Timber een wedstrijd op de bank laten beginnen is geen slecht idee moet even alles laten bezinken.quote:Op zaterdag 30 november 2024 22:04 schreef Maastoren het volgende:
Stengs, Trauner en Timber (alweer) dramatisch.
Joke's on you, ik ben geen modquote:Op zaterdag 30 november 2024 22:06 schreef Haringkop het volgende:
[..]
Je reageert op de meest kansloze mod van dit forum.
2e helft toch ook nog wel veel mogelijkheden gehad. Nog een keer paal en nog wat momenten in de 16 waar mensen elkaar in de weglopen, verkeerd aannemen of niet opletten.quote:Op zaterdag 30 november 2024 22:05 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Eerste helft deden we niks fout, behalve Igor 1x en dat was de tegengoal.
Vervolgens voetballen we tegen een muur en dat is al seizoenen lang een probleem, ook onder de grote Arne. Speel deze pot inderdaad nog 20x zo en je wint 18x. Maar goed, het resultaat aan het eind van de streep stemt natuurlijk weer niet tevreden dus begrijp het beetje onbegrip ook wel weer.
Heeft dit seizoen 3 goede wedstrijden gespeeld maar maar de rest was ondermaats. Kan helemaal niet mee op een hoger niveau als je constant door de ondergrens zakt.quote:Op zaterdag 30 november 2024 22:07 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Timber een wedstrijd op de bank laten beginnen is geen slecht idee moet even alles laten bezinken.
Nee, hoor.quote:Op zaterdag 30 november 2024 22:05 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Speel deze pot inderdaad nog 20x zo en je wint 18x.
Durven alleen op zuid te komen op wedstrijddagen.quote:Op zaterdag 30 november 2024 22:04 schreef KingRoland het volgende:
[..]
Ik vorm hopelijk wel een uitzondering. Ik kom vaak naar Rotterdam (en zuid) meer dan de gemiddelde user hier.
Het is een stukje geluk maar ook een stukje kwaliteit.quote:Op zaterdag 30 november 2024 22:08 schreef H.FR het volgende:
[..]
2e helft toch ook nog wel veel mogelijkheden gehad. Nog een keer paal en nog wat momenten in de 16 waar mensen elkaar in de weglopen, verkeerd aannemen of niet opletten.
Wat lees ik allemaalquote:Op zaterdag 30 november 2024 22:07 schreef Irritatie100 het volgende:
Het was bij vlagen slordig en er zaten wat gekke keuzes bij, maar eigenlijk vind ik dat je ze niet eens heel veel kwalijk kan nemen. Fortuna maakt een enorme lucky maar verder toon je veel inzet, schiet je 3 keer op de paal en heeft die keeper nog een aantal goede reddingen. Heel veel meer kan je niet doen.
Allemaal leuk natuurlijk maar dit is dus de zoveelste keer dat dit gebeurd. Ik voelde het in de rust al aankomen, en dan nog genoeg hier die roepen dat we er wel even overheen wandelen de tweede helft. Het is ook veelzeggend dat ons dit al twee seizoenen overkomt. PSV zie je dit nagenoeg nooit gebeuren.quote:Op zaterdag 30 november 2024 22:05 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Eerste helft deden we niks fout, behalve Igor 1x en dat was de tegengoal.
Vervolgens voetballen we tegen een muur en dat is al seizoenen lang een probleem, ook onder de grote Arne. Speel deze pot inderdaad nog 20x zo en je wint 18x. Maar goed, het resultaat aan het eind van de streep stemt natuurlijk weer niet tevreden dus begrijp het beetje onbegrip ook wel weer.
''Genoeg die roepen dat we er wel even overheen wandelen. ''quote:Op zaterdag 30 november 2024 22:13 schreef alopio het volgende:
[..]
Allemaal leuk natuurlijk maar dit is dus de zoveelste keer dat dit gebeurd. Ik voelde het in de rust al aankomen, en dan nog genoeg hier die roepen dat we er wel even overheen wandelen de tweede helft. Het is ook veelzeggend dat ons dit al twee seizoenen overkomt. PSV zie je dit nagenoeg nooit gebeuren.
Je had, zeker gezien het programma van de concurrenten, gewoon moeten winnen. Die tweede plek gaat gewoon een enorme kluif worden op deze manier.
Exact, altijd zuigen, triest figuur.quote:Op zaterdag 30 november 2024 22:15 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Maar wel de meest kansloze.
Je leest "Het was bij vlagen slordig en er zaten wat gekke keuzes bij, maar eigenlijk vind ik dat je ze niet eens heel veel kwalijk kan nemen. Fortuna maakt een enorme lucky maar verder toon je veel inzet, schiet je 3 keer op de paal en heeft die keeper nog een aantal goede reddingen. Heel veel meer kan je niet doen."quote:
En zo is er altijd wel wat.quote:Op zaterdag 30 november 2024 22:07 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Maar we hebben de kansen vandaag juist wel gehad, het geluk was er vaak net niet.
En de eerste helft speelt er een jonge jongen in de spits die overal gewoon net tekort komt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |