Teek?quote:Op vrijdag 20 december 2024 09:41 schreef sigme het volgende:
'feliciteerd, @:vlindertje89!
Ik was vanochten bij de huisarts voor een rare vlek op mijn been. Paar maanden geleden verscheen er een ronde vlek binnenkant bovenbeen alsof ik door een paard geschopt was ofzo. Bij gebrek aan paard (en pijn/jeuk/ongemak) heb ik dat verder genegeerd, maar de vlek gaat niet weg en groeit wel. Doc heeft 'm nu gemeten; 19 bij 17cm. De vlek is vrij vaag maar heeft wel een duidelijke rand. Doc hoopt dat het schimmel is. Nou ja, vooruit dan maar. Dus nu maandje smeren en dan moet de vlek wegwezen.
Nee, geen teek. Een teek daar zou ik opgemerkt hebben.quote:
Ja, kan van binnen ook wel gekleurd zijn maar wel zo'n donkere rand eromheenquote:Op vrijdag 20 december 2024 09:56 schreef sigme het volgende:
[..]
Nee, geen teek. Een teek daar zou ik opgemerkt hebben.
En die maakt een kring, geen vlek, dacht ik? En volgens mij blijft zo'n tekenkring ook geen (ruime) 2 maand zichtbaar?
Maar als de vlek niet verdwijnt na zalf wil de doc wel verder onderzoeken, die vlek hoort daar niet.
quote:Op vrijdag 20 december 2024 10:20 schreef fietsie het volgende:
Zo, als het goed is komt Trunkrs vanavond 2 ossehazen en een lamsbout brengen; met de inhoud van de vriezer erbij kom ik nu de komende 2 weken wel kokend, bakkend, bbq-end en oven stokend door.
Tekenbeet kan wel verschillende vormen hebben, rond of grillig. De buitenrand is vaak wel iets donkerder maar dat hoeft niet significant.quote:Op vrijdag 20 december 2024 09:56 schreef sigme het volgende:
[..]
Nee, geen teek. Een teek daar zou ik opgemerkt hebben.
En die maakt een kring, geen vlek, dacht ik? En volgens mij blijft zo'n tekenkring ook geen (ruime) 2 maand zichtbaar?
Maar als de vlek niet verdwijnt na zalf wil de doc wel verder onderzoeken, die vlek hoort daar niet.
Ok, toch goed op te weten! Thanxquote:
Ik ben dus serieus een hele maand niet in mijn achtertuin geweest vanwege alle moetjes, doetjes, werk en dingen buiten de deur....quote:
Ik heb echt alleen maar goede ervaringen met Trunkrs; ze hebben diepvriesautootjes voor vlees-deliveries zelfs.quote:Op vrijdag 20 december 2024 10:50 schreef AnneX het volgende:
@:fietsie gisteravond bracht Trunkrs een pakket. Had nog nooit van deze pakjesman gehoord. De mail vertrouwde ik niet.![]()
Dat is een behoorlijke tijd. Wij ook weinig ivm regen en de Amerikaanse reis. Maar vanaf morgen gaat die nieuwe bbq 16 dagen nonstop branden.quote:Op vrijdag 20 december 2024 11:51 schreef fietsie het volgende:
[..]
Ik ben dus serieus een hele maand niet in mijn achtertuin geweest vanwege alle moetjes, doetjes, werk en dingen buiten de deur....
Daar zijn zelfs hele kerstliedjes overquote:Op vrijdag 20 december 2024 12:02 schreef Tuindier het volgende:
Ik was net in de achtertuin en daar staat een roos te bloeien. Niet zo groot en uitbundig als eerder dit jaar, maar toch.
Bij mij ook. En echt een heldje want in de storm van de afgelopen dagen still hanging strongquote:Op vrijdag 20 december 2024 12:02 schreef Tuindier het volgende:
Ik was net in de achtertuin en daar staat een roos te bloeien. Niet zo groot en uitbundig als eerder dit jaar, maar toch.
Tandjes!quote:Op vrijdag 20 december 2024 13:49 schreef Blues het volgende:
Heerlijk een uurtje gefietst IN DE ZONnaar mooie landgoed Elswout
Had een thema in mijn hoofd voor de foto's; weerspiegelingen in het water bij de vele bruggen daar. Zie mijn insta/fb voor alle pics
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |