Hier had ik mij wel emotioneel op voorbereid @Fred_B Ik moest welquote:Op vrijdag 13 december 2024 18:52 schreef Redefine het volgende:
En ik zie dat Disturbed - Sound of Silence weer gestegen is. Nu op plek 13.
Nederland is een smakeloos land.
Hier dacht ik aan Tijdmachine van Dioquote:Op vrijdag 13 december 2024 18:21 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Als ik terug kon in de tijd
Nederland heeft vooral een liefde voor matige coversquote:Op vrijdag 13 december 2024 18:52 schreef Redefine het volgende:
En ik zie dat Disturbed - Sound of Silence weer gestegen is. Nu op plek 13.
Nederland is een smakeloos land.
wansmaak.quote:Op vrijdag 13 december 2024 20:52 schreef Arizona het volgende:
[..]
Heb ik op gestemd hoor! Boeoe to you too!
Zelf wetenquote:Op vrijdag 13 december 2024 20:52 schreef Arizona het volgende:
[..]
Heb ik op gestemd hoor! Boeoe to you too!
quote:Op vrijdag 13 december 2024 20:56 schreef Arizona het volgende:
[..]
(Maar dat iemand Disturbed mooi vindt, dat zal ik nooit begrijpen)
quote:
Dat past juist heel goed bij het gemiddelde stempubliek. Het is een stemmig liedje met een tekst die mensen mooi vinden. Daar staat de luist juist ook wel bol van. Waarbij het in dit geval ook nog wel anders is dan hun gemiddelde nummers die veel op elkaar lijken.quote:Op vrijdag 13 december 2024 19:54 schreef NailQueen het volgende:
Son Mieux - Tonight is 185 plekken gestegen naar plek 88. Ik ben groot Son Mieux fan maar dit begrijp ik zelfs niet. Ze hebben echt wel beter nummers gemaakt dan Tonight.
Dat ook. Getuige ook de cover van Mad World die populairder is dan het origineelquote:Op vrijdag 13 december 2024 20:02 schreef zorro28 het volgende:
[..]
Nederland heeft vooral een liefde voor matige covers
Het is wel wat te hoog. Maar niks mis met Fix You. Al heeft die voor mij jaren terug wel een extra boost gekregen door The Newsroomquote:
Nee ik ook niet. Ik had het nog wel begrepen als ze het een cover in de trant van Down With the Sickness en hun andere werk was geweest. Want dan paste het wel meer binnen het alternatieve metal genre. En het is ook nog eens zo recht aan gedaan, en zo weinig bijzonder gezongen.quote:Op vrijdag 13 december 2024 20:56 schreef Arizona het volgende:
[..]
Smaken verschillen![]()
(Maar dat iemand Disturbed mooi vindt, dat zal ik nooit begrijpen)
Die Sound of Silence-cover is voor de meeste mensen gewoon de enige versie die ze kennen. Staat ook al jaren in de Youtube- en Spotify-charts in Nederland. En er is een remix-versie die dit jaar ook een hit was.quote:Op vrijdag 13 december 2024 23:37 schreef Redefine het volgende:
[..]
Nee ik ook niet. Ik had het nog wel begrepen als ze het een cover in de trant van Down With the Sickness en hun andere werk was geweest. Want dan paste het wel meer binnen het alternatieve metal genre. En het is ook nog eens zo recht aan gedaan, en zo weinig bijzonder gezongen.
Gewoon een overbodige cover. Al blijft Behind Blue Eyes in de Limp Bizkit uitvoering nog nuttelozer en merkwaardiger.
Ik denk niet dat het puur emotie is, het is ook een beetje een zichzelf in stand houdende lijst. Als je een paar duizend mensen laat stemmen zonder enige voorkennis van wat er vorige jaren in de top-2000 stond komt er ongetwijfeld een andere lijst uit. Zeker als je die stemmers random kiest uit de bevolking. Dan zeg ik niet dat Superstition ineens in de top-10 staat, maar bepaalde nummers die er nu wel al jaren in staan zouden wel behoorlijk wat lager belanden.quote:Op zaterdag 14 december 2024 11:57 schreef Fred_B het volgende:
Tsja, muziek is emotie, en als je dat moet rangschikken, kom je nooit uit op een volgorde die objectief beschouwd misschien het beste is. Al weegt het dogma “goede muziek zonder een gitaar in de hoofdrol bestaat niet” wel nogal zwaar door bij de Top 2000-stemmer.
Oh ja, daar moet ik ook nog ergens een bon van hebben. Geen idee of die nog geldig isquote:Op zaterdag 14 december 2024 16:01 schreef zorro28 het volgende:
Ik heb nog veel te veel Pathe Thuis tegoed, ik ga daar maar eens gebruik van maken
Bekijk deze YouTube-videoquote:Iceland — the land of fire and ice and Selma and Hera Björk — has a strong relationship with Eurovision. And you don’t just feel it in May. In fact, we have a curious habit of taking songs from Eurovision and turning them into seasonal Christmas classics. “Jingle Bells” and “Rudolph the Red-Nosed Reindeer” are great. But give us a bit of Sweden 1995 and Italy 1987 — re-cut, re-mastered and with new lyrics — please! As the local radio stations blast former Eurovision songs this festive season, I’ve taken note and compiled this list. Merry Christmas guys!
Dat is denk ik wel zo ja. Je ziet dat sterk terug in de lijstjes per leeftijd. Veel dezelfde nummers die daar terugkomen. Als je iedereen zonder kennis zou vragen om te stemmen, dan zou Bohemian Rhapsody niet (elkaar jaar) op één staan.quote:Op zaterdag 14 december 2024 12:46 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Ik denk niet dat het puur emotie is, het is ook een beetje een zichzelf in stand houdende lijst. Als je een paar duizend mensen laat stemmen zonder enige voorkennis van wat er vorige jaren in de top-2000 stond komt er ongetwijfeld een andere lijst uit. Zeker als je die stemmers random kiest uit de bevolking. Dan zeg ik niet dat Superstition ineens in de top-10 staat, maar bepaalde nummers die er nu wel al jaren in staan zouden wel behoorlijk wat lager belanden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |