Omdat onze digitaal specialisten geen zin hadden om ze alle 24 te testen, en daar een scriptje voor schreven… dat leek te werken.. maar het toch niet deed, waardoor we dachten dat we wat mist en 🤣quote:Op dinsdag 10 december 2024 19:55 schreef Piperidine het volgende:
Ik snap iets niet. Graimie en Hicham ruilden hun SD-kaart wachtwoord voor sushi. Zij werden opgepakt waarbij de bruine envelop werd gevonden door de hunters.
Waarom duurde het dan zo lang dat het wachtwoord van de zip-file werd gekraakt? Als je gewoon het formulier met letters uit de envelop combineerde met het andere papiertje (met de blokjes) dan was je er al.
dat waren 4! = 24 verschillende combinaties werd vorige week (meen ik) verteld. waarom doet dat systeem daar 4 dagen over?quote:Op dinsdag 10 december 2024 20:45 schreef Selmar het volgende:
[..]
??, we kraken geen AE-192, we zetten 4x6 tekens in de goede volgorde 🤣
Ik ook! En ze zijn nog lekker ook, en de prijzen zijn prima. Ik ga er ook maar eens eentje bestellen daar!quote:Op maandag 9 december 2024 21:11 schreef Yesse het volgende:
Ik vind de pizza’s een leuke toevoeging dit seizoen
Ik vond 4 ook wat vreemd overkomen, aangezien Walter en Leonie redelijk snel daarna gepakt werden. Geloofde dat ook nietquote:Op dinsdag 10 december 2024 20:47 schreef Selmar het volgende:
[..]
Omdat onze digitaal specialisten geen zin hadden om ze alle 24 te testen, en daar een scriptje voor schreven… dat leek te werken.. maar het toch niet deed, waardoor we dachten dat we wat mist en 🤣
Overigens was het volgens mij 1.5 dag en geen 4, maar de VoiceOver heeft het wel vaker mis
Zo vaak scoort Groningen thuis ook niet tegen Ajax, dus die ene keer in tien jaar heb ik inderdaad niet opgeslagen 😛quote:Op vrijdag 13 december 2024 08:03 schreef ThijsTH het volgende:
Overigens zitten er duidelijk geen grote voetbalfans in het Hunters-team. Want ik herkede dat muziekje gelijk als de goaltune van FC Groningen en zij moesten eerst nog tientallen minuten research doen.
quote:Op vrijdag 13 december 2024 13:40 schreef Selmar het volgende:
[..]
Zo vaak scoort Groningen thuis ook niet tegen Ajax, dus die ene keer in tien jaar heb ik inderdaad niet opgeslagen 😛
Als je goed luistert hoor je het nog wel: Bekijk deze YouTube-videoquote:Op vrijdag 13 december 2024 16:44 schreef Irritatie100 het volgende:
Als fanatiek Feyenoorder die ooit een 6-0 nederlaag in Groningen heeft meegemaakt herkende ik het echter ook niet.
Ik hoop die twee die hun pizza nog niet hebbenquote:Op maandag 16 december 2024 20:31 schreef Bomenverzameling het volgende:
Ik denk dat zo minimaal 1 team gepakt gaat worden
Denk de Marokkaanse jongensquote:Op maandag 16 december 2024 20:31 schreef Bomenverzameling het volgende:
Ik denk dat zo minimaal 1 team gepakt gaat worden
Hadden ze anders ook kunnen doen voor iedereen in begin als ze dat niet woudenquote:Op maandag 16 december 2024 20:38 schreef BillDauterive het volgende:
Owja, het team dat nog niet gepind heeft, kan nu ook niet meer pinnen... Dat voelt toch oneerlijk.
Vrees het ook, zal wel jammer zijn.quote:
Ja, echt he.quote:Op maandag 16 december 2024 20:45 schreef ChildoftheStars het volgende:
Dat mensen zo maar een tientje weggeven
De vrouw met de kinderwagen was hun handlanger, daar hebben ze overnacht. En zij betaalde de pinners terug met een tikkie.quote:Op maandag 16 december 2024 20:45 schreef ChildoftheStars het volgende:
Dat mensen zo maar een tientje weggeven
quote:Op maandag 16 december 2024 20:47 schreef Elleska het volgende:
[..]
De vrouw met de kinderwagen was hun handlanger, daar hebben ze overnacht. En zij betaalde de pinners terug met een tikkie.
Ja, inderdaad.quote:Op maandag 16 december 2024 20:56 schreef Momo het volgende:
Random pizzajongen die niks weet van Hunted en zich rot schrikt waarschijnlijk
Is dat heel gek? Ik heb ook wel eens mensen uit de brand geholpen hoor.quote:Op maandag 16 december 2024 20:45 schreef ChildoftheStars het volgende:
Dat mensen zo maar een tientje weggeven
Ja, stel je bent je portemonnee kwijt ofzo en pint niet met je smartphone. Of juist je smartphone kwijt dan.quote:Op maandag 16 december 2024 21:00 schreef V. het volgende:
[..]
Is dat heel gek? Ik heb ook wel eens mensen uit de brand geholpen hoor.
Ik vind het vreemdquote:Op maandag 16 december 2024 21:00 schreef V. het volgende:
[..]
Is dat heel gek? Ik heb ook wel eens mensen uit de brand geholpen hoor.
Stel iemand steelt je tas met portemonnee, ID kaart en telefoon, en je bent in een stad waar je niemand kent, wat dan?quote:Op maandag 16 december 2024 21:02 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Ik vind het vreemd
Tien euro is veel geld
Ja. En 20 euro ook. Maar als je iemand kunt helpen vind ik dat prima hoor.quote:Op maandag 16 december 2024 21:02 schreef ChildoftheStars het volgende:
[..]
Ik vind het vreemd
Tien euro is veel geld
Hopen dat meerdere mensen één of twee euro geven. Aan een tientje heb je in dag geval ook niet genoegquote:Op maandag 16 december 2024 21:02 schreef Momo het volgende:
[..]
Stel iemand steelt je tas met portemonnee, ID kaart en telefoon, en je bent in een stad waar je niemand kent, wat dan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |