 gangen waarbij eenieder een deel voor z’n rekening neemt
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 15:04
quote:
6s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:04 schreef Dagoduck het volgende:
Die setgemiddelden gaan alle kanten op _O-
BDO niveau
Alaphilippe_vrijdag 27 december 2024 @ 15:04
Volgens Wiki is dit de 79e 9-darter die op TV dan wel Euro Tour is gegooid.

Maar Wiki faalt.
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 15:05
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:04 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Bij m’n schoonouders vieze opgespoten stukjes van de gourmet. Bij m’n ouders 4 gangen waarbij eenieder een deel voor z’n rekening neemt
Uitgenodigd worden door anderen en dan zelf mee moeten betalen :')
Dr_Flashvrijdag 27 december 2024 @ 15:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:03 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Hebben jullie deze kerst lekker gegeten, of vieze opgespoten stukjes van de gourmet zoals Jermaine Wattimena?
Nee ik heb geen stukjes zoals Wattimena gegeten. Zou ook een beetje raar zijn.
Nobervrijdag 27 december 2024 @ 15:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:03 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Hebben jullie deze kerst lekker gegeten, of vieze opgespoten stukjes van de gourmet zoals Jermaine Wattimena?
Kerstavond wel flink meer dan anders maar eerste kerstdag weer zoals altijd. Gisteren en zo dadelijk shoarma. Ook nog hardgelopen op de kerstdagen (23km in totaal). Men vatte ze niet!
Alaphilippe_vrijdag 27 december 2024 @ 15:06
Woody kan ook goed choken. Dit kan nog een tiebreak worden.
Szuravrijdag 27 december 2024 @ 15:06
ach Damon
Werthavrijdag 27 december 2024 @ 15:06
Heta in de problemen.
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 15:06
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:06 schreef Nober het volgende:

[..]
Kerstavond wel flink meer dan anders maar eerste kerstdag weer zoals altijd. Gisteren en zo dadelijk shoarma. Ook nog hardgelopen op de kerstdagen (23km in totaal). Men vatte ze niet!
Hardlopen stukje doelloos
WheeledWarriorvrijdag 27 december 2024 @ 15:06
Nog mensen met Heta in Pick Em?
Dagoduckvrijdag 27 december 2024 @ 15:06
9tje!
Dagoduckvrijdag 27 december 2024 @ 15:07
BOOEEE
Zipportalvrijdag 27 december 2024 @ 15:07
Poh.
PSVCLvrijdag 27 december 2024 @ 15:07
Heta is niet meer gefocust na de 9 darter
Immerdebestebobvrijdag 27 december 2024 @ 15:07
Heta speelt wel echt dramatisch.
Dr_Flashvrijdag 27 december 2024 @ 15:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:06 schreef WheeledWarrior het volgende:
Nog mensen met Heta in Pick Em?
Nee ik had aardappel bunting
Werthavrijdag 27 december 2024 @ 15:07
Het KOPPIE laten HANGEN.
Nobervrijdag 27 december 2024 @ 15:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:06 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Hardlopen stukje doelloos
Werkt heel verslavend.
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 15:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:07 schreef Wertha het volgende:
Het KOPPIE laten HANGEN.
Ok Raymond
WheeledWarriorvrijdag 27 december 2024 @ 15:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:07 schreef PSVCL het volgende:
Heta is niet meer gefocust na de 9 darter
Wel lekker 60K gebankt.
Werthavrijdag 27 december 2024 @ 15:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:06 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Hardlopen stukje doelloos
Enkels, knieën alles kapot
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 15:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:07 schreef Nober het volgende:

[..]
Werkt heel verslavend.
Dat heb ik met neuken
Scorpion_17vrijdag 27 december 2024 @ 15:08
Hoe gaat Heta dit omdraaien?
Werthavrijdag 27 december 2024 @ 15:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:07 schreef PSVCL het volgende:
Heta is niet meer gefocust na de 9 darter
Van deze analyse klopt geen zak. :')
Nobervrijdag 27 december 2024 @ 15:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:07 schreef PSVCL het volgende:
Heta is niet meer gefocust na de 9 darter
Dat was in leg 3 van set 2.
GurneyIsBestOkevrijdag 27 december 2024 @ 15:08
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:04 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Bij m’n schoonouders vieze opgespoten stukjes van de gourmet. Bij m’n ouders 4 gangen waarbij eenieder een deel voor z’n rekening neemt
Een soort van Romeo en Julia dus, liefde uit verschillende standen.

Bij mijn ouders hebben we ook een gangen diner gehad. Mijn schoonouders heb ik al bij Thanksgiving afgetikt.
Szuravrijdag 27 december 2024 @ 15:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:08 schreef Scorpion_17 het volgende:
Hoe gaat Heta dit omdraaien?
Niet
Kopikovrijdag 27 december 2024 @ 15:09
Vlammetje Heta is gedoofd.
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 15:09
quote:
5s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:09 schreef Kopiko het volgende:
Vlammetje Heta is gedoofd.
Dagoduckvrijdag 27 december 2024 @ 15:09
Heta moet alles op alles zetten...
Dr_Flashvrijdag 27 december 2024 @ 15:10
Heeft er weleens iemand een 9darter en een 170 finish in 1 wedstrijd gegooid?
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 15:10
Heta stukje vlek op zn wang. Stukje huidkanker
Doevelaervrijdag 27 december 2024 @ 15:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:08 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Een soort van Romeo en Julia dus, liefde uit verschillende standen.

Bij mijn ouders hebben we ook een gangen diner gehad. Mijn schoonouders heb ik al bij Thanksgiving afgetikt.
Het gaat mij vooral om het “samen zijn”, op welke wijze daar invulling aan gegeven wordt is mij dan ook verder om het even :)
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 15:10
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:10 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Het gaat mij vooral om het “samen zijn”, op welke wijze daar invulling aan gegeven wordt is mij dan ook verder om het even :)
Alsof je de andere dagen in het jaar niet samen kan zijn. Act
Nobervrijdag 27 december 2024 @ 15:11
22:10 in Perth

Heta op tijd z'n bedje in.
Szuravrijdag 27 december 2024 @ 15:11
Sinds de pauze 1 leg gewonnen?
Doevelaervrijdag 27 december 2024 @ 15:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:10 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Alsof je de andere dagen in het jaar niet samen kan zijn. Act
Mijn ouders wonen niet om de hoek.
Szuravrijdag 27 december 2024 @ 15:11
:')
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 15:11
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:11 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Mijn ouders wonen niet om de hoek.
Mijne ook niet genot
fetXvrijdag 27 december 2024 @ 15:11
Hahaha Heta, lekker zeg
Doevelaervrijdag 27 december 2024 @ 15:11
Prima ommekeer van Woodhouse
WheeledWarriorvrijdag 27 december 2024 @ 15:12
Ja jammer Damon.
Dagoduckvrijdag 27 december 2024 @ 15:12
Middelmaat toch?
AllesKaputtvrijdag 27 december 2024 @ 15:12
Terug naar je hol, Lester Ballard.
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 15:12
Houtenhuis erg goed
Zipportalvrijdag 27 december 2024 @ 15:12
Diep in de middag.
Immerdebestebobvrijdag 27 december 2024 @ 15:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:12 schreef Poepz0r het volgende:
Houtenhuis erg goed
Ja heel degelijk vooral. Geen gekke dingen.
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 15:12
Gurney act neeeeeee
Kopikovrijdag 27 december 2024 @ 15:12
quote:
5s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:10 schreef Dr_Flash het volgende:
Heeft er weleens iemand een 9darter en een 170 finish in 1 wedstrijd gegooid?
Als Guy zijn oliebol op heeft beantwoordt hij je vraag.
fetXvrijdag 27 december 2024 @ 15:13
Remontada aids woord
WheeledWarriorvrijdag 27 december 2024 @ 15:13
Oke was ff leuk, tot vanavond boys.
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 15:13
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:12 schreef Immerdebestebob het volgende:

[..]
Ja heel degelijk vooral. Geen gekke dingen.
Beetje zoals wij hier posten. Oerdegelijk
Zipportalvrijdag 27 december 2024 @ 15:13
quote:
0s.gif Op woensdag 18 december 2024 22:25 schreef Zipportal het volgende:
Bedankt voor de 9-darter nu mag je weer oprotten.
Immerdebestebobvrijdag 27 december 2024 @ 15:13
Woodhouse is Barney ook voorbij.
Dr_Flashvrijdag 27 december 2024 @ 15:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:11 schreef Szura het volgende:
Sinds de pauze 1 leg gewonnen?
ja de eerste. Daarna nooit meer wat.
fetXvrijdag 27 december 2024 @ 15:13
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:13 schreef Immerdebestebob het volgende:
Woodhouse is Barney ook voorbij.
Jij ook.
Werthavrijdag 27 december 2024 @ 15:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:13 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Beetje zoals wij hier posten. Oerdegelijk
Je doet DRT wel erg tekort met de kwalificatie.
Rnievrijdag 27 december 2024 @ 15:14
Kneusje eruit. Dit is top.
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 15:14
Stukje groot voorhoofd die naast Cobus zit
Dr_Flashvrijdag 27 december 2024 @ 15:14
Dutje :z
Immerdebestebobvrijdag 27 december 2024 @ 15:14
Stukje nektattoo.
Zipportalvrijdag 27 december 2024 @ 15:15
Hup Clayton
GurneyIsBestOkevrijdag 27 december 2024 @ 15:15
Doei Heta
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 15:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:15 schreef Zipportal het volgende:
Hup Clayton
GurneyIsBestOkevrijdag 27 december 2024 @ 15:16
Waarom is het bracket uit de OP :{
Mani89vrijdag 27 december 2024 @ 15:16
Kan ook een Premier League met 4 man doen?
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 15:16
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:16 schreef Mani89 het volgende:
Kan ook een Premier League spelen met 4 man doen?
En Noa Lynn
GurneyIsBestOkevrijdag 27 december 2024 @ 15:16
geRMzDZ.jpeg

Toevoegen @Zipportal dit is nog steeds relevant
#ANONIEMvrijdag 27 december 2024 @ 15:17
Het zijn allebei geen sporten.
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 15:18
Pijlen weggooien als een mongool :')
Mani89vrijdag 27 december 2024 @ 15:19
Max gooit met de agressie van zijn vader.
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 15:19
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:19 schreef Mani89 het volgende:
Max gooit met de agressie van zijn vader.
Kelly krijgt mokerharde stoten thuis
Nobervrijdag 27 december 2024 @ 15:20
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:16 schreef Mani89 het volgende:
Kan ook een Premier League met 4 man doen?
Vooraf loten, eerste twee namen uit de balletjes samen tegen de overige twee in een koppelwedstrijd van 7 sets en 701.

Verliezend koppel tegen elkaar in 501 best of 11 legs.

Winnend koppel tegen elkaar in de finale in 501 best of 7 sets.

@capuchon_jongen

[ Bericht 6% gewijzigd door Nober op 27-12-2024 15:28:51 ]
Nobervrijdag 27 december 2024 @ 15:21
Clayton heeft het bullen gewonnen van Gurney.
GurneyIsBestOkevrijdag 27 december 2024 @ 15:24
Hup Gurney
Dagoduckvrijdag 27 december 2024 @ 15:25
Duurt lang.
Mani89vrijdag 27 december 2024 @ 15:25
Een Clayton hypefilmpje _O-
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 15:27
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:21 schreef Nober het volgende:
Clayton heeft het bullen gewonnen van Gurney.
Moet zij weten
Nobervrijdag 27 december 2024 @ 15:28
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:27 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Moet zij weten
Jonny is een hij en beginnen is belangrijk.
Szuravrijdag 27 december 2024 @ 15:29
Go go sjonnie go
Alaphilippe_vrijdag 27 december 2024 @ 15:29
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:25 schreef Mani89 het volgende:
Een Clayton hypefilmpje _O-
Tegenwoordig is alles content.
Nobervrijdag 27 december 2024 @ 15:29
SWIIIIIIIIIIIEEEEEEEEEEEEET CAROLINEEEEEEEEEE VD PLASSSSSSSSSS TU TU TU TUUUUU
Zipportalvrijdag 27 december 2024 @ 15:29
Touching you.

Ongewenst gedrag.
Nobervrijdag 27 december 2024 @ 15:29
ELBOWSSSSSSSSSS TOUCHINGGGGGGGGG ELBOWSSSSSSSSSSS
TOUCHING MEEEEEEEEEEEE
TOUCHING YOUUUUUUUUUUUU
Gretzlvrijdag 27 december 2024 @ 15:30
oops
yvonnevrijdag 27 december 2024 @ 15:31
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:29 schreef Zipportal het volgende:
Touching you.

Ongewenst gedrag.
Welnee..
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 15:32
Gurney komt op met Sweet Caroline om een wit voetje te halen bij het publiek.

Niemand mot hem. Sad
GurneyIsBestOkevrijdag 27 december 2024 @ 15:32
Nog snel even wat schijtlollige cadeautjes gehaald voor het Sinterkerst spelletje van zo (waardoor ik dr avondsessie mis ;( )
Alaphilippe_vrijdag 27 december 2024 @ 15:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:32 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Nog snel even wat schijtlollige cadeautjes gehaald voor het Sinterkerst spelletje van zo (waardoor ik dr avondsessie mis ;( )
Als je de avondsessie van morgen maar niet mist.
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 15:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:32 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Nog snel even wat schijtlollige cadeautjes gehaald voor het Sinterkerst spelletje van zo (waardoor ik dr avondsessie mis ;( )
Hitster? Leuk spel trouwens
Nobervrijdag 27 december 2024 @ 15:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:31 schreef yvonne het volgende:

[..]
Welnee..
Hey 🙋‍♂️🌻
Bekijk deze YouTube-video
Alaphilippe_vrijdag 27 december 2024 @ 15:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:33 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Hitster? Leuk spel trouwens
We deden op Eerste Kerstdag de bingoversie, en zat bij de exacte jaartallen er constant één naast :{.
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 15:33
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:33 schreef Alaphilippe_ het volgende:

[..]
Als je de avondsessie van morgen maar niet mist.
Mvggod
Alaphilippe_vrijdag 27 december 2024 @ 15:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:33 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Mvggod
LittlerGod.

En Dobey v Rock
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 15:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:33 schreef Alaphilippe_ het volgende:

[..]
We deden op Eerste Kerstdag de bingoversie, en zat bij de exacte jaartallen er constant één naast :{.
NET geen kenner, zonde
GurneyIsBestOkevrijdag 27 december 2024 @ 15:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:33 schreef Alaphilippe_ het volgende:

[..]
Als je de avondsessie van morgen maar niet mist.
Die mis ik niet :)
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 15:34
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:34 schreef Alaphilippe_ het volgende:

[..]
LittlerGod.

En Dobey v Rock
Rock vind ik verschrikkelijk met zijn hardloopact
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 15:35
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:34 schreef Alaphilippe_ het volgende:

[..]
LittlerGod.

En Dobey v Rock
Littler mvg finale zou genot zijn
GurneyIsBestOkevrijdag 27 december 2024 @ 15:37
Dood bad antigenot
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 15:37
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:37 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Dood bad antigenot
:'(
Szuravrijdag 27 december 2024 @ 15:38
Ook nog weinig spektakel
Zipportalvrijdag 27 december 2024 @ 15:38
Wat gaan we nu kijken?
Wereldgozervrijdag 27 december 2024 @ 15:38
9 darter gemist :')
Zipportalvrijdag 27 december 2024 @ 15:38
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:38 schreef Wereldgozer het volgende:
9 darter gemist :')
Kijk maar in de OP.
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 15:38
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:38 schreef Zipportal het volgende:
Wat gaan we nu kijken?
Goeiste vraag
GurneyIsBestOkevrijdag 27 december 2024 @ 15:39
Claytons huid ziet er onrustig uit.
Immerdebestebobvrijdag 27 december 2024 @ 15:40
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:39 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Claytons huid ziet er onrustig uit.
Niveau Bellmont?
Dagoduckvrijdag 27 december 2024 @ 15:40
Ze gaan toch niet de hele pot met de legs/sets mee hè. :Z
Werthavrijdag 27 december 2024 @ 15:41
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:19 schreef Poepz0r het volgende:

[..]
Kelly krijgt mokerharde stoten thuis
Daar houd zij van. Zo'n geniepige hoer is het wel.
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 15:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:41 schreef Wertha het volgende:

[..]
Daar houd zij van. Zo'n geniepige hoer is het wel.
Zou raken
Alaphilippe_vrijdag 27 december 2024 @ 15:42
Diep in de middag.
yvonnevrijdag 27 december 2024 @ 15:43
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:38 schreef Zipportal het volgende:
Wat gaan we nu kijken?
Iets slaapverwekkends, lekker dutten na Kerst.
Wereldgozervrijdag 27 december 2024 @ 15:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:42 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Diep in de middag.
Lekker toch
Alaphilippe_vrijdag 27 december 2024 @ 15:44
quote:
1s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:44 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]
Lekker toch
Er mag wel een béétje joie de vivre bij.
Kopikovrijdag 27 december 2024 @ 15:44
Tokkie
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 15:46
Gurneyisbestok zit op het puntje van zijn stoel nu
Evangelionvrijdag 27 december 2024 @ 15:47
Alleen Cullengod kan deze dag nog redden
Kopikovrijdag 27 december 2024 @ 15:50
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:46 schreef Poepz0r het volgende:
Gurneyisbestok zit op het puntje van zijn stoel nu
Dat houdt die stoel nooit.
Nobervrijdag 27 december 2024 @ 15:51
Aan welke alcohol slurpen jullie?
GurneyIsBestOkevrijdag 27 december 2024 @ 15:51
Dit is echt heel saai
Nobervrijdag 27 december 2024 @ 15:51
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:47 schreef Evangelion het volgende:
Alleen Cullengod kan deze dag nog redden
Zou wel leuk zijn als de getergde Cullen er nu uit vliegt.
Szuravrijdag 27 december 2024 @ 15:52
Geurnie legt een waardeloze pot op de mat
ERG MOOI
Evangelionvrijdag 27 december 2024 @ 15:52
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:51 schreef Nober het volgende:
Aan welke alcohol slurpen jullie?
Ik wil een keurig nette verslaving
Na al die jaren weet ik het wel, en ik bestel
Eén kopje koffie
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 15:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:52 schreef Szura het volgende:
Geurnie legt een waardeloze pot op de mat
ERG MOOI
yvonnevrijdag 27 december 2024 @ 15:53
Ik ga wel pokemon go spelen ondertussen.
Dagoduckvrijdag 27 december 2024 @ 15:53
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:51 schreef Nober het volgende:
Aan welke alcohol slurpen jullie?
Vanavond bier.
Alaphilippe_vrijdag 27 december 2024 @ 15:53
Had ook moeten weten dat de Gurney van deze tijd tegenwoordig het maar één duel per toernooi kan opbrnegen.
Zipportalvrijdag 27 december 2024 @ 15:53
177!!!!! @Haags
GurneyIsBestOkevrijdag 27 december 2024 @ 15:54
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 15:53 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Had ook moeten weten dat de Gurney van deze tijd tegenwoordig het maar één duel per toernooi kan opbrnegen.
Soms twee, maar het is wel een beetje typisch Gurney. Een a twee vechtpotjes en dan de kluts kwijt
Dagoduckvrijdag 27 december 2024 @ 15:55
Slecht.
GurneyIsBestOkevrijdag 27 december 2024 @ 15:55
Koekoek
Dagoduckvrijdag 27 december 2024 @ 15:55
160 _O_
Szuravrijdag 27 december 2024 @ 15:55
Sowwww
Dagoduckvrijdag 27 december 2024 @ 15:55
Er gebeurt iets!
Alaphilippe_vrijdag 27 december 2024 @ 15:55
Dit is dan weer de Clayton die je graag ziet. Hopelijk kan hij dat ook tegen Prijs dan wel Cullen.
GurneyIsBestOkevrijdag 27 december 2024 @ 15:55
Gurney finishend echt veel zwakker dan Clayton vandaag.
Zipportalvrijdag 27 december 2024 @ 15:56
ERG MOOI.
Nobervrijdag 27 december 2024 @ 15:57
Nummer 7 tegen 26

2-0/6-3
Zipportalvrijdag 27 december 2024 @ 15:59
VOORDEELGORDIJNEN.NL
Kopikovrijdag 27 december 2024 @ 16:00
Boh. Die waren verduiveld lekker.
GurneyIsBestOkevrijdag 27 december 2024 @ 16:02
Dit gaat vrij snel.
Nobervrijdag 27 december 2024 @ 16:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 16:02 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Dit gaat vrij snel.
Niets is wat 't lijkt.
Szuravrijdag 27 december 2024 @ 16:03
Geurnie wordt vakkundig gesloopt
Zipportalvrijdag 27 december 2024 @ 16:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 16:03 schreef Nober het volgende:

[..]
Niets is wat 't lijkt.
noa-lynn-van-leuven.jpg

Een situatieschets. @RamboDirk
Nobervrijdag 27 december 2024 @ 16:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 16:04 schreef Zipportal het volgende:

[..]
[ afbeelding ]

Een situatieschets. @:rambodirk
😭
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 16:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 16:04 schreef Zipportal het volgende:

[..]
[ afbeelding ]

Een situatieschets. @:rambodirk
Was uw pener stuc
Kopikovrijdag 27 december 2024 @ 16:05
Clayton _O_
Dagoduckvrijdag 27 december 2024 @ 16:05
Tops gaat er een keer in.
GurneyIsBestOkevrijdag 27 december 2024 @ 16:05
De Gurney trein dendert in het ravijn.
Dagoduckvrijdag 27 december 2024 @ 16:06
Winmau als sponsor op zijn shirt, en het dartbord is ook dat merk. Vermoedens van matchfixing.
Dagoduckvrijdag 27 december 2024 @ 16:07
1800000000000000000000000000000000000
Alaphilippe_vrijdag 27 december 2024 @ 16:07
Het is zo treurig en frustrerend dat er met Gurney iemand op het podium staat die vanaf leg 1 er al geen zin meer in had.
Evangelionvrijdag 27 december 2024 @ 16:07
o1Tik2U.png

mwoah meer een gemiddelde vrijdag
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 16:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 16:07 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Het is zo treurig en frustrerend dat er met Gurney iemand op het podium staat die vanaf leg 1 er al geen zin meer in had.
@GurneyIsBestOke graag duiding
GurneyIsBestOkevrijdag 27 december 2024 @ 16:08
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 16:07 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Het is zo treurig en frustrerend dat er met Gurney iemand op het podium staat die vanaf leg 1 er al geen zin meer in had.
Die bizarre inkakker had hij ook een tijdje terug tegen Cullen.
fetXvrijdag 27 december 2024 @ 16:09
Hoe voelt @gurneyisbest oke zich?
fetXvrijdag 27 december 2024 @ 16:09
Godver, @GurneyIsBestOke
Alaphilippe_vrijdag 27 december 2024 @ 16:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 16:08 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Die bizarre inkakker had hij ook een tijdje terug tegen Cullen.
Ik kan me niet anders dan inbeelden dat die gast in stilte tegen een depressie vecht, of zo.
Dagoduckvrijdag 27 december 2024 @ 16:10
Hebben we een wedstrijd?
Evangelionvrijdag 27 december 2024 @ 16:10
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 16:09 schreef Alaphilippe_ het volgende:

[..]
Ik kan me niet anders dan inbeelden dat die gast in stilte tegen een depressie vecht, of zo.
In zijn topdagen oogde hij al depressief
Dr_Flashvrijdag 27 december 2024 @ 16:11
:O
Werthavrijdag 27 december 2024 @ 16:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 16:10 schreef Evangelion het volgende:

[..]
In zijn topdagen oogde hij al depressief
In zijn topdagen zat er verbetenheid in. Die is er niet meer.
The_Undertonevrijdag 27 december 2024 @ 16:12
Weer volop D-18 Aids bij Gurney
Dr_Flashvrijdag 27 december 2024 @ 16:12
ff stukje buiten lopen.
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 16:12
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 16:09 schreef Alaphilippe_ het volgende:

[..]
Ik kan me niet anders dan inbeelden dat die gast in stilte tegen een depressie vecht, of zo.
Stukje touw
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 16:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 16:09 schreef Alaphilippe_ het volgende:

[..]
Ik kan me niet anders dan inbeelden dat die gast in stilte tegen een depressie vecht, of zo.
Stukje touw
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 16:12 schreef Wertha het volgende:

[..]
In zijn topdagen zat er verbetenheid in. Die is er niet meer.
Waar doe ik het nog voor Arjen?
GurneyIsBestOkevrijdag 27 december 2024 @ 16:13
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 16:09 schreef Alaphilippe_ het volgende:

[..]
Ik kan me niet anders dan inbeelden dat die gast in stilte tegen een depressie vecht, of zo.
Hij moet zich in een partij vechten, als dat niet lukt is het gelijk een dooie boel. Waar zo’n Williams dat knopje aan- en uit kan zetten is dat bij Gurney tegenwoordig veel te vrijblijvend, als hij niet in vorm is is het gelijk helemaal niks.
Szuravrijdag 27 december 2024 @ 16:13
Hup, afronden sjonnie
Evangelionvrijdag 27 december 2024 @ 16:13
Gurney gedurende zijn middagwandeling
Ex74Zm.gif
fetXvrijdag 27 december 2024 @ 16:14
Clayton, oerdegelijk.
Poepz0rvrijdag 27 december 2024 @ 16:14
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 16:13 schreef Evangelion het volgende:
Gurney gedurende zijn middagwandeling
[ afbeelding ]
Met ingooien viel alles
GurneyIsBestOkevrijdag 27 december 2024 @ 16:17
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 16:09 schreef fetX het volgende:
Hoe voelt @:gurneyisbest oke zich?
Best oké, mijn griepje lijkt eindelijk voorbij te zijn.
fetXvrijdag 27 december 2024 @ 16:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 27 december 2024 16:17 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
Best oké, mijn griepje lijkt eindelijk voorbij te zijn.
Erg mooi.
yvonnevrijdag 27 december 2024 @ 16:18
https://x.com/Sjoerd312/s(...)UQ0-mU1uVxFE52g&s=19
GurneyIsBestOkevrijdag 27 december 2024 @ 16:20
En we hebben wellicht een wedstrijd.
fetXvrijdag 27 december 2024 @ 16:21
Co dacht dat Wright en Price eruit lagen :')
fetXvrijdag 27 december 2024 @ 16:21
Dicht