ja! hij slikte het snel in........quote:Op maandag 9 december 2024 20:14 schreef 5thencounter het volgende:
[..]
Floortje stond op het punt te gaan zeggen "als het zo moet hoeft h..... " maar bedacht zich snel en deed snel een huillietje
Die drol?quote:Op maandag 9 december 2024 20:15 schreef Kissingbird het volgende:
[..]
ja! hij slikte het snel in........
Ik vind het gewoon gemeen. Ze trapt wel op zijn hart. Had hij maar gezegd dat hij afstand van haar gaat nemen, daar is die trol gevoelig voor want dan heeft ze de aandacht ook niet meer. Alsof die gast thuis haar nog wilquote:Op maandag 9 december 2024 20:14 schreef Fritsie1960 het volgende:
Hier wordt Floortje hard van….of toch ‘n softy.
Die van thuis had toch al gezegd klaar te zijn met haar?quote:Op maandag 9 december 2024 20:19 schreef Soury het volgende:
[..]
Ik vind het gewoon gemeen. Ze trapt wel op zijn hart. Had hij maar gezegd dat hij afstand van haar gaat nemen, daar is die trol gevoelig voor want dan heeft ze de aandacht ook niet meer. Alsof die gast thuis haar nog wil
Ja zijn foto moest weg, maar dat kwartje valt niet. Wel opvallend zo vlak voor het eind van de cyclus dat mevrouw weer in tranen is en zielig is. Ze kan ook helemaal niks dus misschien is dit ook wel een poging om in een ander bondje terecht te komen, maar ja wie wil haar hebben.quote:Op maandag 9 december 2024 20:23 schreef Kissingbird het volgende:
[..]
Die van thuis had toch al gezegd klaar te zijn met haar?
Samen met Annetquote:Op maandag 9 december 2024 20:27 schreef Soury het volgende:
[..]
Ja zijn foto moest weg, maar dat kwartje valt niet. Wel opvallend zo vlak voor het eind van de cyclus dat mevrouw weer in tranen is en zielig is. Ze kan ook helemaal niks dus misschien is dit ook wel een poging om in een ander bondje terecht te komen, maar ja wie wil haar hebben.
Het soortelijk gewicht van water is 1 kilo, misschien bedoelt hij dat??quote:Op maandag 9 december 2024 20:29 schreef Soury het volgende:
WTF een liter hoeft niet een kilo te zijn. Water wel
Ik geloof er ook gaan zak van, vreselijke dramaqueenquote:Op maandag 9 december 2024 20:31 schreef Fritsie1960 het volgende:
Owjee tante Annet gaat naar huis*
*geloof er niets van.
Oh het is de massa die weegt.quote:Op maandag 9 december 2024 20:33 schreef Chanel5 het volgende:
[..]
Het soortelijk gewicht van water is 1 kilo, misschien bedoelt hij dat??
Hij geeft verder geen uitleg zodat ze het begrijpen dus zoveel zal hij ook niet weten.
Een liter blijft een liter maar een liter lood is zwaarder dan 1 liter water om maar iets te noemen
Als de FEBO het allemaal zou doen zoals jou gedachte is willen ze eerst van Precious af.quote:Op maandag 9 december 2024 21:27 schreef freaky40 het volgende:
Nou nou, wat een leegloop. Ze willen flink de boel gaan opschudden vanaf de nieuwe cyclus die wel weer erg lang op zich laat wachten. Denk dat wij pas in de week voor kerst dat op TV te zien krijgen. Deuggleufje gaat ook het pand verlaten dus. Postuum karma van Pieter Paul dus.
Verder lekker dat hetzelfde karma voor Fleuris geld, die kan ook fluiten naar Senna, maar die gaat niet voor hem kiezen....Denk dat ze beide ook stoppen want als je het echt wilt uitzoeken of er wat is dan ga je niet nog een cyclus blijven dus Senna en Floris zullen ook wel vertrekken. Of de Febo gaat ze in allerijl een contract verlenging aansmeren omdat ze zulke goede reality TV talentjes zijn en ze graag hun verhaallijn even willen door willen uitmelken 2025 in.
Idd, Pres voldoet duidelijk niet als Afgeilster. ik bedoel Afleiding voor een vrij mannetje.. ze is nauwelijks in beeld, heeft geen text, geen verhaallijntje om aan te knopen dus genomineerd voor de toneelhaakquote:Op maandag 9 december 2024 21:41 schreef Soury het volgende:
[..]
Als de FEBO het allemaal zou doen zoals jou gedachte is willen ze eerst van Precious af.
Je geloofd nog steeds dat de FEBO mensen dwingt om een relatie aan te gaan, apart wel.quote:Op maandag 9 december 2024 21:45 schreef freaky40 het volgende:
Die maakt nog geen TV inderdaad. Maar die zal nog wel het voordeel van de twijfel krijgen. Ze dachten even een verhaallijntje met Albert, maar dat komt niet uit de verf.
Nou je hebt idd net zoveel verstand van RLS programma's als van vrouwen.quote:Op maandag 9 december 2024 21:50 schreef freaky40 het volgende:
Wordt wakker. Hoelang loop je nu al mee in RLS land. Ik weet hoe de hazen lopen!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |