Dopen ze om naar BartMag.quote:Op dinsdag 24 december 2024 23:15 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Ik denk dat ze de DJMag afschaffen, want het doet geen recht aan de grootsheid van Bart.
Het blijft lelijk hoe hard je ook je best doet om het er netjes in te hangen?quote:Op dinsdag 24 december 2024 23:16 schreef ieniminimuis het volgende:
Ze doet mij een beetje denken aan die kraalversieringen voor in je kerstboom
Komt Racoon ook nog?quote:Op dinsdag 24 december 2024 23:17 schreef alopio het volgende:
Bløf en Danny
Iets teveel Zeeland voor kerstavond
Jaquote:Op dinsdag 24 december 2024 23:18 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Het blijft lelijk hoe hard je ook je best doet om het er netjes in te hangen?
Daar kwam ik net achter ja.quote:Op dinsdag 24 december 2024 23:17 schreef S9H het volgende:
Wisten jullie dat de artiestennaam Davina Michelle komt van de twee voornamen van de zangeres: Michelle Davina Hoogendoorn
Krijg spontaan zin in mosselfeestenquote:Op dinsdag 24 december 2024 23:17 schreef alopio het volgende:
Bløf en Danny
Iets teveel Zeeland voor kerstavond
White Lies is al gevraagd om mee te gaan, maar die willen niet.quote:Op dinsdag 24 december 2024 23:16 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
En aftoppen met een jaar lang vanaf Mars!
Gaat hij dan die kolonie stichten daar?quote:Op dinsdag 24 december 2024 23:16 schreef Hamlapjes het volgende:
[..]
En aftoppen met een jaar lang vanaf Mars!
Mosselman in de top 2000?quote:Op dinsdag 24 december 2024 23:18 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Krijg spontaan zin in mosselfeesten
Kan ook. Maar volgens mij was Rollercoaster ook veel gedraaid op begrafenissen tijdens de covidtijd.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |