Lees het topic eens door zou ik zeggen.. "de clitoris heeft geen functie"quote:Op donderdag 12 december 2024 20:37 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Laten we vooral mannen aanspreken die geen meisjes verminken dat zal vast productief zijn.
Lees je gewoon eens inquote:Op donderdag 12 december 2024 20:39 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Maak dat de kat wijs.
Het is voornamelijk een probleem binnen sommige Islamtische culturen en worden zelfs door geestelijk leiders aangemoedigd.
En dit zien we zelfs hier in Nederland, zie bijvoorbeeld: Aangifte tegen Haagse As Soennah-moskee wegens aanzetten tot vrouwenbesnijdenis. Of neem dit uitgebreide artikel van tien jaar geleden uit Trouw, toen de media niet iets minder politiek correct was dan nu: 'Meisjesbesnijdenis heeft wel degelijk met de islam te maken'.
Die jongen heeft hem nog nooit kunnen vinden. Weet hij veel.quote:Op donderdag 12 december 2024 20:40 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Lees het topic eens door zou ik zeggen.. "de clitoris heeft geen functie"![]()
"Dus hak 'm er maar af"
Het is me wat, met die mannen. Gelukkig wordt er nog wel eens eentje voor de rechter gebracht, zoals in Frankrijk. Is koeltoer.quote:Op donderdag 12 december 2024 20:10 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Raar toch, een almachtige god die z'n creaties kennelijk imperfect aflevert.
Dat zou jij zeker eens moeten doen, te beginnen met die twee artikelen. En met projecteren ga je het niet oplossen.quote:
Bepaalde regionale gebruiken? Porn, porn, porn.quote:Op donderdag 12 december 2024 20:13 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Niks "bepaalde religies". Bepaalde regionale "gebruiken". Binnen betreffende regio's is het algemeen gebruik, ongeacht religie..
Plaatjes, filmpjes, en nog steeds niet kunnen vinden?quote:Op donderdag 12 december 2024 20:51 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Die jongen heeft hem nog nooit kunnen vinden. Weet hij veel.
Zo praten de voorstanders van jongensbesnijdenis ook over de voorhuid van een jongen. Die beweren ook dat de voorhuid van een jongen geen functie zou hebben.quote:Op donderdag 12 december 2024 19:44 schreef Vvdjemoeder het volgende:
Maar clitoris heeft toch geen functie in tegenstelling tot de penis. Kijk als mijn penis er nou afgesneden werd is een ander verhaal
Wat staat er nou in die uitspraak dan. Het was een bestuursrechter (?) geen strafrechter... Daar snap ik ook al weinig van.quote:Op donderdag 12 december 2024 19:24 schreef Nober het volgende:
[..]
Religie is belangrijker.
[ x ]
[ x ]
[..]
[ x ]
De barbaarse achterlijkheid van Uw reactie mag ik natuurlijn weer niet linken aan Uw IP-adres, maar ik doe het lekker toch! Er zijn namelijke autochtone mannen die zich zorgen maken om de geestelijke vermogens van andere blanke autochtone mannen.quote:Op donderdag 12 december 2024 23:35 schreef RotatoR het volgende:
Deze barbaarse achterlijkheid mag je natuurlijk weer niet linken aan migratie. Want blanke autochtonen doen dit zogenaamd ook.
Zeker, maar vooral bij mannenquote:Op donderdag 12 december 2024 23:35 schreef RotatoR het volgende:
Deze barbaarse achterlijkheid mag je natuurlijk weer niet linken aan migratie. Want blanke autochtonen doen dit zogenaamd ook.
Komen anders ook veel complicaties bij voorquote:Op donderdag 12 december 2024 22:28 schreef Straatcommando. het volgende:
Ik ga vaginale besnijdenis niet gelijk stellen aan die van een penis maar in de VS is het bijvoorbeeld heel normaal om jongetjes heel vroeg al te besnijden zonder enige medische noodzaak..
En raad eens, dat is ook gewoon verminking. Alleen is dat "normaal"
Wat is dit voor een raar gebrabbel?quote:Op donderdag 12 december 2024 23:50 schreef yessie234 het volgende:
[..]
De barbaarse achterlijkheid van Uw reactie mag ik natuurlijn weer niet linken aan Uw IP-adres, maar ik doe het lekker toch! Er zijn namelijke autochtone mannen die zich zorgen maken om de geestelijke vermogens van andere blanke autochtone mannen.
???quote:Op vrijdag 13 december 2024 00:38 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Wat is dit voor een raar gebrabbel?
Geestesziektes en internet, geen goede combi.quote:Op vrijdag 13 december 2024 00:38 schreef RotatoR het volgende:
[..]
Wat is dit voor een raar gebrabbel?
Omdat de christenpartijen al decennia steun verlenen om voornamelijk de VVD in het zadel te helpen, en ze er oa dit soort zaken ('jongensbesnijding is prima') voor terug krijgen.quote:Op donderdag 12 december 2024 19:13 schreef Mikeytt het volgende:
Waarom is het overigens anno 2024 nog legaal om jongens te besnijden?? Barbaarse praktijken. En dat noemt zichzelf een 'vrij land'
Beide zeer ongewenst, niet?quote:Op donderdag 12 december 2024 19:59 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het gaat natuurlijk om één religie die hier het probleem vormt: de Islam.
Verder is het hier weer wachten op een van de usual suspects die beginnen over 'Ja, maar mannen worden ook besneden'.
Het is weer de gebruikelijke user die geen idee heeft. Hoe lang bestaat besnijdenis in die regio's ?quote:Op donderdag 12 december 2024 19:59 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het gaat natuurlijk om één religie die hier het probleem vormt: de Islam.
Verder is het hier weer wachten op een van de usual suspects die beginnen over 'Ja, maar mannen worden ook besneden'.
Mannenbesnijdenis is ook achterlijk.quote:Op donderdag 12 december 2024 19:59 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Verder is het hier weer wachten op een van de usual suspects die beginnen over 'Ja, maar mannen worden ook besneden'.
Het wegsnijden van de clitoris, is net zoiets als het afsnijden van je paarse punt.quote:Op donderdag 12 december 2024 19:44 schreef Vvdjemoeder het volgende:
Maar clitoris heeft toch geen functie in tegenstelling tot de penis. Kijk als mijn penis er nou afgesneden werd is een ander verhaal
Nee hoor. Mannenbesnijdenis kan prima en biedt zelfs een aantal voordelen, vrouwenbesnijdenis niet.quote:
Huh? De clitoris heeft wel degelijk een functie, namelijk het ervaren van genot. En dat is hetgeen middels besnijdenis voorkomen wordt: dat vrouwen genot ervaren tijdens de seks.quote:Op donderdag 12 december 2024 19:44 schreef Vvdjemoeder het volgende:
Maar clitoris heeft toch geen functie in tegenstelling tot de penis. Kijk als mijn penis er nou afgesneden werd is een ander verhaal
Dit. En dat geldt wmb ook voor het schieten van oorbelletjes. Niet voor 12 jaar.quote:Op vrijdag 13 december 2024 07:41 schreef tizitl2 het volgende:
[..]
Mannenbesnijdenis is ook achterlijk.
Zullen we het verwijderen van stukken lichaam gewoon eens beperken tot medisch noodzakelijk of een leeftijd waarop op zijn minst zelfstandig instemming gegeven kan worden?
Behoudens medische noodzaak, zie ik geen voordelen. De voorhuid heeft namelijk ook een functie: Het beschermt de gevoelige eikel tegen wrijving en irritatie.quote:Op vrijdag 13 december 2024 10:19 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee hoor. Mannenbesnijdenis kan prima en biedt zelfs een aantal voordelen, vrouwenbesnijdenis niet.
Dat klopt. Echter, ik heb een relatie gehad met een man die eerst niet besneden was, maar dit vanwege medische noodzaak wel moest laten doen. Hij klaagde steen en been, omdat zijn eikel tegen zijn kleding schuurde. Dat heeft geduurd totdat die eikel 'gehard' was voor een leven zonder beschermende voorhuid.quote:In het eerste geval haal je namelijk enkel een klein stukje huid weg rond de eikel van de penis, in het tweede geval haal je de totale mogelijkheid tot genotbeleving bij de vrouw weg. De equivalent van vrouwenbesnijdenis bij de man, zou de verwijdering van de hele eikel zijn.
Artsen zijn het niet met je eensquote:Op vrijdag 13 december 2024 10:19 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee hoor. Mannenbesnijdenis kan prima en biedt zelfs een aantal voordelen, vrouwenbesnijdenis niet.
In het eerste geval haal je namelijk enkel een klein stukje huid weg rond de eikel van de penis, in het tweede geval haal je de totale mogelijkheid tot genotbeleving bij de vrouw weg. De equivalent van vrouwenbesnijdenis bij de man, zou de verwijdering van de hele eikel zijn.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |