Jouw favoriete dj. Het is sowieso het meest bizarre samenraapsel wat ik ooit gezien heb.quote:Op maandag 2 december 2024 08:35 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Als je nou als Radio 2 dj op een nummer van Mazzy Star en de live versie van Big Love stemt, wat ben je dan?
Nou dat zeg ik het zijn bleghs, huh?s of hoezeesquote:Op maandag 2 december 2024 08:39 schreef Tussle266 het volgende:
[..]
Jouw favoriete dj. Het is sowieso het meest bizarre samenraapsel wat ik ooit gezien heb.
En dan ook nog XX - Angels erbij. Prima stemlijstje hoor. Niks meer aan doenquote:Op maandag 2 december 2024 08:35 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Als je nou als Radio 2 dj op een nummer van Mazzy Star en de live versie van Big Love stemt, wat ben je dan?
Al die stemacties.quote:Op maandag 2 december 2024 08:09 schreef Tussle266 het volgende:
Nee. https://www.nieuws030.nl/columns/stem-rijk-de-gooyer-in-top-2000/
Ik noteer vanochtend vier veranderingen t.o.v. vrijdagochtend.quote:Op vrijdag 29 november 2024 19:51 schreef Tussle266 het volgende:
Zou er al iets aan de keuzelijst toegevoegd zijn? Vorig jaar stonden we rond dit tijdstip al op +7.
Minpunt: itt vorig jaar geen toffe alternatieve platen die vrijwel zeker in de lijst gaan belanden dit jaar.quote:Op maandag 2 december 2024 09:58 schreef Cassa95 het volgende:
[..]
Ik noteer vanochtend vier veranderingen t.o.v. vrijdagochtend.
Toegevoegd:
Quincy Jones - Chump Change (1973)![]()
![]()
Aangepast:
Atemlos Durch Die Nacht is nu de albumversie
André Hazes nu bij elk nummer een streepje op zijn e, in plaats van bij een paar niet.
Van Taylor Swift zijn een aantal extra nummers veranderd in "Taylor's Version"
Schijt de paus in het bos?quote:
De dialect en snelweg acties werden vorig jaar ook niet toegevoegd.quote:Op maandag 2 december 2024 10:09 schreef DecoAoreste het volgende:
[..]
Minpunt: itt vorig jaar geen toffe alternatieve platen die vrijwel zeker in de lijst gaan belanden dit jaar.
Pluspunt: gelukkig ook geen stemacties van vage lokale bandjes of politieke shit die nu al zo succesvol zijn dat je ze met potlood kan noteren. Ik heb goede hoop dat ze elkaar teveel verdunnen.
Ah oké. Nou ja, we gaan het zien. Hoop dat het meevalt met de lijstvervuiling.quote:Op maandag 2 december 2024 10:17 schreef Tussle266 het volgende:
[..]
De dialect en snelweg acties werden vorig jaar ook niet toegevoegd.
De vraagtekens kwamen vooral omdat hij al 9x op de keuzelijst stond, nog nooit in de T2K heeft gestaan en ik deze op het oog niet kende. Maar toen ik hem net aanzette en de Langs De Lijn tune herkende begreep ik hem een stuk beter.quote:
Ik bedoelde meer, er stonden er al 9 (nog zonder alle productiewerken gerekend natuurlijk), maar blijkbaar wil de mensheid dat het de tiende is.quote:Op maandag 2 december 2024 10:11 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Schijt de paus in het bos?
Nope, vanaf 2019 heb ik die nog nooit op de keuzelijst gesignaleerd.quote:Op maandag 2 december 2024 12:39 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Volgens mij heb ik toch een keuzelijstverlater gevonden die nog niet genoemd was
Sad Songs (Say So Much) van Elton John stond er dacht ik vorig jaar nog in (maar misschien zit ik er een jaar naast)
Ik verwacht sowieso een verandering door de andere stemsite. De keuzelijst is totaal niet meer scrollbaar per letter in het alfabet (wat ik zelf vroeger bij de T2K en nog steeds voor andere lijstjes gebruik om alles langs te lopen). Eigenlijk de enige toegankelijke manier om nu nummers te zoeken is deze in te typen. Dat betekent niet meer scrollen langs de M en denken "Oh ja, Madness bestaat ook nog, leuk die klik ik aan", maar verplichten dat iemand zelf Madness in moet typen om daarop te kunnen stemmen.quote:Op maandag 2 december 2024 14:27 schreef Tussle266 het volgende:
Misschien dat ik het me verbeeld, maar het lijkt wel alsof het invullen van de vrije keuze weer hip is. Je hebt er nog altijd niet veel aan, natuurlijk. Maar volgens mij is dat wel een indirect gevolg van al die acties. Er was een tijd dat alle stemlijstjes die je zag bijna uitsluitend keuzelijst waren, dat lijkt nu wel anders.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |